Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 15. 5. 2007 18:54

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Ako urobi pekné fotky svojej mačičky - tipy a triky

Mafia: lol Vedle, jako jedle! Má moc kontrastu, nemá stín a vůbec... Jenže s tím naším "špindírou" a s tou super kvalitní fotkou, už by to stejně o moc lepší nebylo... Akorát práce... a fotograf "profík" by mě stejně "ztrhal" že by pes ode mě kůrku nevzal!...lol Ale i špatná fotka jde určitě "vylepšit" víc v tomhle, než v jiných prográmkách...

Není tady

 

#27 16. 5. 2007 20:16

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Ako urobi pekné fotky svojej mačičky - tipy a triky

Nedá mě to, abych se nepochlubila, ještě jedním... Inu, baba marnivá jsem, no... rodnalollol
http://ukazto.com/img/202-dbs1.jpg

Není tady

 

#28 17. 5. 2007 8:46

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Ako urobi pekné fotky svojej mačičky - tipy a triky

No jo, to se ti to hází laso na bílého kocoura, kterej ti pózuje na tmavým pozadí... ale jak vylasovat šedošedou potvoru, šedošedého kouta, kde se furt povaluje? lol

Není tady

 

#29 17. 5. 2007 8:46

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Ako urobi pekné fotky svojej mačičky - tipy a triky

Ale mᚠto krásnou muchu na slunečnici tummenupp lol

Není tady

 

#30 17. 5. 2007 15:00

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Ako urobi pekné fotky svojej mačičky - tipy a triky

lol Macku, už jsem mu na tebe tu "mouchu" práskla! Prej uvidíš, až se dostane k tvým botkám! tummenupp ...je tam jako moucha, ale spíš taková, jako po DDT... lol S šedým to taky jde, akorát si napřed musíš dát velkej kontrast (pamatovat si o kolik), pak "vylasovat" a pak si to zas dát zpátky... A de to a de to...! stolt lol

Není tady

 

#31 17. 5. 2007 21:04

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Ako urobi pekné fotky svojej mačičky - tipy a triky

Jéééj. tak to dcera má speciální program na úpravu fotografií (no jo, moje dítě má holt PC na špičkové úrovni - na rozdíl ode mě grater)
Tak jsme upravovaly fotku Ňoňouška. Nevím, jak se to dceři podařilo, ale do mobilu ho vyfotila tak, že má obludně velké, fosforeskující oči. Fotka sama o sobě je rozostřená, takže dcera slíbila, že si s ní v rámci programu pohraje a pak mi ji pošle na můj e-mail. Bohužel moje PC je letité a navíc s malou pamětí, takže čekám, až budou nějaké penízky a pořídím si slušný kompl.
Ale ta fotka stojí za to - kocour vypadá jako hororová rekvizita smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů