Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#26 12. 5. 2007 11:01

Apolenka
♥♥-----
Místo: Brno

Re: Život po nevěře s levobočkem

Mončo123, ty jsi na tom trošku jinak - nevím jestli líp, ale za sebe si myslím, že to budeš mít ještě hodně těžké - já si na "začátku" taky myslela, že to ustojím, věřila jsem tomu. Nad vodou mě držely moje děti. Jenže teď, když je "relativní" klid - manžel se uklidnil, já už bych mohla taky, tak najednou jeden večer přišel s otázkou, jetli ho mám ráda. Na oto se mně nezeptal hoooodně dlouho - bral to jako samozřejmost. A za 2 hoďky z něj vylezlo, že je mu všelijak, že ví, že má někde dítě a že by je chtěl vídat. Samo, že jsem mu řekla, jak to chce udělat, aby neviděl i jeho matku, tak naivně odpověděl, že se to dá nějak udělat. Ale za sebe mi je jasné, že bych nedala děcko "tatínkovi", kterýho ani nevidělo, takže by stejně u toho asistovala - a nakonec by opravdu dostala, co chtěla; ženáče, taku k děcku, finanční zabezpečení. A na mě by zbylo čekání, až se vrátí "z výletu", praní, vaření... prostě denní starosti. To je fér? Proč od nás můj chlap prostě neodejde, když miloval někoho jiného??? Proč se mě drží jako klíště? Já rozhodně nejsem na něm závislá - ani fnančně. Jenže - kdybych ho neměla ráda, asi bych to neřešila a nepatlala se v emocích, že... Ani po tom roce mě nenapadlo, najít si někoho jiného, nemám na to chu.
No vlastně jsem tím vším chtěla říct, že je to začarovaný kruh - když si on myslel, že je vše jakž takž ok, najednou se rohodl, že by se mohl mít ještě líp - a jsme na začátku. Jednou se to vyříkalo a už jsme se k tomu nechtěli vracet - a najednou to porušil. On totiž ví, že ona na něj pořád čeká - to mu řekla. Je mu skoro 40 a nedokáže se vyrovnat.
Ty mᚠsvoje miminko na cestě - to je pro tebe i pomoc, ale nesmíš si dovolit být ve stresu, vždy by mu to ubližovalo. Mᚠna sobě však díky tomu ještě větší břímě. Jenže já už (aspoň mému) chlapovi nevěřím - jednou se to ujasnilo a on si to může rozmyslet kdykoli - myslím, že i u vás to bude podobné. Je to chvilka, vše je čerstvé - asi ti tímhle moc nepomůžu. Ale aspoň vidíš, jak podobný "zážitek" nadělal paseku jinde.
A ještě něco - k té hypotéce - nic bych jí neplatila, je snad dospělá, má občanku, tak a ukáže, že si ji zaslouží :-) Pro vás to budou potřebné finance navíc pryč a může se stát, že jednou mu to začneš vyčítat - třebaže si teď říkáš, že ne. Když se dotyčná dokázala postarat o to, aby měla nemanželské dítě, a se stará sama i o to ostatní. Přece nemá tvůj muž 2 manželky, ne?! Nejste zaopatřovací ústav!

Upravil(a) Apolenka (12. 5. 2007 12:34)

Není tady

#27 12. 5. 2007 14:39

lindaB
♥♥♥♥♥♥-

nejenže bych jí neplatila hypotéku (chtěla dítě, tak a se taky stará),ale ještě bych chtěla po manželovi, aby veškerý majetek přepsal na mně, nebo na děti,aby za jeho blbost nepykala rodina donekonečna.Proč by měl šidit svoje děti?

Doufám,že mně taková situace nikdy nepotká.

Není tady

#28 12. 5. 2007 15:19

Apolenka
♥♥-----

lindoB - nechtěla jsem to říkat hned, aby mě tady neukamenovali a neměli za vypočítavou ženskou - ale právě toto teď řešíme. Právnička nám nejprve navrhovala rozvod s tím, že bude fiktivní - jen kvůli majetku, který by byl napsaný na mně a na děti. Jenže ani jednomu z nás to nějak nešlo a i když jsme dohodu podepsali a já žalobu o rozvod podala, nechtěla jsem takto skončit naše manželství.  Takže teď je v jednání zúžení společného jmění manželů - a to co nejde zúžit (např. stavební parcelu, kterou jsme dostali darem) - tak to "darujeme" zpět rodičům. Opravdu nejsem vypočítavá, ale za těch 12 let manželství jsme zbudovali dost a za NAŠE peníze, bez pomoci rodičů. Toto bylo jediné, co jsme od koho kdy dostali, protože právě vloni jsme se rozhodli postavit nový domek. Jenže... pak to prasklo... a nikdy nevíme, co bude zítra, jestli se dožijeme rána... a proč by toto vše měla shrábnout nějaká psychopatická mrcha, co dokáže jen to, že postaví svoje štěstí na neštěstí jiné. Jde především o moje děti (naše).

Není tady

#29 12. 5. 2007 19:12

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Apolenka napsal(a):

Ach jo, tohle jsem neměla číst. Brečím jak želva, pořád to bolí a toho vzteku a nenávisti... U nás je to totéž, nebudu dopodrobna popisovat, co už všichni znáte - kolegyně z práce, sex, nechu  z její strany pustit zdroj financí k vodě, vysazení antikoncepce, kecy o tom, že po mém manželovi nebude nic chtít a ten idiot jí to věřil, děcko... Manžel od nich dal taky ruky pryč, dostal na výběr - buď já a naše děti nebo on a jeden kufr na cestu. No když "nás má tak rád"...nedokázal odejít, lituje svého prohřešku. Ale... manželská poradna, právník, žádost o rozvod... před Vánoci jsem ji stáhla. Seká latinu, je hodný, stará se o nás, za ní nechodí. Děvče si taky vydupalo tučné alimenty, všechno jí odkýval, jen aby se to neprovalilo. Já to však stále velmi těžce nesu, nedokážu se vyrovnat s faktem, že naše pohodové manželství v podstatě skončilo, že je pryč taková ta manželská intimita, souznění, DŮVĚRA. Snažíme se oba, ale... když vidím děcka (tomu jejich je 1 rok), tak brečím, když nejsem s manželem, tak se na něj těším, jakmile však přijde, nenávidím. Přišla jsem o iluze, táhne se to rok a něco, nemám radost že života... Možná to kazím, ale je to ve mně. My jsme opravdu měli fajn vztah (12 let manželství), chtěl prostě zkusit potvoru i sex s ní a pak narazil (jeho slova). Proto je to t잚í se s tím nějak vyrovnat. Jediné, co vím na 100%, že moje hranice je právě ta, že jestli se začne stýkat s děckem, jdu ze hry. Protože to není jen to děcko, to je opět styk i s ní... mám dobrou fantazii, taky jsem žena a matka. Takže si opravdu umím představit, jak má manža vše, co chtěl - 2 ženský a 3 děti. Tak tohle ne. Možná jsem sobecká vůči tomu malýmu, ale já jim k tomu nepískala. Je to začarovaný kruh a jak jsem řekla - stále bolí. V podstatě není šastný nikdo.

Apolenko,
zcela chápu tvé pocity.  Ty stoj횠 nohama  na   zemi,   tak je  ti jasné,  že když  bude   chtít   navštěvovat   děcko,  tak  neopomene  i  jeho  matku...- a   tomu věřím -  ne,  nebudeme si  mazat  med   kolem  huby...,  ale  nemᚠ pravdu   v tom,   kdo  není   šastný.... je   to   on,  protože  se   mupodařilo   2+3   jaks   psala   - voni fakt   někteří  takhle   uvažujou ( jako arabáci, ti  mají   taky  více  žen,  a  jsou  spokojení....akorát, že   tam   se baby   pak   neperou vo prachy   a  alimenty,  protože   si   vystačí   s jinou   úrovní....

Ten můj  se   taky   těšil,   jak budeme   společně   hospodařit : já, milenka a  on...leč  milenka   s tím  nepočítala    a  raději   vzala  kramle...(možná   tentokrát  vyhrála  ta   která utekla, haha,   ale  to teď   neřeším...

Není tady

#30 12. 5. 2007 19:23

Apolenka
♥♥-----

Michaelo43 - tak nevím, nějak mi to nedocvaklo, jak jsi to myslela - že nemám pravdu v tom, kdo není šastný- jako že teda on je nebo ne podle tebe?

Není tady

#31 12. 5. 2007 19:28

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-

Monča123 napsal(a):

No tak alespoň vidím, že nejsem sama díky za tvou reakci.Uvidíme co bude dál .Já to vím asi 3 měsíce a další život mi tluče v břiše a to mě drží nad vodou, že se z toho nesmím složit a musím to ustát.Pro mě byl vždy ženatej chlap tabu.Nechápu , že jsou mezi námi takový mrchy.Chlapi jsou taky potvory a bohužel i ten , kterýho miluju a mám ho doma.Taky se snaží ,ale někdy mám pocit, že na ni myslí je jiný smutný a změněný.Nemůže spát bere prášky na spaní a má špatný svědomí ke mě i k ní.

++

Ahoj Monči,
nejsou   mrchy   jen   ženský -- na  to  musí  být obvykle   vždy   dva....a   nakonecje-li  baba   bez   závazků   a   nějaký   ženáč   ji  mile  oblafuje...no????
Nepochop mě nesprávně,nezastávám seté,ani té strany,nakonec sama se tomu snažím furt přijít  nakloub,alemámtakový dojem, že se to snažily  i baby v předminulým   století    aco   vymyslely??? H...

Ten tvůj  na  ní  myslí   a   je změněný,  chudáček nemůže   spát, bereprášky - bacha  na   jeho  žaludeček...aby  nepřebral(mohla   bys  nakonec  být  třeba   i  mladá  vdova) - jo amá  špatný   svědomí...hergot!!!!co  ho  vomlouváš!!! Prdni najeho   svědomí!!Jak  je tobě??? TO TEBE musízajímat,a nejestli si   chudáček bere prášky na spaní   a ze   sna vzdychá!!!Hele, ten můj "chudáček" i ponocích plakal - nekecám -to byl citlivka, když ho ta  JEHO nechala a začala JEMUzahýbat spoldou( že furt zahýbásvému mužíkovi, tomůj   starej  taktně  přehlíží)

Tím ti chci  naznačit,  že  mᚠ  taky   doma  sobce,   co se jen   vidí   v sobě,a jen   myslí   na sebe, a   jestli   náhodou   nesmí a   vzdychá,  tak   jen proto   že mu ONA či některá jinánedala,  a ne že by se trápil -mysli sico chceš, ale  k tomuto jsemv podstatě došla vlastním poznáním.

Na vysvětlenou: u nás   blbá situace skončilacca předrokem, já neřeším,nemyslím na to ( v podstatě),ale taky  vidím, že m. se "trápí"...protože  se chce trápit,achce být opečováván - haha - a to pak si fakt   myslíš, že  mᚠ  co  jednat s  pacientem....(jistě  tě napadne   jakékliniky)

Jo , je to  život,a játo  snad   už i beru   jako zpestření...jinak   by   byla nuda- ale toto píšu tzv.."DEN POTÉ""-i když  je   jasné,že to   tu furt  v mé palici je,protože  jinak bych neseděla   u  babinetu - ale už tu nepíši zoufalá,těšíc  se na  každou   jedinou  jakoukoliv   radu( které mi  moc pomohly),aleprostě už vím....
...samozřejmě, že   nevím všechno, avo tom to je...

Je to asiblbý,..ale  nelze jinak, než i toto brát s humorem

Není tady

#32 12. 5. 2007 19:32

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-

KIARA napsala mimo   jiné...+

"Na to, abych prožila mimomanželský románek, oplatila manželovi stejnou mincí a pod střechou mu zakukala nemanželská kukačka - na tohle řešení opravdu nemá většina podvedených žen ani pomyšlení, i kkdyž by to rozsévajícímu nevěrníkovi sakra patřilo smile"

Haha, špatný nápad by tonebyl...myslím tokukaččí   dítě,ale kdoby  se oněj staral...opět  matka...no a  otecko-rozsévač   by si udělal jen další čárku- jakože kolik má již potomků....

SORRY, TO BYLA JEN  TAKOVÁ VIZE....protože  ...

Není tady

#33 12. 5. 2007 19:34

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-

Apolenka napsal(a):

Michaelo43 - tak nevím, nějak mi to nedocvaklo, jak jsi to myslela - že nemám pravdu v tom, kdo není šastný- jako že teda on je nebo ne podle tebe?

Čauki, reaguješ rychle..
...já myslela, že ten  šastný je ON!!!
A vy děvčata si to vyřešte!!
On by prostě měl vás obě ...

Není tady

#34 12. 5. 2007 19:37

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-

Apolenka napsal(a):

lindoB - nechtěla jsem to říkat hned, aby mě tady neukamenovali a neměli za vypočítavou ženskou - ale právě toto teď řešíme. Právnička nám nejprve navrhovala rozvod s tím, že bude fiktivní - jen kvůli majetku, který by byl napsaný na mně a na děti. Jenže ani jednomu z nás to nějak nešlo a i když jsme dohodu podepsali a já žalobu o rozvod podala, nechtěla jsem takto skončit naše manželství.  Takže teď je v jednání zúžení společného jmění manželů - a to co nejde zúžit (např. stavební parcelu, kterou jsme dostali darem) - tak to "darujeme" zpět rodičům. Opravdu nejsem vypočítavá, ale za těch 12 let manželství jsme zbudovali dost a za NAŠE peníze, bez pomoci rodičů. Toto bylo jediné, co jsme od koho kdy dostali, protože právě vloni jsme se rozhodli postavit nový domek. Jenže... pak to prasklo... a nikdy nevíme, co bude zítra, jestli se dožijeme rána... a proč by toto vše měla shrábnout nějaká psychopatická mrcha, co dokáže jen to, že postaví svoje štěstí na neštěstí jiné. Jde především o moje děti (naše).

Apolenko,
nejsi mrcha  vypočítavá,ale mysli na   budoucnost a hlavně budoucnost  svých dětí...jen   se podívej,  jak se tady na jiných  stránkách   řeší alimenty   atd....a samozřejmě  i  ten  tvůj  v budoucnu   nebude   vyjímka( jestliže  jo, předem s omlouvám), -   ale  jak  i  ty  naznačuješ,  je   to   asi  hnusný,ale já  bych   taky   nevěřila,  kdyby   šlo   do tuhýho....

Není tady

#35 12. 5. 2007 19:39

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-

Apolenka napsal(a):

Šastný  by   byl ON   -  mít   dvě   baby, no  není   to krásný?!?!

Není tady

#36 12. 5. 2007 19:49

Apolenka
♥♥-----

Teda Michaelo.43, to je mazec :-) ty tvoje názory :-) Konečně jsem se zasmála, protože to fakt stojí za to, mᚠtaky kus pravdy, jako všichni tady. Ale jak sama říkᚠ- humor je holt potřeba.
Reaguji rychle, jelikož jsem po dlouhé době sama doma a mám net jen a jen pro sebe :-)

Není tady

#37 12. 5. 2007 19:55

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Já nevím, jak sem vlezu, jen se utvrdím v tom, jaký jsou chlapi parchanti...nějáký normální by nebyl...?

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#38 12. 5. 2007 20:02

Apolenka
♥♥-----

PPavlaa napsal(a):

Já nevím, jak sem vlezu, jen se utvrdím v tom, jaký jsou chlapi parchanti...nějáký normální by nebyl...?

Taky by mě zajímalo, proč z normálního chlapa ja po letech magor s mozkem v trenkách. Proč se to děje??? že by je pálilo dobré bydlo? dumbom

Není tady

#39 12. 5. 2007 20:05

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

No asi jo, já taky měla doma hezké manželství a skvělýho chlapa, dokud mu mozek nespadl do kalhot hmm
Asi potřebují potvoru, kterou musí hlídat oni, pak nemají myšlenky ani čas na to, koukat jinam...

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#40 12. 5. 2007 20:08

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-

Apolenka napsal(a):

Teda Michaelo.43, to je mazec :-) ty tvoje názory :-) Konečně jsem se zasmála, protože to fakt stojí za to, mᚠtaky kus pravdy, jako všichni tady. Ale jak sama říkᚠ- humor je holt potřeba.
Reaguji rychle, jelikož jsem po dlouhé době sama doma a mám net jen a jen pro sebe :-)

Apolenko, já  mám  teď   chvíli  taky net   jen   pro   sebe...

a  fakt to  jsou   životní  zkušenosti -i   když   každý   jsme   jiný,jak  chlap,   či   žena....ale  já  si  řekla,   že   je   to lepší   brát  s   humorem....

mě  taky dnes "starej"naprd - ale úplně  z   jinýho hlediska - který   se   mě v podstatě   netýká,týká  se to  našeho dítka -.-   ale   zase   výchovně   ne  až  tolik....no,  řešení  bude   s chladnou  hlavou ....

Není tady

#41 12. 5. 2007 20:10

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-

PPavlaa napsal(a):

Normální jsou   v  podstatě   všichni, ale   nesmí  to být  tvůj   manžel,popř.ti na   něm   nesmí mimořádně   záležet,ani otcové   tvých   dětí  normální nejsou..... -  ale   jinakjsou  všichni  chlapi  normální....akorát někteé  bych  domamít   nemusela,proto   taky doma nemám mužský   harém....

Není tady

#42 12. 5. 2007 20:11

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ

lueta napsal(a):

Kiara napsala:  Na to, abych prožila mimomanželský románek, oplatila manželovi stejnou mincí a pod střechou mu zakukala nemanželská kukačka - na tohle řešení opravdu nemá většina podvedených žen ani pomyšlení, i kkdyž by to rozsévajícímu nevěrníkovi sakra patřilo smile

To jsi ale nemyslela vážně, že ne?

To víš že ne par Nechci, aby to vypadalo, že tuhle diskusi zlehčuji, manželskou nevěru jsem taky zažila a tak dobře vím, co to je a jak se podvedená manželka cítí.
Jestli se to někoho dotklo - což jsem opravdu nechtěla - tak se omlouvám par

"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

#43 12. 5. 2007 20:12

Apolenka
♥♥-----

PPavlaa napsal(a):

No asi jo, já taky měla doma hezké manželství a skvělýho chlapa, dokud mu mozek nespadl do kalhot hmm
Asi potřebují potvoru, kterou musí hlídat oni, pak nemají myšlenky ani čas na to, koukat jinam...

No když jsme u toho - ten můj mi i řekl (na otázku, v čem byla ona lepší, že mu za toto stála) - tak že v sexu nebyla lepší, jen nevyzpytatelná - co si o tom mám myslet, nevím dodnes, protože o sexu se u nás mluví (mluvilo) vždy otevřeně, měla jsem pocit, že i v tomo si vyhovujeme - ale asi ji má "ze zlata" nebo co. Kouří, opíjí se, chová se drsně. Nikdy nevěděl, kde ji najde... do doby, než spolu začali mít poměr, mi o ní hodně vykládal... asi ho tento přístup bral. Můj pravý opak. Ale je to holt potvora - a asi ví, jak na chlapy. Ale nehodlám si hrát na potvoru - není to ve mně, připadala bych si směšně sama před sebou.

Není tady

#44 12. 5. 2007 20:15

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-

Apolenka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Taky by mě zajímalo, proč z normálního chlapa ja po letech magor s mozkem v trenkách. Proč se to děje??? že by je pálilo dobré bydlo? dumbom

V  podstatě jsme to z nich   udělaly   my  ženský-  holky, já   už  si to  otevřeně přiznám....
A  mᚠpravdu,pálí je dobré  bydlo -   protože   jinak by   nehledali   vzrušení  typu   nevěra...

Hele,kdyby   tebe   stařecký   milionářík  furt   laskal diamantama,tak bys   taky   přemýšlela....po   čase....o čemkoliv  ( třeba o hamburgru,haha)

Není tady

#45 12. 5. 2007 20:19

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-

PPavlaa napsal(a):

Takže nᚠúkol číslo jedna:stát se potvorou   -   holky,snažím   se o  to,malinko to jde,chce to takříkajíc   celého člověka,ale i  mně se to občas vymyká z rukou (  tím myslím,že   bych  někdy  běsnila)

Není tady

#46 12. 5. 2007 20:20

Apolenka
♥♥-----

Michaela.43 napsal(a):

Apolenka napsal(a):

Apolenko, já  mám  teď   chvíli  taky net   jen   pro   sebe...

a  fakt to  jsou   životní  zkušenosti -i   když   každý   jsme   jiný,jak  chlap,   či   žena....ale  já  si  řekla,   že   je   to lepší   brát  s   humorem....

mě  taky dnes "starej"naprd - ale úplně  z   jinýho hlediska - který   se   mě v podstatě   netýká,týká  se to  našeho dítka -.-   ale   zase   výchovně   ne  až  tolik....no,  řešení  bude   s chladnou  hlavou ....

Já to beru, vážím si všech příspěvků zde - co člověk, to názor, životní postoj. Dokážu se na věc taky dívat takto - ale pak zase spadnu zpět a je to v háji. Prostě si neumím udržet nadhled - a to mě taky štve. Těm nevěrným chlapům by měl dát někdo držkovou, aby se jim rozsvítilo, co dělají.
Naše starší dítko mě vychovávat baví - v poslední době to stojí za to, je jak puboš lyssna tak tohle beru hodně s humorem (ale tvářím se vážně).

Není tady

#47 12. 5. 2007 20:21

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-

Kiara napsal(a):

lueta napsal(a):

Kiara napsala:  Na to, abych prožila mimomanželský románek, oplatila manželovi stejnou mincí a pod střechou mu zakukala nemanželská kukačka - na tohle řešení opravdu nemá většina podvedených žen ani pomyšlení, i kkdyž by to rozsévajícímu nevěrníkovi sakra patřilo smile

To jsi ale nemyslela vážně, že ne?

To víš že ne par Nechci, aby to vypadalo, že tuhle diskusi zlehčuji, manželskou nevěru jsem taky zažila a tak dobře vím, co to je a jak se podvedená manželka cítí.
Jestli se to někoho dotklo - což jsem opravdu nechtěla - tak se omlouvám par

Kiaro,nepředpokládám, že   by   se to někoho  dotklo,ale   co s kukaččím mládětem,stejně  ho  vychovává matka,  at je  číkoliv...:-))

Není tady

#48 12. 5. 2007 20:22

Apolenka
♥♥-----

Michaela.43 napsal(a):

Apolenka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

V  podstatě jsme to z nich   udělaly   my  ženský-  holky, já   už  si to  otevřeně přiznám....
A  mᚠpravdu,pálí je dobré  bydlo -   protože   jinak by   nehledali   vzrušení  typu   nevěra...

Hele,kdyby   tebe   stařecký   milionářík  furt   laskal diamantama,tak bys   taky   přemýšlela....po   čase....o čemkoliv  ( třeba o hamburgru,haha)

Nech toho, nebo mu půjdu gratulovat, jak je vlatně dobrej godlike

Není tady

#49 12. 5. 2007 20:24

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ

Michaela.43 napsal(a):

Apolenka napsal(a):

Apolenko,
nejsi mrcha  vypočítavá,ale mysli na   budoucnost a hlavně budoucnost  svých dětí...jen   se podívej,  jak se tady na jiných  stránkách   řeší alimenty   atd....a samozřejmě  i  ten  tvůj  v budoucnu   nebude   vyjímka( jestliže  jo, předem s omlouvám), -   ale  jak  i  ty  naznačuješ,  je   to   asi  hnusný,ale já  bych   taky   nevěřila,  kdyby   šlo   do tuhýho....

Apolenko, já si myslím totéž, co Ty. Každá máma chrání především potřeby SVÝCH VLASTNÍCH dětí. Já bych v tomto případě taky bojovala jako lvice. Nešlo by mi ani tak o peníze, jako o ten princip. Když chtěla milenka manžela miminko, měla si ho pořídit se svobodným, nezadaným a budoucnost pro svoje měla začít dítě budovat společně s ním - a ne se začít montovat do fungující rodiny. Vypočítavá nejsi Ty, to byla ona, když si pro svoje plány vyhlédla ženatého se závazky.

"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

#50 12. 5. 2007 20:33

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-

Apolenko...

haha,, samozřejmě,  že  nakonec  dojdeš   k   názoru,  že to co mᚠ  doma,není  zas tak nejhorší, mohlo   by  být hůř. ale   už  jsi   zvyklá,  haha

nakonec   co   nějaká  nevěra?!?!?

Takže   si opravdu   můžeme gratulovat.....nakonec,  kdyby   jsme   doma měly    nějaký....tak  by   o   ně   ty případné milenky nestály,  že???

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí