Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 10. 5. 2007 11:43

Daisy
♥♥♥----
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 102

Reakce

Ahoj, už jsem tady psala, že přeposílám emaily za kamarádku, která nemá moc příležistostí být na Internetu, viz. Mám mít strach? Tak tady je další:

Všechny moc zdravím a děkuji za reakce na můj příspěvek. Naštěstí to špinění zmizelo, takže to byl asi jen následek sexu. uk, uk, uk. Ale mám další problém nebo jak to nazvat, mě i manželovi je 24 let. On mimi chtěl už snad od 18, pořád mě přemlouval, k dětem má moc hezky vztah. Začali jsme se snažit a do měsíce to bylo. Ale jeho reakce na oznámení byla mizerna, jestli se dá říct žádná. Když mu říkám něco o mimi nebo co bylo na UTZ, tak ho to "nezajímá". Když jsem se ho ptala, zda se se mnou až mimi půjde vidět na UTZ půjde podívat, tak řekl co by v gyn. ordinaci dělal. Když se ho známí ptají jestli bude chtít jít k porodu, řekne okamžitě že ne, že by se složil (žádnej měkota ale není, dřív tvrdil pravej opak). Ke mě se taky začal chovat nějak podrážděně...furt je na mě protivnej. Sice říkal, že vím, že to vždycký okecá a nakonec to udělá, ale proč teda ty řeči? Já vím, že není žádnej romantik, ale přece jenom jsem čekala něco jinýho
Mějte se moc hezky Ina

Upravil(a) Daisy (10. 5. 2007 11:46)

Není tady

 

#2 10. 5. 2007 12:02

jitka2
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 10503
Web

Re: Reakce

Ino, s chlapama je to složité, tvůj manžel podle mě má strach jestli tuhle roli ustojí, jestli bude dobrý otec a tak se možná chová trochu odtažitěji, chce to čas, než si na novou roli zvykne neboj......

Není tady

 

#3 10. 5. 2007 12:35

Tigger
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha 4 :)
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 2670

Re: Reakce

Kamarádce tohle neříkej, ale já si myslím, že stejně jako ženský, i chlapi mají své dny - a svoje vlny, období nahoře a dole.
Možností je hodně, manžel tvojí kamarádky mohl zjistit že život přece jen nabízí víc, ve všech směrech, nebo se lekl, že je "zaseklej", že teď se jeho život radikálně změní a už bude jen živit a starat se... až časem pochopí že pro něj nic nekončí a že se skoro všechno dá dělat i s dětma, a že bude bohatší.
Zvl᚝ jestli má kolem sebe nějaký svobodný kamarádíčky, kteří ho občas "proškolí", tak je krize na světě....
Hlavně by si doma měli otevřeně promluvit, protože může mít opravdu jen strach... ale řešila bych to!
Na psychologické poradně tady na babinetu je hned několik holek, které právě řeší, že jejich vztah šel s příchodem oboustranně CHTĚNÉHO dítěte do kytek.

Takže určitě bych to s citem nějak řešila, a jeho pocity z něj zkusila dostat a rozebrat je, než vyrostou do horších rozměrů a než zkalí tvojí kamarádce radost z těhotenství - což by byla hrozná a nevratná škoda! sad


http://lilypie.com/pic/080507/oR54.jpghttp://b1.lilypie.com/9DPcp2/.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů