Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 5. 5. 2007 6:43

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Péče o kočku

Jelikož máme kocoura teprve krátce (měli jsme vždy pejsky), chtěla bych se zeptat, jak často kočku koupat. Žije v bytě, občas ji bereme na chatu, kde je jen na zahradě.
A taky jestli česat (dost líná) a čím. Koupili jsme kartáček s přírodními vlákny na zvířata, ale to kocoura jen tak pohladí po povrchu. Možná bych to měla namočit?
Děkuji

Není tady

 

#2 5. 5. 2007 11:48

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: Péče o kočku

Já naši šelmu koupu, když už je opravdu neúnostně špinavá - tak jednou za půl roku. A česat? Jediné, co nechá přiblížit ke kožichu je klasický kartáč na šaty (a stejně i na ten po minutě zaútočí a snaží se ho zakousnout...)

Není tady

 

#3 5. 5. 2007 15:17

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Péče o kočku

Naše číči koupu tak po 6 týdnech.Jsou jen doma.Na česání mám kovový kartáč a balkon,v bytě to nedoporučuju.
Zkusila jsem jednou smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů