Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 9. 5. 2007 18:50

křepelka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 9. 2006
Příspěvky: 266

silná bolest očí a hlavy

Prosím máte to taky někdo. Asi týden mě silně bolí hlava a oči. Je pravda že se učim a občas koukám do počítače ale není to tak že bych před ním byla celý den. Problém je ten že právě teď se nemůžu do toho počítače ani podívat, hned mě začnou bolet oči a před spaním mám hlavu ve svěráku. Tak nevím co stím. Existují třeba nějaké přípravky které by to zmírnili nebo mám zajít k očnímu? Díky

Není tady

 

#2 9. 5. 2007 19:00

bílá kočka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 3. 2007
Příspěvky: 256

Re: silná bolest očí a hlavy

To mᚠtěžko můžeš mít zánět spojivek může tě bolet hlava i oči od páteře nebo ztuhlých svalů.Zajdi si k lékaři snad on pozná co to může být.


Kočka

Není tady

 

#3 10. 5. 2007 18:37

Jasmin.CZ
♥♥-----
Místo: Hradec Králové
Registrovaný: 30. 5. 2006
Příspěvky: 41

Re: silná bolest očí a hlavy

křepelka napsal(a):

Prosím máte to taky někdo. Asi týden mě silně bolí hlava a oči. Je pravda že se učim a občas koukám do počítače ale není to tak že bych před ním byla celý den. Problém je ten že právě teď se nemůžu do toho počítače ani podívat, hned mě začnou bolet oči a před spaním mám hlavu ve svěráku. Tak nevím co stím. Existují třeba nějaké přípravky které by to zmírnili nebo mám zajít k očnímu? Díky

ahojik, ja si myslim, ze budes mit zanet spojivek nebo se ti rysuji nejake ty dioptrie hmm urcite si zajdi na ocni, myslim, ze to je od ocicek wink


* Hlupák zvýší hlas, moudrý se usměje. *

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů