Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 1. 5. 2007 13:09

Tigger
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha 4 :)
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 2670

Re: svatby s cizinci

Fatima napsal(a):

Jinak přítel hovoří skvěle česky, já si díky němu vylepšila fráninu.. nevím, píšu to hlavně proto, jak Tigger zmínila tu Alžířanku, docela mně to pobavilo.

No, Fatimo, obávám se, že jsi mě nepochopila. Pobavit tě vůbec nebylo mým úmyslem a urazit už vůbec ne! Upřímně!

Já jsem zmínila alžířanku proto, protože je alžířanů (vzhledem k historii logicky) plná Paříž. Mě osobně je to úplně u ......., já Paříž miluju a tohle nevidím, ale bylo mi vysvětleno, že takový průměrný původní pařížan není úplně heureux a trochu to představuje celospolečenský problém.
Pro úplnost dodávám, že jsou mi semitský národy blízký a kdybych se zamilovala do alžířana, tak by mi bylo úplně jedno co si kdo mylsí...

Jo a s tím obohacováním... ti nevím no, těžká věc, my máme hodně kamarádů v cizině a cestujeme, takže já to asi z téhle strany moc nedocením...


http://lilypie.com/pic/080507/oR54.jpghttp://b1.lilypie.com/9DPcp2/.png

Není tady

 

#27 2. 5. 2007 8:22

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: svatby s cizinci

Tigger Paris je nestastna i z cernochu a obecne ze vsech arabu. Na nejhorsim stupni zebricku jsou ale Turci a Marokanci a to po cele Francii. Alzirani encore ça - va smile
Pro blizqi predstavu, povest je celkove stejna, jakou meli v cr za komancu polaci a v urcitych pripadech jsou na tom stejne jako cesti cikani. Jenze oni se nezridka tak i chovaji. a ta mensina co ne je pak na tom stejne jako v cr "slusny" cikan. Taky je kazdymu podezrely ze dite chodi do skoly a otec pracuje...

Jinak ja bych se do muze jizanskeho typu asi nikdy nezamilovala. ne ze by me osobne vadila jejich narodnost, ale az by na me zacal zkouset tu jejich sarsu (nebo jak jste to psali na prvni strance), dostal by , pri me povaze, misto pokorne zenusky jednu poradnou po hube lol

Upravil(a) Dita.L (2. 5. 2007 8:22)


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#28 2. 5. 2007 9:42

Tigger
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha 4 :)
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 2670

Re: svatby s cizinci

No Dito a dostáváme se k tomu, že já bych v zemi, kde na přistěhovalce koukají skrz prsty, žít nechtěla (Češi sice nejsou o nic lepší, ale aspoň nevyčnívám a nenarážím na problém v tomto směru).

A znovu opakuju, a teď mě asi Fatima pochopí, že když posoudím tvoji situaci, Dito, tak jsi na tom ve Francii jako češka asi líp než ta alžířanka.


http://lilypie.com/pic/080507/oR54.jpghttp://b1.lilypie.com/9DPcp2/.png

Není tady

 

#29 2. 5. 2007 14:04

Esperance
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 11. 1. 2007
Příspěvky: 34

Re: svatby s cizinci

Já jsem toho zatím ještě moc nezkoušela, ale trochu cestuju. Občas v létě vyrazím na dva měsíce na léto pracovat a musím říct, že není asi dobré kastovat lidi podle národností, ale na druhou stranu, v každém z nás je kousek vlasti a máme nějakou kulturní mentalitu (všude potkáte dobré i špatné lidi). To, že někdo chodí s cizincem, nebo si ho bere já osobně nezávidím a kdo závidí, ten bude závidět vždycky všechno. Jestli chce někdo cizince, tak má možnost - u nás je spousta cizinců a co komukoliv brání vycestovat a někoho si najít?

Ale myslím, že to je vždycky riziko. Hlavně znát tamní zákony, jeho rodinu, ale já osobně bych se asi bála opustit hranice Evropy, protože v Asii, Africe i Americe jsou poměry hodně rozdílné. Někdy ani nevím, co čekat od Čecha, natož od cizince?...

Nejsem proti mezinárodním svatbám, ale žena si ho musí "občíhnout" a stejně při rozvodu počítat s komplikacemi....


Každý člověk vždycky potká toho, koho právě potřebuje. Správní partneři se najdou...

Není tady

 

#30 7. 5. 2007 23:23

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: svatby s cizinci

Tigger napsal(a):

Ven bych se nevdala ze dvou důvodů:
1. žila jsem v cizině a vím, jak se lidé na čechy dívají.
2. jiná mentalita roll představa, že nikdy nebudem úplně na jedný vlně, že mu například zacituju Cimrmany nebo Wericha nebo hlášku z Knoflíkářů a on na mě bude koukat jak péro z gauče... no prostě mě to fakt neláká...

Presne tak.

Ziju 15 let v cizine (Evropa), z toho jsem byla 5 let vdana za cizince. Po rozvodu jsem se mela hned vratit, ale nemela jsem kam jit a tak jsem zustala tady. Dodnes toho lituji, tenkrat byly deti jeste male, urcite se dalo neco delat. Ted uz je pozde. Cim dele tu ziji, tim vice vnimam rozdily mezi kulturami. A citim se cim dal vic osamela.
Prave vcera jsem se vratila z navstevy v Cechach. Cestu zpet jsem obrecela. Nejvic mi je lito deti. Ony se snad citi vinny za to, jak se citim. Nemuzu jim to vysvetlit, ony jsou jine, vyrostly tady a Cesko jim skoro nic nerika. Uz se tesili domu, zatimco ja plakala. sad
Dnes jsem se v praci nahlasila marod.... nemuzu jit mezi ty "cizi" lidi. Zitra musim zajit k psycholozce, jinak si snad neco udelam.

Holky, rozmyslete si to moc dobre, nez se rozhodnete pro to zit s cizincem. Ma to vice nevyhod nez vyhod.

Není tady

 

#31 10. 5. 2007 14:18

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: svatby s cizinci

Preto som ja milovala Luxemburg, lebo tam bolo prisahovalcov pomaly viac ako pôvodných obyvatežov, a tak už nejaké vežké nevraživosti ani neboli možné. Všetci si tam síce nažívajú vo svojich komunitách, ale napr. v škole sa učia luxembursky tak albínski Árijci(neemcká menšina + Luxembourg), ako aj neutrálni Francúzi a Belgičania, streodmorskí Portugalci a Taliani, kučeraví Arabáši a celkom čierni "Portugalci" z Angoly. Pri detskom bazéniku v hoteli, kde som bola ubytovaná, to vyzerlao ako United Colors of Benetton. A to sa mi práve páčilo!!! tummenupp tam by som xcela ži, kžudne aj s Arabom alebo černochom...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#32 10. 5. 2007 14:28

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: svatby s cizinci

Selimo, co se Francouzu tyce, jses vedle jak ta jedle lol lucemburkove a francouzi se primo smrtelne nesnasi. Ve francii koluji stejne prihlouple vtipy jako v cechach o policajtech a "pani" lucemburkove jsou na franouze alergicti, paaac tam jezdi makat asi tim stylem jako ukrajinci do cech. ne ze by nelegalne, ale platy jsou tam jednou tak vyssi.


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#33 10. 5. 2007 16:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: svatby s cizinci

Ja sa nehádam, ja len hovorím, že sa tam naučili tak nejako mierovo koexistova vedža seba... Sú minimálne zdvorilí (všetci na seba navzájom) a fungujú. Netvrdím, že sa vzájomne pozývajú domov a slávia spolu svadby  a pohreby, ale v práci a škole vedia fungova OK. Myslím, že Francúzi(niežeby som to mala nejako štatisticky významne potvrdené, ale je to môj dojem) sú dobrí snobi a šovinisti. Hlavne takí vidiecki polointelektuáli... hmm Luxemburčania by museli by alergickí na všetkých(Belgičanov tam jazdí maka snáď ešte viac, v nemeckej časti zasa veža Nemcov, atď.), ale keďže domáci často slušne vyžijú z prenajímania nehnutežností alebo soc. príjmov, na nikoho nevražia. Navyše väčšina "dochádzajúcich" tam maká v profesiách a za platy, za aké by domáci ani ri z postele nezdvihli... Veža žudí tam má minimálnu mzdu(síce závidiniahodnú v rámci Európy, ale stále minimálnu).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#34 17. 1. 2008 10:46

ditakir
♥------
Registrovaný: 17. 1. 2008
Příspěvky: 1

Re: svatby s cizinci

Ahoj vsem! Na tyto stranky jsem se dostala az ted, kdyz jsem neco hledala. Co se tyce svatby s cizincem, ja se vdavam za 2 mesice za Itala. Nemuzu dat ruku do ohne za to,ze se to bude fungovat cely zivot,ale doufam v to. Byla jsem uz jednu vdana za Cecha a muzu vam rict,ze byl horsi nez nejaky horkokrevny Sicilian. Uzila jsem si dost psychickeho a fyzickeho tyrani. Takze ted uz to muze byt jen lepsi wink V Italii ziju 7 let. Libi se mi tu a citim se tu vic doma nez v Cechach. Ale samozrejme,ze do Cech moc rada jezdim. Jedine, co me mrzi, ze ten muj neumi cesky,tudiz nemuze se mnou koukat na ceske filmy a pohadky... grater

Není tady

 

#35 25. 12. 2008 12:11

misa1234
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 437

Re: svatby s cizinci

Co se tyce svatby s cizincem, tak vim sve. Provdala jsem se za Reka a mame pekne manzelstvi uz par let. hjarta

Není tady

 

#36 31. 12. 2008 22:16

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: svatby s cizinci

Holky né každé manželství s cizincem musí skončit špatně.

Není tady

 

#37 1. 1. 2009 17:35

Salvator
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1148

Re: svatby s cizinci

Ačkoli nejsem příznivcem nějakých přehnaných sňatků s cizinci, zejména s lidmi abrahamických věrouk, uvědomuji si, že to je cesta ke skutečné globalizaci: setření ideologických rozdílů všeho druhu mezi lidmi: barvy kůže, národnosti, náboženství apod.
Je to cesta k pochopení, že všichni jsme členové jediné velké lidské rodiny.
Jo, a muslimové, křesané a židé - ti nejvíc potřebují poznat, že lidé, kteří nejsou muslimy, židy, nebo křesany, jsou také lidmi...
Takže není řešením, aby manželky přestupovaly na víry svých manželů, nebo opačně, ale naopak, aby oba dva se povznesli nad náboženské rozepře a předsudky svých systémů přesvědčení.
Hudba budoucnosti, že?


Kdo mᚠuši proto, abys slyšel, slyš...!

Není tady

 

#38 26. 2. 2009 0:14

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: svatby s cizinci

Ano, netolerance, rozdílná barva hlavně, náboženství, to jsou věci, které se neodpouštějí.

Proto mnoho smíšených manželství se tady nezdržuje. Anglie je k tomu jako strvořená, tam je skutečně směs všeho, tam se ztratí každý. Mám několik kamarádek, známých, které mají černochy , raději  se do vlasti ani nevrací, stydí se, žijí mimo ČR.
Zákony jiných zemí, to by si měly ženy před snatkem s cizincem uvědomit, komu bude patřit dítě po rozvodu!
Ale je to věcí každého......

Není tady

 

#39 6. 7. 2009 2:04

jennyfer
♥------
Registrovaný: 6. 7. 2009
Příspěvky: 2

Re: svatby s cizinci

no děcka,vy jste mě ted vyděsili,já se mám vdávat za marokánce a o muslimech vím jen tolik,kolik mi sám řekl a nemluvil o žádných věcech z toho,co tady čtu:obutter ,o maroku mluví moc krásně,ale vůbec mě nenutí ani nepřesvědčuje o tom,abych tam s ním žila,naopak,je hodně tolerantní,nevnucuje mi svoji víru,francouze nesnáší,ani by tam žít nechtěl a i tam má rodinu,říká,že je tam moc rasismu proti marokáncům,ale přitom mluví o tom,jak francouzi milují maroko a pořád tam jezdí.tak z toho jen nabírám dojem,že má pravdu,že je to jen rasismus a závist francouzů,protože ženy mají rádi muže jižanské a frantíci jen žárlí a není to o penisu!!!!!je fakt,že za tu krátkou dobu,co se známe,jsme měli spoustu problému v komunikaci,s uřady,s doktory a to se odráželo i na nášem vztahu a divíme se že jsme to překlenuli,s rasismem tady v čechách jsem se už taky setkala a mám strach s ním někam jít,protože je tu spoustu takovýchtupců.blbé připomínky na to,že jsem s ním pro penis už jsem taky vyslechla...není to žádný "jako cigán",jak jsem četla,má vysokou školu.má fynanční zajištění a jeho matka je profesorka a otec podnikatel,rozhodně to není flakač a poznali jsme se tady,kde studuje a k vůli mě už spoustu věcí oželel a vytrpěl,ale strach mám se vdát i tak,jinak bych asi na těchto stránkách nebyla.nevím do čeho jdu.


já I.

Není tady

 

#40 6. 7. 2009 9:20

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: svatby s cizinci

Tak prece kdyz nevis, do ceho jdes, tak si pekne sbirej informace a poznavej. A az budes vedet, do ceho jdes, rozhodni se, jestli si ho vzit. To snad plati o jakemkoliv snatku.

Není tady

 

#41 7. 7. 2009 12:08

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: svatby s cizinci

jennyfer napsal(a):

no děcka,vy jste mě ted vyděsili,já se mám vdávat za marokánce a o muslimech vím jen tolik,kolik mi sám řekl a nemluvil o žádných věcech z toho,co tady čtu:obutter ,o maroku mluví moc krásně,ale vůbec mě nenutí ani nepřesvědčuje o tom,abych tam s ním žila,naopak,je hodně tolerantní,nevnucuje mi svoji víru,francouze nesnáší,ani by tam žít nechtěl a i tam má rodinu,říká,že je tam moc rasismu proti marokáncům,ale přitom mluví o tom,jak francouzi milují maroko a pořád tam jezdí.tak z toho jen nabírám dojem,že má pravdu,že je to jen rasismus a závist francouzů,protože ženy mají rádi muže jižanské a frantíci jen žárlí a není to o penisu!!!!!je fakt,že za tu krátkou dobu,co se známe,jsme měli spoustu problému v komunikaci,s uřady,s doktory a to se odráželo i na nášem vztahu a divíme se že jsme to překlenuli,s rasismem tady v čechách jsem se už taky setkala a mám strach s ním někam jít,protože je tu spoustu takovýchtupců.blbé připomínky na to,že jsem s ním pro penis už jsem taky vyslechla...není to žádný "jako cigán",jak jsem četla,má vysokou školu.má fynanční zajištění a jeho matka je profesorka a otec podnikatel,rozhodně to není flakač a poznali jsme se tady,kde studuje a k vůli mě už spoustu věcí oželel a vytrpěl,ale strach mám se vdát i tak,jinak bych asi na těchto stránkách nebyla.nevím do čeho jdu.

jenny,  můžu se zeptat, jak dlouho jste spolu? moje osobní zkušenost je s muslimy bohužel taková, že něco jiného říkají na začátku, něco jiného ke konci a do toho se i jinak chovají. Určitě se do té svatby nijak nežeň. Hodně věcí si prostuduj, najdi na netu, a mᚠalespoň trochu představu, do čeho jdeš. Tím neříkám, že všichni muslimové jsou špatní a lháři, atd. To určitě ne. Mluvím jen ze své vlastní zkušenosti. Držím palce. S.

Není tady

 

#42 7. 7. 2009 20:47

jennyfer
♥------
Registrovaný: 6. 7. 2009
Příspěvky: 2

Re: svatby s cizinci

sandro,1/2 roku jsme spolu,zatím se chová moc hodně a mile,má oblibu i u mého syna a mé matky a dokonce i bratra a bývalého,kteří vedle mě neradi někoho vidí.jeho názory jsou dobré a když s ním nesouhlasím,tak je tvrdohlavý,ale když pochopí,že mám pravdu,tak si to přizná.zatím jsem nenašla nic,co by mě drželo zpátky.v kuchyni rád asistuje,na výchově se shodneme,a k vůli mě si taky už vytrpěl,to jsme se i hádali,a moc,ale překousli jsme to a dá se s ním mluvit rozumě.o tom,co se tady píše o muslimech,ptala jsem se ho na pár věcí a říkal,že to jsou nějaké rasistické projevy na náboženství,že se s tím osobně nikdy nesetkal a že jeho rodina se tak nechová a že si to mužu prostudovat sama,že nic takového v jejich víře není,tak nevím a studuju:|


já I.

Není tady

 

#43 15. 7. 2009 8:04

Kokino
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 8. 2006
Příspěvky: 113

Re: svatby s cizinci

jak to čtu, stereotypy z tohohle kapou....


100 krát upadneš, 100 krát vstaň.

Není tady

 

#44 15. 7. 2009 21:06

Hamsun
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 8. 2008
Příspěvky: 489

Re: svatby s cizinci

Dita.L napsal(a):

Tak jsem zrovna docela znechucene docetla diskusi na novinkach a je mi z nekterych nazoru docela spatne.
To opravdu nekteri cesi tak zavidi zene, ktera se vda do zahranici, nebo jim spis vadi vseobecne par rozmaznutych tahanic o deti ktere se objevili v ceske televizi?? ja bych tipovala spis na to prvni.....

No ono je to spíš naopak ...........češky co se vdají do ciziny visí celý dny na českých chatech a machrují, jak se tam mají dobře ..........kdyby měly v cizině hodně přátel, nemusely by všechno řešit na českých serverech a všem vyprávět, jak jim "závidí"........prostě strádají, tak samy sobě vyvolávají iluzi,  že se mají líp a když to nacpou lidem na netu , tak jí i uvěří............ty jsi sama jinde psala, že nemᚠani na léčbu svýho syna ........tak co bychom ti měli závidět?....Když je tak opožděný, každá z nás by byla k smrti vyděšená ........já teda určitě, protože s tím mám své zkušenosti.....jenže já čapla holku a odvezla  jí na Vojtovku  a na akupunkturu a dostali jsme jí z toho.....jakžtakž .smile)))))))))

Není tady

 

#45 16. 7. 2009 9:03

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: svatby s cizinci

Doporučuji film Obchodník se smrtí , tak můžeš i ty dopadnout.......nikdy neporozumíme muslimům, džihádu, islámu, víře,nenávisti k těm, co nejsou stejného vyznání, sebeobětováním se a pod.....snaží se ovládnout svět , jsou nebezpečím. Jsou schopni všeho v rámci nenávisti. Jen Austrálie se s nima nepáře. Pokud přijdou do cizáí země, musí respektovat jejich pravidla a neroztahovat se tam /stavěné kostelů, umožnění modlení a pod./ Byla k tomu velká debata. Znám několik dívek, co odešly do takového prostředí, ale žádná si to nepochvaluje, spíše, jako domů, musely rodiny do Anglie, která je tak tolerantní....ale není cesta zpět !

Není tady

 

#46 16. 7. 2009 14:49

Kokino
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 8. 2006
Příspěvky: 113

Re: svatby s cizinci

JENNYFER: dám ti radu, neobhajuj nic před nikým, jen si žij svůj život

Hamsun (a ostatní podobní): tak když to je jak píšeš, proč mᚠtedy víc příspěvků ty z ciziny? tak řekni, kdo visí na internetu? tvoje ostatní příspěvky jsou taky fajn, fakt pohoda z nich čiší smile

nebezpeční jsou demagogové odkudkoliv...není v tom rozdíl


100 krát upadneš, 100 krát vstaň.

Není tady

 

#47 16. 7. 2009 14:49

Kokino
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 8. 2006
Příspěvky: 113

Re: svatby s cizinci

než vypadlo smile


100 krát upadneš, 100 krát vstaň.

Není tady

 

#48 16. 7. 2009 15:48

amba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 8. 2006
Příspěvky: 857

Re: svatby s cizinci

Dita:

Každý kdo chce žít v cizině může. Může si vybrat i zemi kde bude žít a všem ostatním je to většinou srdečně jedno. Schopný člověk se dobře uživí jak u nás, tak v cizině, nepotřebuje se kvůli tomu vdávat za cizince. Když se v cizině zamiluje a vdá/ožení/,tak je to jen jeho věc.



Mě opakovaně zaráží, že zcela neinformované ženy vstupují do manželství s cizincem. Smíšená manželství  mi nevadí a ani je nijak nehodnotím.

Určitě se najde  pár lidí, kteří si myslí, že  život v cizině je automaticky zárukou bezstarostného blahobytu, ale už jen ta myšlenka sama o sobě vypovídá o jejich hlouposti. Naopak, ženy provdané za cizince a žijící s ním v cizí zemi mají tendenci, někdy i doslova urputnou snahu, nám ostatním předvést, jaké udělaly terno a očekávají, jak  my ostatní je za to budeme obdivovat, případně jim to terno  závidět.
Dito, prober se.

Není tady

 

#49 16. 7. 2009 21:00

Hamsun
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 8. 2008
Příspěvky: 489

Re: svatby s cizinci

Kokino napsal(a):

JENNYFER: dám ti radu, neobhajuj nic před nikým, jen si žij svůj život

Hamsun (a ostatní podobní): tak když to je jak píšeš, proč mᚠtedy víc příspěvků ty z ciziny? tak řekni, kdo visí na internetu? tvoje ostatní příspěvky jsou taky fajn, fakt pohoda z nich čiší smile

nebezpeční jsou demagogové odkudkoliv...není v tom rozdíl

Prosím tě co si vymýšlíš ?Já píšu ze Stodůlek a jsem stará bába, mám tu příbuzné na babinetu, takže tvoje tvrzení, že píšu z ciziny těžko projde ......a jsem důchodu můžu tu sedět od rána do večera............ale nenastěhovala jsem se do ciziny,abych pak čechy zdálky přesvědčovala , jak se mám skvěle ........většinou to tak vůbec není..........hned v dalším článku se dozvíme že nemá ani léčbu syna, která tady v Česku probíhá běžně přes pojišovnu...............

Není tady

 

#50 16. 7. 2009 21:47

Kokino
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 8. 2006
Příspěvky: 113

Re: svatby s cizinci

No ono je to spíš naopak ...........češky co se vdají do ciziny visí celý dny na českých chatech a machrují, jak se tam mají dobře ..........kdyby měly v cizině hodně přátel, nemusely by všechno řešit na českých serverech a všem vyprávět, jak jim "závidí"........prostě strádají, tak samy sobě vyvolávají iluzi,  že se mají líp a když to nacpou lidem na netu , tak jí i uvěří............ty jsi sama jinde psala, že nemᚠani na léčbu svýho syna ........

napsala jsi to nebo ne?

kde a kdo píše o léčbě syna a o tom, že nemá peníze?


100 krát upadneš, 100 krát vstaň.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů