Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 25. 4. 2007 10:37

Niclot Doglio
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 36

Potřebuji radu

Ahoj, začal jsem chodit s holkou - poprvé v životě na vážno. Takže zkušenosti skoro nulový. Chodím s ní od začátku dubna. Holka se mě líbí, je příjemná a máme hodně společného - zájmy a tak. Už jsme se viděli 4x, jinak si píšeme maily a sms atd. Jdeme třeba do kina nebo se projít. Byli jsme i v restauraci, něco mi povídala a já zjistil, že ji zaujatě poslouchám a pořád jenom na ni čumím. Myslím že můžu říci, že mám o ni velký zájem. Holka má taky zájem se nadále vidět. Já však nevím, jak postupovat dále, aby z toho bylo něco víc, jak jenom takový chození. Jsem přece jenom chlap, že - ale nejde mě samozřejmě jenom o to. Kamarádka je fajn, ale to mě nestačí! Na druhou stranu nechci nic spěchem pokazit. Co mám dělat?hmm


Tak trochu tele!

Není tady

 

#2 25. 4. 2007 11:04

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: Potřebuji radu

Tak ji třeba navrhni, jestli by s Tebou někam nejela na celý víkend, na chatu rodičů, kamaráda a já nevím kam...Jestli jsi movitější, strávit třeba víkend někde v hotýlku,  na nějakém hezkém místě, kde je třeba něco i k vidění, ke sportování (blízká farma s koňmi, kde si může i laik raději opatrně zajezdit..  big_smile ), prostě ,co by Vás zajímalo, aby se, jak se říká, i dušička "nažrala".

Upravil(a) Décima (25. 4. 2007 11:11)

Není tady

 

#3 25. 4. 2007 11:19

romina
♥♥♥♥♥--
Místo: Děčín
Registrovaný: 21. 11. 2006
Příspěvky: 993

Re: Potřebuji radu

a co jí zkusit říct na rovinu to co nám? že mᚠzájem o něco víc,ale nechceš na ní spěchat.

Upravil(a) romina (25. 4. 2007 11:21)


nikdy nebude šastným,koho bude trápit,že někdo je šastnější.

Není tady

 

#4 25. 4. 2007 12:23

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: Potřebuji radu

Nevíme, kolik je Niclotovi let. Jestli 16 a slečně taky tak nějak, vybafnout na ni s hotýlkem by ji mohlo pěkně vyděsit.

Jinak obecně vzato: Jestli z jejího chování soudíš, že má taky zájem, jednou místo nezávazného kina nebo pokecu nasaď romatičtější kalibr o samotě. Procházka večerním městem (zapojit do itineráře park!) nebo celodenní výlet o víkendu. A až nastane chvíle ticha, prostě ji obejmout. Buď zareaguje vstřícně a bude pusa, nebo neutrálně a pak bych to nechala ještě ustát, nebo se odtáhne a pak je to jasný. Než blekotat nějaký vyznání, na který se dost špatně diplomaticky odpovídá... A jelikož to bude v rámci procházky, prostě půjdete dál a nebudete na sebe trapně civět, jak by se mohlo stát např. při večeři při svíčkách.
Mně osobně je nejpříjemnější upřímná otázka (ne vyznání lásky, ale "chtěla bys se mnou chodit?" nebo tak nějak, však to si už zformuluješ sám). Po měsíci už by v tom i ona mohla mít trochu jasno.

Není tady

 

#5 26. 4. 2007 9:38

Niclot Doglio
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 36

Re: Potřebuji radu

Ahoj holky, díky za odpovědi, včera jsem si to promyslel, nechal si poradit ještě od jedné paní a rozhodl jsem se, že se tedy pokusím. Alespoň mě nikdo neřekl, že je příliš brzy. Jinak 20 mě už bylo hodně dávno a podobně slečně. Předtím jsem měl problémy vůbec s ženami by i jen mluvit - to už je naštěstí za mnou:). No musím si ale dat před tím jednoho panáka. Že v těchto věcech musí být aktivní skoro vždy chlap.dumbom


Tak trochu tele!

Není tady

 

#6 26. 4. 2007 11:19

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: Potřebuji radu

Tak prosímtě jen jednoho.
Když nebude aktivní ani jeden, nikam se nedostanete. Jen do toho, můžeš jen získat.
A ani když je vám přes dvacet bych hotýlkem takhle na začátku moc neargumentovala... Jen zvolna, a si ji nevyplašíš. Držíme palce!

Není tady

 

#7 27. 4. 2007 11:14

Niclot Doglio
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 36

Re: Potřebuji radu

Hm, odpověď slečny:

Mě taky přijdeš fajn, jsem ráda, že můžem sem tam někam zajít a že se shodneme i na kině, ale bohužel to na chození necítím. Nezlob se. Budu ale ráda pokud se mnou budeš chtít kamarádit.

Já se z těch ženských asi z cvoknu?dumbom Nemůžete mě to přeložit?

Upravil(a) Niclot Doglio (27. 4. 2007 11:15)


Tak trochu tele!

Není tady

 

#8 27. 4. 2007 11:25

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 6309
Web

Re: Potřebuji radu

grater nechtěla bych tě zklamat, ale myslím že tady není co překládat va nic si z toho nedělej a poohlídni se někde jinde wink ono takových slečen co čeká až je potká láska po světě chodí.... hjarta a nejméně jedna určitě pro tebe par


************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

 

#9 27. 4. 2007 11:34

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Potřebuji radu

Niclot: Tady bych jednu radu snad měla - pracuj na svém sebevědomí. Ono totiž nesejde na tom, jestli mᚠdva metry nebo metr šedesát, na tom, jestli mᚠbalík peněz, nebo dělᚠv kolbence za desítku čistýho apod. Ono záleží na tom, jaký mᚠsebevědomí. Jak sám sebe vidíš. Doporučuju dobrého psychologa a tvoji aktivní spolupráci. Když se chce, všechno jde. Jen se nemotat v bludném kruhu.

Není tady

 

#10 1. 5. 2007 17:44

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 6309
Web

Re: Potřebuji radu

Jo to je pravda na člověku je hodně znát jestli vůbec věří sám sobě, nebo jestli je nejistý a tím neskýtá žádnou záruku budocího vztahu roll


************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

 

#11 2. 5. 2007 12:47

Niclot Doglio
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 36

Re: Potřebuji radu

Ahoj a díky, s tím sebevědomím to už mám naštěstí nějakou dobu vyřešené. Myslím, že nejsem horší než ostatní. Nemám ani problém oslovovat cizí ženy. Spíš teď  mě jde o to jak na ně, přece jenom se chovají trochu jinak než muži. Potřebuji se prostě učit, a i na tomto se něco naučím.styrka
Holka potřebuje čas, tak jsem s tím souhlasil, ale zas nechci trávit život věčným čekáním, takže pokud nebude nic příští měsíc, tak jdu znovu hledat. Taky mě tak trochu štve, že má málo času - pracuje a studuje. Takže to nechám volně se vyvíjet. Žádná křeč.cool


Tak trochu tele!

Není tady

 

#12 3. 5. 2007 10:59

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Potřebuji radu

Příští měsíc?! .... to bys mě možná docela naštval, kdybych byla tou holkou, a docela bych na tebe v klidu rychle zapomněla.... Jestli hledᚠsexuální vybití, zkus bordel nebo nějakou "davajku".... Být tebou, tak trošku brzdím. Teda taky záleží na tom, co tím myslíš, že ti nejde jen o "to". ... "To" je jako co? Pokud jí chceš obejmout a dát vášnivou pusu, tak "to" nevidím jako nic hrr, ale pokud jí chceš dostat rovnou do postele, tak to bych jako hrr já viděla.... Mimochodem zdá se mi, že na sex spěchᚠprávě proto, že si potřebuješ dokázat, že pro někoho jsi skutečně atraktivní...takže to sebevědomí zas tak vyřešený možná nemáš. (Jestli se mýlím, jen dobře wink

Není tady

 

#13 3. 5. 2007 11:59

Niclot Doglio
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 36

Re: Potřebuji radu

Eva36 napsal(a):

Příští měsíc?! .... to bys mě možná docela naštval, kdybych byla tou holkou, a docela bych na tebe v klidu rychle zapomněla.... Jestli hledᚠsexuální vybití, zkus bordel nebo nějakou "davajku".... Být tebou, tak trošku brzdím. Teda taky záleží na tom, co tím myslíš, že ti nejde jen o "to". ... "To" je jako co? Pokud jí chceš obejmout a dát vášnivou pusu, tak "to" nevidím jako nic hrr, ale pokud jí chceš dostat rovnou do postele, tak to bych jako hrr já viděla.... Mimochodem zdá se mi, že na sex spěchᚠprávě proto, že si potřebuješ dokázat, že pro někoho jsi skutečně atraktivní...takže to sebevědomí zas tak vyřešený možná nemáš. (Jestli se mýlím, jen dobře wink

Na sex nespěchám, to není nutné. Pokud však ani po 1/4 roku nebude mít jasno zda chce se mnou chodit, tak si myslím že nemá zájem. Mě se to zdá docela dlouho, ne? Tak trochu si navíc myslím, že ten zájem ani moc nemá už teď. Takže pokud tomu tak je, tak se mě zdá 1/4 roku dost dlouhá doba. Atraktivní moc nejsem, ale nepotřebuji to nikomu dokazovat.


Tak trochu tele!

Není tady

 

#14 3. 5. 2007 12:49

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Potřebuji radu

?! hmm ... tak nějak přestávám rozumět. O co vlastně jde? O to, jestli bude holka mít jasno, jestli s tebou chce chodit, nebo jde o to, aby z toho bylo něco víc? ..... Chodí s tebou přece, ne? Tak to asi zájem má, ne? ..... se do toho nějak motáš, fakt ti už nerozumím... navíc, to, co si myslíš, a to, co ona si myslí, se může dost diametrálně lišit. Pokud si budeš myslet, že ona zájem nemá, tak ho ona úplně určitě ztratí... Promiň, ale na mě tady působíš jako kluk, kterej se opravdu teprve hledá. Kluk, co zatím nezná svoji cenu, kterej zoufale volá do světa, aby už mu konečně nějaká ta holka tu jeho cenu uznala....

Není tady

 

#15 3. 5. 2007 13:05

Niclot Doglio
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 36

Re: Potřebuji radu

Eva36 napsal(a):

?! hmm ... tak nějak přestávám rozumět. O co vlastně jde? O to, jestli bude holka mít jasno, jestli s tebou chce chodit, nebo jde o to, aby z toho bylo něco víc? ..... Chodí s tebou přece, ne? Tak to asi zájem má, ne? ..... se do toho nějak motáš, fakt ti už nerozumím... navíc, to, co si myslíš, a to, co ona si myslí, se může dost diametrálně lišit. Pokud si budeš myslet, že ona zájem nemá, tak ho ona úplně určitě ztratí... Promiň, ale na mě tady působíš jako kluk, kterej se opravdu teprve hledá. Kluk, co zatím nezná svoji cenu, kterej zoufale volá do světa, aby už mu konečně nějaká ta holka tu jeho cenu uznala....

Pane, jo od nikoho nepotřebuji, aby mě potvrzoval moji cenu. Jako k čemu, to vůbec nechápu? Chodíme spolu, to je možný, ale mám takový pocit, že je to jednostranný - skoro vždycky ji volám a píšu já!  Vidět se 3x za měsíc po 3 hodinách mě zrovna moc nevyhovuje, protože má-li se to někam vyvinout tj. do vztahu tak to asi půjde dost těžko. A kdyby jsi si dala práci a přečetla si to celé, tak by jsi si všimla, že jsem ještě žádnou přítelkyni neměl! Takže moje zkušenosti jsou skoro nulové a normálně tápu. Na tom snad není vůbec nic divného - myslím si, že ty jsi nebyla poprvé taky jiná. Žádný učený z nebe ještě nespadl!! Až budu mít tvoje zkušenosti tak pak nebudu na tomto fóru žádat o radu. A na závěr pokud si myslíš, že chlapům jde pořád a vždy jen o sex, tak tě teda lituji. I CHLAPi MAJÍ NĚJAKÉ CITY!!!!!!!!!!


Tak trochu tele!

Není tady

 

#16 3. 5. 2007 17:31

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Potřebuji radu

No tak to je jiná.Když to vidíš jednostranně, tak jdi od toho, ne? A co se čílíš? Já vím, že jsi ještě žádnou přítelkyni neměl.... S tím sexem jsi mě sám navedl, a to svým projevem v úvodu:" Já však nevím, jak postupovat dále, aby z toho bylo něco víc, jak jenom takový chození. Jsem přece jenom chlap, že - ale nejde mě samozřejmě jenom o to. ".... tak jsem myslela, že ti jde o sex.... No ale asi ne. ... tak se pokusím o takovou univerzální radu - chce to komunikovat. Jedině komunikovat. Jen tak totiž zvíš, co si myslí ona dívka. Tak chutě do toho a drž se! wink Jo a ještě něco - nic nepředjímej (myslím zejména to, že jí o tebe nejde apod.). To jsou tvoje s/myšlenky, nemusí to bejt pravda. Tak se pokus o tu komunikaci. A jináč - já teda taky nejsem ve vztahu zrovna iniciátor volání apod. Spíš jsem ráda "lovena", jestli víš, co myslím. Zájem muže mi lichotí (nesmí tedy být přehnaný, aby mi např. psal desetkrát za den), čekám, čím mě zaujme, všímám si toho, jestli si pamatuje, co jsem mu řekla a tak.... a přece to neznamená, že nemiluju...
A přestaň se štětit, vždy o nic nejde. Pár písmenek. Ahoj wink

Není tady

 

#17 9. 5. 2007 8:22

Niclot Doglio
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 36

Re: Potřebuji radu

Tak teď už je to jedno, právě jsme se po hádce rozešli. Po 14 dnech kdy i přes moji snahu se mě ji nepodařilo dostat ani na jednu schůzku a kdy výhled na tento týden byl nulový. Jsem ji napsal, že končím. Domnívám se, že pokud se chci dopracovat s někým k nějakému vztahu ( a nebo taky ne), tak si musím na to udělat čas. Přece když budu sedět doma na zadku a ona na druhým konci města, tak nemůže k ničemu dojít. Přece se musíme vídat. Takhle to přece nemůže fungovat. Nebo snad jo? Ach jo, docela hodně mě zklamala. Jak je možný, že vůbec může existovat někdo, kdo má zájem (jak sama tvrdila) a přitom není ochoten vůbec nic proto udělat ani se scházet. To není normální, asi si ze mě dělala blázny!


Tak trochu tele!

Není tady

 

#18 9. 5. 2007 13:41

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Potřebuji radu

Niclot Doglio: Tak asi fakt zájem neměla. Neber to tragicky. Já třeba, když zájem mám, tak na mužovu nabídku kývnu (teda na nějakou inteligentní - pozvání do bytu na sbírku motýlů na první rande teda neberu smile Když nechci, řeknu to. Ale každá to neřekne. Takže pokud nemá pořád čas, navrhni jí, až ho mít bude, a se ti ozve. A přitom se na ni ale nevaž, klidně buduj další vztahy... až se ona za půl roku rozhoupe, že má čas, řekneš jí, že sorry, ale že už někoho mᚠ... Co tě baví? Jaké mᚠzájmy? Třeba by bylo fajn se do něčeho "zažrat" a neužírat se pořád tím, jestli mᚠholku, nebo ne....Ono čím víc po něčem toužíš, tím víc se to vzdaluje. Někdy je lepší nedělat v daném ohledu nic. Jo, prostě nic. Vrhnout svoji energii někam jinam...najednou zjistíš, že ač jsi sám, je ti v životě fajn, jseš v pohodě, mᚠsvůj zájem....no a pak najednou přijde nějaká ta princezna, pro kterou budeš opravdu zajímavej...hm?

Není tady

 

#19 9. 5. 2007 14:04

Niclot Doglio
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 36

Re: Potřebuji radu

Ahoj Evo, to co jsi napsala zní velmi rozumněalbert nějak to už taky tak cítím. Už se mě i ulevilo:). Akorát si budu vytvářet příležitosti, protože jinak už vím, že se vůbec nic nestane. Bez příležitostí to prostě nejde. A rozhodl jsem se, že klidně budu jak říkᚠbudovat více vztahů současně a pak se teprve rozhodnu, měl jsem proti tomu jisté zábrany, ale ty padly. rodna

P.S. Doufám jednou........hjarta


Tak trochu tele!

Není tady

 

#20 9. 5. 2007 14:08

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Potřebuji radu

Ale né současně....né když ti jedna kývne na rande, abys zároveň randil s jinou.... myslím to tak, že když jedna nemá a nemá čas a fakt pro to nemá žádnej zvláštní důvod (třeba zkouškový období), tak jí prostě říct, aby zavolala sama, až bude čas mít a když ti náhodou vejde do cesty nějaká jiná zajímavá, tak jí s klidem oslovit. Na tom nevidím nic nečestnýho.

Není tady

 

#21 9. 5. 2007 14:18

Niclot Doglio
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 36

Re: Potřebuji radu

Eva36 napsal(a):

Ale né současně....né když ti jedna kývne na rande, abys zároveň randil s jinou.... myslím to tak, že když jedna nemá a nemá čas a fakt pro to nemá žádnej zvláštní důvod (třeba zkouškový období), tak jí prostě říct, aby zavolala sama, až bude čas mít a když ti náhodou vejde do cesty nějaká jiná zajímavá, tak jí s klidem oslovit. Na tom nevidím nic nečestnýho.

Ano, tak nějak to myslím. Jé chodit s vícema zároveň, tak to bych se úplně zbláznil a navíc takový věci já nedělám. Já jsem měl problém, právě s tím, co jsi uvedla. Ani dopisovat jsem si nechtěl víc jak s jednou (lovím jen na netu). Tak to už neplatí. Míním si dopisovat s více a pak nejsympatičtější pozvu na rande a když to skončí dobře tak se ostatním omluvím. Když ne pozvu další. Takhle to dělají ostatní. Tak to tam prostě chodí! Ahoj a měj se, jseš hodná.


Tak trochu tele!

Není tady

 

#22 9. 5. 2007 15:33

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Potřebuji radu

wink tak hodně štěstí.

Není tady

 

#23 11. 5. 2007 10:18

Niclot Doglio
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 36

Re: Potřebuji radu

Eva36 napsal(a):

wink tak hodně štěstí.

Jo jo díky! Budu ho potřebovat. Začal jsem si dopisovat s holkou z Bratislavy (já jsem z Brna). Je moc pěkná a zdá se i rozumná, ale nechci nic předjímat. Musím to brat s nadhledem a jestli bude mít zájem, tak s ní určitě proberu i její a moje představy o vztahu a jeho fungování. Když tak se zase ozvu až bude problém! wink Uvidím časem snad něco vyjde. rodna


Tak trochu tele!

Není tady

 

#24 11. 5. 2007 14:07

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Potřebuji radu

...ehm... dumbom omluvte moji PC negramotnost...jak jsem něco chtěla upravit, tak jsem si vložila příspěvek dvakrát....mažu a sorry (stejně tam bylo jen to, co je níž, ale bez tý závorky dole).

Upravil(a) Eva36 (11. 5. 2007 14:10)

Není tady

 

#25 11. 5. 2007 14:08

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Potřebuji radu

No tak!  wink To by bylo, aby nic nevyšlo. Víš, ono se ještě nikdy nestalo, aby něco nějak nedopadlo (to ne já, to Vlasta Burian, myslím). Zatím si užívej randění a nikam nespěchej, nech věci plynout a nech se unášet časem...všechno se děje v životě právě tak, jak má, všechno přichází v pravý čas... neuspěchá člověk nic. Naopak když si někdy počká a uklidní se, tak najednou dostane to, co nemohl dostat, když po tom tak strašně toužil... To jsem se do toho teda zamotala dumbom ale snad víš, co myslím. Měj se pěkně. Ahoj smile

(Jó a teď koukám na to tvoje heslo - Tak trochu tele! - no to by sis měl změnit....přeci si nemyslíš, že jseš tele? .... jestli jo, tak se pak zas nemůžeš divit těm jalovejm kravkám kolem tebe, co? wink

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů