Ozn�men�

30. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

30. listopadu : Pracny, zázvorky a anýzky. Trojice voňavého cukroví, bez kterého nejsou Vánoce!

30. listopadu : Originální vánoční dekorace. Stačí pár klacíků a bílá barva.

#26 28. 10. 2009 18:18

tříska
♥♥♥♥---
Místo: jižní Morava

Re: Vliv pervitinu na sex a těhotenství

Lucianna_88 napsal(a):

Já to beru jako zkušenost, a kdybych si mohla vybrat, tehdy bych do toho nešla. Pár měsíců po tom jsem měla nutkavý a intenzivní pocit, že to bez něj nevydržím, a co by se stalo, zkusit to ještě jednou... atd... je to "zážitek" starý skoro rok a půl a přesto se mi teď třesou ruce když to píšu.
No nevím je to můj názor a zkušenost, příručky možná říkají něco jiného....

Po třech letech kouření "obyčejných" cigaret jsem dokázala přestat - intenzivní nutkání trvalo nejméně rok.
A občasné nutkání mě přepadá, když se s vůní cigarety setkám někde venku na čerstvém povětří...
A to šlo jen o pouhý tabák... Jaké štěstí, že mám ráda sex i bez drog. stolt

Není tady

#27 17. 6. 2011 17:09

playsty
♥------

ahoj no tak  s tim pernikem je to docela husty.jak to tady ctu tak verca dopadla jak se dalo predpokladat.je mi sice lito kazdyho cloveka ,kterej se do toho svinstva dostane.ale i jen vikendovi snupani kvuli sexu je uz moc.je pravda ze ten sex na tom je uzasnej.abych vam rekla ja jsem se dostala k pervitinu pres udajneho nejlepsiho kamarada,ktery mel v umyslu abych provozovala prostituci a mel ze me penize.coz se mu nakonec nepodarilo,ale dostal me do toho,od prvni chviler kdy jsem to mela v sobe tak mi bylo jasny ze v tom pojedu nonstop.a taky ze jo.litala jsem cv tom od sedmnácti.prvni půl rok jen snupani ale pak uz se mi spostela tak nehoraszne krev z nosu,ze jsem presla na jehlu.muzu vam rict,ze kdokoliv zkusi jehlu  tak uz malokdy je cesta zpet.od snupani je to fakt rozdil a mazec ty najezdy atd,.to se proste nicemu nevyrovná.a nic uzasnejsiho neznajm nez si dát pecku,ktera te totalne polozi a jit na to soulozit.je to fakt mazec.tak jako verca jsem postupne prisla o byt a o vse co jsem mela,materialni veci ani nepocitam.je to zacarovanej kruh.ze kteryho jde jen tezko vyskocit ven.me to dostalo az na totalni dno na kterym jsem pretrvavala az do devatenácti,kdy me zavrely do vazebni veznice,je to docela hustyx tam a jakmile do toho spadnete tak vetsina lidi,ktery to nezvladne tam taky po nejakym case skonci.ja sice nemela smulu na chlapy a proto jsem take mela kazdfodeni pristup k mnozstvi jake jsem potrebovala coz bylo nez me zavrely 2g denne  jehlou.coz je opravdu moc.tak jsem stravila  nechtenou devitit mesicni pauzu a kdyz me poustely byla jsem rozhodnutá  s tim skoncit.jo vydrzelo mi to dva mesice.nez jsem se dostala k jedinymu cloveku,kterej bral a bylo  zase ten samej kolotoc.tentokrat jsem  byla v praze a tam tech moznosti bylo taky dost.sice to co se tam louda po ulicich je fakt mazec a nastesti jsem k temto lidem nikdy nepatrila.tak vystridala jsem tam za dva roky tri chlapy.a jen diky tomu poslednimu do kteryho jsem se zamilovala a  byla bych schopná  s tim i prestat jsem s tim nakonec prestala.skoro po 9mesicnim vztahu jsme se nakonec rozesly kdyz jsem zjistila,ze jsem tehotná a nakonec jsem zjistila,ze je takovy pako a ze jsem mu dost verila,no zamilovana.a tomuhle cloveku vdecim za to ze jsem cistá.nez jsem prestala tak moje denni davka byla skoro 4g denne.a jen kvuli malimu,kteryho mam porodit kazdym dnem jsem s tim sekla.odjela jsem z prahy k mamce,ktera me pio tech vsech problemech vzala domu a za to ji opravdu vdecim.ted jsem od unora cista a dochazim i ambulantni leceni do kacka.je tam super pracovnice ktera se sama divi,ze jsem to dokazala.prï tom mnozstvi jake jsem brala.no jedina motivace je to ze cekam maliho a hrozne se na nej tesim.je pravda ze se mi hrozne po perniku ztyzka,protoze jsem ho opravdu milovala a sama nevim jestly to jeste vydrzim,ale pevne doufam ze jo.takze holky pokud muzu radfit dejte od toho ruce pryc i kdyz je ten sex na to super.tak z tech mraky fetaku,ktery znam,tak asi jen dva zustaly jen u tech vikendovek.kazdej kdo si rika,ze tak nedopadne tak   je jen otazka casu,kdy tram taky spadnete...tak vsem drzim opalce nikola a i verce a zhlavne nikdy neverte lidem ktery v tom jedou.pro drogy ti vrazi kudlu do zad i nejlepsi kamard,pritel a proste vsichni

Není tady

#28 19. 6. 2011 11:17

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

no hlavně, aby ti to "být čistá" vydrželo.

Upravil(a) PPavlaa (19. 6. 2011 11:18)

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#29 19. 6. 2011 16:43

sandra
♥♥♥♥♥♥-

Věřím, že těch pár desítek minut "skvělého sexu" stojí za ty vyhozené tisíce, psychickou závislost a zničené zdraví...usch

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí