Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#26 4. 9. 2007 15:56

sisa
♥♥-----
Místo: brno

Re: Osamělost

Hej tak to ne kamilo´!!!! okamžitě napsat mě soukr.zprávu jak to mᚠs aliment. a řešíme....nevzdáváme se, neplazíme se po kolenou, ale postavím se překážce!!!Není nic co se nedá řešit uvidíš.... Kytky jo ty si taky kupuju protože od chlapa sem kytku dostala no ani.... radši.... tak možná když sem byla někde ve věku  petry kováčové ale víš jak to je každý jednou.... zatím pa a čekám doufám, že ne marně

Není tady

#27 4. 9. 2007 16:14

sisa
♥♥-----
Místo: brno

Ještě teda cizí problémy potěší, když sem si teda myslela, že mě už nemůže potkat nic špatnýho tak to byl omyl, auto mě ukradli, chalupu vykradli co neukradli tak zničili, voda mě vyplavila  a všechno zničila atp. mohla bych pokračovat a nemělo by to konec s katastrofama.... fakt nekecám no a nakonec kolega který se mnou pracoval 15let jako kolega se dostal na šéfa a řekl mě, že sem stará tak teda sorry, ale nebude se mnou dál pracovat terorizoval mě sedm měsíců neskutečným způsobem detaily nebudu popisovat protože  to bylo tak nechutný, že sem to radši zapoměla:lol: i když to tak úplně pravda není protože to hodlám dál využít no a ???? pokračuji proč? protože překážky v životě jsou k tomu, že je musím odstranit a pokračovat:D zážitků podobných mám spoustu, ale nechci je všechny vypisovat musím drtit mám průbu v pátek a doufám, že to zvládnu tak kamil.... pokud by ti to nestačilo, tak fakt nevím rakovinu nemámtummenupp

Není tady

#28 4. 9. 2007 16:30

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

sisa napsal(a):

Holky fakt mě věřte nechci působit jako všude sem byla všechno znám, vím co to je být v koncích, ale je to potom dobrý když mᚠpocit, že už to horší nemůže být a chytíš se a jdeš nahoru je to skvělý pocit stojí to zato a taky je fakt pravda to blbý úsloví, který jsem z duše nesnášela "co tě nezabije to tě posílí!!" sorry nechci nikoho popouzet nějakým přehnaným optimismem, ale všechno jednou skončí a záleží na každém jednotlivci kdy.... proto je dobrý zkoušet a znova zkoušet co mně pomůže, abych to měl co nejrychleji za sebou. Na každého zabírá něco, je potřeba zjistit co pomůže mě. Zákon tarotu Hvězda- všechno se v kruhu opakuje tak dlouho,než ten kruh přetnu a pořád dokola dokud.... z toho jeden nezblbne:gloria:fuckyou

A čo Koleso osudu(alebo Šasteny)? wink jednou jsi dolú, jednou nahoře... Tak to proste je.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#29 5. 9. 2007 16:06

pucle
♥------

Holky kdyby všechny ženský které žijí v republice začaly psát své osudy na net,tak nemáme šanci se připojit...co člověk,to osud.Do soukromí všech lidí člověk nevidí,ale měla jsem štěstí?...neštěstí?že rodiny se kterými jsme se stýkali jen ten můj B.se sprčil a rozvedl se.Jsem ve stadiu kdy se říká...všechno zlé je k něčemu dobré...a jak dál?Prozatím mám jen mínusy,problémy,starostí(ale kdo je nemá?!...)
snažím se nemyslet moc dopředu....říká se že čas ukáže,prověří...bude líp?...nebo už bylo?...držím palec vám i sobě.rodna

Každý člověk na světě,dobrý nebo špatný,je podroben zkouškám.William Saroyan

Upravil(a) pucle (5. 9. 2007 16:09)

Není tady

#30 5. 9. 2007 23:40

astina
♥♥♥----

Holky, taky jsem zažila špatné časy - pak ty lepší, a pak jsem si myslela, že vše špatné je za mnou - a konalo se další "překvapení"..... A já najednou zjistila, že jsem občas řešila i nedůležité věci, které mi přišly až životně důležité......... Tím nechci NIJAK snižovat problémy, co tu byly popsány! Jen jsem ještě nedávno hodně řešila, že nemám partnera a jsem osamělá. Dnes je vše jinak.

Život je vzdušný vír, který nám občas zvedne prach u cesty, po které jdeme...........

Není tady

#31 15. 8. 2010 11:15

jesinka
♥------

ahoj, před 2 lety mě manžel opustil, zamiloval se do mladší kolegyně v práci a počal s ní dítě, od té doby jsem sama. Před měsícem se oženil můj starší syn a odstěhoval se. Můj mladší syn bydlí se svou přítelkyní a 8 měsíční vnučkou v mém domě o patro níž. Jsem moc ráda, že jsou synové šastní. Mají už ale své životy a mě moc nepotřebují. Zažívám pocity osamělosti, často se moc trápím. Je mi 44 let, jsem celkem pohledná, zkoušela jsem seznámení přes internet, ale pokaždé bez úspěchu. Nevím jak dál......

Není tady

#32 15. 8. 2010 12:35

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Skús nehžaad konkrétne partnera, ale zájs medzi žudí, ma nejakého koníčka, teši sa zo života... a on sa niekto k tebe pridá. wink

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#33 8. 9. 2010 20:04

jesinka
♥------

Není to opravdu lehké být sama, nejhorší je ten pocit, že už mě nikdo nepotřebuje a ty večery sama u televize.... Začala jsem sice chodit cvičit, na angličtinu a od konce října si chci udělat rekvalifikační kurs. Ale nic mě tak nějak netěší, neumím se z ničeho radovat. Chybí mi nekdo, kdo by mě pohladil, potěšil, někoho s kým bych si mohla popovídat. Přestávám už věřit, že někoho takového potkám, většinou mám smůlu, že když potkám někoho, kdo by mi vyhovoval, tak není volný....

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí