Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 17. 4. 2007 18:35

S_nadeji
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 491

Muz a Zena, nejlepsi pratele

Otazka je jasna smile

Je to vubec mozne ?

Není tady

 

#2 17. 4. 2007 18:50

maia
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 7. 2006
Příspěvky: 129

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Boli sme najlepsi priatelia a to dost dlhu dobu, aj ked nas vsetci uz davali dohromady, bolo to "iba" priatelstvo, proste nam bolo spolu dobre. Celkom nenasilne to vsak prerastlo v nieco viac, teraz spolu uz dva roky chodime. Myslim, ze priatelstvo zeny a muza je mozne, vacsinou vsak iba po istu dobu (hovorime o najlepsich priateloch, takych klasickych je podla mojho nazoru mozne mat roky bez akychkolvek naznakov niecoho). Aspon vsetky priatelstva muza a zeny, ktore poznam sa z jednej alebo druhej strany po case "zvrhli" smile


Môžeš stokrát opakova "teplo", ale pokiaž neurobíš oheň, teplo nebude.
rómske príslovie

Není tady

 

#3 17. 4. 2007 19:06

host5522
Host

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Ne.

 

#4 17. 4. 2007 19:12

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

priatelstvo muza a zeny je mozne vzdy, ked existuju skutocnosti braniace sexu medzi nimi wink


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#5 17. 4. 2007 19:23

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Já myslím, že přátelství mezi mužem a ženou není nikdy oboustranné na 100%. Vždycky alespoň jeden miluje, jen ví, že ten druhý ne, ale je mu s ním dobře, takže mu nezbývá, než to neřešit


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#6 17. 4. 2007 19:23

Hannah
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 529

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Je možné.Do prvního "neslušného" návrhu nebo sexu.

Není tady

 

#7 17. 4. 2007 20:31

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Jednoho výborného kamaráda mám a jsem si jistá, že ani z jedné strany se nejedná o nic jiného než o přátelství. Ale celkově si myslím, že je to vzácná vyjimka potvrzující pravidlo. Taky jsem toho názoru, že většinou v přátelství ženy a muže, je minimálně jeden z nich, zaujatý srdcem.

Není tady

 

#8 17. 4. 2007 20:42

Jiněnka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 6. 2006
Příspěvky: 479

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

prostě ANO!

Upravil(a) Jiněnka (17. 4. 2007 20:42)


Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl!

Není tady

 

#9 17. 4. 2007 21:00

Jeschischi
♥------
Registrovaný: 17. 4. 2007
Příspěvky: 6

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Ne neni to mozne...vzdycky se z toho casem stane neco vic, nebo se to pratelstvi kvuli tomu, ze se nic vic nestalo, rozpadne.


Per aspera ad astra

Není tady

 

#10 17. 4. 2007 21:20

S_nadeji
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 491

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Ja premyslim nad situaci, kdy se ze vztahu stane pratelstvi. Tedy  , kdy se z milencu stanou pratele. Myslim si, ze to mozne je, ale pokud jeden ci druhy si najde partnera, uz to asi nepujde.....

Proto se ptam

Není tady

 

#11 17. 4. 2007 21:50

host5522
Host

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

S_nadeji: To myslíš tak, jestli můžete být s tvou bývalou přátelé? A proč by ne? A můžete jimi být i když si najdete nové partnery, jen to asi maličko ochladne.

Podle mě neexistuje vztah mezi mužem a ženou, kam by nebyly zamotané city nebo sex. A z jedné či druhé strany.

Už jsem vyléčená z toho, abych si myslela, že mám "kamaráda". Každý takový to na mě dříve či později začne zkoušet, popřípadě se zamiluje, nebo se začne líbit on mě. Na přátelství mezi mužem a ženou prostě nevěřím - protože neexistuje smile

 

#12 17. 4. 2007 22:05

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Taky si myslim, ze to neni mozne.

Mela jsem jednoho "kamarada" a kdyz jsme se spolu vyspali (ne jednou), tak ja se zamilovala a on me bral porad jen jako kamaradku. Tak jsme to tahli dva roky a ja porad doufala, ze se neco zmeni. Kdyz uz jsem nemohla dal, musela jsem to mezi nama ukoncit.
Skoda, protoze jeste nikdy jsem si se zadnym chlapem tak nerozumela. Nedavno jsem ho zkontaktovala, ale on se ted citi urazenej. Tak nevim, jestli v tom z jeho strany nebylo vic.

Není tady

 

#13 17. 4. 2007 22:11

Jiněnka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 6. 2006
Příspěvky: 479

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

S_nadeji napsal(a):

Ja premyslim nad situaci, kdy se ze vztahu stane pratelstvi. Tedy  , kdy se z milencu stanou pratele. Myslim si, ze to mozne je, ale pokud jeden ci druhy si najde partnera, uz to asi nepujde.....

Proto se ptam

Tak to sem nakonec stejně napíšu...

Byli jsme několik let přátelé. Osud tomu chtěl, že nás na několik let svedl dohromady jako partnery a pak z nás opět učinil přátele, což trvá už opět několikátý rok... Je to člověk, kterého si vážím pro jeho ryzí charakter, upřímnost, férovost, opravdovost. Člověk, kterému přesto že jsem ublížila, nikdy vůči mě nezahořkl a byl mi nablízku, ochotný naslouchat, poradit a povzbudit. Člověk, se kterým -a už bude každý z nás kdekoliv- nechci nikdy v životě ztratit kontakt, protože by mi po něm zůstalo v srdci nezaplnitelné místo. Kdyby potřeboval pomoct, udělám co bude v mých silách, bez zaváhání, v kteroukoliv denní či noční dobu. Silná osobnost, kterou jsem zkrátka MUSELA potkat. Přátelství, které je nenahraditelné. Říkejte si co chcete, jsme přátelé, já to tak cítím a pocity se nedají vymluvit, vymluvit lze jen názory. Kdo nezažil, nepochopí.


Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl!

Není tady

 

#14 17. 4. 2007 22:16

host5522
Host

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Jo, Jiněnko. Jenže v tom jsou zamotané i city i sex, víš?? Aspoň po nějakou dobu, co se znáte. Aspoň tak to chápu já.

Jinak samozřejmě respektuju co píšeš, rozumím tomu a taky to mám u někoho tak.

 

#15 17. 4. 2007 22:16

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

S_nadeji napsal(a):

Ja premyslim nad situaci, kdy se ze vztahu stane pratelstvi. Tedy  , kdy se z milencu stanou pratele. Myslim si, ze to mozne je, ale pokud jeden ci druhy si najde partnera, uz to asi nepujde.....

Proto se ptam

Tohle jasně ukazuje, že aspoň z tvého pohledu není přátelství možné, tedy aspoň nějakou dobu. Teď s ní nemůžeš navázat kamarádský vztah, protože je to pořád čerstvé a protože jí pořád miluješ. Až přestaneš, je možné přátelství, možná smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#16 17. 4. 2007 22:18

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Ano, jde to, alespoň ze začátku, i když to budou fakt asi spíše vyjímky. Přátelství má opravdu velmi úzké hranice s láskou (nemyslím tím jen sexem) - taky mluvím o nejlepších přátelích, ne kamarádech, to je fakt asi podstatný rozdíl. A jak už tady bylo řečeno, tohle může posoudit jen ten, kdo to zažil.

Není tady

 

#17 17. 4. 2007 22:19

host5522
Host

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Jojo, s každým dalším příspěvkem vidím, že každý to "přátelství" chápeme uplně jinak. smile

 

#18 17. 4. 2007 22:23

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Však by to byla nuda, kdyby jsme ho každý chápali stejně gloria Ne, já si myslím, že většina pochopí, jaký je rozdíl mezi láskou-vztahem a opravdovým přátelstvím.

Není tady

 

#19 17. 4. 2007 22:24

Jiněnka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 6. 2006
Příspěvky: 479

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

yellow108 napsal(a):

Jo, Jiněnko. Jenže v tom jsou zamotané i city i sex, víš?? Aspoň po nějakou dobu, co se znáte. Aspoň tak to chápu já.

Jinak samozřejmě respektuju co píšeš, rozumím tomu a taky to mám u někoho tak.

City ano, sex už několik let nikoliv (resp. sexuální a jakákoliv jiná fyzická přitažlivost, pro šouraly wink )


Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl!

Není tady

 

#20 17. 4. 2007 22:26

host5522
Host

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Jiněnka napsal(a):

yellow108 napsal(a):

Jo, Jiněnko. Jenže v tom jsou zamotané i city i sex, víš?? Aspoň po nějakou dobu, co se znáte. Aspoň tak to chápu já.

Jinak samozřejmě respektuju co píšeš, rozumím tomu a taky to mám u někoho tak.

City ano, sex už několik let nikoliv (resp. sexuální a jakákoliv jiná fyzická přitažlivost, pro šouraly wink )

Jo, ale BYLO to tam!!!!!!!!!!! smile dumbom

 

#21 17. 4. 2007 22:30

Jiněnka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 6. 2006
Příspěvky: 479

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

yellow108 napsal(a):

Jo, ale BYLO to tam!!!!!!!!!!! smile dumbom

Copak skutečnost, že to tam kdysi dávno bylo, znamená, že už v budoucnu nikdy více nemůžeme být přáteli???


Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl!

Není tady

 

#22 17. 4. 2007 23:43

S_nadeji
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 491

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

KALIK napsal(a):

S_nadeji napsal(a):

Ja premyslim nad situaci, kdy se ze vztahu stane pratelstvi. Tedy  , kdy se z milencu stanou pratele. Myslim si, ze to mozne je, ale pokud jeden ci druhy si najde partnera, uz to asi nepujde.....

Proto se ptam

Tohle jasně ukazuje, že aspoň z tvého pohledu není přátelství možné, tedy aspoň nějakou dobu. Teď s ní nemůžeš navázat kamarádský vztah, protože je to pořád čerstvé a protože jí pořád miluješ. Až přestaneš, je možné přátelství, možná smile

Tak TOHLE rozhodne nic jasne neukazuje lol lol

Není tady

 

#23 17. 4. 2007 23:44

S_nadeji
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 491

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Jiněnka napsal(a):

yellow108 napsal(a):

Jo, ale BYLO to tam!!!!!!!!!!! smile dumbom

Copak skutečnost, že to tam kdysi dávno bylo, znamená, že už v budoucnu nikdy více nemůžeme být přáteli???

Tomu rikam odpoved na moji otazku godlikegodlikegodlikegodlike

Není tady

 

#24 17. 4. 2007 23:49

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

Ale ano smile Když přátelství podmiňuješ nepřítomností partnera partnera, tak ho miluješ wink


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#25 17. 4. 2007 23:51

S_nadeji
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 491

Re: Muz a Zena, nejlepsi pratele

KALIK napsal(a):

Ale ano smile Když přátelství podmiňuješ nepřítomností partnera partnera, tak ho miluješ wink

nepodminuji, jen se ptam.

Myslim si, ze by partnerovi, nebo partnerce mohlo vadit, kdybych se casto vidal s clovekem druheho pohlavi...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů