Oznámení

4.června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.června : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

#1 8. 5. 2007 17:49

Bennie
♥------

Kurilsky bobtail

Ahoj, chtela jsem se zeptat, jestli nektera z vas nema za sveho mazlicka,
prave tuhle kocku? Videla jsem ji u jedne pani a byla jsem z ni naprosto
unesena. Byla tak ochocena, ze sla bez problemu na voditku, ale pani
ji poustela i volne. Pripadne vznasim dotaz, jestli by nekdo nemel kote
bez PP

Není tady

#2 8. 5. 2007 21:26

Mafia
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava

Re: Kurilsky bobtail

Bennie napsal(a):

Ahoj, chtela jsem se zeptat, jestli nektera z vas nema za sveho mazlicka,
prave tuhle kocku? Videla jsem ji u jedne pani a byla jsem z ni naprosto
unesena. Byla tak ochocena, ze sla bez problemu na voditku, ale pani
ji poustela i volne. Pripadne vznasim dotaz, jestli by nekdo nemel kote
bez PP

Predovšetkým skôr než si prinesieš mačičku, navštiv odborné stránky alebo si prečítaj odborné knihy. Mačka nie je pes, nebude ťa poslúchať na slovo, hodí sa len k vyrovnanej povahe a človeku, ktorý dokáže rešpektovať jej samostatnosť a tak trochu tvrdohlavosť.

Kukni napr. sem:

www.cats.sk
www.mackysos.sk
www.kocky-online.cz

Dozvieš sa, čo všetko starostlivosť o mačku obnáša.

PS: Ja by som nešla do "čistokrvného" druhu bez PP. To zaváňa množiteľstvom a hrozí, že kúpiš choré zviera. Tam nie je ani istota, že je čistokrvná a neide o prílišné príbuzenské kríženie, ktoré by mohlo viesť k degeneratívnym chorobám. Pri kúpe síce ušetríš, ale nakoniec môžeš preplatiť u veterinára.

Nechcem ťa odradiť. Ja mám tri kočandy a sú to moje zlatíčka. tillfreds

Girl to her boyfriend: One kiss and I'll be yours forever.
The guy replies: Thanks for the warning.
fuckyou

Není tady

#3 15. 5. 2007 16:27

Bennie
♥------

Diky za stranky. U rodicu mame kocek 5, takze vim jaky je zivot s kockama. Taky jsem mezi nimi cely
zivot vyrustala, takze vim, ze kocka je individualista a bude to tak jak uzna kocka za vhodne nikoli panicek.
Protoze ted bydlim v byte, tak jsem chtela kocku, ktera by byla schopna chodit na voditku venku.

Není tady

#4 15. 5. 2007 18:27

Mafia
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava

Bennie napsal(a):

Diky za stranky. U rodicu mame kocek 5, takze vim jaky je zivot s kockama. Taky jsem mezi nimi cely
zivot vyrustala, takze vim, ze kocka je individualista a bude to tak jak uzna kocka za vhodne nikoli panicek.
Protoze ted bydlim v byte, tak jsem chtela kocku, ktera by byla schopna chodit na voditku venku.

Aha, no to môže tak čistokrvná ako aj nečistokrvná, len ju budeš musieť naučiť. Ale určite to nebude ako so psom na dlhé trate. Mačky skôr vyhľadávajú skrýše, takže občas ju budeš musieť vymotávať zpod kríka alebo ťahať zo stromu, ak sa napríklad niečoho zľakne. dumbom Kamoška má obyčku - nájdušika z ulice, ale tá s ňou chodí všade. (má špeciálne popruhy pre mačičky, z ktorých sa nevyvlečie) Aj von na prechádzky (v ich nádvorí nie sú psi), ale chodí s nimi aj na návštevy k rodičom a svokrovcom. Zvykla si. Moje nevýjdu ani za dvere bytu, lebo som ich neučila na von. Vonku sa boja, takže každá cesta k vetovi je horor. roll Ešte že mám prenosku a auto k dispozícii a chodíme tam max. 1x ročne.

Vlastne by si si mohla zobrať trojmesačné koťáťko od rodičov.

Jeeej, sorry, ja som zabudla, že chceš toho bobtaila.

Upravil(a) Mafia (15. 5. 2007 18:30)

Girl to her boyfriend: One kiss and I'll be yours forever.
The guy replies: Thanks for the warning.
fuckyou

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí