|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Mockrát jsme o tom mluvili a údajně se nestydí (i když vidím, že jo) a prý mu ta naše "frekvence" vyhovuje. Ale já si připadám jako na nucený dietě. 
Hmmm...ale to už asi lepší nebude....co s tím chceš dělat....já bych s ním být nemohla....já sex potřebuju a tohle, to je fakt dietka....
Kolik vám je ...nebo jemu...
Není tady
Já 26, on 28.
Dokud jsem v téhle situaci nebyla, taky jsem byla rozhodná. Všechny jemu podobné předchozí jsem poslala tam, kam slunce nesvítí... Ale u tohodle se mi nechce. Furt mám tak nějak pocit, že se to jednou zlepší a že on mi za to stojí...... Asi jsem naivní. No - každý svého štěstí strůjcem a určitě se to brzy nějak vyřeší.
Tak jak to tak tady čtu, vidím, že to není tak ojedinělý jev že to muž nechce. A vůbec nejásám, že nejsem sama. Jednak teda žádné z vás nepřeju ten pocit "být fyzicky nemilovaná", ale i proto, že po rozchodu hrozí, že člověk natrefí na chlapa se stejným (skoro žádným) apetýtem. Navíc i když jsou začátky rozpačitý - jak tady padlo, vetšinou i ten jinak málo aktivní na začátku tu chuť má. Tak jak to sakra poznat? 
to yellow: jak dlouho jste spolu? a jak často má chuť?
Není tady
Tak když Ti za to stojí, tak ještě vydrž.....jste spolu chvíli...třeba.....nebo taky ne
uvidíš sama, v tomhle Ti nikdo neporadí, sama musíš vědět co jo a co ne.... 
Není tady
To elienka: oboje jsem už psala (před chvílí).
yellow, promin, já jsem si toho nevšimla.
Není tady
Jdu od vás pryč, ještě to na mě přenesete a potáhnou se zamnou ty samý....a ty já nechcíííííííííííí 

Není tady
Já vím, že poradit si musím sama...
Jen si říkám, k čemu vlastně ty chlapy máme?????? 

PPavlaa napsal(a):
Jdu od vás pryč, ještě to na mě přenesete a potáhnou se zamnou ty samý....a ty já nechcíííííííííííí
Asi tak. 
:-) jo, Pavli, potáhnou se za tebou a my třeba konečně najdeme ty náruživý....
Není tady
nebojte, su aj nezadani a naruzivi 
... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't. ... Není tady
Oxi napsal(a):
nebojte, su aj nezadani a naruzivi
Jako třeba ty? 

nemyslel som na seba, aj ked ano, som, ale ja nejako v sucasnosti nehladam ziadny vztah.
... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't. ... Není tady
napriklad taky Vasik 
... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't. ... Není tady
hm, jenže tak se tváří na začátku každej....:-)
nejlíp mít toho svýho prověřenýho nějakým delším vztahem před váma - teda pokud to na sebe práskne
Není tady
Vies, ja som mal presne opacny problem ako vy. Nikdy nechcela po case zenska. Chapem ze par krat za den je asi po dlhsom case nerealne, ale kurna aspon 5x za tyzden ... a bol by som stastny 
AJ po 5 rokoch manzelstva som bol neustale nadrzany
Ale len na tu svoju
A ta nemala zaujem 
Proverenyho? Kazdy vztah je iny, takze ti ani to nepomoze.
Upravil(a) Oxi (28. 7. 2007 23:34)
... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't. ... Není tady
jenže pokud to má už v povaze (jak mi tvrdí), tak by se to mělo projevit i v předchozích vztazích
Není tady
To ano. A ak nie, tak keca a okecava tym to, ze .... napr uz nechce lebo ho nepritahujes, alebo sa zameral na iny objekt a nevie ako ta poslat ... ksaa
... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't. ... Není tady
Moznosti je vela a tazko prist na to, preco. Na to je malo info. Pokial to nieje stres, prepracovanost, choroba .... tak pokial to v predchadzajucich vztahoch takto nemal tak ti keca.
... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't. ... Není tady
Elienka napsal(a):
:-) jo, Pavli, potáhnou se za tebou a my třeba konečně najdeme ty náruživý....

vy mi teda přejete
náruživý si nechám pro sebe 


Není tady
Oxi,
z předchozích vztahů to nelze poznat, bylo to vždy takový plácání se v tom "kdo-z koho". Prej ani na sex neměl pomyšlení, protože se furt jen hádali a rozcházeli a viděli se asi s takovou frekvencí, jako máme doma to milování. Vážnější vztah, ve kterým vidí budoucnost má prý až teď se mnou. Já nevím, předtím bych nevěřila, že tohleto je mezi chlapama taky, že prostě taky nemají chuť. Dřív to sváděl na novou práci - pravda, začal pracovat v nové práci, dodělával školu a bylo toho fakt hodně - to jsem na něm poznala, že večer lehl a spal v minutě. Teď se to ustálilo, uklidnilo a stejně nic, pořád jen to "že když na něj tlačím" tak ho to odrazuje. Podotýkám jen, že netlačím, jen mi to občas nedá a z legrace si rejpnu, ale ne nijak, aby se ho to dotklo, vím, že chlapi jsou v tomhle velký citlivky a ješitové. A kdyby mě chtěl poslat někam a nechtěl se mnou žít, tak nemusí, ale to on ne, právě že v jiných ohledech se chová citlivě a je na něm vidět že ho to baví - společný akce, plánování budoucnosti, bydlení atd. Až se toho skoro začínám pak děsit já a říkat si, že člověk asi nemůže mít vše. Proto to dilema, protože jinak bych ho už dávno poslala k vodě a netrápila se.
Není tady
PPavlaa napsal(a):
Elienka napsal(a):
:-) jo, Pavli, potáhnou se za tebou a my třeba konečně najdeme ty náruživý....
vy mi teda přejete
náruživý si nechám pro sebe
neboj, tohleto bych nepřála ani svýmu největšímu nepříteli natž tobě. Taková polízanice kde vážně nevíš jak z ní ven 
Není tady
Elienka napsal(a):
PPavlaa napsal(a):
Elienka napsal(a):
:-) jo, Pavli, potáhnou se za tebou a my třeba konečně najdeme ty náruživý....
vy mi teda přejete
náruživý si nechám pro sebe
neboj, tohleto bych nepřála ani svýmu největšímu nepříteli natž tobě. Taková polízanice kde vážně nevíš jak z ní ven
dobře, ukecaly jste mě...se o ty náruživý s váma podělím 
Není tady
Elienka mozno to naozaj tak ma. Ak ti to nevadi a dokazes sa s tym zmierit, tak planujte buducnost dalej. Ak ti to ale nevyhovuje mala by si zacat rozmyslat nad odchodom. Nerataj s tym, ze sa to zmeni.
... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't. ... Není tady