Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#176 28. 7. 2007 22:43

host5522
Host

Re: sex s partnerem/kou jak často?

Mockrát jsme o tom mluvili a údajně se nestydí (i když vidím, že jo) a prý mu ta naše "frekvence" vyhovuje. Ale já si připadám jako na nucený dietě. yikes

 

#177 28. 7. 2007 22:48

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: sex s partnerem/kou jak často?

Hmmm...ale to už asi lepší nebude....co s tím chceš dělat....já bych s ním být nemohla....já sex potřebuju a tohle, to je fakt dietka....

Kolik vám je ...nebo jemu...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#178 28. 7. 2007 22:53

host5522
Host

Re: sex s partnerem/kou jak často?

Já 26, on 28.
Dokud jsem v téhle situaci nebyla, taky jsem byla rozhodná. Všechny jemu podobné předchozí jsem poslala tam, kam slunce nesvítí... Ale u tohodle se mi nechce. Furt mám tak nějak pocit, že se to jednou zlepší a že on mi za to stojí...... Asi jsem naivní.  No - každý svého štěstí strůjcem a určitě se to brzy nějak vyřeší.

 

#179 28. 7. 2007 22:55

Elienka
♥♥-----
Registrovaný: 15. 6. 2007
Příspěvky: 67

Re: sex s partnerem/kou jak často?

Tak jak to tak tady čtu, vidím, že to není tak ojedinělý jev že to muž nechce. A vůbec nejásám, že nejsem sama. Jednak teda žádné z vás nepřeju ten pocit "být fyzicky nemilovaná", ale i proto, že po rozchodu hrozí, že člověk natrefí na chlapa se stejným (skoro žádným) apetýtem.  Navíc i když jsou začátky rozpačitý - jak tady padlo, vetšinou i ten jinak málo aktivní na začátku tu chuť má. Tak jak to sakra poznat? va

to yellow: jak dlouho jste spolu? a jak často má chuť?

Není tady

 

#180 28. 7. 2007 22:56

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: sex s partnerem/kou jak často?

Tak když Ti za to stojí, tak ještě vydrž.....jste spolu chvíli...třeba.....nebo taky ne hmm uvidíš sama, v tomhle Ti nikdo neporadí, sama musíš vědět co jo a co ne.... pussa


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#181 28. 7. 2007 22:57

host5522
Host

Re: sex s partnerem/kou jak často?

To elienka: oboje jsem už psala (před chvílí).

 

#182 28. 7. 2007 23:00

Elienka
♥♥-----
Registrovaný: 15. 6. 2007
Příspěvky: 67

Re: sex s partnerem/kou jak často?

yellow, promin, já jsem si toho nevšimla.

Není tady

 

#183 28. 7. 2007 23:00

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: sex s partnerem/kou jak často?

Jdu od vás pryč, ještě to na mě přenesete a potáhnou se zamnou ty samý....a ty já nechcíííííííííííí winkgloria


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#184 28. 7. 2007 23:01

host5522
Host

Re: sex s partnerem/kou jak často?

Já vím, že poradit si musím sama...

Jen si říkám, k čemu vlastně ty chlapy máme?????? dumbomdumbom

 

#185 28. 7. 2007 23:02

host5522
Host

Re: sex s partnerem/kou jak často?

PPavlaa napsal(a):

Jdu od vás pryč, ještě to na mě přenesete a potáhnou se zamnou ty samý....a ty já nechcíííííííííííí winkgloria

Asi tak. lol

 

#186 28. 7. 2007 23:04

Elienka
♥♥-----
Registrovaný: 15. 6. 2007
Příspěvky: 67

Re: sex s partnerem/kou jak často?

:-) jo, Pavli, potáhnou se za tebou a my třeba konečně najdeme ty náruživý....

Není tady

 

#187 28. 7. 2007 23:07

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: sex s partnerem/kou jak často?

nebojte, su aj nezadani a naruzivi wink


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#188 28. 7. 2007 23:12

host5522
Host

Re: sex s partnerem/kou jak často?

Oxi napsal(a):

nebojte, su aj nezadani a naruzivi wink

Jako třeba ty? valol

 

#189 28. 7. 2007 23:24

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: sex s partnerem/kou jak často?

nemyslel som na seba, aj ked ano, som, ale ja nejako v sucasnosti nehladam ziadny vztah.


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#190 28. 7. 2007 23:25

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: sex s partnerem/kou jak často?

napriklad taky Vasik big_smile


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#191 28. 7. 2007 23:28

Elienka
♥♥-----
Registrovaný: 15. 6. 2007
Příspěvky: 67

Re: sex s partnerem/kou jak často?

hm, jenže tak se tváří na začátku každej....:-)
nejlíp mít toho svýho prověřenýho nějakým delším vztahem před váma - teda pokud to na sebe práskne

Není tady

 

#192 28. 7. 2007 23:34

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: sex s partnerem/kou jak často?

Vies, ja som mal presne opacny problem ako vy. Nikdy nechcela po case zenska. Chapem ze par krat za den je asi po dlhsom case nerealne, ale kurna aspon 5x za tyzden ... a bol by som stastny big_smile
AJ po 5 rokoch manzelstva som bol neustale nadrzany big_smile Ale len na tu svoju roll A ta nemala zaujem sad
Proverenyho? Kazdy vztah je iny, takze ti ani to nepomoze.

Upravil(a) Oxi (28. 7. 2007 23:34)


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#193 28. 7. 2007 23:45

Elienka
♥♥-----
Registrovaný: 15. 6. 2007
Příspěvky: 67

Re: sex s partnerem/kou jak často?

jenže pokud to má už v povaze (jak mi tvrdí), tak by se to mělo projevit i v předchozích vztazích

Není tady

 

#194 28. 7. 2007 23:47

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: sex s partnerem/kou jak často?

To ano. A ak nie, tak keca a okecava tym to, ze .... napr uz nechce lebo ho nepritahujes, alebo sa zameral na iny objekt a nevie ako ta poslat ... ksaa


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#195 28. 7. 2007 23:49

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: sex s partnerem/kou jak často?

Moznosti je vela a tazko prist na to, preco. Na to je malo info. Pokial to nieje stres, prepracovanost, choroba .... tak pokial to v predchadzajucich vztahoch takto nemal tak ti keca.


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#196 28. 7. 2007 23:55

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: sex s partnerem/kou jak často?

Elienka napsal(a):

:-) jo, Pavli, potáhnou se za tebou a my třeba konečně najdeme ty náruživý....

vava vy mi teda přejete dumbom náruživý si nechám pro sebe retaretareta


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#197 29. 7. 2007 0:11

Elienka
♥♥-----
Registrovaný: 15. 6. 2007
Příspěvky: 67

Re: sex s partnerem/kou jak často?

Oxi,
z předchozích vztahů to nelze poznat, bylo to vždy takový plácání se v tom "kdo-z koho". Prej ani na sex neměl pomyšlení, protože se furt jen hádali a rozcházeli a viděli se asi s takovou frekvencí, jako máme doma to milování. Vážnější vztah, ve kterým vidí budoucnost má prý až teď se mnou. Já nevím, předtím bych nevěřila, že tohleto je mezi chlapama taky, že prostě taky nemají chuť. Dřív to sváděl na novou práci - pravda, začal pracovat v nové práci, dodělával školu a bylo toho fakt hodně - to jsem na něm poznala, že večer lehl a spal v minutě. Teď se to ustálilo, uklidnilo a stejně nic, pořád jen to "že když na něj tlačím" tak ho to odrazuje. Podotýkám jen, že netlačím, jen mi to občas nedá a z legrace si rejpnu, ale ne nijak, aby se ho to dotklo, vím, že chlapi jsou v tomhle velký citlivky a ješitové. A kdyby mě chtěl poslat někam a nechtěl se mnou žít, tak nemusí, ale to on ne, právě že v jiných ohledech se chová citlivě a je na něm vidět že ho to baví - společný akce, plánování budoucnosti, bydlení atd. Až se toho skoro začínám pak děsit já a říkat si, že člověk asi nemůže mít vše. Proto to dilema, protože jinak bych ho už dávno poslala k vodě a netrápila se.

Není tady

 

#198 29. 7. 2007 0:16

Elienka
♥♥-----
Registrovaný: 15. 6. 2007
Příspěvky: 67

Re: sex s partnerem/kou jak často?

PPavlaa napsal(a):

Elienka napsal(a):

:-) jo, Pavli, potáhnou se za tebou a my třeba konečně najdeme ty náruživý....

vava vy mi teda přejete dumbom náruživý si nechám pro sebe retaretareta

wink neboj, tohleto bych nepřála ani svýmu největšímu nepříteli natž tobě. Taková polízanice kde vážně nevíš jak z ní ven roll

Není tady

 

#199 29. 7. 2007 0:21

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: sex s partnerem/kou jak často?

Elienka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Elienka napsal(a):

:-) jo, Pavli, potáhnou se za tebou a my třeba konečně najdeme ty náruživý....

vava vy mi teda přejete dumbom náruživý si nechám pro sebe retaretareta

wink neboj, tohleto bych nepřála ani svýmu největšímu nepříteli natž tobě. Taková polízanice kde vážně nevíš jak z ní ven roll

roll dobře, ukecaly jste mě...se o ty náruživý s váma podělím pussa


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#200 29. 7. 2007 0:22

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: sex s partnerem/kou jak často?

Elienka mozno to naozaj tak ma. Ak ti to nevadi a dokazes sa s tym zmierit, tak planujte buducnost dalej. Ak ti to ale nevyhovuje mala by si zacat rozmyslat nad odchodom. Nerataj s tym, ze sa to zmeni.


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů