Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 24. 4. 2007 19:35

Ajax
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 532

Nextrin

Zkoušeli jste to někdo? Jaké pocity, výsledky... je to asi novinka, protože nikde jsem k tomu žádnou diskuzi nenašla...

Není tady

 

#2 20. 5. 2007 9:57

Dinner
♥------
Registrovaný: 3. 5. 2007
Příspěvky: 19

Re: Nextrin

Tak jsem začala Nextrin brát od 14.5., je 20 a mám mínus 0,5 kg. Vážím se ve stejnou hodinu ráno. Myslím, že je půl kila za týden OK.

Není tady

 

#3 21. 5. 2007 0:23

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 6309
Web

Re: Nextrin

Jak to funguje?? Jako blokátor chuti k jídlu ?? Nebo na jiném principu??


************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

 

#4 21. 5. 2007 16:11

Dinner
♥------
Registrovaný: 3. 5. 2007
Příspěvky: 19

Re: Nextrin

Já nevím na jakém principu to funguje, složení N. si přečteš na inet stránkách. Ale apetit mi to snížilo o dost, navíc oceňuji, že mi z toho není nevolno. Zatím jsem spokojená, váha jde dolů sice pomalu, ale jistě. Potřebuji shodit jen 6 kg, tak snad to s dávkou na 6 týdnů výjde.

Není tady

 

#5 7. 6. 2007 10:22

Dinner
♥------
Registrovaný: 3. 5. 2007
Příspěvky: 19

Re: Nextrin

Tak holky, Nextrin nebrat, první dva týdny jsem sice zhubla kilčo, ale pak jsem se cítila plná, a váha je zpět i s kilem navíc. Takže nic. Teď jsem si koupila obyčejný chrom, 60 tablet za 36,- Kč. Tak uvidím. Hodně slýchávám, že chrom upravuje metabolismus a omezuje chu k jídlu. Tak se zase ozvu. Testuju. Zatím jsem měla úspěch pouze s Meridíí, ale ta je  na recept a cenově dost drahá. Ta tedy tutově zabírá! Ovšem - bohužel, stačí vánoční svátky a je všechno shozené zpět. Když se člověk neovládne a nezmění svůj režim...a ještě k tomu necvičí....a ještě k tomu je v menopauze...tak je to pak HÓÓÓDNĚ T̎KÉ

Není tady

 

#6 7. 6. 2007 17:55

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: Nextrin

MILÁ DINNER,
TAKŽE JSI NÁM UKÁZALA, ŽE JE TO VLASTNĚ JEDEN Z DLOUHÉ ŘADY ZARUČENÝCH PREPARÁTŮ....ZHUBNEME O NĚM ...ALE NA CHVILKU A NAKONEC JEŠTĚ PŘIBEREME roll HRŮZA!
A NEJVÍC MĚ DEPTAJÍ PREPARÁTY ZNAČKY....NEMUSÍTE SE OMEZOVAT V JÍDLE A NEMUSÍTE CVIČIT dumbom

Není tady

 

#7 19. 7. 2007 20:42

simale
♥------
Registrovaný: 19. 7. 2007
Příspěvky: 15

Re: Nextrin

Chtěla bych se zeptat, jak jste spokojené s tímto přípravkem. Dívala jsem se na fórech a teď fakt nevím. Chci se taky zeptat, jestli někdo němáte zkušenosti s hydroxycut? Narazila jsem na dost kladných ohlasů, kdyby někdo měl zkušenosti, písněte prosím. díky

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů