Oznámení

4.června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.června : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

#26 7. 5. 2007 15:31

Mafia
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava

Re: Kočička jde na kastraci

Samanta napsal(a):

ahojky holky, tak už máme po kastraci.
Kdybych to věděla předem, co jí čeká, tak jí tam nikdy nevezmu. Byly to muka pro nás obě. Ve čtvrtek večer si jí tam nechali na hodinku v ordinaci. Přišli jsme si pro ní a spinkala po narkoze s očima dokořán a sestra jí do nich vymačkala nějakou mast, aby se zvlhčily. Na bříšku má jizvu a čtyři stehy z kterých visí nítě. Měla jsem slzy v očích, když jsem jí viděla. Odvezli jsme si jí domů a položila jsem jí i s krabicí na gauč a seděla u ní dvě hodiny, než se začala brobouzet. Nejprve mrkla a pak natahla packu. Doktorka mi říkala, že se počůrá, a taky že jo. Přendala jsem si jí do koše na prádlo a vystlala jsem jí ho ručníkem. Postupně se začala probouzet. Jen hýbala hlavičkou nahoru a dolů. Pak začala lézt a převracet se. Ovládala jen přední packy. Na noc jsem si dala osušku do postele a vzala si jí k nám. Byla hrozně zmatená a pořád se budila a cestovala - plazila se. Nespala jsem celou noc. Ještě, že jsem si vzala dovolenou na pátek. Nechtěla vůbec pít ani nic papat. Až v pátek večer si vzala nejprve sušený whiskasky a pak trošku vody. Měla úplně propadlé bříško. Bylo mi jí moc líto. Celý den jen ležela. Občas se olízla a čuchala si ránu. V noci spala už klidně. Ráno se zas trošku najedla a proležela celý den. Až v neděli jí bylo líp, přestala padat při chůzi a sešla i schody. Dneska je pondělí a ráno si i vyskočila na lavici v kuchyni, papá už vše v pohodě. Na vytahnutí stehů musíme za 10dní. Ale kdybych to věděla předem, tak jí nechám radši vyvolávat kocourky....

Urobili ste pre ňu správnu vec. Každá ruja totiž mačku oslabuje a ona chradne, odmieta potravu a len volá kocúrov. Ak neotehotnie, príde ďalšia ruja a ďalšia a to je trápenie. Moje mačky po kastrácii pribrali a skrásneli. Teraz nimi už nemávajú hormóny a sú spokojné. Samozrejme sme si tú kastráciu tiež odtrpeli, no už som vedela do čoho idem a tak mi bolo jasne, že spať sa mi ísť ani neoplatí... dumbom Mačičky sú teraz spokojné a opäť hravé ako mačiatka. Už dávno zabudli.

Girl to her boyfriend: One kiss and I'll be yours forever.
The guy replies: Thanks for the warning.
fuckyou

Není tady

#27 9. 5. 2007 15:59

Samanta
♥♥-----

Dneska je už kočička jako dřív, hraje si a běhá po bytě. Moc se mi ulevilo, že to trvalo jen pár dní. Tu bolest jí brzy vynahradíme, dostane nové větší škrábadlo s domečkem a prolejzačkama :-)

Není tady

#28 9. 5. 2007 16:32

Mafia
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava

Ja zvažujem nejaké väčšie z http://prokocky.cz/

Upravil(a) Mafia (9. 5. 2007 16:36)

Girl to her boyfriend: One kiss and I'll be yours forever.
The guy replies: Thanks for the warning.
fuckyou

Není tady

#29 14. 5. 2007 16:00

Samanta
♥♥-----

Mafia napsal(a):

Ja zvažujem nejaké väčšie z http://prokocky.cz/

Prohlídla jsem si tu stránku, mají hezké výrobky. Já už mám vybráno u nás ve zveráku. Mají takovou velkou sestavu škrábadel ve vínové varvě, aby se nám to hodilo domů   :-)))

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí