Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 16. 4. 2007 17:33

Andrejička
♥♥♥♥---

Nejlepší způsob jak zhubnout nohy...???

Poradí někdo? Myslím samozřejmě cvičením....smile

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/0;1;0;0/st/20120217/l/27/k/b613/ttc.png

Není tady

#2 16. 4. 2007 18:35

vikyrek
♥♥♥----
Místo: Benešov

Re: Nejlepší způsob jak zhubnout nohy...???

Co vím, tak spinning není špatný. Většinou je koncipovaný na formování problém. partií- nohou a zadku, ne na nabírání svalů. Ale taky chodím do posilovny (hlavně proto, že mi ji postavili 10 kroků od domu:) ) a tam doporučuju stroje na přední, zadní, vnější i vnitřní stehna a pro vyváženost je fajn také posilovat lýtka. Nohy jsou pak souměrnější. Sice nám holkám nehrozí, že bychom jen tak začaly nabírat svalovou hmotu, ale pro vytvarování je stejně lepší větší počet opakování a menší zátěž. A už se rozhodneš jakkoli, tak nezapomínej na strečing. Nejen, že tě pak nožky nebudou bolet, ale při pravidelném, protahovaní získají svaly lepší tonus... jak to říct... svaly se tak nějak lépe poskládajísmile
No ale asi nemusím dodávat že posilovat jen spodní část těla není úpně O.K.smile Zbytečně si tím přitížíme- třeba pak máme horší držení kila a hned jsme opticky o nějaké kilo "větší"  hmm  Tak hodně zdaru a hlavně nepolevuj! Nejsi v tom sama styrka

Není tady

#3 17. 4. 2007 14:14

Tia
♥♥♥♥---

Andrejička napsal(a):

Poradí někdo? Myslím samozřejmě cvičením....smile

No spinning bych ja tedy moc nedoporucovala, driv sem na nej chodila casto, asi 3 krat tydne a nohy a zadek mi spis zesilily! Myslim, ze na zestihleni nohou bude nejlepsi beh a rychla chuze a doplnila bych to nejakym protahovacim tvarovacim cvicenim jako je pilates nebo joga, popr. kalanetika.
Hodne stesti smile

Není tady

#4 8. 5. 2007 1:18

kachenquita
♥------

Ahojky já vřele doporučuju power-plate, je to taková vibrační plošina. Makačka ale suprově zabírá, cvičíš na tom jen 10 minut. Suprově mě to zpevnilo a vygumovalo celošku :-) Chodím sem: www.agilsoft.cz

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí