Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#201 11. 6. 2007 20:42

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Co s přebytečnými koátky?

NO už ses řádně opolelila, tak už je to ok. Hele vem to zítra přes veta. Ještě je teoretická možnost, že je to planý a že je nemocná, ale teď nevím, co je horší.... No bezdomovec kocour, je vždycky větší jistota, to je fakt... Ale mᚠvelkou moc internetu a tudíž by se ty event. kočičáci snad měli dát udat.... Když už by to dopadlo tím porodem....

Není tady

 

#202 11. 6. 2007 20:56

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Co s přebytečnými koátky?

Macex, určitě to přes toho veta vezmu. Když už nic jiného, tak bestii černou alespoň prohlédne a naočkuje. Můj nejmladší mafián by taky potřeboval očkování, ale courá se venku tak, že nikdy nevím, kdy se milostivě uráčí přitáhnout z toulek domů. Hlavní problém je v tom, že vet tady ordinuje nepravidelně - sudé a liché týdny pokaždé jinak. No, ale s tím už si nějak poradím.
Když už by to dopadlo tím porodem, je reálná možnost, že manžel, který má příští měsíc narozeniny by mohl dostat v krabičce s mašličkou vpravdě nevídaný dárek od své hodné ženy lol ale to by byla poslední možnost. Tam, kde bydlí - dům těsně u hlavní silnice - se kočka kvůli frekventovanému provozu nehodí.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#203 11. 6. 2007 21:04

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Co s přebytečnými koátky?

Ty bys byla tak "hodná" na svého exilového mužíka, že bys mu do krabičky s mašličkou kočenku se zopár ca. 8 koátky před dveře předložila.... ooooooo jak si mocná a jak božské nápady mᚠ..... godlike lol

Není tady

 

#204 11. 6. 2007 21:16

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Co s přebytečnými koátky?

Macex, na osm koat to sice nevidím, ale stačily by dvě, aby měl můj dobrý muž hlavu v pejru lol
Teď přišel syn, skouknul Kasildu a zeptal se mě, jestli si nemyslím, že nějak ztloustla usch Zatvářila jsem se jako člověk, kterému zajela zubní vrtačka přímo na obnažený nerv sad Nechci být špatný prorok, ale Cass je enormně mazlivá a přítulná - na rozdíl od kolegy Kubíka, který se cuká a nenechá se chytit - takže i tohle o něčem svědčí stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#205 12. 6. 2007 22:23

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Co s přebytečnými koátky?

Jééééžiš, já bych mohla hádat přímo z křišálové koule sad stolt sad
Tak dnes v podvečer dorazil veterinář. Akce proběhla tak, že jsme přítomné mafiány nalákali se synem na kočičí krmení, postupně jsme je pozavírali do kuchyně - až na dva uprchlíky - a čekali na příchod pana doktora. Mafiáni - až na Cass, která nic zlého netušila - okamžitě poznali, která bije a spustili skřeky a táhlé kvílení, které zesílilo ve chvíli, kdy vešel dovnitř pan veterinář s kufříkem.
První přišla na řadu Cass, kterou vet prohmatal, sdělil, že Kasilda bude za tři týdny rodit a vypadá to tak na čtyři koata. Synovi se po tváři rozlil poouchlý úsměv, mně se na to konto podlomila kolena, panč jsem si bleskurychle spočetla, že 6 mafiánů + 2 bezdomovci + 4 koata = dvanáct koček. No nic - v tu chvíli nebyl čas ztrácet čas, protože po vyšetřené a proočkované Cass čekali na pigáro další mafiáni. První přišel na řadu Honzíček, nad kterým pan veterinář pronesl obdivný komentář: No, ten teda je... Šestikilový tlusoch, zmítající se na stole zřejmě o žádné komplimenty nestál, ale zato byl proti ostatním mafiánům poměrně statečný. Další kousky jsme se synem museli balit do deky tak, aby jim čouhala jen hlava, případně jim hlavu dekou úplně zakrýt, protože ač jsme mafiána drželi dva, dokázal se vysmeknout jak had a za stálého řevu škrábat jak zběsilý. Poslední kousek, odchycený na poslední chvíli panu doktorovi vyrazil z ruky stříkačku tak, že se mi málem zabodla do oka, takže musel být naočkován nadvakrát. Kubík se tři dny neobjevil, takže se ho celá akce netýkala, akci očko-kočko se vyhnuly pouze dvě mafiánky. Jedna zavčasu zmizela, druhá se objevila až tehdy, kdy uslyšela, že pan doktor konečně odjíždí, proplula chodbou k miskám a začala se krmit stylem - No, co se to tady vlastně dělo:) ???
Jinak věštecká křišálová koule spočívá též v tom, že když Cass během tří týdnů porodí, tutově porod stihne tak, abych manžela, který slaví narozeniny druhý týden v červenci, stačila pohotově obdarovat lol
Kamarádce, které jsem chtěla Cass darovat, jsem napsala žalovací textovku, že kočka zákeřně tajila těhotenství. Obratem mi přišla odpověď začínající: AHA, TAK PROTO JSI MI JI CHTĚLA DAROVAT:)
Na Cass opravdu není nic vidět - je to černý uzlíček kostiček, potažený kůží, který posledních 14 dnů vykrmuju. Zarazily mě příznaky, které se bohužel potvrdily - mazlivost a nalité cecíky. Na chudince opravdu přes její rachitidu není těhotenství patrno, na to musel přijít až vet.
Přebytečná koátka budu řešit tak, že Cass nechám pouze jedno - kocourka - a bude následovat kastrace.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#206 20. 6. 2007 0:35

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Co s přebytečnými koátky?

Nechci být za krutého kapitalístu, ale vyhlásila jsem soutěž mezi dětmi: za každé udané Kasildino kotě, směrované do dobrých rukou získává dobrodinec-zprostředkovatel měsíční kredit na mobil. Puberákům chtivě zasvítily oči, v duchu zřejmě zalitovali, že koat není nejmíň deset a už teď rozjíždějí akce mezi spolužáky lol


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#207 20. 6. 2007 8:10

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Co s přebytečnými koátky?

No vidíš, jak si nápaditá.... Naopak štěstí pro Tebe, že se jich nenarodí osm, to bys byla na mizině....

Není tady

 

#208 20. 6. 2007 19:32

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Co s přebytečnými koátky?

Naštěstí budou 3 nebo 4, tak to ještě unesu. Kdybych je neudala, tak už bych měla dvanáct koček, což už není myslitelný stolta vydělávala bych jenom na obživu kočičince.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#209 22. 6. 2007 12:32

Josephine
♥♥♥----
Místo: Ostrava
Registrovaný: 11. 6. 2007
Příspěvky: 134

Re: Co s přebytečnými koátky?

Eileen napsal(a):

Co myslíte, u venkovní kočky, máme tři nebo čtyři už několik roků v různých obměňujících se sestavách. Pokaždé jsou tak dvě kočky těhotné. Koata se se vždy jaksi potratila nebo prostřídala. Teď mi však bylo řečeno, že bychom je měli utopit, když se jich pět narodilo  a za chvíli bude mít i druhá kočka koátka. Je to humánní, topit je ještě slepá nebo kočky kastrovat(ale!zásahdo přirozeného řádu přírody) nebo nechat jako vždy na přírodě, a se potratí nebo je něco sežere? Dost mě to trápí, jsou tak milounká a pomyšlení, že nemají právo žít ... Hrozné

topení koat je obyčejná vražda yikesofftopicbuttermad

Není tady

 

#210 23. 6. 2007 21:58

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Co s přebytečnými koátky?

Ano, vražda to je. Každý chovatel si má zajistit zvíře tak, aby - pokud si nepřeje jeho rozmnožování - k rozmnožování holt nedošlo.
Přichýlila jsem k sobě kočičí bezdomovkyni, která - když ke mně přišla - byla uzlíček kostiček, potažený černým kožíškem. Bohužel příroda byla silnější a Kasilda - na kost vychrtlá - ke mně přišla v pokročilém stavu těhotenství. Podle veterináře bude rodit zhruba za 14 dní. Vykrmila jsem ji, nechala naočkovat a odčervit, je z ní nádherná čiči a už pro první kotě - černé po mamince - mám vážného zájemce smile Podle vyjádření veta mají být 3-4, jedno kotě si nechám natrvalo a další udají děti ve škole lol a po Kasildině porodu bude následovat buď antikoncepční injekce, neb rovnou kastrace stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#211 24. 6. 2007 18:49

Josephine
♥♥♥----
Místo: Ostrava
Registrovaný: 11. 6. 2007
Příspěvky: 134

Re: Co s přebytečnými koátky?

Kiara napsal(a):

Ano, vražda to je. Každý chovatel si má zajistit zvíře tak, aby - pokud si nepřeje jeho rozmnožování - k rozmnožování holt nedošlo.
Přichýlila jsem k sobě kočičí bezdomovkyni, která - když ke mně přišla - byla uzlíček kostiček, potažený černým kožíškem. Bohužel příroda byla silnější a Kasilda - na kost vychrtlá - ke mně přišla v pokročilém stavu těhotenství. Podle veterináře bude rodit zhruba za 14 dní. Vykrmila jsem ji, nechala naočkovat a odčervit, je z ní nádherná čiči a už pro první kotě - černé po mamince - mám vážného zájemce smile Podle vyjádření veta mají být 3-4, jedno kotě si nechám natrvalo a další udají děti ve škole lol a po Kasildině porodu bude následovat buď antikoncepční injekce, neb rovnou kastrace stolt

tak to máme stejnou zkušenost storstark taky k nám před lety přišla kočka, černá jako uhel, taky v pokročilém stádiu těhotenství, vesele u nás porodila tři koátka, to nejsilnější, největší, nejčilejší bohužel po týdnech zakousla:sjuk:sad,  jenže je odmítala kojit, museli jsme ji k tomu nutit. a zanedlouho se odstěhovala k sousedům na jinou ulici, nedaleko. dvě zbývající koátka se nám naštěstí podařilo vypiplat a jsou z nich nádherný koucourek a kočička. černobílý a hnědočerná winksmile

kdo nechce koata, a kočku vykastruje, ale a nevraždímadbutter

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů