Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 2. 5. 2007 21:07

Kájinka
♥♥-----
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 78

Přítelův problém...

Ahoj holky.... mame s pritelem problem...spime spolu uz neco prez pul roku..uz ze zacatku mel hodne malou vydrz....kdyz reknu,ze 5 minut je hodne,tak vubec neprehanim....casem se to trosicku zlepsilo (dejme tomu tak 10 minut )
jenze proste ted uz je to jako na zacatku...a ja nevim,co mam delat...jeho to stve a me takova chvilicka taky nestaci...nevite,jak na to?

Není tady

 

#2 2. 5. 2007 21:22

olafio
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 4. 2007
Příspěvky: 103

Re: Přítelův problém...

Není pod nějakým psychickým vypětím? A používáte kondom? Pokud ne, tak zkuste toto ......

Není tady

 

#3 2. 5. 2007 21:27

Kájinka
♥♥-----
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 78

Re: Přítelův problém...

Kondom nepouzivame...a psychicky vypeti? To myslis jak? I kdyz bylo by to mozny....kdyz jsme u nas doma,tak jsme u me v pokoji..soce je zamceno,ale v prizemi v obyvaku jsou treba rodice...ale kdyz jsme u nej,nebo nikdo neni doma,tak je to stejne...tak nevim..

Není tady

 

#4 2. 5. 2007 21:27

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Přítelův problém...

těsně před vyvrcholením mu rukou obejmi penis těsně pod žaludem tak aby ukazováček a prostředníček stiskl místo kolem uzdičky a zároveň palcem stiskni vrchol žaludu, tam kde je otvor, jako by jsi chtěla sperma zamáčknout. Když to natrénujete (třeba při hrách smile ), tak pak není problém vyvrcholení oddálit.
Prodávají se i různé "znecitlivující masti a gely....
také se doporučuje používAT KONDOM, je to nejrychlejší
jinak, tohle je z hlavy, pokud bude vědět, že ti to nestačí, bude to pořád stejný. Zapojte víc předehru, musí tě prostě načnout růčo smile

Upravil(a) cilka (2. 5. 2007 21:28)

Není tady

 

#5 2. 5. 2007 21:31

olafio
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 4. 2007
Příspěvky: 103

Re: Přítelův problém...

jj, buď delší předehra,nebo ta technika, kterou tady popsala Cilka nebo ten kondom......

Není tady

 

#6 2. 5. 2007 23:01

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Přítelův problém...

Muze to byt psychicky ,coz to zkombinovat s oralnim sexem.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#7 3. 5. 2007 4:02

wentil
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 4. 11. 2006
Příspěvky: 25

Re: Přítelův problém...

anebo spis a zarucene protahne dalsi souloz kdyz ho predtim jednou udelas. nebo on sam sebe pred setkanim.

asi se mu libis smile

Není tady

 

#8 3. 5. 2007 6:49

Petrik
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 3. 2007
Příspěvky: 200

Re: Přítelův problém...

Ja sice taky nepatrim mezi preborniky lol , ale ten samy ma problem treba i podruhy nebo po 3 ? U me to poprve taky netrva moc dlouho gloria , ale je to vsechno o psychice... kdyz se na to clovek potom soustredi tak to proste je takhle rychly...  kdyz jsme si s pritelkyni vypili lahev vinecka tak to i poprvy bylo o necem jinym a rozhodne delsi, a podruhy a potreti ani nemluve lol jak se rika chlap ma i jazyk a prsty, ze jo reta no, anebo ty znecitlivujici gely jak uz tady nekdo psal... prodavat by se to melo v sex-shopech - rozhodne se to, ale nema prehanet... kamarad mi vypravel jak to prehnal s vrstvou gelu ( nanasi se cca 15 min pred stykem ) - a proste jel pul hodiny v kuse a jednak to nebavilo ani jeho ani partnerku a ted se v tom vyznejte lol

Není tady

 

#9 3. 5. 2007 7:10

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Přítelův problém...

Mně kondom rozhodně nepomáhá gloria Ale doporučuji mu to udělat nejdříve pusou, nebo rukou a pak to zkusit klasicky. Dobré je taky dělat trénink stylem těsně před vyvrcholením přestat a chvíli až to opadne a pak pokračovat. Tak se dá natrénovat výdrž a taky to má výbornej vliv na sílu orgasmu wink


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#10 3. 5. 2007 13:29

Petrik
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 3. 2007
Příspěvky: 200

Re: Přítelův problém...

souhlas tummenuppgodlike

Není tady

 

#11 3. 5. 2007 14:26

Kájinka
♥♥-----
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 78

Re: Přítelův problém...

Takze vsem moc dekuju za rady wink a abych uvedla na pravou miru : vetsinou mu to predtim udelam pusou...podruhy je to sice delsi ale....s tim znecitlivujicim gelem..toho se trosku bojim,protoze by to nejspis znecitlivelo i me grater no a v predehre taky nebude problem...v tom se on doslova vyziva a ta je dlouha...no uvidime...zkusim vsechno,co jste napsali...
jo a tim,ze bych mu rikala,ze mi to vadi,nebo tak neco to urcite neni...naopak....snazim se ho podporit,rikam,ze to neni tak dulezity a tak...snazim se mu nejak pomoct,kdyz vidim,jak ho to nici...

Není tady

 

#12 3. 5. 2007 15:51

Petrik
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 3. 2007
Příspěvky: 200

Re: Přítelův problém...

Kájinko to je sice fajn, ze ho takhle uklidnujes a rozhodne je to pozitivni, ale to je v hlave toho chlapa a divila by ses co se tam nekdy deje za veci big_smile proste si to musi urovnat v hlave i on a prestat na to myslet no, ale trenink to chce taky gloria kazdopadne ten znecitlivujici gel by Te znecitlivit nemel tongue

Není tady

 

#13 3. 5. 2007 16:04

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Přítelův problém...

eremuruss napsal(a):

Muze to byt psychicky ,coz to zkombinovat s oralnim sexem.

Tak to se udělá hned lol


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#14 3. 5. 2007 20:50

křepelka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 9. 2006
Příspěvky: 266

Re: Přítelův problém...

Když jsme začali s přítelem spár, tak jsme měli stejný problém. Trvalo to celkem dlouho a taky jsme měli dobu kdy to bylo lepší a pak to bylo horší. Nic jsme s tím nedělali, i když už jsme pomyýšleli i na sexuologa. Po nějaké době se to postupně upravilo a dnes to je až moc dlouhé:-))Jinak měla bys mu být velkou oporou i když je to pro tebe těžké ale pro něj ještě t잚í.Snaž se být v pohodě a ono se to určitě zlepší. Je fakt že pro mě to bylo taky dost náročné.

Není tady

 

#15 4. 5. 2007 0:42

maya
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 706

Re: Přítelův problém...

Možná se zeptám naivně, ale dodnes jsem žila patrně v mylném přesvědčení, že 5 minut je normální průměr?? Ani nevím, jakou "výdrž" manžel má, protože vždycky si užívám hodně dlouhou předehru, takže pak už jsem tak vzrušená, že pak při samotném styku mi stačí pár vteřin a jsem (nejednou...) rodna Tak to bych měla spíš trénovat tu větší výdrž já big_smile

Není tady

 

#16 4. 5. 2007 6:29

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Přítelův problém...

mayo, myslím že ten tvůj způsob je lepší storstark Myslím, že ideální je dlouhá předehra a pak během minuty to dodělat tillfreds Myslím, že 5 minut klasické (a důkladné) soulože je až dost.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#17 4. 5. 2007 7:02

Blackie
Host

Re: Přítelův problém...

Hmm, no  5 minut, rekl bych ze je to dost odlisne jak kde. Treba u nas kolem 3/4 hodiny i dele (ted myslim bez predehry, s predehrou tak hodina a pul a dele).

A pro změnu mně to zase trvá až moc dlouho, pokud se to povede (mám sqělou partnerku, a prostě mi pomůže, když to nejde). I když jí to nevadí (říká), mně občas ano. No a stačí nějaké to víno, a můžu celou noc, ale vrchol v nedohlednu.
Takže i obrácený extrém existuje a taky to není nic co by se dalo závidět.

Upravil(a) Blackie (4. 5. 2007 7:06)

 

#18 4. 5. 2007 7:50

Kamka
♥------
Registrovaný: 4. 5. 2007
Příspěvky: 22

Re: Přítelův problém...

My provozujeme také dlouhou předehru, pak už je to rychlovka a 5 minut mi příjde v pohodě... mě to tak vyhovuje a  kdyby měla soulož jako taková trvat půl hodiny, tak mě to ani nebude bavit...

Není tady

 

#19 4. 5. 2007 8:19

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 6309
Web

Re: Přítelův problém...

Jejda tak do postele teda se stopkama nechodím vissla .....a teda já to zrovna v tý posteli moc nemusím, alespoň teda ta pověstná jiskřička by měla přeskočit jinde roll než večer a v peřinách, tam mi to připadá jako povinnost nebo něco co se očekává lol a záleží určitě na situaci někdy je skvělá rychlovka, jindy zase dlouhá promazlená noc hjartastolt hlavní je aby to vyhovovalo oběma tongue


************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

 

#20 4. 5. 2007 9:03

maya
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 706

Re: Přítelův problém...

Kaliku, zdravím Tě storstark

Není tady

 

#21 4. 5. 2007 15:47

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Přítelův problém...

Mému prvnímu partnerovi TO taky trvalo jen krátce, za to mi to ale vynahradil předehrou a častým opakováním gloria

Není tady

 

#22 4. 5. 2007 21:42

Kájinka
♥♥-----
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 78

Re: Přítelův problém...

Petrik napsal(a):

Kájinko to je sice fajn, ze ho takhle uklidnujes a rozhodne je to pozitivni, ale to je v hlave toho chlapa a divila by ses co se tam nekdy deje za veci big_smile proste si to musi urovnat v hlave i on a prestat na to myslet no, ale trenink to chce taky gloria kazdopadne ten znecitlivujici gel by Te znecitlivit nemel tongue

Petriku,mas pravdu..co se deje v tech vasich hlavinkach asi fakt nikdy nepochopim....dumbom

Není tady

 

#23 4. 5. 2007 21:43

Kájinka
♥♥-----
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 78

Re: Přítelův problém...

maya napsal(a):

Možná se zeptám naivně, ale dodnes jsem žila patrně v mylném přesvědčení, že 5 minut je normální průměr?? Ani nevím, jakou "výdrž" manžel má, protože vždycky si užívám hodně dlouhou předehru, takže pak už jsem tak vzrušená, že pak při samotném styku mi stačí pár vteřin a jsem (nejednou...) rodna Tak to bych měla spíš trénovat tu větší výdrž já big_smile

Ja rikam,ze me to celkem zas tak nevadi...jenze ono to obcas je tak,ze zasune,dvakrat trikrat prirazi a rekne..´lasko,to nebude na dlouho´...a je to venku....
a za par vterin se udelas? K tomu jedine....godlike tise zavidim...

Upravil(a) Kájinka (4. 5. 2007 21:46)

Není tady

 

#24 4. 5. 2007 21:49

Kájinka
♥♥-----
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 78

Re: Přítelův problém...

KALIK napsal(a):

mayo, myslím že ten tvůj způsob je lepší storstark Myslím, že ideální je dlouhá předehra a pak během minuty to dodělat tillfreds Myslím, že 5 minut klasické (a důkladné) soulože je až dost.

Tak ja nevim....vetsina pisete,ze to je az dost,jenze on mi porad rika,jak mu vadi,ze ja si to neuziju,kdyz se udela za takovou chvilku....muzu mú to rozmlouvat jak chci,a stejne to nepomuze....nekdy je to proste fakt hodne mala chvilicka,nekdy je to dyl....

Není tady

 

#25 5. 5. 2007 9:40

Lexie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2006
Příspěvky: 264

Re: Přítelův problém...

Ahojki. No tak o tomhle problemu se da urcite diskutovat hooodne dlouho. Ma rada, kterou mame vyzkousenou, zni - kdyz se to chyli k zaveru, vytahnout, poklepat s nim o stydkou kost slecny a sup s  nim zpatky. U nas to funguje wink

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů