Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#151 23. 7. 2007 16:04

Nick3594
Host

Re: sex s partnerem/kou jak často?

Elienko, neshody v sexu se hodně odrážejí i do zbytku vztahu sad. V jednom vztahu jsem to měla podobně jako ty, vydržela jsem to 10 měsíců usch. Jinak tyhle problémy lidi velice často řeší milencem/milenkou s obdobným problémem, pokud nechtějí bourat manželství kvůli dětem, majetku, pohodlnosti......

 

#152 23. 7. 2007 16:10

Elienka
♥♥-----
Registrovaný: 15. 6. 2007
Příspěvky: 67

Re: sex s partnerem/kou jak často?

Lvice, ty jsi to řešila rozchodem? Dospěla jsem do fáze, kdy to fakt přestávám řešit, ale taky trápit se kvůli tomu, k ničemu to nevedlo. Akorát jsme se kvůli tomu hádali. Nemám sílu to rozetnout a skončit to, ono to fakt když to neřeším, klape ve všem ostatním. Vím, že to není ideální...ono nějak bude. Až mě to začne zase štvát, tak to asi řešit začnu. Ale už vážně nehodlám po večerech brečet do polštáře vedle spokojeně si oddychujícího přítele.

Upravil(a) Elienka (23. 7. 2007 16:15)

Není tady

 

#153 23. 7. 2007 16:45

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: sex s partnerem/kou jak často?

Toro by už mňa nakoplo - plakať vedľa spokojne oddychujúceho človeka... iste, dá sa to neriešiť a nechať vyhniť, ale... raz to podľa mňa aj tak vyhnije na povrch. No ale nie pre každého je sex dôležitý, možno sa okolo tých smiešnych pohybov robí len veľa kriku pre nič... hmm


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#154 23. 7. 2007 16:54

Elienka
♥♥-----
Registrovaný: 15. 6. 2007
Příspěvky: 67

Re: sex s partnerem/kou jak často?

A co bys dělala, utla bys to? Zatím nejsem dostatečně vytočená. A nebo taky už nejsem a popud přijde od jinud...

Není tady

 

#155 23. 7. 2007 17:01

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: sex s partnerem/kou jak často?

Elienko, mám kamarádku, která je na tom úplně stejně jako Ty. Brečí večer do polštáře a s tím jejím to ani nehne.
My máme s miláčkem taky období "sexuálního klidu". Sakra co to s těma chlapama je??? Jak to řešit fakt nevím. Jak píšeš. Když nechce, tak nechce.

Upravil(a) lueta (23. 7. 2007 17:01)


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#156 23. 7. 2007 17:04

Nick3594
Host

Re: sex s partnerem/kou jak často?

Elienko, já neměla problémy jen se sexem, my si nerozumněli i v ostatních věcech, takže rozchod byl na místě smile. No a protože jsem takový energický živel, tak jsem sice chvíli bulela do polštáře, ale pak jsem se zdravě naštvala a řekla si DOST. A nefungující vztah jsem ukončila stolt.

Luet, to nevím, můj drahoušek moc "sexuálně klidný" není lol lol. Jestli to nebude tím horkem reta

 

#157 24. 7. 2007 7:34

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: sex s partnerem/kou jak často?

Horko mě do sexuálního klidu přivádí big_smile

Ne, vážně ty ženský nechápu hmm


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#158 24. 7. 2007 7:36

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: sex s partnerem/kou jak často?

lol No, ale to bu´d rád, to znamená, že nejsi bukvice gloria


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#159 24. 7. 2007 8:13

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: sex s partnerem/kou jak často?

Nety, dík za info, marně se celej život o tom dohaduju lol


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#160 24. 7. 2007 8:53

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: sex s partnerem/kou jak často?

No, já Tě chtěla uklidnit pussa Přel jsi se sám se sebou nebo s okolím ? gloria


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#161 24. 7. 2007 9:03

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: sex s partnerem/kou jak často?

obojí, ale nejlépe se pře v posteli lol


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#162 24. 7. 2007 9:14

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: sex s partnerem/kou jak často?

No, doufám, že jsi se tam nepřel s homosexuálem, protože s dívkou byste se zase v orientaci tolik přít neměli vissla


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#163 24. 7. 2007 9:29

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: sex s partnerem/kou jak často?

Znáš to, oba sme chtěli něco jiného. Ona mě a já jí. Cožpak to může fungovat? lol


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#164 24. 7. 2007 9:37

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: sex s partnerem/kou jak často?

On mně a já jí. To jste se nemohli shodnout, to je jasný lol


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#165 28. 7. 2007 15:21

Mattynka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 28. 7. 2007
Příspěvky: 2960
Web

Re: sex s partnerem/kou jak často?

Ahojte, nedá mi to, abych na tohle téma nereagovala....mám pocit, že mi Elienka mluví z duše, protože mám naprosto identický problém..je mi 28 let, žiju s partnerem něco málo přes dva roky (stýkáme se s přestávkami asi 5 let) a od té doby, co spolu žijeme, šla frekvence sexu rapidně dolů..Z počátku, dokud jsme spolu nežili, jsme mohli snad každý den. Teď jsem ráda, když ho máme 1-2x za měsíc....Jinak vše klape naprosto perfektně, máme hezký vztah, ale nějak nedávám to, že si mě partner nevšímá po téhle stránce...Plánujeme spolu budoucnost, chceme mít dítě, ale nevím, jak si partner představuje, že mi ho udělá, když (jak sám říká) nemá už tolik chuť...ne že bych se mu nelíbila,ale jsem z toho taky celkem zoufalá...já bych mohla každý den. grater

Upravil(a) Mattynka (28. 7. 2007 15:24)


Porodní míra 52cm, váha 3810g
http://lb2f.lilypie.com/gWIlp2.png
http://lbdf.lilypie.com/Clbep2.png
Je to holčička smile

Není tady

 

#166 28. 7. 2007 19:40

Janina08
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 107

Re: sex s partnerem/kou jak často?

presne,ja mam doma to same.Takze ani nevim ma-li cenu zacinat novy vztah,kdyz to dopadne stejne.To bych pak musela menit partnera kazdych 5 ci 7 let.Ale je to opravdu tezke taky nevim co mam delat.u me uz to trva dlouho a posledni 2roky se rozhoduji jestli to mam ukonci nebo ne.Hlavne ani nevim jak na to, jak mu to rict..

Není tady

 

#167 28. 7. 2007 21:09

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: sex s partnerem/kou jak často?

Teda já koukám....osobně jsem nikdy nepoznala chlapa, kterej by nechtěl sex.... vava spíš poslouchám nářky chlapů, že ta doma nechce tak často, jak by si představovali....roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#168 28. 7. 2007 21:50

host5522
Host

Re: sex s partnerem/kou jak často?

PPavlaa napsal(a):

Teda já koukám....osobně jsem nikdy nepoznala chlapa, kterej by nechtěl sex.... vava spíš poslouchám nářky chlapů, že ta doma nechce tak často, jak by si představovali....roll

Pavli, já to taky poznala.... :-( A nepřála bych to ani největšímu nepříteli.

 

#169 28. 7. 2007 21:58

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: sex s partnerem/kou jak často?

va doufám, že na něco takovýho nenatrefím, to by byla moje smrt roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#170 28. 7. 2007 22:01

host5522
Host

Re: sex s partnerem/kou jak často?

PPavlaa napsal(a):

va doufám, že na něco takovýho nenatrefím, to by byla moje smrt roll

No......................., málem to byla i jeho smrt.... yikesdumbomgrater

 

#171 28. 7. 2007 22:05

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: sex s partnerem/kou jak často?

tak to se nedivím.......i já bych ho asi zabila....lol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#172 28. 7. 2007 22:13

host5522
Host

Re: sex s partnerem/kou jak často?

.........jenže to je spíš k pláči. Tím spíš, pokud je jinak perspektivní gratergratergrater

Když už člověk konečně pozná někoho, kdo mu dává křídla, tak zjistím, že ten dotyčný se mnou půjde raději odpoledne na procházku místo skákání na matracích.......... (prý příležitost bude večer) ... No jo, jenže co když já chci odpoledne i večer?????? To už ho jaksi nenapadlo. Tím spíš, když vím, že večer bude jedna rychlovka.... gratergratergratergrater Podotýkám, že se známe 5 týdnů, ne 50 let.

Upravil(a) yellow108 (28. 7. 2007 22:21)

 

#173 28. 7. 2007 22:32

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: sex s partnerem/kou jak často?

to je asi jen teď nějáký tvůj momentální pocit...víš jak to je, když to nemáš, chceš 5x za den a když máš....dumbom

hele, to se spraví, jste spolu chvíli, ještě se to může srovnat...začátky jsou někdy rozpačitý....


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#174 28. 7. 2007 22:36

host5522
Host

Re: sex s partnerem/kou jak často?

Jenže já chci i když "mám" big_smile Znám se.

Začátky jsou možná někdy rozpačitý (i když takhle jsem to teda nikdy nezažila), ale já mám jen jedny nervy. Navíc nevím, jestli absolutně odlišný apetýt má něco společnýho s rozpačitostí..... yikes

 

#175 28. 7. 2007 22:40

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: sex s partnerem/kou jak často?

a víš, že to má jinak...co když se jen na začátku stydí a pak to teprve rozjede časem va mluvila jsi s ním o tom...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů