Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 26. 4. 2007 13:14

GToma
♥------
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 24

Úřednice na poště

Ahoj, dnes jsem byla na poště vyzvednout balíček. Ve frontě jsem čekala asi 10minut a když přišla řada na pána přede mnou, úřednice dala beze slova za okno ceduli ZAVŘENO. Tak jsem se jí slušně zeptala, jestli - když viděla frontu u svého okýnka -nemohla říct, že bude zavírat a poslat nás stát ke kolegyni. Načež mi odpověděla, že se to tak dělá normálně a ještě se na mě s kolegyní koukaly jak na exota a šuškaly si, že jsem nějaká divná a smály se, jak mě pěkně naštvaly. Tak mám sto chutí si na paní úřednici stěžovat... Máte podobné zkušenosti s naší poštou a byly k něčemu případné stížnosti? Díky.

Není tady

 

#2 26. 4. 2007 13:19

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Re: Úřednice na poště

každopádně je to od ní nevhodné chování.Určitě bych si na ni stěžovala u vedoucí.Pošta má snad nějaké otvírací hodiny a tak by se jimi měly úřednice řídit.

Není tady

 

#3 26. 4. 2007 13:34

maracuja
♥♥♥----
Místo: Lysá nad Labem
Registrovaný: 25. 1. 2007
Příspěvky: 205

Re: Úřednice na poště

úřední hodiny sice mají, ale přepážky se takhle zavírají normálně, je ale pravda, že mohla dopředu říct, že bude zavírat a rozhodně bych si stěžovala, ale je potřeba vědět čas a číslo přepážky, vím, že na českých drahách na to hodně dají a mají tam postihy na osobním příplatku....


http://www.gify-deny.ic.cz/images/136rgmjbm%20n.gif

Není tady

 

#4 26. 4. 2007 13:54

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: Úřednice na poště

na poště jsem nedávno zažila podobnou situaci, ale ona paní dopředu říkala příchozím lidem, kteří se stavěli do fronty, že bude zavírat, a si prosím stoupnou někam jinam....
poštu znám i z druhé strany a tak vím, že to, že občas zavřou okýnko během pracovní doby, je naprosto normální.....
jednak když mají pauzu a jednak, když si třeba potřebují odskočit, nebo pro něco například do pokladny....

myslím, že na stížnost to není, je to neslušné chování té paní, měla upozornit, ale vedoucí s tím asi stejně nic neudělá, kor pokud nevíš, která úřednice přesně jmenovitě to byla.... nevím jak máte velkou poštu, ale u nás se na jednotlivých přepážkách střídají


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#5 26. 4. 2007 13:56

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Úřednice na poště

Jo pošta...to si takhle představte situaci, kdy si potřebuju vyzvednou na poště doporučený dopis. Nejdřív stojím ve frontě a když už jsem se konečně dostala k okýnku, dámy se tam klidně vybavovaly na téma jestli už se ta jedna zašla vyfotit, kde byla a jak to dopadlo. Na mojí otázku, jestli by se ti nemohli říct jindy, že poměrně dost spěchám se ještě tvářila dotčeně......děs běs...a takových příhodek by bylo..

Není tady

 

#6 26. 4. 2007 14:14

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: Úřednice na poště

Tak my teď máme na každé poště  ve městě  vyvolávací systém čísel a je to v pohodě. Za prvé nestojíme v řadě a jde to pěkně popořádku, nikdo nemůže předbíhat. Bez čísla Vás prostě nevezmou.


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#7 26. 4. 2007 14:43

Alli
♥♥-----
Registrovaný: 23. 3. 2007
Příspěvky: 91

Re: Úřednice na poště

Poslala jsem dopis s ústřižky do soutěže. Vrátil se mi. Šla jsem na poštu Bylo mi divné, že by byl moc těžký - nebyl. Jen měl prý nestandardní velikost ( obálky té velikosti jsem dosud používala a nikdy se nic takového nestalo ). Ptala jsem se, mám-li obsah přebalit. Že prý ne, jen doplatit. Učinila jsem tak. Paní ho dala mezi ostatní k odeslání. Druhý den jsem měla dopis zase doma. Tak zase na poštu. Co se stalo? Proč je adresa přeškrtaná? Adresát byl správně. Paní, že jestli jsem si jistá a koukala na mne jako co ještě chci. Zasáhla její vedoucí, když jsem se začala zlobit. Dopis byl opět odeslán. Nikdy nedošel, kam byl odeslán. Zase mi přistál ve schránce ... Termín ukončení soutěže vypršel a když se mne můj syn, který mne do soutěžení uvrtal, ptal jestli jsme něco vyhráli, cloumala se mnou lítost i vztek. Nikdo mi na té přepážce nevysvětlil, co bylo špatně ... kromě té mé prvotní chyby.


Na životě miluji jeho rozmanitost, každý den mě nasere někdo jiný.

Není tady

 

#8 26. 4. 2007 22:29

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Úřednice na poště

Pošta!!!!děs, běs....u okýnka nečekám 10minut,ale někdy i půl hodiny,,,vím,že každá práce obnáší něco,ale takhle jak pracujou na poště a nebo vůbec doručovatelky(tím neříkám,že jsou všichni stejné),bych chtěla dělat taky...


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#9 27. 4. 2007 9:25

Alli
♥♥-----
Registrovaný: 23. 3. 2007
Příspěvky: 91

Re: Úřednice na poště

No mám zkušenost z jiné pošty. K přepážce se přivalil machr podnikatel. Zosobnění suverénnosti a svatého práva na cokoli. Paní za přepážkou ho evidentně neviděla poprvé. On jí předložil poukázku, ona ji vyplnila. A on mezitím stihl se známým vtipkovat o tom, když ve firmě prochází kanceláří, jak se zaměstnankyně klepou. Moje blesková úvaha v tu chvíli byla o tom, že když si někdo za přepážkou užije takového klienta, tak se pak jeho obětí lehce stane někdo bezbrannější ( a už formou nezájmu nebo agrese ).


Na životě miluji jeho rozmanitost, každý den mě nasere někdo jiný.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů