Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 20. 4. 2007 17:14

host eska
♥♥♥♥♥♥-

Jak získat tanečního partnera?

Tohle byla otázka, která mě celkem dlouho trápila.

V tanečních jsem natrefila na tanečníka, který mi pořád šlapal na nožičky a pohyboval se jako vlak po kolejnici, přičemž ho všichni chválili do okamžiku, než jsem jim řekla a si ním zkusí zatančit.

Já, ač nerada ovšem v pudu sebezáchovy jsem ho musela vodit.
A jak ho někdo nevedl, projevilo se, že příliš se nenaučil a že toho asi není ani schopen, nebo to byla lenost, každopádně ani pidi malinkatá taneční ambice se v něm neskrývala smile
A tím vyhořela moje poslední naděje na párové tancování .

Naposledy v 18 letech se ve mně  ozval  zoufalý výkřik a šla jsem se zeptat do jedné taneční školy, jestli tam může holka začít sama.
Odpověď zněla, že může, ale že musím trénovat vedle nich a že není pravděpodobné, že se nějaký tanečník najde, protože už jsem na to i dost stará. Že ta pravděpodobnost je prostě hodně malá.  A tak jsem to vzdala.

Takže kde sehnat tanečníka.

1. mezi kamarády... tak to jsem se pokoušela celkem bez úspěchu celých 5 let, asi tak ...
2. přemluvit svého přítele, to je rozhodně lepší, nebo stálý natlak umí zapůsobit...
3. v tanečních se nebát a po těch, co jim to jde nemilosrdně jít a nenápadně je
vyzkoušet a časem přesvěčit ... lituji, že jsem nezvolila tuto taktiku smile
4. v tanečním klubu smile tedy na zábavě například salsotéce se to partnery jen hemží
a nebo taneční školy pořádají různé tančírny, na kterých si chodí zatancovat různí začátečníci...  časem si vás všimnou, naučí vás základy a můžete tam tanečníka objevit.
5. Přes inzerát na tanečních stránkách
6. na kurzech, nebát se vykročit na jakýkoliv kurz, protože čas od času se i na kurzu pro d ámy objeví muž
7. ?

Jsou to návody pro ty, kteří s tancováním začnou až tak po 16 roce, dříve většinou taneční školy berou dívky i chlapce samostatně smile přesto je dívek většinou přetlak...

Tady je nápad, jak muže přesvědčit, aby se naučil tancovat. Přesto, že je to pravda, zabírá asi jen z 30 %

1. tancování není zženštilé, právě naopak. Ženy muže tanečníky zbožňují, muži co umí tančit jsou na dračku a odpouští se jim mnohé jinak nepřekonatelné vady, včetně chudoby a mírné nadváhy wink

nesmí ovšem smrdět, divně se tvářit, zvát dívku po tanci hned do postele a nebo se na ni neustále lepit, takový jsou beznadějní případi smile a pokud se na dívku lepí a zvou ji do postele, musí si bý jisti, že jsou opravdu nejlepší na tanečním parketu, protože těm se odpouští téměř cokoliv wink

jakýkoliv vᚠpostřeh je vítán smile

berte to s nadhledem, já to tak psala,
s mírným úsměvem smile

všichni u podpisu moudře hovoří, a já budu mluvit, až mi lýtka dohoří... bo nejsu žadny rétor big_smile
http://www.kamelie.ic.cz/sm1_soubory/sm29_mal.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gif

Není tady

#2 20. 4. 2007 17:27

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

Re: Jak získat tanečního partnera?

Já se lepím na tanečnice a to ani u toho nemusím tancovat big_smile Většinou praktikuju 2/4 takt (tam/zpět) big_smile

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#3 20. 4. 2007 17:36

host eska
♥♥♥♥♥♥-

takový malý pohyby, na to by tě užilo, ale třeba nějaká taneční akrobacie, to ne big_smile

všichni u podpisu moudře hovoří, a já budu mluvit, až mi lýtka dohoří... bo nejsu žadny rétor big_smile
http://www.kamelie.ic.cz/sm1_soubory/sm29_mal.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gif

Není tady

#4 20. 4. 2007 17:45

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

i u těch pohybů se dá vrtět zadkem lol

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#5 15. 5. 2007 13:33

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Ja som na toto "dojazdila" s latino tancami... Dala som si inzerát na internet, ale bol z toho akurát jeden cca pármesačný sexuálny vzah s netanečníkom... hmm Tanečník ani jeden. Keď sa u nás objavili orientálne tance, nezávisiace od partnera, neváhala som ani sekundu a presedlala som... Dnes je v Blave už viac tanečníkov a na víkendových akciách sa v bare s live kubánskou hudbou dá zohna zahraničný parák na pár tanečkov, ale niekedy je potom problém sa ho zbavi roll - a navyše istotu nemᚠnikdy. Skrátka latino-tanenčice sú a budú vždy hra presilovku... grater
Inak, ja si pamätám, že som občas bývala taká zúfalá, že som bola vďačná aj za nešastníka, čo síce mal horší zmysel pre rytmus ako ja, ale zato ma priamo na parkete s chuou poučoval dumbom . Aj to mi pripadalo lepšie ako knísa sa sama - na čo som si napokon zvykla. Podotýkam, že som tancu nikdy nevenovala súažne, chodila som len do kurzov a potom na večierky, ale aj tak mi to bolo žúto.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#6 10. 1. 2008 7:49

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Web

No přiznám se, že jsem v dřívějších letech řešila podobné peripetie, proto jsem to nakonec vzdala (tehdá). Nicméně je fajn, že jsou i tance, které se učí i jako nepárové, viz salsa, flamenco, orient, step, moderní... Má to po*n výhodu, nemůžete o tanečního partnera přijít a na nohy si šlapete výhradně sami sobě wink

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

#7 10. 1. 2008 8:36

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Web

No řekla bych, že minimálně polovina z výše vyjmenovaných je unisex wink

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

NÁŠ TIP: