Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 18. 4. 2007 13:45

sunflower
♥♥♥♥---
Místo: Jihlavsky kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 308

Začínáme s příkrmy - poraďte jaké nádobí :)

Ahojky,
chystám se začít malého přikrmovat a chci se vás zkušenějších zeptat, jaké jste pořizovali "nádobíčko" pro malé strávníky a co všechno - jakou lžičku, mističku a jaké hrníčky nebo lahvičky jsou nejlepší, když je malej ještě kojenej a nechci přestat....

Moc děkuji za tipy a zkušenosti.
Hezký den.
Sun.


[

Není tady

 

#2 5. 5. 2007 12:14

bílá kočka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 3. 2007
Příspěvky: 256

Re: Začínáme s příkrmy - poraďte jaké nádobí :)

Jaké nádobí nevím vím jenom,že nedávno ukazovali v test magazínu,že dětem by se nemělo dávat plastové nadobí nebo nekteré typy obsahují škodlivé látky a uvolňují je a taky některá keramika něco uvolňuje,chce to asi kupovat dobrou českou kvalitu ikdyž člověk v obchodě těžko pozná co je české kvalitní a co madeintaivan butter


Kočka

Není tady

 

#3 5. 5. 2007 12:57

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: Začínáme s příkrmy - poraďte jaké nádobí :)

Tak já už kupuju příkrmy hotové,takže skleničku vždycky ohřeju ve vodní lázni a pak přendám do normální skleneněné kompotové misky. Lžičky jsem nakoupila silikonové a mimo to,že se šíleně zabarví např. od mrkve tak Natálka jí líp z normální kávové lžičky. Jinak jsem nic nepořizovala. Nekojím,takže čajík pije z flaštičky od Aventu smile

Není tady

 

#4 5. 5. 2007 14:57

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: Začínáme s příkrmy - poraďte jaké nádobí :)

Lucko ty ohrivas celou tu sklenicku??? To ti cele zdlabne?? Ja si vzdycky te male oddelam pulku do sklenicku Avent a to hrivam v ohrivacce. A u nas vede prave ta silikonova lzicka ale takova malicka.

Není tady

 

#5 5. 5. 2007 16:11

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: Začínáme s příkrmy - poraďte jaké nádobí :)

Babu,malá snědla tu celou skleničku(myslím,že má 150 g) už asi po necelým týdnu smile
takže teďka má tu skleničku,ale nic po tom max. čajík smile

V ohřívačce taky někdy ohřívám,ale docela dlouho to trvá sad

Není tady

 

#6 5. 5. 2007 16:38

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: Začínáme s příkrmy - poraďte jaké nádobí :)

ahoj Sun,já používám mističky z bílého porcelánu-tam mám (snad) jistý že v tom žádný jedy nejsou!!!

Není tady

 

#7 7. 5. 2007 12:33

sunflower
♥♥♥♥---
Místo: Jihlavsky kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 308

Re: Začínáme s příkrmy - poraďte jaké nádobí :)

Já jsem to zatím vyřešila, že malej jí z umělohmotné mističky od firmy Tupperware, kterou jsme dostali v porodnici v takové reklamní krabici, tak to snad bude kvalitnější a lžičku máme od firmy Canpol BAbies takovou mrňavou, je žlutá a mrkvička nám ji zatím neobarvila. A hrneček jsme koupili klasický jen se třema dírkama, protože ty rúzná pítka u nás nepřipadali v úvahu, Jurka to žvejkal a žvejkal, přehazoval ze strany na stranu a ani ho nenpadalo, že se z toho dá nějak dostat něco na bumbání, zato normálně napít z hrnečku anebo přes ty dírky to mu jde a má radost, že už pije to co my - ale dostane vždy jen pár kapek po napapání..... aby měl radost, jinak je pořád u "mlíkárny"....

Jo a kolik vám toho dětičky sní.... ? Nᚠmalej se můžu po té zelenince utlouct a to vařím doma, vždy mu už radši přestanu dávatl, aby toho nesnědl zase moc, ale když vidím ty množství ve skleničkách, tak tolik toho zase nesní, tak nevím..... má se dítko nějak kontrolovat anebo prostě krmíte dokud chce a je při chuti ...?


[

Není tady

 

#8 20. 4. 2008 23:32

mikulka a verunka
♥------
Registrovaný: 16. 4. 2008
Příspěvky: 10

Re: Začínáme s příkrmy - poraďte jaké nádobí :)

Ahojky maminky,my už máme začátek příkrmů za sebou,ale pěkně jsem se na začátku zapotila,na našich stránkách jsem se snažila udělat takové shrnutí týkající se příkrmů a jídla co děti smějí a co ne,najdete tam i recepty,třeba vám to trochu pomůže jako mě,pak už jsem v tom totiž neměla takový zmatek.Přeji hezký večer www.webroucek.webgarden.cz

Není tady

 

#9 30. 4. 2008 16:08

Eliska23
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 3. 2008
Příspěvky: 116

Re: Začínáme s příkrmy - poraďte jaké nádobí :)

Ja jsem pouzivala vymakany talirek. Byl sice umely, ale jinaci material by nedelal co on. No skratka z vrsku vypadal jak noralni hluboky talir ale spodek mel diru na naplneni vody. Neco jako termafon. Takze jsem tam nalila horkou vodu a detatko melo stale teply talir takze mu to do te pul hodiny nevystydlo, a taky byl tou vodou tezky, takze se nikdy neprevratil. Silikonovou lzicku i kdys barvila, ale co, hlavne ze jsem ji vydesimfikovala, kdys mu rosli zuby, a kavovou po tom roku. smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů