Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 1. 5. 2007 12:12

Marie N
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2838

Re: Neco pro zeny.....

cilka napsal(a):

ano Marie..... dodal k tomu: možná i jako matku..... a já si představila jak moc jsem toužila po sexu, zvedl se mi žaludek..... Nikdy jsi mi nijak neublížila..... povídal a dal mi zlaté naušnice, prý na památku..... Toužila jsem ho v té chvíli zabít....

Cilko grater stejně jako ty jsi toužila, tak já toužím alespoň po pohlazení, obejmutí, hezkém slovíčku.... a místo toho lhostejnost, nevšímavost a nakonec "maminko přeji ti krásnou dobrou noc".... jak kdyby se do srdce zaryl meč... to snad ani nemá cenu rozpytvávat!


S ženou je to jako s obrazem, hlupák nepozná jakou má cenu dokud nezjistí jak mnoho je za ni ochoten dát druhý.

Není tady

 

#52 1. 5. 2007 12:13

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Neco pro zeny.....

u nás dobrý...... taky se tvářím, že se učím lol
Hele Vašku nekecej, jezdím k vám do akvaparku a tak nějak šmejdit po městě, ty jsi buď slepej, nebo nepoznᚠženskou lol , dyk jich tam je!!!!

Není tady

 

#53 1. 5. 2007 12:16

Marie N
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2838

Re: Neco pro zeny.....

Jeníku,
nikam ty alba nevyhazuj. Proč si nenechat krásné vzpomínky, ale žít dál. Prostě když to nejde, tak to nejde. Bohužel ze začátku se protiklady přitahují a na konci ty protiklady rozdělují.  Věř, že i u nás je toto hlavním kámenem úrazu - já plánuji výlety atd. a on žije ze dne na den. Co bylo vzrušující je překážkou. Takový je život. Ale krásné vzpomínky si nech, ty nebolí.


S ženou je to jako s obrazem, hlupák nepozná jakou má cenu dokud nezjistí jak mnoho je za ni ochoten dát druhý.

Není tady

 

#54 1. 5. 2007 12:18

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Neco pro zeny.....

Lil napsal(a):

cilka napsal(a):

a prosím, nevykej mi, zas o tolik starší nejsem smile
přestaň se zabývat tím co tvoje žena..... i kdyby ti tu tisíc dalších napsalo co cítilo.... pořád to působí jAKO BYS CHTĚL SLYŠET, ŽE SE MÁ ŠPATNĚ, ALE UVĚDOM SI, ŽE SE MÁ DOBŘE (velká písmena omylem), má se tak dobře, že šla jinam. Jinak by to přeci nedělala ne?

Já bych ty velký písmena tam nechala.
Já bych taky chtěla slyšet že bejvalej je na tom mizerně a že se pro mě trápí. To je přirozený (a sobecký).
Samozřejmě netrápí, proč by měl, on mě nechal ne já jeho. To je můj problém.
Na druhou stranu by mi i pomohlo vědět opak, pak bych měla alespoň jakoužtakouž naději že je možné vstoupit do stejné řeky 2x.

Já když byla zamilovaná jsem na manžela a společné vzpomínky zapoměla velmi rychle a s chutí.
Až když to přestávalo klapat, jsem si rozpoměla, jak to bývalo docela fajn, jak manžel hrával na kytaru a zpíval, jak se nebál na veřejnosti mi dát pusu nebo obejmout.... uvidíš, jak cilka psala teď se má dobře.
Tvrdý, rozumím ti jeníku až moc dobře...

hezký tummenupp

Není tady

 

#55 1. 5. 2007 12:20

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Neco pro zeny.....

vašek napsal(a):

co se tyče klidného života, ony to občas holky chtěj nebo si to myslí, ale většinou to tak neni ...

lol lol tummenupp
nojo...nejlepší je, Vašku, plavba přiměřeně rozbouřenými vodami za vedení kapitána, s nímž je možno cítit se v těch vodách v bezpečí..... vissla
Ale to se pohybujeme po hranici Utopie.
A mimoto, Jeniku, - jak kdo,........." každá holka pro někoho má sluch absolutní"......stoprocentně právě teď někde bloudí světem holka, která netouží po ničem jiném, než po klidném přístavu. Stoprocentně. Jen se dobře koukej, abys neminul pussa


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#56 1. 5. 2007 12:22

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Neco pro zeny.....

cilka napsal(a):

u nás dobrý...... taky se tvářím, že se učím lol
Hele Vašku nekecej, jezdím k vám do akvaparku a tak nějak šmejdit po městě, ty jsi buď slepej, nebo nepoznᚠženskou lol , dyk jich tam je!!!!

ale poznám a jejich hodně, ale nic pro mě vissla

Není tady

 

#57 1. 5. 2007 12:25

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Neco pro zeny.....

lupina montana napsal(a):

vašek napsal(a):

co se tyče klidného života, ony to občas holky chtěj nebo si to myslí, ale většinou to tak neni ...

lol lol tummenupp
nojo...nejlepší je, Vašku, plavba přiměřeně rozbouřenými vodami za vedení kapitána, s nímž je možno cítit se v těch vodách v bezpečí..... vissla
Ale to se pohybujeme po hranici Utopie.
A mimoto, Jeniku, - jak kdo,........." každá holka pro někoho má sluch absolutní"......stoprocentně právě teď někde bloudí světem holka, která netouží po ničem jiném, než po klidném přístavu. Stoprocentně. Jen se dobře koukej, abys neminul pussa

teda dobrý s tím kapitánem tummenupp

žádná netouží po klidném přístavu ... leda tak na chvíli aby se srovnala než dostane roupy, všechny chtěj vzrůšo, jen každá asi jiný ... va

Není tady

 

#58 1. 5. 2007 12:31

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Neco pro zeny.....

jenik napsal(a):

Ale proc nam muzum tak neustale neduverujete ze to co rikame, taky tak citime (opet to jen muj pocit)?

Protože na to absolutně nejsme zvyklý.
Musíš vydržet, chce to čas.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#59 1. 5. 2007 12:34

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Neco pro zeny.....

Taktak, Vašku... tummenupp
Která z nás má v těle kouska cti, žádá po svém rytíři perlu z dračí tlamy.
Potíž je jen s tím kouskem cti.....hmmm... blbě se to pěstuje. va vissla cool


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#60 1. 5. 2007 12:39

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Neco pro zeny.....

:-))))

Není tady

 

#61 1. 5. 2007 13:13

jenik
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 4. 2007
Příspěvky: 252

Re: Neco pro zeny.....

Zajimave se to rozjelo, ale akvapark v me vesnicce neni, jedna knajpa kde pres tyden naleznes 1 duchodce a 2 vycepaky. Bohuzel vetsina kamosu je u rodin, to je realita.....

Není tady

 

#62 1. 5. 2007 13:26

jenik
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 4. 2007
Příspěvky: 252

Re: Neco pro zeny.....

Proste veskera sporeni a plat sel na jeji ucet, blbec co?
Ale a co se tyce financi, verim ze se nejak dohodneme, i kdyz uz mi dala najevo, ze tak neco malo pro zacatek z nasich uspor. Ale to asi nema cenu nejak lamat, zbytecne zla krev a zvrtlo by se to kam vubec nechci.

Není tady

 

#63 1. 5. 2007 13:29

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Neco pro zeny.....

no to jsem asi taky blbec, když jsme s mužem měli jeden účet.... jeho....

Není tady

 

#64 1. 5. 2007 13:32

Marie N
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2838

Re: Neco pro zeny.....

taky jsem asi blbec.... 2 účty. Na jeden peníze chodí, na druhý se musí vkládat a vše se z něj platí - ten je bohužel můj dumbom


S ženou je to jako s obrazem, hlupák nepozná jakou má cenu dokud nezjistí jak mnoho je za ni ochoten dát druhý.

Není tady

 

#65 1. 5. 2007 13:36

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Neco pro zeny.....

:-))) tak Marie vede

Není tady

 

#66 1. 5. 2007 13:37

jenik
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 4. 2007
Příspěvky: 252

Re: Neco pro zeny.....

No koukam, ze jsme pekna seslost.
No a jakpak jsi Cilko dopadla, jestli se mohu optat...?

Není tady

 

#67 1. 5. 2007 13:40

jenik
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 4. 2007
Příspěvky: 252

Re: Neco pro zeny.....

Re Vasek> No moc nevede, prave z toho uctu, co se vse platilo me draha ten zbytek chce prevest na muj new ucet.
To bude prekvapeni. Ale to tu uz ted nebudu resit, nejak to dopadne.

Není tady

 

#68 1. 5. 2007 13:40

Marie N
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2838

Re: Neco pro zeny.....

Vašku,
proč musím být jednička vždycky v zápo*ných věcech.... dumbom

Jeníku,
lidský odpad vissla takto jsme si kdysi říkali ještě na starém babinetu. Vašík si možná vzpomene....


S ženou je to jako s obrazem, hlupák nepozná jakou má cenu dokud nezjistí jak mnoho je za ni ochoten dát druhý.

Není tady

 

#69 1. 5. 2007 13:42

Marie N
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2838

Re: Neco pro zeny.....

No jo, ale vkládat tam chodím já ze svých vydělaných peněz a platí se tam za všechny.... že bych taky udělala nějaké přesuny....


S ženou je to jako s obrazem, hlupák nepozná jakou má cenu dokud nezjistí jak mnoho je za ni ochoten dát druhý.

Není tady

 

#70 1. 5. 2007 13:43

Lil
♥♥♥♥---
Místo: Morava
Registrovaný: 16. 3. 2007
Příspěvky: 346

Re: Neco pro zeny.....

taky blbec všechny moje úspory do vztahu ketrý trval ani ne rok...
začínám od veliké 0 dumbom


Člověk musí mít odvahu každý den začínat nový život.

Není tady

 

#71 1. 5. 2007 13:45

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Neco pro zeny.....

já dopadla dobře jeníku, on mi přestal dávat prachy, nic neplatil, nadělal dluhy, že jsem splácela půl roku..... no a? Neptala jsem se proč, či tak nějak, měla bych? Změnilo by to něco, vzala jsem to jako fakt.

Není tady

 

#72 1. 5. 2007 13:55

jenik
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 4. 2007
Příspěvky: 252

Re: Neco pro zeny.....

Re Marie> tak to je trefa,
nevim, ale mel a jeste mam pocit, ze cim vice ten druhy vidi toho opousteneho byt tim odpadem, tim vice se snazi do nej kopat. Nemeli jste take takovy pocit, nebo si to proste jen tak predsouvam.
Asi opravdu nejlepsi boj (mozna tvrde slovicko) s odchazejicim partnerem svest tak, ze mu clovek ukaze ze se jiz od neho odpoutal a ze ma take svoji cenu. Je to asi fakt jedina cesta, jak z toho ven... nebo zna nekdo jinou?

Není tady

 

#73 1. 5. 2007 13:59

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Neco pro zeny.....

"konečně jsem pochopila, že existuje něco ještě cennějšího, než láska - a to sebeúcta."
                                                Jerry Hall při odchodu z rozvodové síně


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#74 1. 5. 2007 13:59

Marie N
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2838

Re: Neco pro zeny.....

Cilko,
a mělas na výběr? Myslím, že jsi to musela vzít jako fakt - posílilo tě to a změnila jsi se hjarta

Jeníku,
vidíš, teď jsi uhodil hřebíček na hlavičku. Člověk se válí v bahně, občas vystrčí hlavu a zas je tam zamáčknut. Proto musíš vystrčit i kus těla - pak tě bude t잚í zadupat zpět stolt mám s tím vlastní a velice velikou zkušenost. Konečně jsi našel cestičku a já vím, že ta cesta pomáhá. Jenže někdy jen na chvíli....


S ženou je to jako s obrazem, hlupák nepozná jakou má cenu dokud nezjistí jak mnoho je za ni ochoten dát druhý.

Není tady

 

#75 1. 5. 2007 14:01

Marie N
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2838

Re: Neco pro zeny.....

lupina montana napsal(a):

"konečně jsem pochopila, že existuje něco ještě cennějšího, než láska - a to sebeúcta."
                                                Jerry Hall při odchodu z rozvodové síně

tak tohle si hodně hluboko uložím !!!!!


S ženou je to jako s obrazem, hlupák nepozná jakou má cenu dokud nezjistí jak mnoho je za ni ochoten dát druhý.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů