Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#51 12. 5. 2007 20:34

Apolenka
♥♥-----
Místo: Brno

Re: Život po nevěře s levobočkem

Kiara napsal(a):

Michaela.43 napsal(a):

Apolenka napsal(a):

lindoB - nechtěla jsem to říkat hned, aby mě tady neukamenovali a neměli za vypočítavou ženskou - ale právě toto teď řešíme. Právnička nám nejprve navrhovala rozvod s tím, že bude fiktivní - jen kvůli majetku, který by byl napsaný na mně a na děti. Jenže ani jednomu z nás to nějak nešlo a i když jsme dohodu podepsali a já žalobu o rozvod podala, nechtěla jsem takto skončit naše manželství.  Takže teď je v jednání zúžení společného jmění manželů - a to co nejde zúžit (např. stavební parcelu, kterou jsme dostali darem) - tak to "darujeme" zpět rodičům. Opravdu nejsem vypočítavá, ale za těch 12 let manželství jsme zbudovali dost a za NAŠE peníze, bez pomoci rodičů. Toto bylo jediné, co jsme od koho kdy dostali, protože právě vloni jsme se rozhodli postavit nový domek. Jenže... pak to prasklo... a nikdy nevíme, co bude zítra, jestli se dožijeme rána... a proč by toto vše měla shrábnout nějaká psychopatická mrcha, co dokáže jen to, že postaví svoje štěstí na neštěstí jiné. Jde především o moje děti (naše).

Apolenko,
nejsi mrcha  vypočítavá,ale mysli na   budoucnost a hlavně budoucnost  svých dětí...jen   se podívej,  jak se tady na jiných  stránkách   řeší alimenty   atd....a samozřejmě  i  ten  tvůj  v budoucnu   nebude   vyjímka( jestliže  jo, předem s omlouvám), -   ale  jak  i  ty  naznačuješ,  je   to   asi  hnusný,ale já  bych   taky   nevěřila,  kdyby   šlo   do tuhýho....

Apolenko, já si myslím totéž, co Ty. Každá máma chrání především potřeby SVÝCH VLASTNÍCH dětí. Já bych v tomto případě taky bojovala jako lvice. Nešlo by mi ani tak o peníze, jako o ten princip. Když chtěla milenka manžela miminko, měla si ho pořídit se svobodným, nezadaným a budoucnost pro svoje měla začít dítě budovat společně s ním - a ne se začít montovat do fungující rodiny. Vypočítavá nejsi Ty, to byla ona, když si pro svoje plány vyhlédla ženatého se závazky.

Holky děkuju, jste hodný. Konečně někdo,kdo myslí stejně (na rozdíl od mého manžela, který na mě valil oči a jsem opravdu zvědavá, jak mu dlouho potrvá, než dotáhne aspoň tuto věc do konce). Měla jsem ze sebe opravdu blbej pocit, že to po něm chci - vždy je to můj muž, naše manželství... taková ironie.

Není tady

#52 12. 5. 2007 20:39

Apolenka
♥♥-----

Michaela.43 napsal(a):

Apolenko...

haha,, samozřejmě,  že  nakonec  dojdeš   k   názoru,  že to co mᚠ  doma,není  zas tak nejhorší, mohlo   by  být hůř. ale   už  jsi   zvyklá,  haha

nakonec   co   nějaká  nevěra?!?!?

Takže   si opravdu   můžeme gratulovat.....nakonec,  kdyby   jsme   doma měly    nějaký....tak  by   o   ně   ty případné milenky nestály,  že???

Ale ne, až tak to zlehčovat nehodlám, to bych tomu Cassanovovi mohla ještě odpustit a to NEUDĚLÁM. NIKDY. Ale na druhé straně - nemlátí mně, na děcka neřve... va

Není tady

#53 13. 5. 2007 11:20

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Michaela.43 napsal(a):

Apolenko,
zcela chápu tvé pocity.  Ty stoj횠 nohama  na   zemi,   tak je  ti jasné,  že když  bude   chtít   navštěvovat   děcko,  tak  neopomene  i  jeho  matku...- a   tomu věřím -  ne,  nebudeme si  mazat  med   kolem  huby...,  ale  nemᚠ pravdu   v tom,   kdo  není   šastný.... je   to   on,  protože  se   mupodařilo   2+3   jaks   psala   - voni fakt   někteří  takhle   uvažujou ( jako arabáci, ti  mají   taky  více  žen,  a  jsou  spokojení....akorát, že   tam   se baby   pak   neperou vo prachy   a  alimenty,  protože   si   vystačí   s jinou   úrovní....

Ten můj  se   taky   těšil,   jak budeme   společně   hospodařit : já, milenka a  on...leč  milenka   s tím  nepočítala    a  raději   vzala  kramle...(možná   tentokrát  vyhrála  ta   která utekla, haha,   ale  to teď   neřeším...

Neviem, Míši, odkiaž mᚠinformácie o Arabášoch a ich životnej úrovni, ale podža mňa si dos vedža. Okrem brunejských sultánov a saudskoarabských ropných magnátov si už málokto môže dovoli viac žien, odhliadnuc od toho, že napr. v Tunise je mnohoženstvo štátom zakázané. A arabské ženy môžu často pri rozvode obís lepšie než Európanky... To záleží na štáte, na tom, či tam platí svetské právo alebo islámske(tzv. šaríja - tá je k ženám dos krutá) a mnohých ďalších vecí. Iná vec je, že podža ich zvyklostí patrí diea do 8 rokov matke a otec ho musí živi, ale od 8 patrí otcovi, ktorý o ňom rozhoduje... Matka asi nemusí plati alimenty, ale verím, že mnohá matka detí starších ako 8 rokov rada oželie alimenty, len aby jej deti zostali.
Inak, žavobočkov v arabských krajinách veža nie je, lebo v mnohých stále hrozia tvrdé tresty, vrátane smrti, za cudzoložstvo. Skrátka európske pohžady na arabské mnohoženstvo sú dos skreslené.
Apolenka, nezávidím ti tvoju situáciu, ale povedala by som, že v nej nie si jediná nešastná osoba. Ani tvoj muž ani nie je celkom spokojný s výsledkom svojich "výbojov", o tej druhej žene nebudem špekulova, ale tiež sa asi nesplnili jej predstavy; ale ako som už písala, najviac žutujem deti - všetky, ale hlavne toho "žavobočka", ktorý sa narodí ako dôkaz zlyhania a slabosti, prípadne špekulácie, a nie z lásky, ako by sa asi deti mali rodi... Pritom diea si to nevyberie... hmm
Plati mamičke hypotéku je nezmysel, ale postara sa o die je podža mňa zasa povinnos - morálna, ak už nie zákonná. Povinnos tvojho muže, teda, aby bolo jasné.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#54 13. 5. 2007 11:30

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Kiara napsal(a):

Apolenko, já si myslím totéž, co Ty. Každá máma chrání především potřeby SVÝCH VLASTNÍCH dětí. Já bych v tomto případě taky bojovala jako lvice. Nešlo by mi ani tak o peníze, jako o ten princip. Když chtěla milenka manžela miminko, měla si ho pořídit se svobodným, nezadaným a budoucnost pro svoje měla začít dítě budovat společně s ním - a ne se začít montovat do fungující rodiny. Vypočítavá nejsi Ty, to byla ona, když si pro svoje plány vyhlédla ženatého se závazky.

Ku chráneniu sovjich detí s avyjadrova nebudem, ale ak už trvᚠna pricípe: KAŽDÉ DIEA MÁVO NA OBIDVOCH RODICOV (h8dam okrem dei zo skumavky, a vlastne mozno aj tie)- A TVOJ MUZ BOL PRITOM, KED SA TO DIETA ROBILO. A myslim, ze vacsina deti sa nerodi vdaka planovanemu rodicovstvu, ale vdaka nahodam a nehodam. Jasne, zena nesie vacsie riziko a ma byt zodpovednejsia, ale ked si spomeniem, kao moj byvaly farjer, zenac, odmietal zo zasady kondom, je mi do placu a do smiechu zaroven. hmm Ja som v podsatte zodpovedna, takze ziadne dieta nemam a on je spat u rodiny, ale keby som to nechala nanho, ktovie kde by sme skoncili. usch

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#55 13. 5. 2007 11:45

Apolenka
♥♥-----

Selimo - nebudu se rozepisovat o morálce, každý si ji vyloží po svém.  Sama zřejmě víš, o čem mluvím. Koukám, že jsi taky byla "na druhé straně břehu".
Že nejsem jediná nešasná v této hře je jasné - i toto jsme doma probírali. Na druhé straně - JSEM MANŽELKA a jelikož manžel dal přednost NÁM, mám právo bojovat za své a to děcko i s jeho právy do mojí hry prostě nepatří. Budu se opakovat - nepískala jsem jim k tomu, když ho dělali. Kdo bral ohled na mně, na moje děti??? Tady se dá taky mluvit o morálce, ne? Jak mého muže tak i té nuly, co si to tak "dokonale spočítala". Já copak nemám se svými dětmi nějaká "morální" práva? To mám držet - s prominutím, hubu a krok jen proto, že jsem jen MANŽELKA? Prostě se smířit s faktem a jít dál VEDLE nich? To snad ne.

Upravil(a) Apolenka (13. 5. 2007 11:49)

Není tady

#56 13. 5. 2007 11:59

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-

Apolenko, určitě mᚠprávo, to dítě odmítat a nikdo by se tomu neměl divit.
Víš co mne, ale zarazilo, že plánuješ manželovi nikdy neodpustit ...... to mne úplně vyděsilo. To vlastně znamená, že chceš žít ve vztahu, ve kterém se budeš už stále trápit. To opravdu chceš? Proč jsi ho tedy neposlala, když jsi to zjistila, k šípku? Takhle se budete nejspíš trápit oba dva.

Není tady

#57 13. 5. 2007 12:08

Apolenka
♥♥-----

Fanny5 napsal(a):

Apolenko, určitě mᚠprávo, to dítě odmítat a nikdo by se tomu neměl divit.
Víš co mne, ale zarazilo, že plánuješ manželovi nikdy neodpustit ...... to mne úplně vyděsilo. To vlastně znamená, že chceš žít ve vztahu, ve kterém se budeš už stále trápit. To opravdu chceš? Proč jsi ho tedy neposlala, když jsi to zjistila, k šípku? Takhle se budete nejspíš trápit oba dva.

Fanny5 já vím. Chtěla jsem stokrát, aby odešel, chtěla jsem i pauzu - a nic. Měl sbalené čisté i špinavé prádlo - jak ten beran prostě nešel. Ale mám strach odpustit. Normálně mám STRACH, chápeš? Mám strach, že si mě za to nebude vážit, že to prostě vezme jako samozřejmost. Nedokážu to ani popsat. I po takové době se to ve mně pere - vše. Jednou nahoře - jednou dole. Už sama nevím, jak to vytěsnit a začít věřit, žít v pohodě. Chodím do práce - a bohužel i v té práci na to myslím. Takže nesedím doma a nežeru se s tím od rána do večera mezi 4 stěnama. grater Fakt jsem si myslela, že to zvládnu líp, ale...

Upravil(a) Apolenka (13. 5. 2007 12:08)

Není tady

#58 13. 5. 2007 12:23

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-

Apolenko, nemysli, dokážu si představit, jak ti je, ale asi bys si měla spíš říkat, že to snad jednou přejde a že se s tou raelitou smíříš. Jinak se tím strašně ubíjíš.
Myslím, že se asi pořád cítíš nějak ohrožená tou ženou, že? Nevím, jak se k tobě manžel chová nebo jestli ti zavdává nějaké podněty ke strachu, ale ty se asi pořád bojíš.

Není tady

#59 13. 5. 2007 12:39

Apolenka
♥♥-----

Fanny5 napsal(a):

Apolenko, nemysli, dokážu si představit, jak ti je, ale asi bys si měla spíš říkat, že to snad jednou přejde a že se s tou raelitou smíříš. Jinak se tím strašně ubíjíš.
Myslím, že se asi pořád cítíš nějak ohrožená tou ženou, že? Nevím, jak se k tobě manžel chová nebo jestli ti zavdává nějaké podněty ke strachu, ale ty se asi pořád bojíš.

Ano, mᚠpravdu. Koukni na to, co jsem psala na téma Setkání s milenkama... stále ji mám před očima. Stále nám posílá fotky. Navíc po mateřské nastoupí zpět do zaměstnání, kde je i můj manžel. Bohužel zatím si nenašel jiné (pořád zde převažují peníze).
Manža se ke mně chová hezky - tváří se jako by nic a pokračuje v tom, co bylo před "tím".  A pak najednou - "vím, že mám někde dítě..." ku...  tak proč si to neujasní sám v sobě? Hlásá jednu věc a myslí na jinou. Strach mám - aby měl vše, může opět lhát - může za ní chodit za mými zády. Já nevím, mám ho ráda, ale vidím ho nyní jako obrovského sobce. Takže stále čekám podraz, zase, až to budu co nejmíň čekat.

Není tady

#60 13. 5. 2007 12:52

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-

Apolenko, nejspíš mᚠpocit, že mu nemůžeš věřit. On je asi z toho všecho taky stále rozhozený. Možná v sobě cítí nějakou morální povinnost k tomu dítěti a neumí se s tím vyrovnat a ví, že by ti ublížil, kdyby ji chtěl plnit. Takže je sám z toho uvnitř rozervaný.
A ta jeho rozervanost asi mezi vámi způsobuje napětí. Mluvila jsi s ním o tom? Co by si on představoval? Protože mám obavu, abys tím tabuizováním dítěte nezpůsobila to, že za ním opravdu začne chodit tajně. To bys zřejmě pak brala jako podraz. Tak jestli jsi si jistá, že ho chceš i přesto co se stalo, asi se to musí nějak vyřešit. Protože to co už se stalo, nezměníš.

Není tady

#61 13. 5. 2007 13:08

Apolenka
♥♥-----

Fanny5 napsal(a):

Apolenko, nejspíš mᚠpocit, že mu nemůžeš věřit. On je asi z toho všecho taky stále rozhozený. Možná v sobě cítí nějakou morální povinnost k tomu dítěti a neumí se s tím vyrovnat a ví, že by ti ublížil, kdyby ji chtěl plnit. Takže je sám z toho uvnitř rozervaný.
A ta jeho rozervanost asi mezi vámi způsobuje napětí. Mluvila jsi s ním o tom? Co by si on představoval? Protože mám obavu, abys tím tabuizováním dítěte nezpůsobila to, že za ním opravdu začne chodit tajně. To bys zřejmě pak brala jako podraz. Tak jestli jsi si jistá, že ho chceš i přesto co se stalo, asi se to musí nějak vyřešit. Protože to co už se stalo, nezměníš.

Mᚠpravdu.
Mluvili jsme o tom stokrát, hodněkrát s pláčen, párkrát s nenávistí, vztekem...naposledy už i s klidem, už mě to unavuje - z mé strany. On je ledově klidný vždy - aspoň na venek. Jak jsem taky už psala - z jeho strany jsem nejprve slyšela, že se rozhodl být s náma i za cenu, že je neuvidí, nebude se s nimi stýkat, pouze platit. Teď, po roce, před 14 dny z něj vypadlo, že mi už nechce lhát a že by chtěl vídat děcko. Navíc mají holčičku - a se mnou 2 kluky (bolí mě i toto). Řekla jsem mu na to, a se proboha už definitivně rozhodne - a už je klid, že už se k tomu nebudeme vracet, že už víc neunesu (což je pravda). Rozhodoval se - a jak mě bylo, ani psát nemusím, v práci jsem se musela přetvařovat - navíc pracuji v sociální oblasti, takže když přišla nějaká mamina s kočárkem... a chodila jsem tajně brečet na wc. Takže slušný záhul. Večer oznámil, že zůstane s náma, že MY jsme jeho rodina. No jenže - místo abych měla radost, žiju v tom, že třeba za půl roku se toto bude opakovat. Takže tak. Houby model.

Upravil(a) Apolenka (13. 5. 2007 13:09)

Není tady

#62 13. 5. 2007 13:21

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-

Asi to bude pro tebe takový nekonečný příběh.
Nevím, co bych dělala, ale asi bych přistoupila na to, aby si to dítě bral domů, tedy pokud bych o něho tolik stála, abych se odhodlala, to překousnout. Nebo bych asi šla od toho. Jiné řešení mne nenapadá. Je to moooc těžké, ale takhle se asi budeš trápit věčně. Jemu to nejspíš bude hlodat v hlavě pořád a ty to budeš mít před očima a budeš to cítit šestým smyslem.

Upravil(a) Fanny5 (13. 5. 2007 13:21)

Není tady

#63 13. 5. 2007 13:22

xxxx
♥♥♥♥♥♥-

Axi napsal(a):

Přesně tak, a nic nemění, a dál žije se vztekem a nenávistí, bez radosti ze života.

...Axi to je duchaplná myšlenka;) takhle to skutečně nebylo myšleno, měnit se musí panáček co si zfouknul mimčátko s milenkou a milenka si ted brousí zuby na majetek /a manžela/, který si někdo 12 let budoval. A jestli mi chceš vykládat, že ty buduješ svojí rodinu a chystᚠúspory a stavíš dům pro milence svojí ženy, tak by to chtělo lepší prášky. A nemluví ze mě nenávist či co mi tu podsouváš. Mluví ze mě jen praxe a zkušenost. Ale je vidět, že holky se nedaj, četla jsem kousek dál, že už si zužují SJM/ kdysi BSM/ udělala bych to samé, protože nevidím jediný důvod pro to, aby po mě dědilo cizí dítě. K tomu měnění vlastní osobnosti už jsem se tu vyjadřovala mockrát, měnit se nikdo nemůže, osobnost je vrozená/ přečti si něco z psychologie/ můžeme se předstírat, hrát jiného člověka, ale nekonec v zátěžových situacích si pořád takový jaký si se narodil a byl ovlivněm v ranném dětství, ovlivnit tvoje chování může zkušenost ale z cholerika nikdy flegmatik nebude. Tyhle diskuse o tom jak se máme měnit považuju za tlučení  již prázdné slámy. Navíc pokud rodina funguje a někdo si udělá dítě s milenkou nevím, co by na tom ještě šlo měnit. A jak si psal že je lepší zustat ve vzteku a nenávisti....neveř tomu vztek přejde a pak je to jen o domluvě, ovšem v siuaci, jako tahle a navíc! když je to čerstvé, je vztek a nenávist na místě, radovat se z toho může jen psychiatrický pacient nebo věčná ufňukalka co se nejdřív pokusí otrávit a pak bude pět let mluvit o tom jak miluje jen někoho kdo jí má na praku a psát tu o tom tisíce příspěvků, někdo se srovná za půl roku někdo za rok, ale na začátku je vždycky vztek a bolest a to oprávněný. Potlačovaný vztek /nekonečný neukutečnitelný ppkus vlastní proměny/vede jen k flustraci a přesně k tomu o čem mluvím, k zešílení. Myslím, že je lepší se vyvztekat, vybolet a jít dál, než se soustředit na to co jsem měla udělat jinak / nevrátíš nic to jen Superman točil planetou pozpátku/ a jak se změnit. Jak sem řekla není to možné. Všimněte si jakou radost ze života tu mají některé pisatelky, popíší tisíce přspěvků o tom jak jsou happy a pak najednou po půl roce jak jsou zase v háji a sami a upínají se ve vzpomínkách k někomu,  kdo už žije roky jinak a štasný jinde.
Jinak holky to zúžení sjm je fajn nápad/ je vidět že právník je někdy nevyhnutností/ prostě se braňte a nedávejte svojí kůži zadarmo, nenarodili jste se proto aby si z vás někdo dělal kasu. Je vidět, že situace manželská není ztracená a že to s vámi a vašima dětma myslí chlap ještě dobře pokud na to zúžení přistoupí. Když se kácí les lítaj třísky, tak si nic nedělejte z toho když občas explodujete, ono to fakt vyšumí. Jestli se nechcete stýkat s dítětem a potažmo s jeho matkou nikdo vás nutit nemůže. Manžel to nemusí respektovat  ale ani vy nemusíte dělat nic co se vám příčí. Opravdu NIC....Starejte se o sebe a o své děti až pak jsou ostatní.....Setkáte se s tvrzením, že jste hyeny co si nechtějí 20 let života "zpříjemnit" návštěvami děcka vašeho M, ale všimněte si kdo vám to bude vykládat, většinou někdo, kdo má sám máslo na hlavě. Jiná situace je pokud si vemete chlapa co už děti má!!!!

dum spiro spero

Není tady

#64 13. 5. 2007 13:30

xxxx
♥♥♥♥♥♥-

Apolenko, vidím, že lítᚠv tom brát si tu holčičku domů už dlouho a mám pocit,že ti na tom vadí nejvíc to že bude chodit pro dítě za jeho matkou. možná by si svému manželovi udělala velkou radost / určitě ho to dost trápí/ možná by si to mohla zkusit, nešlo by třeba, že by děcko vyzvedla babička? Nebo možná ještě lepší by bylo, kdyby si pro dítě přišla se svým mužem ke dveřím ty. Viděla by si na čem jsi a ona by jí možná přešla chut si brousit zuby na tvého M,  kdyby viděla, že se jí nepovedlo vás rozdělit. Zkus to zvážit, ale jak sem už napsala před chvílí,nedělej nic co by tě trápilo, prostě na prvním místě si ty a tvoje děti, o děti jiných matek se musí starat zase jejich matky, to je přírodní zákon a příroda to tak zařídila moudře.

dum spiro spero

Není tady

#65 13. 5. 2007 15:07

Apolenka
♥♥-----

xxxx - nemám k tomu co dodat, jasně a pěkně napsáno, střízlivě myšleno. Dík. Zkusím se toho držet, až zas budu padat - přečtu si to. Ale jedno vím jistě už teď - buď já a naše děti, nebo ona a jejich dítě + jeden kufr na cestu pro mého muže. Přes toto nejdu a doufám, že nebudu tak blbá a nikdy ani nepůjdu. Stále totiž vidím ji a její mazanej ksichtík. Té malé je mi líto, ale stejně, vychovávat ji bude ona a jak - no stejně. Na tom by ani můj muž nic nezměnil. Teď jen se s tím vším nějak poprat a vyrovnat - to je můj vnitřní boj. A totéž mého manžela, že. Tak fakt ještě jednou dík.
Všem dík.

Není tady

#66 13. 5. 2007 16:31

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Dám do placu zřejmě  hyenovitý názor:
Ty , Apolenko , píšeš: ...."té malé  je mi líto..." - ty jsi holka  svatá, nebo normální ženská pro jiné... Takže dotaz: jaktože nebylo  milence líto tvých dvou  kluků, když  š....  s tvým  mužem( a nakonec  i zřejmě chtěla  otěhotnět)....já vím, nehody se stávají, ale  v dnešní době  nejen antikoncepce, ale i možnosti legálních potratů ( jen si zgustněte na mně) mi  početí  tohoto dítka opravdu  připadá jako velmi promyšlená záležitost - ovšem to dítě za to nemůže - to já vím

Není tady

#67 13. 5. 2007 16:36

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-

Apolenko,
tobě teď nezbývá, než se s nastálou situací buď nějak smířit, či ne - ty víš co chceš, tos předložila i svému muži, on  buďto se přikloní k témuž, nebo holt asi konec - záleží na tobě jak situaci uneseš, a hlvně kde bude tvoje hranice, za kterou jsi  ochotna jít - situace je neustále ve vývinu, takže čti a přemýšlej......

Těžko říct, jak by se milenka tvářila, jak  píše xxxx, kdyby sis pro dítko šla spolu se svým mužem ruku v ruce a šastná....radit zkus  se vžít  do její situace - jo, ok, ale každý jsme jiný, třeba vám dítko sama s radostí vrazí se slovy za dva dny ho vrate, třeba  Vám ho ani "nepůjčí"...
A zase jsme u základu problému- tedy u tvého muže...jak on chudáček se na to bude tvářit...

Není tady

#68 13. 5. 2007 16:46

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-

Selima napsal(a):

Michaela.43 napsal(a):

Apolenko,
zcela chápu tvé pocity.  Ty stoj횠 nohama  na   zemi,   tak je  ti jasné,  že když  bude   chtít   navštěvovat   děcko,  tak  neopomene  i  jeho  matku...- a   tomu věřím -  ne,  nebudeme si  mazat  med   kolem  huby...,  ale  nemᚠ pravdu   v tom,   kdo  není   šastný.... je   to   on,  protože  se   mupodařilo   2+3   jaks   psala   - voni fakt   někteří  takhle   uvažujou ( jako arabáci, ti  mají   taky  více  žen,  a  jsou  spokojení....akorát, že   tam   se baby   pak   neperou vo prachy   a  alimenty,  protože   si   vystačí   s jinou   úrovní....

Ten můj  se   taky   těšil,   jak budeme   společně   hospodařit : já, milenka a  on...leč  milenka   s tím  nepočítala    a  raději   vzala  kramle...(možná   tentokrát  vyhrála  ta   která utekla, haha,   ale  to teď   neřeším...

Neviem, Míši, odkiaž mᚠinformácie o Arabášoch a ich životnej úrovni, ale podža mňa si dos vedža. Okrem brunejských sultánov a saudskoarabských ropných magnátov si už málokto môže dovoli viac žien, odhliadnuc od toho, že napr. v Tunise je mnohoženstvo štátom zakázané. A arabské ženy môžu často pri rozvode obís lepšie než Európanky... To záleží na štáte, na tom, či tam platí svetské právo alebo islámske(tzv. šaríja - tá je k ženám dos krutá) a mnohých ďalších vecí. Iná vec je, že podža ich zvyklostí patrí diea do 8 rokov matke a otec ho musí živi, ale od 8 patrí otcovi, ktorý o ňom rozhoduje... Matka asi nemusí plati alimenty, ale verím, že mnohá matka detí starších ako 8 rokov rada oželie alimenty, len aby jej deti zostali.
Inak, žavobočkov v arabských krajinách veža nie je, lebo v mnohých stále hrozia tvrdé tresty, vrátane smrti, za cudzoložstvo. Skrátka európske pohžady na arabské mnohoženstvo sú dos skreslené.
Apolenka, nezávidím ti tvoju situáciu, ale povedala by som, že v nej nie si jediná nešastná osoba. Ani tvoj muž ani nie je celkom spokojný s výsledkom svojich "výbojov", o tej druhej žene nebudem špekulova, ale tiež sa asi nesplnili jej predstavy; ale ako som už písala, najviac žutujem deti - všetky, ale hlavne toho "žavobočka", ktorý sa narodí ako dôkaz zlyhania a slabosti, prípadne špekulácie, a nie z lásky, ako by sa asi deti mali rodi... Pritom diea si to nevyberie... hmm
Plati mamičke hypotéku je nezmysel, ale postara sa o die je podža mňa zasa povinnos - morálna, ak už nie zákonná. Povinnos tvojho muže, teda, aby bolo jasné.

Ahojky Selimo,
moc informací o arab.nemám, pouze  z dostupných beletr. knih, kde, já vím, jsou samozřejmě popsané nejhorší příběhy - vím, neházet do jednoho pytle....
Mně spíš šlo o to , naznačit, že jsou  i  muži ( a vím, že nezáleží na národnosti), kteří prostě mají rádi více žen a najednou a tzv. své sémě rozsévají, aby po nich něco zbylo...jo, je to daný si pro někoho.
Nakonec co je toto pro někoho hobby, pro jiného je hobby třeba věnovat se sbírce motýlů

No a ve finále - potvrď nebo ne - nakonec brunejští sultáni jsou bohatí, takže uživit x žen a y dětí asi není problém...ale muži v Čechách, co tedy taky mají rádi více potomků s více ženami - pak se to  hartusí o alimenty a přídavky, a to je nechutný.
Já osobně o tomto problému vím jen teoreticky - naštěstí, ale co pak čtu nejen na stránkách babinetu - šílený...

No a nakonec i Apolenka - opět pro někoho hyenovitě  :kdyby tatík neplatil milence hypotéku, mohl by vyvézt svou rodinku na 14 dní  na Kanáry ( třeba)....

Není tady

#69 13. 5. 2007 17:55

Apolenka
♥♥-----

Michaela.43 napsal(a):

Ty , Apolenko , píšeš: ...."té malé  je mi líto..." - ty jsi holka  svatá, nebo normální ženská pro jiné... Takže dotaz: jaktože nebylo  milence líto tvých dvou  kluků, když  š....  s tvým  mužem( a nakonec  i zřejmě chtěla  otěhotnět)....já vím, nehody se stávají, ale  v dnešní době  nejen antikoncepce, ale i možnosti legálních potratů ( jen si zgustněte na mně) mi  početí  tohoto dítka opravdu  připadá jako velmi promyšlená záležitost - ovšem to dítě za to nemůže - to já vím

No mně je té malé hlavně líto proto, co má za matku - taky si ji nevybrala a ještě k tomu pak bez otce... ale to a si jednou vyřídí s tou, co jí to tak zařídila - s její matinkou. Bylo to promyšlené, bylo to plánované. To vše k mé lítosti. Drsný, co?
A jestliže ona neměla kus slušnosti a udělala co udělala, já s ní taky slitování nemám a a táhne k čertu. Totéž říkám svému muži - ale od něj potom slyším: ale já tě mám přece rád... No comment k tomuto, když to slyším, otvírá se mi kudla v kapse. Kdyby mě měl rád, neudělal to co udělal atd. Ne?
Hahaha s tou dovolenou - zrovínka řešíme kam jet a on to bohužel ode mne slyšel - a si spočítá, co ho stálo to děcko za ten rok a za to jsme se mohli mít paráááádně mad když se snaží ušetřit na letadle dumbom

Krásné téma k svátku matek tillfreds

Není tady

#70 13. 5. 2007 18:08

Axi
♥♥♥♥♥♥-

PPavlaa napsal(a):

Já nevím, jak sem vlezu, jen se utvrdím v tom, jaký jsou chlapi parchanti...nějáký normální by nebyl...?

Až budeš mít ty sama nějakou duchaplnější a hlubší lidskou vizi než mᚠteď, až budeš takových mužů hodna, určitě se jich v tvém životě spousta objeví, věř mi wink

K tématu, znám jednu dámu, která se na nemanželské dítě svého partnera nesmírně těšila. Nemusí to být vždycky jenom tak, jak tu všichni předvádějí - nezvládnuté pudy, hysterie, nenávist, boj o zdroje. A ještě si pak dovolujete mluvit o morálce.

Upravil(a) Axi (13. 5. 2007 18:10)

Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

#71 13. 5. 2007 18:13

Apolenka
♥♥-----

Axi napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Já nevím, jak sem vlezu, jen se utvrdím v tom, jaký jsou chlapi parchanti...nějáký normální by nebyl...?

Až budeš mít ty sama nějakou duchaplnější a hlubší lidskou vizi než mᚠteď, až budeš takových mužů hodna, určitě se jich v tvém životě spousta objeví, věř mi wink

K tématu, znám jednu dámu, která se na nemanželské dítě svého partnera nesmírně těšila. Nemusí to být vždycky jenom tak, jak tu všichni předvádějí - nezvládnuté pudy, hysterie, nenávist, boj o zdroje. A ještě si pak dovolujete mluvit o morálce.

lollollol No to jsme si tedy dovolily móóóóóc, co???? usch

Není tady

#72 13. 5. 2007 18:18

Axi
♥♥♥♥♥♥-

Apolenka napsal(a):

lollollol No to jsme si tedy dovolily móóóóóc, co???? usch

Ano, je to nepokora a drzost.

Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

#73 13. 5. 2007 18:49

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Axi napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Axi, víš co, stačí, že mᚠtu duchaplnější vizi ty, padám z tebe na pr......před tvými názory taky....a jsem moc ráda, že něco takového, jako jsi ty, doma nemám....něják mám pocit, že není o co stát...

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#74 13. 5. 2007 18:58

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Web

Holky, celkem mě z vaší diskuze běhá mráz po zádech... Nevím, za sebe musím dát za pravdu Aximu...

Upravil(a) Andromeda (13. 5. 2007 18:59)

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

#75 13. 5. 2007 19:02

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Michaela.43 napsal(a):

Není to hyenovitý názor, souhlasím s ním.

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí