Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 9. 5. 2007 17:47

bussy
♥------
Registrovaný: 26. 4. 2007
Příspěvky: 18

leky na posun menses

dobry den prosimvas napiste mi nekdo jestli mi leky na posun menstruace musi predepsat jen gynekolog nebo muze i prakticka lekarka.resp detska jeste mi neni 18.diiky moc prosim piste vsichni co mate nejakou zkusenost jsem v koncich diky moc

Není tady

 

#2 9. 5. 2007 18:24

Janila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 13062

Není tady

 

#3 9. 5. 2007 18:27

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: leky na posun menses

Co to je "jsem v koncích"??? Z čeho??  Tady ti teď odpovím, že ti to předepíše jenom gynekolog, protože napřed tě vyšetří, jestli nejsi těhotná, to se musí. Pokud to potřebuješ vědět nutně, tak snad stačí zvednou telefon a zavolat k lékaři, z toho nemusíš být v koncích, myslím že jsi asi dítě a labilní dítě.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#4 9. 5. 2007 19:49

Petunka
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 306

Re: leky na posun menses

pouze gynekolog...z čeho jsi v koncích prosímtě..


"Nešastná láska není to nejhorší. To pravé neštěstí je nemilovat."  E. Bass

Není tady

 

#5 10. 5. 2007 13:59

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Re: leky na posun menses

Bety napsal(a):

myslím že jsi asi dítě a labilní dítě.

zase jedna vševědoucí mad
chápu,že se Ti cizí problémy mohou zdát malicherné, ale proč někoho hned soudíš?

Není tady

 

#6 10. 5. 2007 21:04

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: leky na posun menses

Lindo to je můj názor - když ti tak vadí, tak proč soudíš ty mě? Ano, já jsem vyslovila svůj názor na základě toho, že se HROUTÍ když neví kam si jít předepsat lék - že by neuměla zatelefonovat a zeptat se?   Pokud se z toho hroutí, tak se mi zdá labilní a klidně to sem napíšu, ostatně tobě taky nikdo nekáže co sem mᚠpsát a co ne. Je zajímavé, že ti vadí, že někoho soudím já ale to ti nebrání abys hned nesoudila mě.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#7 10. 5. 2007 21:05

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: leky na posun menses

A můžu tě ujistit, že svoje názory tady budu vyslovovat, a se ti to líbí nebo ne.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#8 23. 5. 2007 20:29

Lolita
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 123

Re: leky na posun menses

Tak ju hned neodsuzujte, me je 15 a taky sem z toho dost na nervy, mam strasne nepravidelnej menses, jeste k tomu dost silnej a bolestivej a bojim se jit na gyndu ale uz sem se odhodlala ze si pujdu aspon pro ty prasky na posunuti, pac nechcu mit zkazenou pulku prazdnin....ale stejne me to stve a nevyresi se to tim uplne sad  Ale chci se zeptat, co mi bude gyndar delat a na co se bude ptat, kdyz chcu jen ty prasky na posunuti?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů