Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 17. 4. 2007 13:33

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: zamilovany manzel

faf napsal(a):

Feuri, sa nestazuj, vsak to poznas nie, ze "je lepsie zhoriet, nez vyhasnut"....
Ktovie, co si o tom v stredoveku mysleli ubohe domnele carodejnice....lol
tongue

No právě ... 100 % bych v té době plápolala na hranici tongue


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#52 17. 4. 2007 13:38

majkafa
Host

Re: zamilovany manzel

lueta napsal(a):

Ale hlavně! Ten chlap je podle mně charakter. Řekl všechno na rovinu. mohl ji ošukat a dělat že se nic nestalo. Asi píšu zmateně, spěchám, ale já bych si takového chlapa vážila. Zamiloval se, mluví na rovinu, chce to řešit......

Luet, opravdu je charakter, když to ženě, která se nikdy nemusela nic dozvědět, hodil vše na hrb, a se trápí? Zkus si představit sebe na jejím místě, jak ti je, když nic nevíš a nic se nemění a když se nic v jeho chování nemění a najednou to na tebe vybalí. Nedospělý muž, děcko, co si neumí vyřešit samo svůj problém a raději ublíží nejbližším. Můj názor. A názor všech psychologů v různé literatuře na tohle téma. Ale chápu, že někdo to může mít jinak, třeba ty. Mně to od něj přijde strašně zlé, nefér, rozbila bych mu d*žku. big_smile Hrozně mě tím rozčilil.

 

#53 17. 4. 2007 13:39

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: zamilovany manzel

Jo, faf a nestěžuji si ... momentálně si to razím na plnej plyn a užívám si to!


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#54 17. 4. 2007 13:39

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: zamilovany manzel

lueta napsal(a):

Adři, jednou mi někdo řekl, že pokud tomu druhému u partnera  nic nechybí, nemá potřebu hledat jinde. Vždycky, když čtu nějaké nářky, tak si na to vzpomenu. Ale hlavně! Ten chlap je podle mně charakter. Řekl všechno na rovinu. mohl ji ošukat a dělat že se nic nestalo. Asi píšu zmateně, spěchám, ale já bych si takového chlapa vážila. Zamiloval se, mluví na rovinu, chce to řešit......

Luet, ale ČO NA TOM, KUA, môže asi tak rieši tá nebohá manželka???!!! To si musí vyrieši on, resp. možno ešte s tou druhou, ale čo asi tak môže alebo má urobi manželka???? Ak je chyba niekde v ich vzahu, stačí poveda: Okukala si sa mi, alebo: Pribrala si, že sa mi na teba zle pozerá, alebo: Už sa len hádame alebo niečo podobne láskavé a empatické - lenže v tom prípade MOŽE manželka skutočne niečo robi bez tej úplne zbytočnej informácie, s ktorou si dotyčná skutočne, ale naozaj NEMÁ čo poča... že on má INÚ(alebo sa zamiloval do inej, alebo sa vyspal s inou/iným, doplňte si podža žubovôle a situácie). To je podža mňa hulvátstvo.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#55 17. 4. 2007 13:40

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: zamilovany manzel

Feuria napsal(a):

Babo - vyhnula bych se kategorickým soudům ... když jsi sám nezažil (já vím - budeš tvrdit, že ty nikdy) ale nech bejt! ...

jen jsem napsal svuj pohled ,nic vic.Neuneses to, tedy tvuj problem.Nikoho nesoudim, tak jest to v mych ocich.S tim nic nenadelam.A jestli se k nim radis,no potrefena husa se prvni ozve. dumbom

Upravil(a) baba (17. 4. 2007 13:40)

Není tady

 

#56 17. 4. 2007 13:45

nika1971
♥♥-----
Registrovaný: 17. 4. 2007
Příspěvky: 53

Re: zamilovany manzel

majkafa napsal(a):

nika1971 napsal(a):

ako sa s tym vyrovnat, ako pomoct manzelovi prekonat tu krizu

Hlavně se zajímej, jak bys překonala tu krizi ty. Ty jsi pro sebe na prvním místě. To, že chceš pomoct manželovi, je chvályhodné, ale o něčem to svědčí a to o ničem dobrém pro tebe. Zajdi na Život po nevěře, jak ti tady radí a čti a čti. pussa
Je to zbabělec, když ti to řekl. Nebyl schopen vyřešit si to sám se sebou, vždy o co jednodušší je ranit toho druhého, a se v tom utápí on. Já to ze sebe přesunu na partnera, jupí. Je to od něj hodně špatný, že nedokázal držet pusu a vybalil to na tebe. Pokud nechtěl ze vztahu odcházet, měl být zticha a vyřešit si to sám v sobě. sad

to mas pravdu

Není tady

 

#57 17. 4. 2007 13:46

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: zamilovany manzel

faf napsal(a):

Baba, no ano, je to o slabom charaktere a nedostatku odvahy, myslim.... sad

na druhej strane, cisto z teoretickeho hladiska, ak svojou neverou partnerovi nijako neublizim, nijako nezasiahnem do nasho vztahu, je to zle?

cele je to velmi diskutabilne, a ja osobne mam radsej ferove spravanie, nie vzdy to vsak tak uplne a hned ide. hmm

No, i kdyz to do vztahu nezasahne, zle to je.Jednou to muze prasknout,i kdyz uz muze byt davno po tom.A rozhhodne kdyz uz, tak tak, aby se to ten druhy nikdy,nikdy nemohl dozvedet,pokud to beru jako zalet na sex.osukat a zastrelit.pokud mi teda na partnerovi zalezi a vazim si ho.Pak ale tedy proc jsem neverny....moc otazek najednou.
jeste pro Fe> priste se te zeptam, jestli jsi zvedava na muj nazor,nez nekoho odstrelim.

Upravil(a) baba (17. 4. 2007 13:49)

Není tady

 

#58 17. 4. 2007 13:46

majkafa
Host

Re: zamilovany manzel

Jak tady už někdo psal, přesně, on měl špatné svědomí tak šel, vybalil vše na manželku a jupí, jeho svědomí už je čisté, pomodlil se tři otčenáše a tři zdravas jako po zpovědi a manželka a se v tom rochní, co je mi po tom? Já jsem se přiznal, já mám svědomí čisté. Ježíší, jsem tak rozčílená, fakt bych za ním šla a dala mu do d*žky, ač takovéhle vyjadřování je u mne výjimečné. Já bych mu nabančila, pitomci. lol

 

#59 17. 4. 2007 13:46

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: zamilovany manzel

Blackie napsal(a):

No víš, měl jsem strašný strach, co to udělá s námi.....s námi dvěma. Ale přežili jsme to spolu. A dokonce tak, že bylo (a je) podruhé. I když jsem měl těch pár dní po druhém porodu strach, až jsem pomalu nemoh mluvit. Dneska jsou malýmu 3 a krom boulí a odřených kolen je OK. Doktoři nám říkali, že se to stává (nerad bych tu rozebíral, proč se TO stalo) tak v 1% a ač bych to nikomu nepřál, my jsme zrovna byly na řadě :-(

Je mi žúto, že sa to stalo, teší ma, že druhýkrát sa to nestalo, a mᚠmôj obdiv(aj so ženou) za to, ako ste zvládli jednu z asi najhorších vecí. Dokázali ste ju spracova a (možno, to už špekulujem) obráti na niečo dobré tým, kým ste sa vďaka tomu stali... pussa rock


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#60 17. 4. 2007 13:48

nika1971
♥♥-----
Registrovaný: 17. 4. 2007
Příspěvky: 53

Re: zamilovany manzel

Selima napsal(a):

adra napsal(a):

jak pomoci manželovi překonat tu krizi??!! a co ty?? promin...chlapi (NE VSICHNI) mají ve zvyku se svěřit partnerce se svou neverou ..tedy tady to tedy - když tvrdíš - nevěra nebyla - ale svěřil se - aby ulevil svému svědomí...tížilo ho že "ti ublížil"....ted to tíží tebe....je to tedy jen jedna z možných variant...možná se pletu...
Jak píše Fe, nejde tady tak zcela o to jestli "s ní něco měl" nebo ne...kolikrát je to i lepší když je tam "jen" sex a ne city....asi si měli co říct i bez sexu...a bylo jim spolu dobře....a už není...manžel ti asi opravdu nechtěl ubližovat...tedy jak ti mohl ubližovat když jsi o tom něveděla že??!! no a tak to skončil a pro jistotu tu to ještě řekl...no nevím radu nemám jen jsem vyjádřila svuj názor....
když s ní nespal pak vubec nedokážu pochopit proč ti o ní vubec říkal
vždycky se mi líbí řeči typu - byli spolu jen hodinu...s dcerou bla bla....ty jsi je viděla? jsem ošklivá ale nemužu jinak, tuším že tohle není to co by jsi  hchtěla  slyšet....va

Ja by som VOBEC neriešila, či spolu spali alebo nie, to je vedžajšie. Ja by som riešila, o čo mu ide, keď jej to povedal... Načo???!!! dumbom Dodatočne... A spýtala by som sa ho, čo očakáva teraz od nej(teda odo mňa, keby šlo o prvú osobu)... Zamilova sa nie je zločin, a je to vežmi málo o vôli človeka - ale je o vôli človeka nezraňova svojím zamilovaním ostatných, ktorých sa to netýka a ktorí hlavne s tým zamilovnaím nijakovsky nemôžu nič urobi... A tu vidím jeho "vinu" alebo skôr zlyhanie. Možno to bol výkrik o pomoc, možno reakcia rozmaznaného decka, ktoré má pocit krivdy(akú si navyše samo spôsobilo)... Ja by som zistila, ako sa veci majú a čo manžel odo mňa očakáva.

co ocakava? ze budem taka ako doteraz...ja som mu na to povedala, ze ranil moju doveru, ranil mna...vsetko zalezi, ako sa bude snazit on, co do nasho vztahu vlozi...neda sa prestat tam, kde sme skoncili...musime si vsetko budovat nanovo

Není tady

 

#61 17. 4. 2007 13:50

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: zamilovany manzel

budovat, ale společně, ne že se bude snažit jen on wink


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#62 17. 4. 2007 13:50

Blackie
Host

Re: zamilovany manzel

Selima napsal(a):

Blackie napsal(a):

No víš, měl jsem strašný strach, co to udělá s námi.....s námi dvěma. Ale přežili jsme to spolu. A dokonce tak, že bylo (a je) podruhé. I když jsem měl těch pár dní po druhém porodu strach, až jsem pomalu nemoh mluvit. Dneska jsou malýmu 3 a krom boulí a odřených kolen je OK. Doktoři nám říkali, že se to stává (nerad bych tu rozebíral, proč se TO stalo) tak v 1% a ač bych to nikomu nepřál, my jsme zrovna byly na řadě :-(

Je mi žúto, že sa to stalo, teší ma, že druhýkrát sa to nestalo, a mᚠmôj obdiv(aj so ženou) za to, ako ste zvládli jednu z asi najhorších vecí. Dokázali ste ju spracova a (možno, to už špekulujem) obráti na niečo dobré tým, kým ste sa vďaka tomu stali... pussa rock

Mám takový pocit, že nás to víc spojilo...

 

#63 17. 4. 2007 13:51

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: zamilovany manzel

rock storstark stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#64 17. 4. 2007 13:52

nika1971
♥♥-----
Registrovaný: 17. 4. 2007
Příspěvky: 53

Re: zamilovany manzel

Blackie napsal(a):

lueta napsal(a):

Adři, jednou mi někdo řekl, že pokud tomu druhému u partnera  nic nechybí, nemá potřebu hledat jinde. Vždycky, když čtu nějaké nářky, tak si na to vzpomenu. Ale hlavně! Ten chlap je podle mně charakter. Řekl všechno na rovinu. mohl ji ošukat a dělat že se nic nestalo. Asi píšu zmateně, spěchám, ale já bych si takového chlapa vážila. Zamiloval se, mluví na rovinu, chce to řešit......

Tak to s tím hledáním jinde je přesně můj případ - mám všechno co můžu dostat, nic mi nechybí, tak proč hledat jinde ? Lepší to pro mne nikde nemůže být.
Ovšem pakjsou asi taky lovci zážitků ap. a to je o něčem jiném (pár "lovců" takových znám)

moj mi to presne povedal...ma to, co inde nenajde...islo len o zvedavost a spadol do toho

Není tady

 

#65 17. 4. 2007 13:53

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: zamilovany manzel

docela mě pobavilo, že nikde jinde by to nebylo lepší big_smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#66 17. 4. 2007 13:54

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: zamilovany manzel

baba napsal(a):

Feuria napsal(a):

Babo - vyhnula bych se kategorickým soudům ... když jsi sám nezažil (já vím - budeš tvrdit, že ty nikdy) ale nech bejt! ...

jen jsem napsal svuj pohled ,nic vic.Neuneses to, tedy tvuj problem.Nikoho nesoudim, tak jest to v mych ocich.S tim nic nenadelam.A jestli se k nim radis,no potrefena husa se prvni ozve. dumbom

A zase soud lol JO, KEJHÁŠ HLASITĚ BABO ...
Mě osobně je to fuk ... nevím, co bych na tom neměla unést big_smile docela mě to spíš pobavilo.
Samozřejmě mᚠna svůj názor svaté právo! Ale uvědom si, jak to podávᚠa že je tu spousta dam a žen, které si právě tím to procházejí ! Ty jsi to nikdy nezažil, ale to neznamená, že nemᚠprávo se k tomu vyjadřovat ... jen se mi nelíbil ten způsob a to jsem napsala ! Na to mám snad také právo, né ? reta

Upravil(a) Feuria (17. 4. 2007 13:57)


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#67 17. 4. 2007 13:54

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: zamilovany manzel

Cituješ nepresne, Kolíku, a škoda, že a to tak pobavilo... Že si nevieš ani predstavi, že by TOTO fakt mohol nejaký chlap vo vzahu cíti...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#68 17. 4. 2007 13:56

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: zamilovany manzel

Sel, já necitoval přesně, to by se mi do té věty nehodilo wink Myslím si, že může být vždycky něco lepšího. Vždy jak by ten vztah vypadal, kdyby to bylo pořád stejné nebo horší wink


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#69 17. 4. 2007 13:57

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: zamilovany manzel

Si představ, supr ženská povahově a supr milenka k tomu, nebylo by to skvělý? big_smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#70 17. 4. 2007 13:57

nika1971
♥♥-----
Registrovaný: 17. 4. 2007
Příspěvky: 53

Re: zamilovany manzel

majkafa napsal(a):

lueta napsal(a):

Ale hlavně! Ten chlap je podle mně charakter. Řekl všechno na rovinu. mohl ji ošukat a dělat že se nic nestalo. Asi píšu zmateně, spěchám, ale já bych si takového chlapa vážila. Zamiloval se, mluví na rovinu, chce to řešit......

Luet, opravdu je charakter, když to ženě, která se nikdy nemusela nic dozvědět, hodil vše na hrb, a se trápí? Zkus si představit sebe na jejím místě, jak ti je, když nic nevíš a nic se nemění a když se nic v jeho chování nemění a najednou to na tebe vybalí. Nedospělý muž, děcko, co si neumí vyřešit samo svůj problém a raději ublíží nejbližším. Můj názor. A názor všech psychologů v různé literatuře na tohle téma. Ale chápu, že někdo to může mít jinak, třeba ty. Mně to od něj přijde strašně zlé, nefér, rozbila bych mu d*žku. big_smile Hrozně mě tím rozčilil.

ja som ale nieco tusila

Není tady

 

#71 17. 4. 2007 13:59

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: zamilovany manzel

jeste pro Fe> priste se te zeptam, jestli jsi zvedava na muj nazor,nez nekoho odstrelim.

Mě se ptát nemusíš - jen proboha nikoho neodstřeluj big_smile ale vlastně - mě je to jedno reta


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#72 17. 4. 2007 13:59

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: zamilovany manzel

KALIK napsal(a):

Si představ, supr ženská povahově a supr milenka k tomu, nebylo by to skvělý? big_smile

Supr ženské ma nelákajú... resp. poznám ich dos, ale ešte som sa za žiadnu nevydala, ani som so žiadnou nemala vzah... Skús ma naláka na nejakú inú neodolatežnú predstavu...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#73 17. 4. 2007 14:00

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: zamilovany manzel

Blackie napsal(a):

Selima napsal(a):

Blackie napsal(a):

No víš, měl jsem strašný strach, co to udělá s námi.....s námi dvěma. Ale přežili jsme to spolu. A dokonce tak, že bylo (a je) podruhé. I když jsem měl těch pár dní po druhém porodu strach, až jsem pomalu nemoh mluvit. Dneska jsou malýmu 3 a krom boulí a odřených kolen je OK. Doktoři nám říkali, že se to stává (nerad bych tu rozebíral, proč se TO stalo) tak v 1% a ač bych to nikomu nepřál, my jsme zrovna byly na řadě :-(

Je mi žúto, že sa to stalo, teší ma, že druhýkrát sa to nestalo, a mᚠmôj obdiv(aj so ženou) za to, ako ste zvládli jednu z asi najhorších vecí. Dokázali ste ju spracova a (možno, to už špekulujem) obráti na niečo dobré tým, kým ste sa vďaka tomu stali... pussa rock

Mám takový pocit, že nás to víc spojilo...

tummenupp godlike


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#74 17. 4. 2007 14:01

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: zamilovany manzel

Sel, tak si představ mě, supr kluk a supr... no, prostě všechno lol


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#75 17. 4. 2007 14:02

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: zamilovany manzel

gloria Chýba tu červenací smajlík... kapitulation rodna


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů