Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 19. 4. 2007 11:57

savéla
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 651

Re: Společné hospodaření partnerů

Myslím si, že je potřeba připočítat i další. Přišel do zařízeného bytu, to znamená běžné opotřebení všech věcí v domácnosti a jejich pořizování, a dále podíl na domácí práci. Je otázka kdo vaří, pere,uklízí,žehlí atd.... Buď se spravedlivě podělí nebo by měl dávat peníze navíc.
Opravdu to na mě působí, že si za 8 táců pořídil hotel s veškerýma službama.

Není tady

 

#27 19. 4. 2007 12:06

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Společné hospodaření partnerů

Ráda bych slyšela vyjádření protistrany ... jinak souhlasím - podílet se na chodu domácnosti. Ale do větších rekonstrukcí a rekonstrukcí vůbec - bych také nešla.
Na jídlo a energie je dle mě částka 8000,- v pořádku na jednu osobu ! ...


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#28 19. 4. 2007 12:16

Alli
♥♥-----
Registrovaný: 23. 3. 2007
Příspěvky: 91

Re: Společné hospodaření partnerů

Evi, dík. I s postelí pro našeho kluka byl problém. Koukaly mu už prakticky nožičky zkrze tyčky a manža to nehodlal řešit. Byteček máme malý a tak jsem koupila postele nad sebou. A on teď kluka, když už v pohodě spal sám, tahá k sobě na gauč. Už jsem byla rozhodnutá - mám toho dost. Jenže mám drobný problém. Těch peněz jsem vyhodila tolik, že si za to garsonku nepořídím, natož zařízení do ní ( i když ta postel by byla ). A teď jsem přišla o práci. Po MD jsem ji měla jen na dobu určitou a teď letím bez odstupného. Vůbec mi to mé rozhodnutí neulehčilo.


Na životě miluji jeho rozmanitost, každý den mě nasere někdo jiný.

Není tady

 

#29 19. 4. 2007 12:48

Sára6
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 12. 2006
Příspěvky: 353

Re: Společné hospodaření partnerů

mrkacka1 napsal(a):

Děkuji za odpovědi... na jídlo a bydlení přispívá, abych byla konkrétní, tak 8.000 z celkem 22.000,které má, ale o ostatním se nechce bavit (původně mi přispíval jen 4.000, ale to jsem se vzbouřila). Já jsem pro, a si nechá pro sebe třeba 10.000, ale jak hradit potřeby do domácnosti, opravy atd.? ... každý dát půlku, to navrhuji já, ale on se k tomu nemá... můj příjem je kolem 13.000. Já se chci domluvit, šla bych třeba i do nějaké poradny, ale jemu připadá, že jsem na peníze, když se o tom chci bavit (domluvit, nechci ho obrat o JEHO peníze). Jsem ale zklamaná, mít MOJE a TVOJE peníze, myslela jsem, že jsme MY!!!

Ahoj, taky řeším takový problém. Partner mi dává měsíčně na jídlo a drogerii 3.000,- a každý druhý víkendu jsou u nás jeho 2 děti a pak ještě jeden den v týdnu.Vypočítal to a pak ještě dodal, že já se synem projím více jak on sám. Nájem platíme napůl. Opravy - zatím jsme nic neřešili, ale je to dům psaný na jeho rodiče a nebudu investovat do cizího majetku, na který pak budou mít nárok jeho děti. Když jsme kupovali záclony, které si odnesla jeho BM, tak mi vypočítal, že musím zaplatit polovinu. No podle mě a ostatních na babinetu je to hrůza!!! Mám dojem, že jsem dost klesla.Naivně jsem se domnívala, že když se rozhodl žít se mnou, tak budu mít aspoň pocit,že si mě hýčká. Řekl mi, že jsem na stejné místě jako jeho děti, ale těm stačil sdělit, že mi nic neplatí, že si vše platím sama! Takže mě má asi na domácí práce a sex. U tebe to chce čas, řekla jsi mu a peníze  Ti přidal.
P.S. veškeré vybavení je moje, kromě pračky,myčky a žídlí do kuchyně-které jsou zabudované.

Upravil(a) Sára6 (19. 4. 2007 13:11)

Není tady

 

#30 19. 4. 2007 13:05

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Společné hospodaření partnerů

Pokud si někoho vezmu do bytu, částku určuji já.


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#31 19. 4. 2007 14:24

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Společné hospodaření partnerů

mashanka napsal(a):

Pokud si někoho vezmu do bytu, částku určuji já.

Aha va takže, oslíčku otřes se big_smile ... ze 20 000,- je 8000,- na domácnost málo ?
Stále jsme se nedozvěděli - zda je tahle částka opravdu konečná nebo ze zbytku ještě ten partner financuje (spoření, aliky, beneli, pojistky ... společné dovolené, a jinou útratu) ...
Nevíme, kolik stojí samotný nájem, ani kolik investuje ona dotyčná dáma ....


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#32 19. 4. 2007 14:40

Judinka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 466

Re: Společné hospodaření partnerů

Koukám, že podobných šikovných či ekonomicky myslících pánů je víc. já než jsem se nadála a sundala růžové brýle zamilovanosti, měla jsem doma nakýblovaného drahouška (protože přece chce být stále se mnou)...pokoupil mi pár oblečků,botiček šminek (sám víceméně vnucoval, já byla zvykla úpo*ně secondhand a tak. va ), zval mě do restaurací, až jsem přibrala cca 7 kg (jinak váhu jsem měla dlouhodobě stabilizovanou na 58 kg). Ve stadiu "lapajícího ptáčka"  přispěl mýmu synkovi na školní zájezd k moři a na přípravu k přijímacím zkouškám, protože tatíček synka na žádné mimořádné výdaje (kterých mají dospívající co chvíli) nepřispívá,/prý nevyjde s penězi/ jen přesně stanovenou taxu...A než jsem se rozkoukala, zjistila jsem, že kromě sobotních středně velkých nákupů z místní samošky, od něj na chod domácnosti vlastně nějak nemám ani korunu. Jednou jsem ho dotlačila koupit prášek na praní, u doplatku elektřiny - jsem se už cukala - to zacáloval - (My ostatně v poslední době bez drahouška nedopláceli).. A...naposledy nějak zapomněl nakoupit i to jídlo, no já mu následně "zapomínám" vyvářet ... Tak nevím....kromě dospívajícího  synka mám ještě 20letou dceru, studující VŠ (když má čas - chodící na brigády). roll

Není tady

 

#33 19. 4. 2007 14:45

lady ZP
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 191

Re: Společné hospodaření partnerů

No řekla bych, že za hloupost se platí Mrkačko, tak si užívej, měj toho svého moc ráda, ale nechtěj peníze a všechno bude v pořádku.
Jak jednoduché.


Žít a nechat žít

Není tady

 

#34 19. 4. 2007 14:59

Sára6
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 12. 2006
Příspěvky: 353

Re: Společné hospodaření partnerů

No já jsem asi taky sundala růžové brýle, protože: přítel nejdříve bydle u mě (přes půl roku). Byt jsem měla v pronájmu (platila jsem 8tis. nájem). Měl nějaké finanční problémy, rozváděl se a tak mi přispíval jen částkou 4tis. Každý druhý víkendu byly u nás jeho děti a vše šlo z mého platu. Odešla TV, tak jsem koupila novou za 11tis.  Takže víc jsem utratila než vydělala. I prémie a alimenty padly na "společnou domácnot". Žádný hadřík jsem si nepořídila (snad jednu sukni). Brala jsem to jako situaci - že pomůžu, chceme společně žít. Pak jsme se nastěhovali (já a mé dítě)+celé vybavení bytu 3+1 k němu do baráku (podotýkám psaný na jeho rodiče). Pak sedl a vypočítal kolik projí on a jeho děti a tu částku mi dal. Energie zaplatím z větší poloviny (já+dítě).Když náhodou něco zaplatí, tak mi sdělí,že druhou věc zaplatím já. Před známýma dělá,že mi zaplatí výlet-např. jeden den na horách, doma si peníze za permanentku na vlek a oběd vezme.
Takže to jsou naši drahoušci...... Člověka poznáš, až fakt nastane opravdový problém. Chová se ke mě perfektně, ale až se má něco platit....., tak se zachová takto.
Nemáme to jednoduché. Tak jsem si to bohužel nepředstavovala a nechci s ním už žit ve společné domácnosti.

Není tady

 

#35 19. 4. 2007 15:11

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: Společné hospodaření partnerů

No, jestli přítel Mrkačky je jako můj muž, tak těch 8000 Kč s přehledem sám projí v teplých večeřích apod....  Jen ubytovna by ho stála tak 3-4tis. měsíčně, Vzhledem k jeho příjmu, bych vyžadovala nejmíň 10-12 tis. měsíčně (taky mu asi pere a uklízí po něm...), cigára, benzin a oblečení a si hradí sám... Přece nebudu mít horší život s chlapem než bez něho ? Jestli je chlap ze "staré školy" péče o něho (praní, žehlení, neustálé vaření ...) je kolikrát vyčerpávající ani to kolikrát neumí ocenit.

Není tady

 

#36 19. 4. 2007 15:31

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Společné hospodaření partnerů

Tady se furt vše stahuje na vaše zkušenosti a odsuzuje se tu chlap - ale Mrkačka se ještě nevyjádřila, jak to tam tedy je ! Domýšlet si můžeme cokoli ...


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#37 19. 4. 2007 15:32

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 2669

Re: Společné hospodaření partnerů

My máme s manželem společné účty. Byly období, kdy měl jeden z nás pocit, že ten druhý nějak moc utrácí (většinou ten pocit měl můj muž, já dělala většinu nákupů). A jak jsme to vyřešili? Jeden měsíc jsme si psali všechny výdaje a bylo vše průkazné.

Proto si Mrkačko myslím, že bys to měla udělat taky. Pak mu ukaž, co všechno platíš Ty. K tomu připočti ještě nutné plánované výdaje, na kterých by se měl podílet. Z toho vypadne jasná, konkrétní a prokazatelná suma (můžeš si i schovávat účty). No a uvidíš jeho reakci: pokud nebude ochoten se spravedlivě podílet na výdajích, ber ho jako nájemníka, který neplatí dostatečný nájem a rozluč se s ním. Ty jsi přeci ta, která má v ruce všechny trumfy! To jen on se pokouší vzbudit jiný dojem ....

Upravil(a) Vanilka69 (19. 4. 2007 15:33)

Není tady

 

#38 19. 4. 2007 15:33

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Společné hospodaření partnerů

Souhlasím smile


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#39 19. 4. 2007 15:43

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 2669

Re: Společné hospodaření partnerů

Ještě mě napadlo (my to tedy tak máme). Ačkoliv má každý z nás jiný plat, peněz pro sebe si bereme oba stejně. Tzn. ten, který má zrovna vyšší plat (u nás to bylo během těch let a třech dětí proměnlivé) tak přispívá na společné výdaje vyšší částkou. Přijde nám to tak spravedlivé, ale vím, že jinde to mají i jinak, že na společné výdaje přispívají stejnou částkou a naopak mají rozdílné sumy pro vlastní spotřebu, to už je na dohodě ....

Není tady

 

#40 19. 4. 2007 16:08

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Společné hospodaření partnerů

Mrkačka: No já měla třeba takovou představu, že by mi manžel dával asi 10 tisíc, já bych přidala svoje korunky a šetřila bych přitom i na dovolenou nebo na opravy....nebo by mi dával míň a šetřil by na tu dovolenou a opravy on ... jenže s ním se nešlo dohodnout vůbec na ničem. On nechtěl dávat nic nechtěl a opravy chtěl, abych hradila já (totiž - nikdy to neřekl, ale když ti nenechá peníze, tak to zaplatíš sama. Když si pak řekneš, by i o polovinu, tak se na tebe utrhne, takže sklapneš...).... šílený, šílený, šílený...už NIKDY....NIKDY....

Můj současný byl ochotný se mnou o výši příspěvku mluvit, já si řekla 4000, protože je to fakt na energie a jídlo. Dává mi 5000, 1 x14 dní u nás je jeho dcera, pokud někam jdeme (Zoo, večeře, výlet, auto apod.), hradí to bez řečí můj partner. Když mu na to chci přidat, protože někdy se mi zdají částky opravdu vysoké, odbyde mě a nic si ode mě nevezme (a to bereme ještě mou dceru)..... Na úpravách domu, který je můj, se spíš finančně (hypotékou) podílím já a považuju to za normální. On občas koupí sám od sebe třeba barvu na vymalování atp. Nemáme vzájemně pocit využívaného a využívajícího, ani jeden. Když si postěžuju, že mám potíže se zaplacením něčeho extra pro mě (třeba týden dovolené s kamarádkami u moře), tak se jen usměje a řekne, že to nějak uděláme a že mi na to přidá...je prostě paráda mít chlapa, co vám přeje. Nenárokuju si to, to ani náhodou a ani toho nezneužívám, ale příjemný to je, to jo a taky se nemusím bát, že by mi někdy přítel řekl, že nevydělávám, tak a taky nevečeřím. To se totiž vážně stalo mojí kámošce, která tenkrát přišla o práci a byla na pracáku (krátkodobě, šikovná holka).... sad

Upravil(a) Eva36 (19. 4. 2007 16:13)

Není tady

 

#41 19. 4. 2007 18:20

mrkacka1
♥------
Registrovaný: 18. 4. 2007
Příspěvky: 15

Re: Společné hospodaření partnerů

Děkuji Vám všem za milé odpovědi...mně jde ale hlavně o důvěru... pokud spolu chceme být až do konce života, proč si otravovat život dohadováním, kdo co zaplatí? Myslela jsem, že jsem našla partnera pro vztah založený na vzájemné důvěře a úctě. Jasně, přibyla mi práce, a také čas, který jsem měla sama pro sebe, trávíme spolu. Vadí mi postoj... nastěhuju se k tobě, kdy já chci (já bych tak nepospíchala, ale ustoupila jsem), ale hospodařit s tebou nebudu... lépe řečeno dám ti, kolik uznám za vhodné...Podala jsem mu pomocnou ruku, rozdělila se o své soukromí, a teď toto... přiznám se, že mě to velmi mrzí a ponižuje... vůbec mě nenapadlo, že by mohl nastat takový problém - tím spíš, že psal, že by mě nechtěl nikdy zklamat nebo zarmoutit. Ještě na vysvětlenou... seznámili jsme se, psali si, po 2 měsících podal žádost o rozvod (ne kvůli mně, to řekl hned, že se bude rozvádět) a rovnou se nastěhoval k nám. Musím uznat, že je ale inteligentní, hodný a slušný, doufám, že i věrný, nepije, teď už ani nekouří, nechodí do hospody...Také mu říkám, že kdyby měl bydlet sám, tak by za 8.000 vše nepořídíl, ale to nechce slyšet, moc se ho to dotklo, prý já bych také neměla pro sebe to, co mám teď. Mně ale nejde o to mít co nejvíce pro sebe, netoužím po majetku ani bohatství, ale jde mi stále jen o tu důvěru a pocit, že jsme prostě DVA... na vše spolu. Bohužel to nechce pochopit. Vůbec mi nevadilo, když u nás nebydlel, že jsem měla méně peněz, netoužím po majetku, vždy jsem vyšla bez problémů s tím, co jsem měla, byla jsem svou paní a nemusela jsem se takto ponižovat. Těžko se mu to ale vysvětluje, když prý udělal každý měsíc stojku a než by se s BM dohadoval, nedovolil si nic koupit sám, zatímco ona musela mít vše, co viděla... on vydělával, ona rozhazovala... uráží mě, že mi to předhazuje, a že to už nikdy dělat nebude... já jsem někdo úplně jiný... vím, že mi rozumíte ... a děkuji ještě jednou za čas, který jste věnovali mému problému.

Není tady

 

#42 19. 4. 2007 18:22

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Společné hospodaření partnerů

mrkacka1 napsal(a):

S partnerem se ale nedá mluvit a mě vůbec nenapadlo, že by mohl nastat takový problém-připadá mi totiž samozřejmé, že když spolu lidé žijí, domluví se, jak budou hospodařit. Poradíte, prosím?

Neviem, ale ja by som nešla do vzahu, kde sa tieto veci nevyriešia hneď na začiatku. Tiež som žila s niekým štýlom - my sa NEMUSÍME dohovára -a v konečnom efekte som doplatila. Čo by mi nevadilo až tak v prípade, že by som mala pocit, že to bolo pre dobro veci... Nebolo. Ako hovoríš, nejde ani tak o prachy samotné, ale o to, ako sa ten vzah nastaví, aká je dôvera a schopnos dohodnú spoločné veci.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#43 19. 4. 2007 18:28

majkafa
Host

Re: Společné hospodaření partnerů

Hlava mi to nebere. On by se nerozvedl,kdybys ho nevzala do bytu? Miluje tě vůbec? Je to vyděrač, myslím si, že s takovým bych do vztahu vůbec nešla, kdyby mi hned na začátku dal takhle nůž na krk. sad

 

#44 19. 4. 2007 18:34

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Společné hospodaření partnerů

Mrkacka1: Proboha, co je Tobě do toho, jak to měli s BM zařízeno? Ty za to přeci nemůžeš, tak nevím, proč bys měla doplácet na jeho "špatné zkušenosti".

Moc bych se nedivila, kdyby pán považoval "dělání stojky každý měsíc" za zlovolný útok na svoji peněženku a tak, jak se zřejmě nechtěl finančně podílet v manželství, tak se nechce úměrně finančně podílet na společných nákladech v novém vztahu. Mrkacka1, zřejmě sis našla pána, který umí setsakramentsky dobře počítat tak, aby se měl jako v bavlnce s vynaložením minimálních nákladů. Kvůli čemu se rozvedl, je snad nabíledni:)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#45 19. 4. 2007 21:51

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Společné hospodaření partnerů

mrkacka1 napsal(a):

... prý udělal každý měsíc stojku a než by se s BM dohadoval, nedovolil si nic koupit sám, zatímco ona musela mít vše, co viděla... on vydělával, ona rozhazovala...

No člověče, Mrkačko, jestli ona a jeho žena k tomu nakonec nedošla, k té stojce a "rozhazování" (bůhví, co se pod tím skrývá).Jestli ji takhle prudil bůhvíkolik let...přiděloval po desetníku a hrdlil se o každej groš... nedivila bych se, kdyby se z ní stala peněžní fůrie dumbom


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#46 20. 4. 2007 7:04

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Společné hospodaření partnerů

PRÝ "udělal každý měsíc stojku a než by se s BM dohadoval, nedovolil si nic koupit sám, zatímco ona musela mít vše, co viděla... on vydělával, rozhazovala..."

Milá mrkačko, je zajímavé, že s BM se nedohadoval a sklapnul, zatímco s tebou se buď dohaduje, nebo ukřivděně mlčí a trucuje. Jeho (možná) špatná zkušenost ho přece neopravňuje k tomu, aby předpokládal, že všechny ostatní baby jsou stejné jeko jeho bývalka. A to "nedoha-dování" může být klidně jeho lenost cokoli kupovat, když to manželka zařídí a ještě může být ostouzená, že koupila draze.
Ostatně argument "já vydělávám a ty rozhazuješ" používají někteří pánové často, jelikož mají dojem, že jejich "těžce vydřené" korunky ženuška utrácí za blbiny typu bačkůrky pro děti, nový koberec nebo kastrol (ahoj, Evo :-)). Obzvláště často a rádi o tom hovoří v případě, kdy se manželka "válí doma s dětmi".
Víš, asi bych se bála plánovat zrovna s ním něco "až do konce života". Tihle hoši, co mají nejradši svoje korunky, jsou s přibývajícím věkem jen a jen horší a věř mi, že vím, o čem mluvím. Jo, slečny neprohání, nepije a nekouří, ale - teď se kacířsky zeptám - není to jen proto, že by do těchle "neřestí" musel investovat?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#47 20. 4. 2007 7:48

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Společné hospodaření partnerů

Nezlobte se na mě milé dámy, ale ....
!
...Také mu říkám, že kdyby měl bydlet sám, tak by za 8.000 vše nepořídíl, ale to nechce slyšet, moc se ho to dotklo, prý já bych také neměla pro sebe to, co mám teď. Mně ale nejde o to mít co nejvíce pro sebe, netoužím po majetku ani bohatství, ale jde mi stále jen o tu důvěru a pocit, že jsme prostě DVA... na vše spolu. Bohužel to nechce pochopit....

Nevím, po 2 měsících psaní si ho nastěhovat domů a  přemýšlet o tom, že s ním budu do konce života ... mi příjde infantilní.
(TO, ŽE ON TO TAK CHTĚL - NEZNAMENÁ, ŽE JÁ MU TO UMOŽNÍM)
Proč jste se nedomluvili už v tu dobu, jak to bude tedy s financováním ? (no, to už je teď jedno)

Vůbec mi nevadilo, když u nás nebydlel, že jsem měla méně peněz, netoužím po majetku, vždy jsem vyšla bez problémů s tím, co jsem měla, byla jsem svou paní a nemusela jsem se takto ponižovat.

Co Tě ponižuje ? Chtěla jsi 8000,- na provoz - mᚠje! ... On nemá problém - to ty mᚠproblém - nezlob se na mě za můj názor - takhle to vidím. Nejde ti o majetek, ale pocit, že jste na to dva - spojuješ z odevzdáním jeho výplaty ?

Nevíme, jak to měl před tím s tou manželkou ? Možná říká "pravdu" možná né! Znám případy, že člověk nechce opakovat stejnou chybu ! ... Mrkačko - co takhle prostě zkusit ... tomu dát čas ? Ono, když se na chlapa tlačí - tím více se zabejčí... možná, když uvidí, že o ty peníze přeci jen nejde - rád se i přidá s placením ... já nevím ?
Vůbec nic o tom tady nevíme (z té druhé strany) ... byla bych opatrnější v těch soudech.
Také jsi neodpověděla, jaké má on vedlejší náklady - pokud nějaké má ! .... Jak dlouho jste spolu - co se nastěhoval atd.
A taky, jakým způsobem mu dávᚠna jevo, že ti nejde o majetek, ale o pocit důvěry mezi vámi ...

Pokud to spojuješ s tím, že důvěra = všechny peníze mě a já budu hospodařit - tak se mu nedivím, že se cuká !

Nezlob te se na mě - jen můj názor.


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#48 20. 4. 2007 7:51

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Společné hospodaření partnerů

Fe, tummenupp


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#49 20. 4. 2007 7:57

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Společné hospodaření partnerů

Vždy jsem si myslela, že hned tak s někým bydlet nebudu, musíme se pořádně poznat, ale moc jsem mu věřila a nechtěla jsem ho ztratit, tak jsem toto moje předsevzetí porušila.

Když porušíš ještě předsevzetí o společném hospodaření - bude to o.k tummenupp

... nebo ho jedině ztratit = vykopnout ! ... (to, že my máme nějakou představu neznamená, že jí má i ten chlap a to je potřeba zjistit než si ho nastěhuju do bytu ... láska neláska ! Jsem za to, že i ve vztahu je nutno používat rozum a né jen  ... srdce !


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#50 20. 4. 2007 8:00

Nick3594
Host

Re: Společné hospodaření partnerů

Mrkačko, dělᚠdotyčnému převozníka........ Užij si to. smile

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů