Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 10. 5. 2007 8:57

IvaPR
♥♥-----
Registrovaný: 28. 3. 2007
Příspěvky: 93

Ani jednou nepomyslet

Jednoho dne (možná, že i za dlouho) si uvědomíš - dnes jsem na něj ani jednou nepomyslela. A v té chvíli mᚠvyhráno. Nech tomu čas. Je to fráze, ale funguje

Tak tohle jsem si včera přečetla v jednom příspěvku. Je to pravda a tak čekám a čekám a stejně ani jeden den takový ještě nebyl. Holky poraďte co s tim,ale asi taková rada neexistuje. Tak aspoň napište jestli to máte taky někdo podobný.

Není tady

 

#2 10. 5. 2007 9:15

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Ani jednou nepomyslet

Ivuško, máme to tak všichni. Neboj. Trvá to dlouho a já myslím, že někdy i léta, ale jednou ten den příjde. Příjde tak skvělý den plný krásných zážitků a pak si druhý den uvědomíš, žes ani neměla čas si vzpomenout. hjartasmilehjarta

Není tady

 

#3 10. 5. 2007 9:56

IvaPR
♥♥-----
Registrovaný: 28. 3. 2007
Příspěvky: 93

Re: Ani jednou nepomyslet

Někdy i léta! Tak to jsi mně vyděsila. Nikdy to tak dlouho netrvalo a najednou si příjde jeden pán - málem mi rozbije manželství a já hloupá na něj  ještě budu myslet několik let. (teď jsem to trošku přehnala - stejně to za to stálo)

Není tady

 

#4 10. 5. 2007 10:04

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Ani jednou nepomyslet

Podle mě tomu můžeš pomoci, abys to urychlila, stačí se jen začít orientovat na sebe, na své (nové) zájmy a případně i nové/staronové lidi kolem sebe. tummenupp


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#5 10. 5. 2007 12:23

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: Ani jednou nepomyslet

Jé, to jsem napsala já a jsem dokonce citována.
Ano, můžou to být léta, ale někdy taky překvapivě krátce, zejména když je to překryté dalšími silnými zážitky, pozitivními i negativními. Samozřejmě mám na mysli, když nás opustí ne moc dlouhodobý partner, nemluvím třeba o úmrtí rodiče.

Není tady

 

#6 12. 5. 2007 22:07

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Ani jednou nepomyslet

To víš, že to funguje, Ivčo! Jenomže, holka, nikdo nikomu nemůže předpovědět, za jak dlouho se do tohoto stádia dohrabe! Je to stejné, jako kdybys chtěla vědět, kolik minut  bude zítra svítit v Tvém městě sluníčko!
Každý si to musí odtrpět sám a nikdo mu s tím nepomůže.  Ale i tak to stojí za to, že je nač vzpomínat. O tom ten život je. Šla bys do toho, kdyby Ti někdo řekl, že to skončí blbě? To by člověk nesměl pokoušet osud a žít prostě z přesvědčení sám. O tom ale život není.
Věř tomu, že až si to v sobě vyrovnáš, objeví se další. A Ty do toho půjdeš znova. S tím, že to tentokrát určitě vyjde....!

Není tady

 

#7 14. 5. 2007 8:34

IvaPR
♥♥-----
Registrovaný: 28. 3. 2007
Příspěvky: 93

Re: Ani jednou nepomyslet

kalupinka napsal(a):

To víš, že to funguje, Ivčo! Jenomže, holka, nikdo nikomu nemůže předpovědět, za jak dlouho se do tohoto stádia dohrabe! Je to stejné, jako kdybys chtěla vědět, kolik minut  bude zítra svítit v Tvém městě sluníčko!
Každý si to musí odtrpět sám a nikdo mu s tím nepomůže.  Ale i tak to stojí za to, že je nač vzpomínat. O tom ten život je. Šla bys do toho, kdyby Ti někdo řekl, že to skončí blbě? To by člověk nesměl pokoušet osud a žít prostě z přesvědčení sám. O tom ale život není.
Věř tomu, že až si to v sobě vyrovnáš, objeví se další. A Ty do toho půjdeš znova. S tím, že to tentokrát určitě vyjde....!

Díky!
Ono to asi stejně nejde zapomenout,hlavně mi jsme si nic strašnýho neudělali. Jenom jsme se potkali ve špatný čas. Ale hlavně mně to setkání s ním o moc obohatilo. Teď to chce ten vztah dostat do roviny přátelství. To si nejsem jistá zda to vůbec jde (ale jak se tu občas dočítám, tak asi jo)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů