Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 10. 5. 2007 10:01

ivina1
♥------
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 13

krev po stolici

Dobrý den, asi se můj problém nehodí do tohoto fóra, ale já nevím, kam jinam napsat. Týden jsem byla nemocná a brala jsem anitibiotika, z nich jsem měla 2 dny slabý průjem. Prášky jsem dobrala před dvěma dny, průjem nemám, ale objevil se silný výtok. Ten však řeším už laktobacily. Ale můj hlavní problém nastal ráno. Byla jsem na velké a na toal. papíru jsem našla slabou čáru krve. Pak jsem byla ještě jednou a zase to stejné - na papíře trocha krve. Zítra jdu na kontrolu po nemoci. Myslíte, že to má něco společného s užíváním antibiotik nebo se může jednat o nějakou trhlinu nebo hemeroidy??? Děkuji.

Není tady

 

#2 10. 5. 2007 10:07

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: krev po stolici

Spíše se bude jednat o trhliny nebo hemoroidy, řekni to při kontrole lékaři.Odborník je přeci jen jistější.


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#3 10. 5. 2007 14:45

_luca_
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 5. 2007
Příspěvky: 168

Re: krev po stolici

ivina1 napsal(a):

Dobrý den, asi se můj problém nehodí do tohoto fóra, ale já nevím, kam jinam napsat. Týden jsem byla nemocná a brala jsem anitibiotika, z nich jsem měla 2 dny slabý průjem. Prášky jsem dobrala před dvěma dny, průjem nemám, ale objevil se silný výtok. Ten však řeším už laktobacily. Ale můj hlavní problém nastal ráno. Byla jsem na velké a na toal. papíru jsem našla slabou čáru krve. Pak jsem byla ještě jednou a zase to stejné - na papíře trocha krve. Zítra jdu na kontrolu po nemoci. Myslíte, že to má něco společného s užíváním antibiotik nebo se může jednat o nějakou trhlinu nebo hemeroidy??? Děkuji.

nevim, ale ja bych se tak nedesila.... me se to stava obcas taky.... ale to citim uz sama ze to tak bude pri potrebe....protoze normalne receno, mam moc velky ho :-).....samozrejme zalezi, kolik krve si na tom papire mela... tatka to mival taky, ale ten mel hemeroidy....ale ten to mel pokazdy, a dost ho to i bolelo...


Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale chvílemi, které nám vzaly dech.

Není tady

 

#4 10. 5. 2007 15:36

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: krev po stolici

Zalezi na tom, kolik krve je a jakou ma barvu. Je-li to jen par kapek a je svetle cervena, jedna se pravdepodobne o trhlinu v konecniku nebo hemeroid, to je celkem bezne. Nejsou-li zadne jine priznaky jako bolesti, prujmy nebo zacpa, casem to pravdepodobne samo vymizi a nevenovala bych tomu pozornost.
Jedna li se ale o krev tmavsi a je li pritomna ve stolici ve vetsim mnozstvi, obratila bych se na lekare. Obecne cim je krev tmavsi, tim vyse v travicim traktu ke krvaceni doslo - uplne cerna krev ve stolici je treba pri zaludecnich vredech. Tmaveji zbarvena krev je priznakem krvaceni do traviciho traktu, muze se jednat o strevni zanet nebo treba polypy, a vysetreni odbornikem je zde na miste.


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#5 10. 5. 2007 16:24

ivina1
♥------
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 13

Re: krev po stolici

Krev je světlá a je jí velmi málo. Objevila se i po "malé", ale jen trochu. Nevím, jestli je přímo z konečníku, protože od konečníku nahoru - tj. mezi půlky, tak tam jsem dost vysušená. Vždy jak si sednu na WC, tak čekám kdy se jakoby "roztrhnu". Tak nevím, co to je. Mažu se tam framikoynem, a je mi líp.

Není tady

 

#6 10. 5. 2007 20:51

elinka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 9. 2006
Příspěvky: 495

Re: krev po stolici

to pravděpodobně budou řitní trhlinky a vzhledem k těm antibiotikům to může i souviset s kvasinkovou infekcí, protože ta po antibioticích může být nejen vaginální,ale i střevní.Pokud to je tak, pak místo framykoinu zkus spíš canesten nebo jiné antimykotikum..a souhlasím s ostatními - s lékařem se  pro jistotu poraď

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů