Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 18. 4. 2007 11:42

Blackie
Host

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

baba napsal(a):

Michelle napsal(a):

Můj manžel je zároveń mým nejlepším přítelem.On je ten,kdo mě vždy vyslechne,vždy dobře poradí a pomůže.smile

A takhle to ma byt, souhlas nejvetsi,mame to take tak.A to je to nej.Nejlepsi pratele na celem svete,a jeste kdyz to jiskri, sex. pritazlivost a tak, proste vo tom to je!!! tummenupp A verte nebo ne, po krizi, co jsme meli, tak to mezi nami tak je uz 15 let a doufam ze dalsich 60 jeste bude, jestli teda neprestanu kourit.

Preju Ti to, u nas je to podobne. Teda bez te krize, alespon zatim a doufam, ze zadna nebude.

 

#52 18. 4. 2007 12:07

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

S_nadeji napsal(a):

Otazka je jasna smile

Je to vubec mozne ?

Je. Neviem, či najlepší, nemám hitparádu priatežov, ale mám niekožkých mužov-priatežov a sú to úžasní žudia, ktorí ma pritom chlapsky nepriahujú. Podmienka je, aby OBAJA potrebovali kamarátsky vzah s opačným pohlavím a aby im obom - ale to je rovnaké aj v partnerskom vzahu - ten vzah niečo dával, posúval ich niekam. Potom môže fungova a funguje výborne... tummenupp stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#53 18. 4. 2007 12:10

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

S_nadeji napsal(a):

Ja premyslim nad situaci, kdy se ze vztahu stane pratelstvi. Tedy  , kdy se z milencu stanou pratele. Myslim si, ze to mozne je, ale pokud jeden ci druhy si najde partnera, uz to asi nepujde.....

Proto se ptam

To je niečo iné, než pôvodná otázka... Toto je podža mňa oveža ažšie a celkovo skôr výnimočné... Ja som to zažila, ale až po mnohých rokoch sme boli schopní odsunú nabok zhrdené emócie a tak a oceni to fajn, čo sme kedysi mali jeden na druhom radi. Až keď sme obaja boli už dos dlho v inom vzahu... hmm


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#54 18. 4. 2007 12:16

mimyy
♥♥♥----
Registrovaný: 4. 7. 2006
Příspěvky: 182

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Ono asi záleží na tom, co je přátelství a co ne..

z mojí vlastní zkušenosti...
Kamarád z dětství..bláznivý nevylítaný kluk. Tehdy mě dětskou láskou miloval a já k němu cítila jen kamarádské city...Přesto jsme spolu dokázali komunikovat o všem, řešit jeho i moje problémy..celé roky.
Pak se dostal do problémů se svojí tehdejší přítelkyní - opět jsme si hodně povídali, řešili...já se mu snažila vysvětlit pohledy z "ženské" strany. On mi pomáhal se školou, s maturitou..
On mi pomohl dostat se z mírné otylosti a ty roky byly prostě nádherný.
Pak se zhouply moje city..začala jsem k němu cítit mnohem víc, ale věděla jsem, že nechci pokazit kamarádství a raději jsem nechtěla víc.
Měli jsme hromadu společných zájmů, jezdili jsme jako vedoucí na tábory a všichni nás brali jako "pár-nepár". Prostě se mluvilo o nás..my..já a on. Buď bylo řečeno něco mně nebo jemu a všichni to tak brali.
Pak přišel rok, kdy jsme jako obvykle jeli na tábor, měli jsme společný oddíl dětí. Stalo se..zjistili jsme, že city jednoho k druhému jsou opravdové a zcela určitě už ne jen kamarádské. A tak jsme spolu začali chodit, vlastně již na zmíněném táboře jsme skončili v jednom stanu a všichni se smáli, že tušili, že to takhle skončí.
Ani rodiny nebyly překvapené, ale nikdo nic neřešil..byli jsme spolu jako dřív. To trvalo několik let..nádherných let a jak už to někdo tady řekl - musela jsem ho potkat, velkou osobnost s obrovským srdcem a pevnými zásadami. Ten vztah mi dal hrozně moc, posunul mě naprosto někam jinam.
O to horší pro mě bylo, když najednou můj kamarád - milenec, partner přišel s tím, že by vztah rád ukončil. Byla to opravdu rána a doslova mě to položilo. Zvláštní je, že jsem ho nedokázala nenávidět, nemít ráda...Trvalo mi hodně dlouho, než jsem pochopila, proč k tomu všemu došlo.
Nyní vím, že to bylo moc a moc dobře, protože jsme nedošli do stavu, kdy bysme jeden druhému ubližovali, hádali se..
Po cca roce, dvou jsme se znovu potkali - naprosto nečekaně. První pohledy byly trošku rozpačité, on se bál, že já se pořád zlobím, já netušila, co se jemu honí v hlavě.
Hodiny jsme si povídali, vzpomínali, měli jsme si toho moc co říct a možná díky včasnému rozchodu jsme si povídali fakt spíš o tom krásným, o tom, že jsme na jedný vlně..
A je tomu dodnes. Nemusím ho a nevidím, každý týden, měsíc...ale vím, že když já nebo on zvedneme telefon, tak ten druhý tady je.

A jak se říká..."nikdy neříkej nikdy"

Jsem upřímně vděčná, že jsem s ním prožila to co jsem prožila, že právě on byl můj první..a že tady je..I když ho třeba uvidím za x let...

mimyy

Není tady

 

#55 18. 4. 2007 12:19

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

baba napsal(a):

Ja na to taky neverim, souhlasim naprosto s Natynkou,uz jsem to tu kdysi nekde psal.A pro nektere stouraly, proc jsem byl verny doted?Protoze si vazim sve zeny a nechci ji ublizit a lhat do oci.Proto take zadne dobre kamaradky nemam,hezke bych bral,ale tam se toho zase bojim aby to nekam neprerostlo, jsem jenom chlap.A pro mne je to tak dobre.Coz neznamena,ze toho nekdy nebudu litovat.

Aha, čiže príjemná žena s rozumnými názormi a zaujímavými postojmi je neprijatežná aj ako kamarátka, lebo proste nie je žensky príažlivá...? va yikes A mᚠaspoň mužov-priatežov? Aj tí musia by "hezkí", alebo tam mᚠiné kritéria...? Mňa teda príažlivos mojich kamarátov nikdy nezaujímala, boli pre mňa v prvom rade FAJN źUDIA, takže mi bolo vcelku jedno, či sú hetero- alebo homosexuáli(aj takých mám ako kamošov) alebo hermafroditi... Jediné: Dobre mi padlo poču aj iný, "mužský" názor na vec, väčšinou na moje pestré vzahy s výbornými začiatkami a debaklovými koncami. Tam som ocenila ich skúsenosti a "iný" pohžad na vec, to áno. Ale tam sa zároveň moje vnímanie ich "mužstva" aj končí. Väčšina z nich mi predstavila partnerky a skamošila som sa aj s nimi, lebo sú to baby názorov blízke a celkovo zaujímavé.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#56 18. 4. 2007 12:21

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

S_nadeji napsal(a):

no prave, kde je ta hranice ?

myslim, ze muze byt pratelsvi i se sexem

a muze byt i laska bez nej smile

a to ze jeden miluje a druhy je "jen" pritel, je take pratelstvi

vsechno je mozne,ale ne pro mne.

Není tady

 

#57 18. 4. 2007 12:21

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Blackie napsal(a):

baba napsal(a):

Michelle napsal(a):

Můj manžel je zároveń mým nejlepším přítelem.On je ten,kdo mě vždy vyslechne,vždy dobře poradí a pomůže.smile

A takhle to ma byt, souhlas nejvetsi,mame to take tak.A to je to nej.Nejlepsi pratele na celem svete,a jeste kdyz to jiskri, sex. pritazlivost a tak, proste vo tom to je!!! tummenupp A verte nebo ne, po krizi, co jsme meli, tak to mezi nami tak je uz 15 let a doufam ze dalsich 60 jeste bude, jestli teda neprestanu kourit.

Preju Ti to, u nas je to podobne. Teda bez te krize, alespon zatim a doufam, ze zadna nebude.

a to ti fakt preju tummenupp

Není tady

 

#58 18. 4. 2007 12:24

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Sel tummenupp ja len dodam: je to pekne povrchne a hnusne (pokrytecke). A preco nemal inu zensku? Lebo ho ziadna kraska nechcela lol

Upravil(a) Oxi (18. 4. 2007 12:28)


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#59 18. 4. 2007 12:26

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

stolt stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#60 18. 4. 2007 12:33

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Selima napsal(a):

baba napsal(a):

Ja na to taky neverim, souhlasim naprosto s Natynkou,uz jsem to tu kdysi nekde psal.A pro nektere stouraly, proc jsem byl verny doted?Protoze si vazim sve zeny a nechci ji ublizit a lhat do oci.Proto take zadne dobre kamaradky nemam,hezke bych bral,ale tam se toho zase bojim aby to nekam neprerostlo, jsem jenom chlap.A pro mne je to tak dobre.Coz neznamena,ze toho nekdy nebudu litovat.

Aha, čiže príjemná žena s rozumnými názormi a zaujímavými postojmi je neprijatežná aj ako kamarátka, lebo proste nie je žensky príažlivá...? va yikes A mᚠaspoň mužov-priatežov? Aj tí musia by "hezkí", alebo tam mᚠiné kritéria...? Mňa teda príažlivos mojich kamarátov nikdy nezaujímala, boli pre mňa v prvom rade FAJN źUDIA, takže mi bolo vcelku jedno, či sú hetero- alebo homosexuáli(aj takých mám ako kamošov) alebo hermafroditi... Jediné: Dobre mi padlo poču aj iný, "mužský" názor na vec, väčšinou na moje pestré vzahy s výbornými začiatkami a debaklovými koncami. Tam som ocenila ich skúsenosti a "iný" pohžad na vec, to áno. Ale tam sa zároveň moje vnímanie ich "mužstva" aj končí. Väčšina z nich mi predstavila partnerky a skamošila som sa aj s nimi, lebo sú to baby názorov blízke a celkovo zaujímavé.

ne Seli, tak to neni.To vis ze mam par kamaradek, vetsinou zeny mych kamaradu.ale to co jsem napsal ja, bylo mysleno na kamaradky s velkym K.Takove,ze kdyz zrovna nejsem se zenou nebo s rodinou,tak jsem s nimi,a sveruji jim i ty nejintimnejsi veci a veci,o kterych bych nemluvil verejne abych se neponizil, nebo tak neco.Nemam tak dobre kamaradky, abych neskutecne touzil po jejich pritomnosti,protoze to by pak prave mohlo nekam prerust kam nechci.Hezkym zenam se nevyhybam,ale nic necekam ani nechci.Taky jsem nevyloucil(proboha proc bych to delal),kdyz je nekdo fajn a je mi snim dobre, i kdyz se mi nelibi treba vzhledove.Pak tedy zbyva rici, kde je ta hranice mezi kamaradstvim a necim vic,a druha vec, kdo je fajn pro nekoho, neni pro druheho.A par "dobrych" pratel, kteri byli fajn, se po peti letech poznani ukazalo,ze tak fajn nebyli.ne,ze by mi treba ublizili,ale nektery jejich povahovy rys mi proste nesedne,a to pak ochladnu.Ale to uz jsme nekde jinde.

Upravil(a) baba (18. 4. 2007 12:37)

Není tady

 

#61 18. 4. 2007 12:35

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Oxi napsal(a):

Sel tummenupp ja len dodam: je to pekne povrchne a hnusne (pokrytecke). A preco nemal inu zensku? Lebo ho ziadna kraska nechcela lol

Nemam potrebu si tim,ze bych mel milenku, neco dokazovat.

Není tady

 

#62 18. 4. 2007 12:36

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Sel, oxi: takhle nějak jsem to myslela....na babu...jen jsem to napsala ouplěn jinak...


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#63 18. 4. 2007 12:38

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

neboj adro, ja som ta pochopil big_smile


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#64 18. 4. 2007 12:38

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

babo...aby ses neponížilll...před kým??!!!  smile


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#65 18. 4. 2007 12:40

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

jednou mi lvice napsala...když jsem se někde hádali kvuli vykladu toho co jsem napsala....že jsou moje příspěvky zmatené a chaotické...a asi měla pravdu...o to víc mě překvapuje že mi NEKDO porozumněl lol lol a ještě jaký dojem měla lvice ze mně, takový mám dojem já z "baba"... připadá mi že v jednom příspvěku napíše reakci kladnou,neutrální i zápo*n "aby se zavděčil",  sorry babo...


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#66 18. 4. 2007 12:40

majkafa
Host

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

baba napsal(a):

Ja na to taky neverim, souhlasim naprosto s Natynkou,uz jsem to tu kdysi nekde psal.A pro nektere stouraly, proc jsem byl verny doted?Protoze si vazim sve zeny a nechci ji ublizit a lhat do oci.Proto take zadne dobre kamaradky nemam,hezke bych bral,ale tam se toho zase bojim aby to nekam neprerostlo, jsem jenom chlap.A pro mne je to tak dobre.Coz neznamena,ze toho nekdy nebudu litovat.

Celkem zvláštní a pro mne smutné důvody, proč být věrným. Zajímavé nebo spíš smutné?  taky je, že bys bral jen hezké kamarádky a ne nehezké. I když hezký - nehezký je poměrně relativní pojem. Přátelství přece není o tom, jestli je přítel hezký. Jak tě tak už dlouho čtu, mám pocit, že tvůj nick na tebe sedí. sad

 

#67 18. 4. 2007 12:45

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

adra napsal(a):

babo...aby ses neponížilll...před kým??!!!  smile

jsou nektere  veci,ktere kazdemu ric nemuzu a na to, abych nekoho poznal, mi nestaci rok,psal jsem i po peti letech jsem prokoukl.Spis jsem mel napsat, verejne zesmesnovan.Jeste se ptas proc?Tobe se nestalo, ze tvuj nej kamos/ka neproflak/la neco, co se ven dostat nemelo?mne jo.

Není tady

 

#68 18. 4. 2007 12:46

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Priatežstvo je hlbší vzah, to je fakt. Pre mňa sa priatežstvo začína tam, kde sa druhému nebojím odhali aj najtemnejšie(?) zákutia svojej duše, aby ma neodsúdil(alebo že ma nepochopí), kde som s dotyčným rada a aktívne ho vyhžadávam, ale zasa nemusíme sa vidie denne alebo týždenne, lebo viem, že aj keď uvidíme po x rokoch, budeme ma kde nadviaza. Takých priatežov, ale ani priateliek nemám zasa tožko. Ale sú, a sú obojeho pohlavia. Pre mňa sú to skôr spriaznenci duše ako tela a takýto vzah sa väčšinou buduje postupne, z onoho "bežného kamarátsva"(=niečo kao bežný prací prací prášok yikes big_smile ).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#69 18. 4. 2007 12:48

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

majkafa napsal(a):

baba napsal(a):

Ja na to taky neverim, souhlasim naprosto s Natynkou,uz jsem to tu kdysi nekde psal.A pro nektere stouraly, proc jsem byl verny doted?Protoze si vazim sve zeny a nechci ji ublizit a lhat do oci.Proto take zadne dobre kamaradky nemam,hezke bych bral,ale tam se toho zase bojim aby to nekam neprerostlo, jsem jenom chlap.A pro mne je to tak dobre.Coz neznamena,ze toho nekdy nebudu litovat.

Celkem zvláštní a pro mne smutné důvody, proč být věrným. Zajímavé nebo spíš smutné?  taky je, že bys bral jen hezké kamarádky a ne nehezké. I když hezký - nehezký je poměrně relativní pojem. Přátelství přece není o tom, jestli je přítel hezký. Jak tě tak už dlouho čtu, mám pocit, že tvůj nick na tebe sedí. sad

Jak myslis.

Není tady

 

#70 18. 4. 2007 12:54

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

ono tohle neni jednoducha zalezitost,a vidim,ze kdyz nerozepisu vsechny mozne varianty co jo a co ne,a to se opravdu neda,vznikaji ruzne dohady.
rock

Upravil(a) baba (18. 4. 2007 12:56)

Není tady

 

#71 18. 4. 2007 12:57

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Neber si to tak, je to diskusia, akurát niekedy živšia, no... A fuckt sa nedá napísa všetko presne tak, ako to človek myslí a cíti... A ešte aby to druhí(všetci) pochopili... Mission Impossible. Preto ja píšem priam románové série, aby som sa vyhla nedorozumeniam-márne.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#72 18. 4. 2007 12:58

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

ne, babo nic ve zlým...já jsem šoura...mě tady kdysi někdo nakopal zadek...jauuuuuu...a možná si ted zase o něco koleduju......já třeba často reaguju na něco co zustane u jiných bez povšimnutí...baví mě se to.....a ty mě  dokážeš pěkne nadzvednouze židle...:-(((((  tongue
není to ve zlým...jen si to ujasnuju...beru co člověk to názor...ale jak říkám u tebe i hlavou kroutím!!! dumbom


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#73 18. 4. 2007 13:02

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

No, ja myslim ze to bolo napisane velmi jasne, priamo a bez mozneho nepochopenia wink Kazdy to mame inak - niekto nemoze mat za kamaratku krasnu zenu pretoze sa boji ze by ju chcel osukat a tvrdi pritom ze je to tym ze je "len chlap" - niekto si o takom "chlapovi" mysli svoje a vie, ze to je len pseudochlap


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#74 18. 4. 2007 13:03

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

adra napsal(a):

ne, babo nic ve zlým...já jsem šoura...mě tady kdysi někdo nakopal zadek...jauuuuuu...a možná si ted zase o něco koleduju......já třeba často reaguju na něco co zustane u jiných bez povšimnutí...baví mě se to.....a ty mě  dokážeš pěkne nadzvednouze židle...:-(((((  tongue
není to ve zlým...jen si to ujasnuju...beru co člověk to názor...ale jak říkám u tebe i hlavou kroutím!!! dumbom

reta je to jak pise i Seli,nerozepisu vsechno a je to tu.Ale zakladni myslenka zustava zachovana,jen ty detaily a ruzne jine moznosti,tim ze je nenapisu,je nezavrhuju,ba nektere i naopak.Nechci psat ktere, to je spis pak na osobni jednani. big_smile Tady si clovek obrazek o cloveku udela,ale skutecnost muze byt o dost jina nez se zda.mozna taky proto,ze vlastne resime veci,ktere asi bych s manzelkou neresil, vy s manzelama jo?zatim, musim na poradu.

Není tady

 

#75 18. 4. 2007 13:04

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Ja by som sa neponáhžala s posduzovaním a odsudzovaním. Každý to máme inak a netrúfnem si poveda, kto "zle" a kto "dobre" - rovnako ako si netrúfnem tvrdi, že ak JA neverím na priatežstvo medzi mužom a ženou, tak takéto priatežstvo skrátka a dobre NEMOŽE existova...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů