Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 4. 5. 2007 20:49

nexxi
♥♥♥♥♥--

veterina

ahojky máte někdo zkušenost?? jsem na škole která s tímto oborem nemá nic společného nicméně není pro mě zase takovým problémem sehnat si materiály z gymnázia.. co je potřeba? nejsem ještě rozhodnuta, o tomhle oboru uvažuju tak sedm let ale je to pořád na hodně teoretické urovni.. každopádně budu vděčná za každou radu;)

" Je lepší litovat, že jsme něco udělali, než toho co ne."

Není tady

#2 3. 8. 2007 10:30

leny.wood
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kladensko
Web

Re: veterina

moje vysněné povolání je veterinář - už od dětství. bohužel ze zdravotních důvodů jsem nemohla ze základky nastoupit na SŠ, kt. na VŠ v Brně připraví nejlíp. Teď nastupuji na VOŠ, kt. má od veteriny hodně daleko, ale přítel mě zlanařil, a to zkusím, abych toho pak nelitovala. Takže stále přemýšlím, ale už jsem vlastně rozhodnutá, že to zkusím smile (to jsem zvědavá, jak do sebe nadrtim biologii a chemii lol )

asi nejlepší bude, když se mrkneš na www.vfu.cz - našla jsem tam téměř všechno, co škola nabízí, zajišuje apod. jediné, co mi tam chybí, tak ukázky z přijímaček

Upravil(a) leny.wood (3. 8. 2007 10:30)

Člověk míní, život mění.
Život je krásný, ale přesto končí smrtí.
http://leny-wood.wp.cz/wp-content/uploads/wp.cz/leny-wood/horse.jpg

Není tady

#3 8. 9. 2007 20:13

mirka..
♥♥♥♥♥♥-

Re: veterina

no, že střední veterina připrav nejlíp...jak se to vezme, připraví líp pro pozdější studium, ale gymnázium líp připraví pro přijímačky a první rok bych tak řekla.  já šla z gymplu a přijímačky mi nepřišly tak těžký, ale zase sem na to dost makala. jdu teprv do druháku, a učení tam je hodně, když soudim podle toho jak se učí lidi na jiných výškách, člověk musí fakt chtít. zkouškový mě psychicky dost podrtily, ale když už to člověk udělá:-) pokud hodně chcete, tak do toho jděte, já mám pocit, že za svým snem musim jít i přes mrtvoly( hlavně svou vlastní:-)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí