Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 11. 5. 2007 10:38

drobek
♥♥-----
Registrovaný: 21. 12. 2006
Příspěvky: 76

Co byste prosim doporucili - svatebn cesta

Ahojky,
jelikoz jsme minuly rok nestihli zajet na svatebni cestu kvuli urazu manzela, chteli jsme letos dovolenou spojit se svatebni cestou.
Uvazovali jsme o Egypte nebo Tunisku.
Co byste doporucili jako misto pro svatebni cestu?

Není tady

 

#2 12. 5. 2007 13:35

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: Co byste prosim doporucili - svatebn cesta

My byli v Egyptě,v Hurganě na svatební cestě a tummenupp
Mohu vřele doporučit. Měli jsme all inclusive a v hotelu,když jsme řekli,že jsme novomanželé,tak nám dali pokoj s manželskou postelí a na uvítanou pro nás koš plný ovoce smile

Bylo to úžasný,zase se tam chceme vrátit smile

Není tady

 

#3 12. 5. 2007 17:32

Renča2
♥♥♥----
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 124

Re: Co byste prosim doporucili - svatebn cesta

Asi bych brala Egypt (za dva dny letím),ale v Tunisku je taky hezky(byla jsem asi devětkrát) ,tam bych asi volila Djerbu. A se rozhodneš tak nebo tak,pořádně si to užijte..

Není tady

 

#4 12. 5. 2007 19:17

Verča75
♥------
Registrovaný: 6. 5. 2007
Příspěvky: 7

Re: Co byste prosim doporucili - svatebn cesta

Záleží i na tom, kdy chcete vyrazit. Myslím, že v květnu a červnu jsou pěkné a romantické i řecké ostrovy - třeba taková Lefkada je pro svatební cestu jak dělaná (a klidně jen se snídaní). Ale záleží to i na tom, co vám vyhovuje. Já nemusím ty pětihvězdičkové panelákové potvory se vším pohodlím a mám radost z něčeho klidnějšího. Z Tuniska bych taky asi doporučila tu Djerbu, v Egyptě je to dle mého názoru hotel od hotelu různé, ale obecně all inclusive se v této zemi vyplatí. Já osobně jsem byla s přítelem nejvíce spokojená v Tabě, ale to možná díky tomu, že se tam dají podniknout výlety do Petry v Jordánsku nebo izraelského Jeruzaléma. Ale jak říkám, jsem založením cestovatelka:-)

Není tady

 

#5 13. 7. 2009 19:01

Lenka77
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 12. 2007
Příspěvky: 12095

Re: Co byste prosim doporucili - svatebn cesta

Asi uz mate PO.. ale pokud chce nekdo opravdu raj... vissla  a nelituje penez.. tak doporucuji Maledivy.. malokdy jsem z neceho vydrena, ale tam jsem fakt lapala do dechu lol lol lol


http://global.thebump.com/tickers/tt18dd58.aspx

Není tady

 

#6 21. 7. 2009 20:30

Malaika
♥♥♥----
Registrovaný: 4. 10. 2007
Příspěvky: 112

Re: Co byste prosim doporucili - svatebn cesta

Hezký metřík :-) Co dělá partner v Indii, jestli se můžu zeptat? Mám tam hodně kolegů a možná bych tam někdy zajela (ale je to spíš ze sféry bláznivých nápadů reta

Není tady

 

#7 22. 7. 2009 10:42

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Co byste prosim doporucili - svatebn cesta

Lenka77 napsal(a):

Asi uz mate PO.. ale pokud chce nekdo opravdu raj... vissla  a nelituje penez.. tak doporucuji Maledivy.. malokdy jsem z neceho vydrena, ale tam jsem fakt lapala do dechu lol lol lol

Jestli chtějí pěkné vzpomínky, tak bych se taky přikláněl... rozhodně raději než ten Egypt, kde hrozí ukrutné střevní potíže, když si našinec nedá sakra pozor na přítomnost bakteriií v ledu do nápojů, v zeleninových salátech apod.
V Egyptě se vyplatí jíst jen to, co nemohlo přijít do styku se studenou vodou - tj. vše jen vařené, pečené, smažené a důkladně grilované - nikoli ale nic ze zeleniny ani ovoce, které loupala ruka neevropana... i pomeranče jíst jen ty, které si sami oloupete !!! - což je v podstatě jen jediné zcela bezpečné ovoce tam... Jahody, zalévané a vypěstované v Egyptě už mohou být pro nás taky závadné...
A už vůbec  - velké ba smrtelné nebezpečí hrozí při by jediném vykoupání v Nilu !!! - tak bacha na to!

Není tady

 

#8 22. 7. 2009 18:18

majkafa
Host

Re: Co byste prosim doporucili - svatebn cesta

Vachu, nestraš a nepřeháněj. Útlocitný se možná musí chovat, jak píšeš ty, ale tací jsou spíš výjimkou. Byla jsem minulý rok 12 dní na poznávačce se synem, absolvovali jsme kde-co, jedli jsme i čerstvé ovoce a zeleninu, a z celé naší výpravy neměl Faraonovu mstu za celou dobu nikdo.
Jo, po Nilu jsme pluli na plachetnicče a párkrát se svezli lodičkou, i po malé asuánské přehradě. Nějaká kapka vody sem-tam taky cákla. Neříkám - koupat se v Nilu, ale taky nepřehánět a neděsit.

Upravil(a) majkafa (22. 7. 2009 18:20)

 

#9 22. 7. 2009 23:37

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Co byste prosim doporucili - svatebn cesta

Opravdu je vrcholem blaha 14tidenní pobyt v uniformním hotelu uprostřed pouště, přežírání se "all inclusive" a povalování u hotelového bazénu?
Opravdu přesně takhle si představujete své vzpomínky po dvaceti letech jistě spokojeného manželství? Není to trochu nuda? Vždy ani pořádnou závist okolí to dneska už nebudí, když takhle jezdí každej blbec.

Co třeba sbalit stan a objet Evropu po vlastní ose a nejlépe vlakem nebo stopem? Bufetový stoly to sice nebudou ale zážitků bude jistě plno.
Jo a taky to má tu výhodu že pokud podobnou cestu v pohodě zvládnete aniž by jste po návratu podávali žádost o rozvod, tak je slušná naděje že vám to bude klapat i nadále. Tohle si v pětihvězdičkovým hotelu v Egyptě nevyzkoušíte....


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů