Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 4. 2007 13:01

mnauzik2
♥------
Registrovaný: 19. 4. 2007
Příspěvky: 3

Kamarádka z okresu Třebíč

Ahojky děvčata, hledám nějakou kamarádku, přiměřeně mého věku (23), která by si ráda občas pokecala o starostech i radostech svého života. S dobrou přítelkyní jde přece všechno hned lépe.

Není tady

 

#2 19. 4. 2007 13:23

madelain
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 3. 2007
Příspěvky: 105

Re: Kamarádka z okresu Třebíč

smile

Upravil(a) madelain (23. 4. 2007 6:44)

Není tady

 

#3 19. 4. 2007 19:54

Ylith
♥------
Registrovaný: 19. 4. 2007
Příspěvky: 7

Re: Kamarádka z okresu Třebíč

Ahojky, také hledám nějakou spřízněnou duši na popovídání, je mi 28 a jsem z okresu Jihlava

Není tady

 

#4 23. 4. 2007 13:14

mnauzik2
♥------
Registrovaný: 19. 4. 2007
Příspěvky: 3

Re: Kamarádka z okresu Třebíč

Ahojky, a copak děláš? Já pracuji u jedné firmy na elektrárně, dělám hlavně administrativu. Plánuješ jet někam na dovolenou?

Ylith napsal(a):

Ahojky, také hledám nějakou spřízněnou duši na popovídání, je mi 28 a jsem z okresu Jihlava

Není tady

 

#5 24. 4. 2007 12:20

Ylith
♥------
Registrovaný: 19. 4. 2007
Příspěvky: 7

Re: Kamarádka z okresu Třebíč

Ahojky, tak já bohužel momentálně nepracuji, dělala jsem dříve v maloobchodě a taky administrativu, takže doufám
že co nejdřív zase něco najdu. Dovolenou jsem zatím nějak neplánovala, ale u mě je to celkem jednoduché, protože
mám ráda takřka cokoliv - cestování po ČR, hrady, zámky a pod., poznávací zájezdy nebo někam na kole.... Jen zatím
nevím jak to letos dopadne. A ty už mᚠněco v plánu?

Není tady

 

#6 24. 4. 2007 14:44

mnauzik2
♥------
Registrovaný: 19. 4. 2007
Příspěvky: 3

Re: Kamarádka z okresu Třebíč

Já už dovolenou mám takřka vymyšlenou, pojedu s přítelem do Českého ráje stanovat, jen doufám že letos nebude pršet, loni bylo úplně nádherné počasí, to jsme byli taky stanovat ale v Orlických horách.
Asi je těžké v dnešní době najít nějakou práci, já jsem měla taky velký problém, nikde mě bez praxe nechtěli vzít. Pak jsem ale dostala od pracovního úřadu nabídku chodit osm měsíců do jedné firmy, no a po té době když se jim uvolnilo místo si mě tam nechali.
Co provádíš doma když se nudíš? Já v létě hodně jezdím na kole, nebo chodím plavat do našeho rybníka.

Není tady

 

#7 24. 4. 2007 21:44

Ylith
♥------
Registrovaný: 19. 4. 2007
Příspěvky: 7

Re: Kamarádka z okresu Třebíč

Tak to se budete mít prima pod stanem, to je taková "bojovka" zvl᚝ když nevyjde úplně podle
  představ počasí. Ale jinak Český ráj je nádhera a kdysi jsem byla i v Orlických horách a určitě
  taky stojí za to jako všechny hory:-)
  S prací jsi to měla úplně výborný, myslím že to je nejlepší způsob - jít někam na praxi a když to
  vyjde a je spokojenost z obou stran zůstat tam natrvalo.
  Co provádím když se nudím:-) no to se radši neptej!!! Ale tak převážně taky to kolo, jinak moc ráda
  čtu a to cokoliv, ráda si zajdu na aerobic tzv. vypnout mozek a taky uvažuju o squashi.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů