Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 22. 4. 2007 22:48

Cleopatra
♥------
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 20

zápach v lednici

prsoím,nemáte někdo zkušenost s odstraňěním nepříjemného zápachu v lednici? nebyli jsme týden doma a nešla elektřina,takže po našem příjezdu hrůza.smrad v ledničce a nejde nijak odstranit,prosím poraďte

Není tady

 

#2 23. 4. 2007 4:54

kiwi
♥♥♥♥---
Registrovaný: 5. 4. 2007
Příspěvky: 432

Re: zápach v lednici

pokud jsi to jeste nezkusila,tak ji vymyj s vodou naredenou octem.


http://lb5m.lilypie.com/bLkjp10.png
http://lb2f.lilypie.com/yHoip2.png

Není tady

 

#3 23. 4. 2007 8:24

Alli
♥♥-----
Registrovaný: 23. 3. 2007
Příspěvky: 91

Re: zápach v lednici

Při něčem podobném jsem to zkusila nějakým italským prostředkem na čištění ledniček. Původní zápach zmizel, ale sám prostředek mi moc nevoněl a ještě dlouho přetrvával. Pak jsem to vymyla vodou, do které jsem přidala trocha šťávy z citronu. Vyvětrala a dál to řešila hromádkou prášku do pečiva nebo jedlé sody i těch prodávaných krabiček pohlcující pachy.


Na životě miluji jeho rozmanitost, každý den mě nasere někdo jiný.

Není tady

 

#4 23. 4. 2007 10:19

Lunero
♥♥-----
Registrovaný: 17. 3. 2007
Příspěvky: 90

Re: zápach v lednici

ahoj. Já když mám zápach v lednici, tak používám obyčejný citron. Rozříznu ho na půl a nechám ho tam, vždy to pomohlo, tummenupp

Není tady

 

#5 23. 4. 2007 13:22

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: zápach v lednici

Já taky používám citrón. Fakt pomáhá. Ještě jsem někde četla, že je fajn dát do ledničky misku s kočkolitem - samozřejmě nepoužitým  wink

Není tady

 

#6 23. 4. 2007 18:45

Zlata
♥♥♥----
Registrovaný: 19. 7. 2006
Příspěvky: 215

Re: zápach v lednici

Už se to tady vloni řešilo, mrkni do archivu.

Není tady

 

#7 25. 4. 2007 22:03

dasad
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 7. 2006
Příspěvky: 126

Re: zápach v lednici

Lednicku cistim Domestosem, je to zaroven dezinfekce a odstrani i zapach.

Není tady

 

#8 26. 4. 2007 23:22

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: zápach v lednici

Když byly záplavy,tak nám elektiřna nešla přes týden.Nejenže smrděla lednice,ale i celý byt,,Mě osobně pomohla voda s octem-hodně octa..Lednici pořádně vymyla a nechala den ještě otevřenou..Zápach zmizel....


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#9 28. 4. 2007 23:43

Vendaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 8. 2006
Příspěvky: 660

Re: zápach v lednici

umýt octovou vodou. A taky dávám do lednice sáček od kávy - ten prý pohlcuje pachy.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;49/st/20070303/n/Tadeasek/k/7d15/age.png

Není tady

 

#10 1. 5. 2007 12:58

ariem
♥------
Registrovaný: 27. 4. 2007
Příspěvky: 5

Re: zápach v lednici

mně se osvědčila strčit do ledničku jedlou sodu nasypanou na talířek

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů