Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 18. 4. 2007 0:27

x21365
Host

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Existuje.... každý to asi chápe jinak ale jak tu Yelov108 napsala, že se o ní pokusil ..... proč myslíš, že nemůžete být přátelé ??? nechápu, mám možná víc přátel než přítelkyň, asi upřesnit , co je to přátelství. Vím že mohu zavolat ve 3 ráno , požádat o pomoc a naopak. Vím že se na ně můžu spolehnout. A měla jsem v 17 známé, z kterých se stali kamarádi a po 20 letech jsou z nás přátelé.
S- nadějí, jde to , i z tvého bývalého partnera se může stát přítel, je pravda, že u mě to bylo v mládí a nežili jsme spolu ale mám ráda jeho ženu a je to má kamarádka a není tam nic o zamilovanosti atd. Hodně příspěvků je tu o sexu..... vyspala sem se s ním a pak to skončilo atd. Přátelství je také o vztahu ale jiném, než sexuálním a o zamilovanosti . Mám své přátele ráda ale to neznamená, že chci něco víc . A jedno přátelství trvá už 25 let a vím, že nade vše miluje svou ženu , znala sem jeho lásky za celý život ...... prostě ano, přátelství mezi mužem a ženou existuje. Aspon z mého pohledu a jsem za to ráda. stoltstolt

 

#27 18. 4. 2007 6:36

host5522
Host

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Misa II napsal(a):

Existuje.... každý to asi chápe jinak ale jak tu Yelov108 napsala, že se o ní pokusil ..... proč myslíš, že nemůžete být přátelé ??? nechápu, mám možná víc přátel než přítelkyň, asi upřesnit , co je to přátelství. Vím že mohu zavolat ve 3 ráno , požádat o pomoc a naopak. Vím že se na ně můžu spolehnout. A měla jsem v 17 známé, z kterých se stali kamarádi a po 20 letech jsou z nás přátelé.
S- nadějí, jde to , i z tvého bývalého partnera se může stát přítel, je pravda, že u mě to bylo v mládí a nežili jsme spolu ale mám ráda jeho ženu a je to má kamarádka a není tam nic o zamilovanosti atd. Hodně příspěvků je tu o sexu..... vyspala sem se s ním a pak to skončilo atd. Přátelství je také o vztahu ale jiném, než sexuálním a o zamilovanosti . Mám své přátele ráda ale to neznamená, že chci něco víc . A jedno přátelství trvá už 25 let a vím, že nade vše miluje svou ženu , znala sem jeho lásky za celý život ...... prostě ano, přátelství mezi mužem a ženou existuje. Aspon z mého pohledu a jsem za to ráda. stoltstolt

Já jsem tu otázku pochopila tak, jestli muž a žena mohou být dlouhodobě "pouze" přátelé. Tzn. žádné city a sex. Pokud má být přítel i ten, kterýho znám roky, kterýmu můžu zavolat ve tři ráno a můžu se na něj spolehnout, ale je to můj bývalý, který by mě pořád tak trochu chtěl - pak asi přátelé být můžou.

 

#28 18. 4. 2007 6:37

host5522
Host

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

S_nadeji napsal(a):

KALIK napsal(a):

Ale ano smile Když přátelství podmiňuješ nepřítomností partnera partnera, tak ho miluješ wink

nepodminuji, jen se ptam.

Myslim si, ze by partnerovi, nebo partnerce mohlo vadit, kdybych se casto vidal s clovekem druheho pohlavi...

Jak které.

 

#29 18. 4. 2007 7:47

sharon
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 9. 2006
Příspěvky: 874

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Oxi napsal(a):

priatelstvo muza a zeny je mozne vzdy, ked existuju skutocnosti braniace sexu medzi nimi wink

tummenupp velmi dobře řečeno, naprosto souhlasím..... pussa


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21051.png

Není tady

 

#30 18. 4. 2007 7:49

majkafa
Host

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Ne.

 

#31 18. 4. 2007 8:10

Nick3594
Host

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Z vlastní zkušenosti ne. Z milenců jsme se stali přátelé do té doby, než jsem si našla partnera. Pak z jeho popudu přátelství skončilo..... Nechápu v tomto případě mužské myšlení, pro mě se nic nezměnilo...... dumbom

 

#32 18. 4. 2007 8:20

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

existuje. mala som ich niekožko, zopár ich skončilo aj bližšou náklonnosou z druhej strany a to už som nemohla pokračova. ale už takmer 5rokov mám najlepšieho priateža. obaja máme svoj vzah a nikdy medzi nami nič nebolo. verím že ani nebude big_smile  a keďže môj manžel sa v mojom živote objavil až po tom priatežovi, berie to ako fakt a nežiarli na neho.ani manžel,ani kamarát, v pohode spolu vychádzajú smile


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#33 18. 4. 2007 10:19

Natynka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 1237

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

S_nadeji napsal(a):

Otazka je jasna smile

Je to vubec mozne ?

Těžko říct. Otázka jasná a odpověď spíše nejasná.
Sama za sebe mohu říct, že je to velice těžké. Každý člověk je jiný a má to jinak. Pokud jsem se s nějakým mužem pravidelně nebo nepravidelně stýkala, byla tam nějaká fyzická přitažlivost. Pak  buď on nebo já jsme se zamilovali a pokud to došlo i na sex, bylo po přátelství.  Já jsem si fakt i myslela, že by to šlo. Že já bych chtěla s nějakým chlapem jen tak kamarádit. Jenže ten chlap si to většinou vztáhnul jinak a pokud já ten sex pak nechtěla, tak bylo šmahem po kamarádství. Takže to "zdánlivé" kamarádství  ani kamarádstvím nebylo.
A pokud jsem tedy s někým měla nějaký vztah i se sexem a měla toho chlapa ráda a pak to skončilo, nemohu s ním kamarádit. Přeju všem vše dobré, ale nemůžu kamarádit s někým, koho jsem milovala a on je s jinou. A další věc je ta, že pokud bych i kamarádit chtěla, ten bývalý by ve měl viděl potencionální milenku ( - bokovku - zažila jsem to). Je to děsný. No ale zase se občas scházím s bývalými holkama mých bývalých kluků. A musím říct, že ty holky jsou fajn (kluci měli dobrej vkus smile)))
Se mnou prostě muži nechtějí jen kamarádit. A tam bude zakopaný pes.


Popřej mi pane, abych v boji, který jde životem, měla odvahu riskovat a udeřit.
A mám - li zvítězit, dej, a je to po právu.
A mám - li prohrát, dej, abych dovedla stát u cesty a pozdravit vítěze, až půjde kolem.

Není tady

 

#34 18. 4. 2007 10:24

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

S_nadeji napsal(a):

Otazka je jasna smile

Je to vubec mozne ?

Muj m. tvrdi , ze ano. Jeho byvala milenka je pry ted jeho nejlepsi kamaradka.

Není tady

 

#35 18. 4. 2007 10:31

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

myslím že přátelství může zustat PO TOM....tedy po vztahu...ale přátelství mezi mužem a ženou před TIM  vzdycky přeroste v sex - moje zkušenosti....


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#36 18. 4. 2007 10:43

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Ja na to taky neverim, souhlasim naprosto s Natynkou,uz jsem to tu kdysi nekde psal.A pro nektere stouraly, proc jsem byl verny doted?Protoze si vazim sve zeny a nechci ji ublizit a lhat do oci.Proto take zadne dobre kamaradky nemam,hezke bych bral,ale tam se toho zase bojim aby to nekam neprerostlo, jsem jenom chlap.A pro mne je to tak dobre.Coz neznamena,ze toho nekdy nebudu litovat.

Není tady

 

#37 18. 4. 2007 10:50

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

takže ty se bojíš že by to v něco přerostlo...tak radeji žádný nemáš:-))) hm...zajímavé
akorát nevím jak s tím souvisí věrnost, žes do ted byl....když stejěn žádnou tu kamarádku nemáš....tak asi ani nebylo s kým ne?? když se jim záměrně vyhýbáš...pravda....jsi JENOM CHLAP.....sorry...tonguetonguetongue


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#38 18. 4. 2007 10:57

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

ja st ým mojim kamarátom- mne teda sex sním absolutne nanapadol. neviem ako je na tom on, ale dúfam že rovnako big_smile


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#39 18. 4. 2007 10:58

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Pokud někdo nevěří, že přátelství mezi mužem a ženou může existovat, neznamená to vůbec, že neexistuje.
A to jak před, tak po a tak i bez smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#40 18. 4. 2007 10:58

Natynka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 1237

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

baba napsal(a):

Ja na to taky neverim, souhlasim naprosto s Natynkou,uz jsem to tu kdysi nekde psal.A pro nektere stouraly, proc jsem byl verny doted?Protoze si vazim sve zeny a nechci ji ublizit a lhat do oci.Proto take zadne dobre kamaradky nemam,hezke bych bral,ale tam se toho zase bojim aby to nekam neprerostlo, jsem jenom chlap.A pro mne je to tak dobre.Coz neznamena,ze toho nekdy nebudu litovat.

Babo, naprosto ti rozumím. A tvé názory se mi líbí storstark

Upravil(a) Natynka (18. 4. 2007 10:58)


Popřej mi pane, abych v boji, který jde životem, měla odvahu riskovat a udeřit.
A mám - li zvítězit, dej, a je to po právu.
A mám - li prohrát, dej, abych dovedla stát u cesty a pozdravit vítěze, až půjde kolem.

Není tady

 

#41 18. 4. 2007 11:01

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

vidíš Naty....já zase babě moc nerozumím a už vubec s ním nesouhlasím:-))))

neříkám že neexistuje...vycházím z toho co jsem zažila....a všichni kdo mají za přítele někoho opačného pohlaví.....storstark

Upravil(a) adra (18. 4. 2007 11:03)


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#42 18. 4. 2007 11:01

Natynka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 1237

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Já neříkám, že nevěřím, že přátelství mezi mužem a ženou existuje. Jen říkám co se týče mě a mužů.
Ale život ještě nekončí. Kdoví ...

Upravil(a) Natynka (18. 4. 2007 11:56)


Popřej mi pane, abych v boji, který jde životem, měla odvahu riskovat a udeřit.
A mám - li zvítězit, dej, a je to po právu.
A mám - li prohrát, dej, abych dovedla stát u cesty a pozdravit vítěze, až půjde kolem.

Není tady

 

#43 18. 4. 2007 11:02

Eri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: sever
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1987

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

S_nadeji napsal(a):

Otazka je jasna smile

Je to vubec mozne ?

Moje nejlepší kamarádka je přes deset let chlap. Nikdy jsme spolu nic neměli. Naše partnery to nijak neznepokojuje, známe se všichni velmi dobře, nemáme důvod na sebe jakýmkoliv způsobem žárlit.
Takže ano, je to možné.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;49/st/20061031/n/Mariannka/dt/6/k/7cad/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10762;421/st/20020808/n/Mikes/dt/6/k/b03e/age.png

Není tady

 

#44 18. 4. 2007 11:10

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Myslim si ze to jde.Mam kamaradku se kterou kamaradim jiz od skolky.Casto k nam chodi s manzelem on i ona pro me udelali strasne moc.Kdyz potrebuji neco doma opravit prijde sam,popovidame u kavy.Kdyz byli deti mensi bral je do bazenu kazdy tyden.Piseme si pres icq a nikdy mezi nami ani naznakem k nicemu nedoslo.Proste ho beru jako sveho bratra.Ale jak pise lvice o pratelstvi s byvalim milencem,to si myslim,ze opravdu nejde.Byvali milenec si to tak pral,aby jsme zustali prateli,ale z me strany to tak dost dobre nejde je tam ta platonicka zamilovanost z obou stran.A pokud ja si nekoho najdu je mi jasne,ze i to kamaradstvi skonci,protoze on to neunese.Po kazdem vikendu v praci se mi z hruzou v oci pta jestli nekoho mam.A nestaci mu jedna odpoved posloucham to v praci pul dne naznakama je hezkej.....je na tebe hodnej?Pritom nikoho nemam jen on tomu neveri.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#45 18. 4. 2007 11:23

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Natynka napsal(a):

baba napsal(a):

Ja na to taky neverim, souhlasim naprosto s Natynkou,uz jsem to tu kdysi nekde psal.A pro nektere stouraly, proc jsem byl verny doted?Protoze si vazim sve zeny a nechci ji ublizit a lhat do oci.Proto take zadne dobre kamaradky nemam,hezke bych bral,ale tam se toho zase bojim aby to nekam neprerostlo, jsem jenom chlap.A pro mne je to tak dobre.Coz neznamena,ze toho nekdy nebudu litovat.

Babo, naprosto ti rozumím. A tvé názory se mi líbí storstark

storstark tummenupp

Není tady

 

#46 18. 4. 2007 11:24

Michelle
♥♥-----
Registrovaný: 27. 1. 2007
Příspěvky: 45

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Můj manžel je zároveń mým nejlepším přítelem.On je ten,kdo mě vždy vyslechne,vždy dobře poradí a pomůže.smile

Není tady

 

#47 18. 4. 2007 11:29

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

adra napsal(a):

vidíš Naty....já zase babě moc nerozumím a už vubec s ním nesouhlasím:-))))

neříkám že neexistuje...vycházím z toho co jsem zažila....a všichni kdo mají za přítele někoho opačného pohlaví.....storstark

ja taky verim ze pratelstvi takove existuje,jen si myslim, ze nemuze existovat proste u mne.myslim, nemel jsem zatim potrebu jinak.takze taky moje (ne)zkusenost.To, ze mi spousta z Vas nerozumi,nevadi, mne vsichni rikaj, i chlapi, ze jsem jiny, i moje zena si mne proto vzala.Jsem proste bud jiny nebo nejsem tak protrely zivotem jako vy.Ale za to se teda vubec nestydim.Jsem tedy tak trochu jako panic. vissla

Není tady

 

#48 18. 4. 2007 11:32

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Michelle napsal(a):

Můj manžel je zároveń mým nejlepším přítelem.On je ten,kdo mě vždy vyslechne,vždy dobře poradí a pomůže.smile

A takhle to ma byt, souhlas nejvetsi,mame to take tak.A to je to nej.Nejlepsi pratele na celem svete,a jeste kdyz to jiskri, sex. pritazlivost a tak, proste vo tom to je!!! tummenupp A verte nebo ne, po krizi, co jsme meli, tak to mezi nami tak je uz 15 let a doufam ze dalsich 60 jeste bude, jestli teda neprestanu kourit.

Není tady

 

#49 18. 4. 2007 11:37

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

adra napsal(a):

vidíš Naty....já zase babě moc nerozumím a už vubec s ním nesouhlasím:-))))

neříkám že neexistuje...vycházím z toho co jsem zažila....a všichni kdo mají za přítele někoho opačného pohlaví.....storstark

A nerikej "babe" ale babovi, please...,ja se v tom pak placam big_smile

Není tady

 

#50 18. 4. 2007 11:39

S_nadeji
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 491

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

no prave, kde je ta hranice ?

myslim, ze muze byt pratelsvi i se sexem

a muze byt i laska bez nej smile

a to ze jeden miluje a druhy je "jen" pritel, je take pratelstvi

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů