Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 9. 5. 2007 10:20

Monča123
♥------
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 11

Život po nevěře s levobočkem

Ahoj ! Už nějakou dobu sleduji vaše problémy a protože řeším podobné chtěla bych znát vᚠnázor.
Mám manžela s kterým jsem si myslela,že máme skvělé manželství jedno dítě a nyní jsem v 7 měsíci těhotenství.Jednoho dne mi zazvonil telefon, že můj muž má dítě s kolegyní s práce.Nejdřív jsem si myslela, že si ze mě někdo dělá legraci a nebrala jsem to moc vážně.Manželovi jsem to řekla a on asi po 14 dnech se přiznam, že je to pravda, že ho to moc mrzí, že nás má rád a a mu odpustím, že nás nechce ztratit, že mi udělal velkou ostudu atd....
Taky ho mám moc ráda a dala jsem mu druhou šanci.Nevím co s tím dítětem.Manžel se s ním občas vidí jemu 1 rok, platíme tučné alimenty, ale když milenka otěhotněla chtěl, aby šla na potrat.Ta si dítě nechala a  te´d chce po nás abychom se o dítě starali,brali si ho na víkend atd...píše e-maili, který mi manžel dává číst i s jeho odpovědí.
Jinak o jejich vztahu jsem neměla ani tušení.Žádné SMS,žádné divné telefony nic.
Manžel se o nás vzorně staral, byl milý, sex v pohodě.Jestli někdo řešíte nebo máte zkušenosti budu ráda za to.

Není tady

 

#2 9. 5. 2007 10:41

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Re: Život po nevěře s levobočkem

naštěstí podobnou zkušenost nemám,ale myslím si, že pokud ona si prosadila dítě přes to, že on s tím nesouhlasil,tak je od ní nefér, vyžadovat, aby si dítě bral na víkendy.Přece ví, že je ženatý a že by ti to ubližovalo.Alimenty jsou něco jiného, tam holt manžel musí platit za svou blbost.
Pro vᚠvztah by nebylo ani dobré,aby to dítě vodil domů a neustále ti tím připomínal jeho prohřešek.Pokud se s ním chce vídat,a ho vezme na výlet, procházku,do ZOO.

Není tady

 

#3 9. 5. 2007 11:15

love01
♥♥-----
Registrovaný: 26. 2. 2007
Příspěvky: 59

Re: Život po nevěře s levobočkem

Monča123 napsal(a):

Ahoj ! Už nějakou dobu sleduji vaše problémy a protože řeším podobné chtěla bych znát vᚠnázor.
Mám manžela s kterým jsem si myslela,že máme skvělé manželství jedno dítě a nyní jsem v 7 měsíci těhotenství.Jednoho dne mi zazvonil telefon, že můj muž má dítě s kolegyní s práce.Nejdřív jsem si myslela, že si ze mě někdo dělá legraci a nebrala jsem to moc vážně.Manželovi jsem to řekla a on asi po 14 dnech se přiznam, že je to pravda, že ho to moc mrzí, že nás má rád a a mu odpustím, že nás nechce ztratit, že mi udělal velkou ostudu atd....
Taky ho mám moc ráda a dala jsem mu druhou šanci.Nevím co s tím dítětem.Manžel se s ním občas vidí jemu 1 rok, platíme tučné alimenty, ale když milenka otěhotněla chtěl, aby šla na potrat.Ta si dítě nechala a  te´d chce po nás abychom se o dítě starali,brali si ho na víkend atd...píše e-maili, který mi manžel dává číst i s jeho odpovědí.
Jinak o jejich vztahu jsem neměla ani tušení.Žádné SMS,žádné divné telefony nic.
Manžel se o nás vzorně staral, byl milý, sex v pohodě.Jestli někdo řešíte nebo máte zkušenosti budu ráda za to.

proč tedy všechno neurovnáte soudně myslím tím alimenty a návštěvy. Ty návštěvy chápu,že po něm chce jednou je to jeho dítě. Ještě bych si ověřila jestli je jako jeho otec určo uveden když vyžaduje tak tučné alimenty kočička.  Je fajn,že jsi dala druhou šanci takže fandím a držím palce

Není tady

 

#4 9. 5. 2007 11:19

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Život po nevěře s levobočkem

Moni, ja si mzslím, že to by mal rieši hlavne manžel s matkou svojho "iného" dieaa. Ale po rod, konšteláciách, ktoré som nedávno absolvovala, by som odporúčala, aby buď 1, k dieau sa normálne hlásil a nejako ho pribral k rodine(chce to tvoju úžasnú vežkorysos, ale možno by to bolo dobre aj pre vaše spoločné deti) alebo 2 platil iba alimenty a inak sa neangažoval, ale s rizikom, že sa to raz vaše deti dozvedia odinakiaž a budú vám to obom zazlieva, apod. Je to ažká vožba, ale ja hlavne na tvojom mužovi a tej druhej žene. Ak by sa rozhodol uja sa nejako aj toho levobočka, asi by si mu nemala bráni. Ber to tak, že to diea je v tom (mmch, ako jediné) skutočne nevinne a nemôže za to, ako prišlo na svet, takže istý nárok na otca asi predsa má(nekomentujem tú druhú ženu, ani ich vzah - možno ani žiaden nebol, len opilos s neblahými následkami...).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5 9. 5. 2007 11:19

Hannah
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 529

Re: Život po nevěře s levobočkem

V mé široké rodině je hnedle několik takových případů a obě varianty řešení.Jen placení alimentů,žádný další kontakt,dítě (dnes již důchodkyně) zapíráno do smrti smroucí.Pak tu máme placení alimentů, občas společné víkendy,společné dovolené, prázdniny u babičky ap.,v dospělosti stejní strejdové a tety jako "manželské"děti.Záleží na tobě co zvládneš.

Není tady

 

#6 9. 5. 2007 11:20

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Život po nevěře s levobočkem

Mončo, mně z toho nejlíp vychází varianta, že existenci toho dítěte prostě přijmeš. Pokud ses rozhodla dát svému muži druhou šanci, tak bys to měla přijmout se všemi důsledky, které to rozhodnutí obsahuje. Nakonec ten malý uzlíček za to nemůže a myslím, že by se tvoje případná nevraživost mohla někdy otočit i zpátky vůči tobě. Neříkám, že to bude snadné, asi s tím budeš muset sama v sobě hodně bojovat, ale pokud ses rozhodla jak zde píšeš, převzala sis za toto rozhodnutí pro sebe i část zodpovědnosti, přestože jseš v celé té situaci "nevinně".

Ono to podle toho co milenka teďka předvádí, vypadá, že to mimčo nebude mít v životě moc jednoduché, tak proč mu trochu nepomoci, když je to je zároveň i dítě tvého muže... A jak se k tomu staví on?


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#7 9. 5. 2007 13:08

stefi
♥♥-----
Registrovaný: 22. 4. 2006
Příspěvky: 57

Re: Život po nevěře s levobočkem

ahoj, mám přímo vlastní zkušenost. Přítel si taky za našeho čtyřletého vztahu, který jsme si myslela, že je bezproblémový pořídil "nechtěně" díte. Milenka mu tvrdila, že jí antikoncepční prášky, ale ejhle - nejedla. Nakonec to dopadlo tak, že jsme spolu zůstali, přítel platí alimenty a s dcerou se vídá a bere si ji na víkendy. To malé dítě opravdu za nic nemůže. život je někdy těžký, ale jsou opravdu horší věci na světě, než že má muž ještě někde jinde dítě.
Jestli chceš můžeš napsat i SZ, ze začátku jsem z toho byla taky hodně špatná, postupem času, už se na to dívám s větším odstupem.

Není tady

 

#8 9. 5. 2007 14:15

Monča123
♥------
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 11

Re: Život po nevěře s levobočkem

Díky za reakce.Ten malý za nic opravdu nemůže,ale spíš mi vadí ,že se budeme stýkat s milenkou a řešit pořád nějaké komplikace a její nálady.Je hodně nevyrovnaná a hysterická.Samozřejmě ji také selhala hormonální antikoncepce poté co ji manžel oznámil ,že toho hodlá nechat.Taky se bojím návratu z mateřské, kdy budou opět kolegové.Nemá ani trochu pocitu viny anebo pocitu, že by se mi měla omluvit.Neznám ji osobně.Prý jsme se viděli na nějaké akci pořádané v manželově práci.Viděla jsem ji na fotce úplně normální.Čekala jsem nějakou sexbombu. Je taky stejně stará jako já.Čekala, že manžela vyhodím a ona s ním bude žít a já jsem si dovolila otěhotnět.Mám taky pocit, že ten anonym zařídila ona poté co se dozvěděla, že jsem těhotná.Taky se bojím ekonomických rozdílů mezi mými dětmi a jejím synem.Manžel mu chce být strejdou a nikoliv tátou.Je to celé zamotané.Platíme jí hypotéku aby mela kde bydlet.

Není tady

 

#9 9. 5. 2007 14:48

stefi
♥♥-----
Registrovaný: 22. 4. 2006
Příspěvky: 57

Re: Život po nevěře s levobočkem

mončo, poslala sem Ti soukromou zprávu

Není tady

 

#10 9. 5. 2007 14:54

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Život po nevěře s levobočkem

Mončo,
nezáviděníhodná situace, jak píšeš, tak je vidět, že tě chtěla"vyhodit ze sedla" a zaujmout tvé místečko po boku tvého manžela - holt jí to nevyšlo - jde taky ještě o to, aby časem si manžel nechtěl hrát na "ochranitele a spasitele - ostatně to již si hraje, platí-li jí hypotéku.Stk s ní ti nezávidím, zůstáváte-li ale vy dva spolu - ty buď ta vždy usměvavá a milá a v klidu -

i když někdy mívám dojem, že někde vyhrává ten, který uteče....

protože je-li to takto, budeš o ní i o dítě zakopávat na každém kroku - jde o to, jak jsi to TY schopna zvládnout - myslím psychicky ( ale zase co bys jí vyklízela pole)

Není tady

 

#11 9. 5. 2007 22:00

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Život po nevěře s levobočkem

No, kočko tvoje situace je skutečné maso, oproti leckdy zbytečnému fňukání, kterého je tu požehnaně, bych v tvojí kůži být nechtěla. Předně, dítě/ nebudu ho nazývat levobočkem/ je na světě a je třeba to přijmout jako neměnný fakt. Za druhé tvůj manžel je lump, že tě nechal na takovou situaci přijít anonymem. Za třetí to jak se chová teď dál je další lumpárna. Pokud s tebou chce zůstat a hlavně jsi-li toho ochotná, měl by vyřídit takovou základní věc jako je výměra alimentů soudně. Nevidím jediný důvod, proč by jste ženě, které která si sama a vědomně vysadila HAK, měli platit hypotéku. To je totiž její rozlité mléko. Alimenty jsou jiná věc a prostě je budete/ bohužel i ty z rozpočtu rodiny/ platit zhruba dalších 20 let a to je myslím vše co vás s tou slečnou pojí, protože jestli s tebou manžel chce zůstat a jestli mu to ty dovolíš, musí sesednout z jedné židle, nebo si na tom natrhnete pr... oba. Je to choulostivá situace, ale jestli jste vy dva skutečný pár ustojíte to. Za sebe musím říct, že bych hooodně váhala. Jenže z lásky si člověk  nechá líbit lecos. Návštěvy děcka vyřeší taky soud a třeba jednou budeš ráda, že tu má tvoje nenarozené děcko sourozence. Teď ještě ne, teď mᚠplné právo se hněvat. Ono totiž tím co se stalo rozhodl někdo o tvém životě....o životě vašeho děcka.  Rozhodně se připrav na to, že vás situace bude dotýkat dokud budete živi a vlastně i po smrti, pak se totiž to co by si jinak nechala svým dětem rozdělí mezi více lidí než si teď  přeješ. Jak sem řekla na úvod je to hnusná situace. Držím ti palce a jsem skutečně ráda, že jsem nikdy něco takového nemusela zažít.


dum spiro spero

Není tady

 

#12 10. 5. 2007 8:27

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Život po nevěře s levobočkem

Souhl. s xxx,
ale...
manžel je sice lump, ale předpokládám, že za anonym nemůže.....s tím nic nenadělá...a nepředpokládám, že měl kdysi přijít za manželkou a říct-naznačím trochu vulgárněji: včera jsem zasunul, včas nevyndal, mohlo by z toho něco být....ale vona už mě neba, tak klid zůstanu s tebou....

samozřejmě k úpravě alimentů by mělo dojít soudní cestou, aby byl klid na všech stranách a k tomu určit rozsah návštěv a popř. jiných plateb?? - aby se vám holka i s levobočkem  nenastěhovala nakonec do kvartýru....( levoboček zní malinko archaicky, já vím)

Není tady

 

#13 10. 5. 2007 8:39

Mafia
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 426

Re: Život po nevěře s levobočkem

Monča123 napsal(a):

Díky za reakce.Ten malý za nic opravdu nemůže,ale spíš mi vadí ,že se budeme stýkat s milenkou a řešit pořád nějaké komplikace a její nálady.Je hodně nevyrovnaná a hysterická.Samozřejmě ji také selhala hormonální antikoncepce poté co ji manžel oznámil ,že toho hodlá nechat.Taky se bojím návratu z mateřské, kdy budou opět kolegové.Nemá ani trochu pocitu viny anebo pocitu, že by se mi měla omluvit.Neznám ji osobně.Prý jsme se viděli na nějaké akci pořádané v manželově práci.Viděla jsem ji na fotce úplně normální.Čekala jsem nějakou sexbombu. Je taky stejně stará jako já.Čekala, že manžela vyhodím a ona s ním bude žít a já jsem si dovolila otěhotnět.Mám taky pocit, že ten anonym zařídila ona poté co se dozvěděla, že jsem těhotná.Taky se bojím ekonomických rozdílů mezi mými dětmi a jejím synem.Manžel mu chce být strejdou a nikoliv tátou.Je to celé zamotané.Platíme jí hypotéku aby mela kde bydlet.

A je 100% istota, že diea je manželovo ? Píšeš, že je nevyrovnaná, tak či vás náhodou nevyužíva, lebo manžel bol jediný z jej milencov, ktorý sa postavil k dieau zodpovedne a nie chrbtom. Mimochodom ten telefonat mi príde riadne detinská záležitos. dumbom


Girl to her boyfriend: One kiss and I'll be yours forever.
The guy replies: Thanks for the warning.
fuckyou

Není tady

 

#14 10. 5. 2007 13:41

bellatrix
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 4. 5. 2007
Příspěvky: 2360

Re: Život po nevěře s levobočkem

No nikdy som to nezažila, ale keď si predstavím, že by som sa dostala do takejto situácie a vedela by som, že sa s manželom aj naďalej máme radi, rozumieme si a on sa z toho poučil, takže nám bola nevera prospešná, tak by som sa nerozvádzala. A čo sa týka toho dieaa, asi by mi hodnú chvížu trvalo, kým by mi vychladla hlava a ja by som sa na všetko dokázala pozera bez emócií, ale rozhodne by som dovolila, aby sa stýkalo s celou našou rodinou, taktiež so mnou. Má predsalen len rok a malé deti sú strašne zlaté, tak by som dúfala, že si na neho časom zvyknem a stále dokolečka dokola by som si hovorila, že to drobné stvorenie za to nemôže. Okrem toho má vypočítavú matku, ktorej bolo jedno, že nie je isté, či jej diea bude vyrasta v úplnej rodine a či ho otec nezatratí. Ten chlapec tomu ešte nerozumie, tak si na teba rýchlo zvykne a neboj sa ešte bude jeho matku štva, keď o tebe bude hovori "ta hodná teta od tatínka". To bude pocit zadosučinenia, keď ti nakoniec nedokázala prebra manžela a ešte aj jej syn a bude ma rád. Píše sa mi to žahko, ale žiadna kaša sa neje taká horúca, ako sa navarí. Aj ty raz budeš uvažova s chladnou hlavou a už to budeš bra tak trochu s nadhžadom. Chce to len čas a trpezlivos. No a tú ženu by som poslala niekam...žiadna hypotéka!Ak nemá kde býva, nech ide do azylového domu a o diea sa môžete postara vy. Má nárok akurát tak na alimenty. Takže šup-šup na súd a okrem toho by bolo fakt dobré aj potvrdi otcovstvo DNA testami.

Upravil(a) bellatrix (10. 5. 2007 13:49)

Není tady

 

#15 10. 5. 2007 14:41

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Život po nevěře s levobočkem

Taky si myslím, že by bylo nejlepší vše upravit co nejdříve soudně (alimenty, návštěvy). Tím se totiž můžete vyhnout styku a hysterických výstupů s matkou dítěte. Dopředu budete vědět, kdy se s ní setkáte při předávání dítěte. A pokud volá a dělá hysterické scény do telefonu, není nic jednoduššího než hovor ukončit. A pomáhá to wink
Můžu jen vědět proč dané slečně přispíváte na hypotéku. Závazky má tvůj muž pouze vůči dítěti a ne vůči jí.

Není tady

 

#16 11. 5. 2007 8:08

Monča123
♥------
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 11

Re: Život po nevěře s levobočkem

Ahoj všichni.Manžel nechtěl, aby to prasklo, protože opravdu od nás nechtěl odejít a tak ji radči dal víc peněz ,aby dala pokoj a nekontaktovala mě, což měla v úmyslu(vydírání).Jinak závazky máme i k ní do doby ,kdy dítěti budou 2 roky to je ze zákona. Pak budou povinnosti "pouze" k dítěti.
Myslíte si ,že by se mi měla omluvit a navázat se mnou kontakt? Já jsem jí to dokonce navrhla abychom se mohli všichni nějak domluvit, ale ona to odmítla , že jsem cizí člověk.Tak jsem jí vysvětlila, že tento cizí člověk jí měsíčně ze společného rozpočtu posílá peníze na dítě. Neznám ji a nevidím ji do hlavy, ale racionální uvažování moc nemá.Tak zatím ahoj

Není tady

 

#17 11. 5. 2007 8:16

Monča123
♥------
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 11

Re: Život po nevěře s levobočkem

bellatrix napsal(a):

No nikdy som to nezažila, ale keď si predstavím, že by som sa dostala do takejto situácie a vedela by som, že sa s manželom aj naďalej máme radi, rozumieme si a on sa z toho poučil, takže nám bola nevera prospešná, tak by som sa nerozvádzala. A čo sa týka toho dieaa, asi by mi hodnú chvížu trvalo, kým by mi vychladla hlava a ja by som sa na všetko dokázala pozera bez emócií, ale rozhodne by som dovolila, aby sa stýkalo s celou našou rodinou, taktiež so mnou. Má predsalen len rok a malé deti sú strašne zlaté, tak by som dúfala, že si na neho časom zvyknem a stále dokolečka dokola by som si hovorila, že to drobné stvorenie za to nemôže. Okrem toho má vypočítavú matku, ktorej bolo jedno, že nie je isté, či jej diea bude vyrasta v úplnej rodine a či ho otec nezatratí. Ten chlapec tomu ešte nerozumie, tak si na teba rýchlo zvykne a neboj sa ešte bude jeho matku štva, keď o tebe bude hovori "ta hodná teta od tatínka". To bude pocit zadosučinenia, keď ti nakoniec nedokázala prebra manžela a ešte aj jej syn a bude ma rád. Píše sa mi to žahko, ale žiadna kaša sa neje taká horúca, ako sa navarí. Aj ty raz budeš uvažova s chladnou hlavou a už to budeš bra tak trochu s nadhžadom. Chce to len čas a trpezlivos. No a tú ženu by som poslala niekam...žiadna hypotéka!Ak nemá kde býva, nech ide do azylového domu a o diea sa môžete postara vy. Má nárok akurát tak na alimenty. Takže šup-šup na súd a okrem toho by bolo fakt dobré aj potvrdi otcovstvo DNA testami.

Mᚠpravdu, mě by taky asi nejvís naštvalo, kdyby moje dítě mělo citový vztah s partnerkou manžela a říkalo o hodné tetě od tatínka.Tak daleko ona nepřemýšlí .Myslím ,že bychom tomu malému mohli hodně dát (citu,lásky atd...) a nakonec mu bude u nás líp než doma s nevyrovnanou matkou no uvidíme....

Není tady

 

#18 11. 5. 2007 8:26

Hannah
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 529

Re: Život po nevěře s levobočkem

Mončo 123,psala jsem tu ,že i u nás v rodině takové situace nastaly a řešily se různě. Úplná katastrofa je "kámošení" s onou milenkou -matkou. To ne !!! Platit alimenty , nějaký i třeba dost úzký kontakt s dítětem ale nikdy ne s jeho matkou. Zvl᚝ za okolností které popisuješ.Ona stále doufá. Musí jí být jasné ,že dítě je společné ale jediné pouto mezi ní a tvým mužem.

Není tady

 

#19 11. 5. 2007 8:33

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Život po nevěře s levobočkem

Jak s ní začneš kámošit, nacpe se ti dobytu a potažmo do postele.....manžel nakonec bude ještě říkat, jak si nádherně holky rozumíte a bude mít obě pod jednou střechou ...

Není tady

 

#20 11. 5. 2007 16:11

Apolenka
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 12. 2. 2007
Příspěvky: 39

Re: Život po nevěře s levobočkem

Ach jo, tohle jsem neměla číst. Brečím jak želva, pořád to bolí a toho vzteku a nenávisti... U nás je to totéž, nebudu dopodrobna popisovat, co už všichni znáte - kolegyně z práce, sex, nechu  z její strany pustit zdroj financí k vodě, vysazení antikoncepce, kecy o tom, že po mém manželovi nebude nic chtít a ten idiot jí to věřil, děcko... Manžel od nich dal taky ruky pryč, dostal na výběr - buď já a naše děti nebo on a jeden kufr na cestu. No když "nás má tak rád"...nedokázal odejít, lituje svého prohřešku. Ale... manželská poradna, právník, žádost o rozvod... před Vánoci jsem ji stáhla. Seká latinu, je hodný, stará se o nás, za ní nechodí. Děvče si taky vydupalo tučné alimenty, všechno jí odkýval, jen aby se to neprovalilo. Já to však stále velmi těžce nesu, nedokážu se vyrovnat s faktem, že naše pohodové manželství v podstatě skončilo, že je pryč taková ta manželská intimita, souznění, DŮVĚRA. Snažíme se oba, ale... když vidím děcka (tomu jejich je 1 rok), tak brečím, když nejsem s manželem, tak se na něj těším, jakmile však přijde, nenávidím. Přišla jsem o iluze, táhne se to rok a něco, nemám radost že života... Možná to kazím, ale je to ve mně. My jsme opravdu měli fajn vztah (12 let manželství), chtěl prostě zkusit potvoru i sex s ní a pak narazil (jeho slova). Proto je to t잚í se s tím nějak vyrovnat. Jediné, co vím na 100%, že moje hranice je právě ta, že jestli se začne stýkat s děckem, jdu ze hry. Protože to není jen to děcko, to je opět styk i s ní... mám dobrou fantazii, taky jsem žena a matka. Takže si opravdu umím představit, jak má manža vše, co chtěl - 2 ženský a 3 děti. Tak tohle ne. Možná jsem sobecká vůči tomu malýmu, ale já jim k tomu nepískala. Je to začarovaný kruh a jak jsem řekla - stále bolí. V podstatě není šastný nikdo.

Není tady

 

#21 11. 5. 2007 18:46

Monča123
♥------
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 11

Re: Život po nevěře s levobočkem

No tak alespoň vidím, že nejsem sama díky za tvou reakci.Uvidíme co bude dál .Já to vím asi 3 měsíce a další život mi tluče v břiše a to mě drží nad vodou, že se z toho nesmím složit a musím to ustát.Pro mě byl vždy ženatej chlap tabu.Nechápu , že jsou mezi námi takový mrchy.Chlapi jsou taky potvory a bohužel i ten , kterýho miluju a mám ho doma.Taky se snaží ,ale někdy mám pocit, že na ni myslí je jiný smutný a změněný.Nemůže spát bere prášky na spaní a má špatný svědomí ke mě i k ní.

Není tady

 

#22 11. 5. 2007 22:12

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Život po nevěře s levobočkem

to apolenko, to je mi tě líto, to si se skutečně po tolika letech manželství dočkala odměny. Chápu tvůj postoj ačkoli se tu možná najdou lidi, kteří budou tvrdit, že za to můžeš a že se mᚠměnit ty, kašli na to nic neměň,jak říkᚠnepískala si k tomu a ten tvůj si zaslouží to připomenout. Těžko cokoli radit, je to teď jen na tom kolik sneseš a dovedeš odpustit a jestli nechceš, aby ti situaci připomínal tím, že dítě a moresy matky bude tahat domů je to tvoje volba a jen a jen tvoje věc. Někdo kdo tu zradu nezažívá s tebou by asi řekl, že za to to dítě nemůže, já tak taky uvažuju, ale nechybí mi empatie a tak se tvému postoji ani trochu nedivím. Drž se ty i Monča a nějak to zvládněte. Bohužel je dost mrch co jim dělá dobře uvrtat se do rodiny ženatého muže, jednak jim spadně minimálně půlka léta budovaného majetku do klína a pak mají pocit vtězství. Ale jak říkám, každý si pro svoje dojde.....


dum spiro spero

Není tady

 

#23 11. 5. 2007 22:38

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Život po nevěře s levobočkem

Přesně tak, a nic nemění, a dál žije se vztekem a nenávistí, bez radosti ze života.


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#24 11. 5. 2007 23:36

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Život po nevěře s levobočkem

Axi napsal(a):

Přesně tak, a nic nemění, a dál žije se vztekem a nenávistí, bez radosti ze života.

Axi, já osobně bych rozhodně nebyla nadšená z toho, že se můj muž kdesi zapomněl a zplodil - a už chtěně či nechtěně - nemanželské dítě. Na svoji povahu bych ho postavila před dvě řešení - buďto a jde k partnerce a k novému dítěti, nebo zůstane - a o jeho partnerce a dítěti se u nás do smrti mluvit nebude, protože přestanou existovat, a samozřejmě si v tu chvíli právně ošetřím svoji budoucnost tak, aby nebyly ošizeny především moje děti. Na to, abych prožila mimomanželský románek, oplatila manželovi stejnou mincí a pod střechou mu zakukala nemanželská kukačka - na tohle řešení opravdu nemá většina podvedených žen ani pomyšlení, i kkdyž by to rozsévajícímu nevěrníkovi sakra patřilo smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#25 12. 5. 2007 0:47

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Život po nevěře s levobočkem

Kiara napsala:  Na to, abych prožila mimomanželský románek, oplatila manželovi stejnou mincí a pod střechou mu zakukala nemanželská kukačka - na tohle řešení opravdu nemá většina podvedených žen ani pomyšlení, i kkdyž by to rozsévajícímu nevěrníkovi sakra patřilo smile

To jsi ale nemyslela vážně, že ne?


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů