Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 16. 4. 2007 13:30

Blackie
Host

Ach jo, ta komunikace....

Holky svého času už jsem to tu řešil, ale pořád se mi nějak nedaří zjistit problém - šlo o stydlivost partnerky, nevím, jestli to spadá sem, nebo do psychologie.

Ve stručnosti to popíšu...bavíme se v posteli na téma sex, ona mi řekne - tohle se mi až tak nelíbí, já povídám, a co by se Ti líbilo ? A ona na to - když já se stydím (podotýkám, máme 2 děti, nějaký ten rok spolu atd., jinde žádný problém nevidím). A já říkám, přede mnou se nemusíš stydět o ničem mluvit, a a se snažím, jak se snažím (ono to moje snažení se  něco vydolovat moc dlouho netrvá, abych jí ty moje otázky neznechutil) - tak to prostě stále zůstává na bodě - když já se stydím.

Máte nějaký nápad, jak z toho ? Já fakt nevím. Je samozřejmě možné, že si ze mně moje drahá polovička jen tak utahuje, a já protože jsem chlap to nevidím. Ale možná taky ne..

Upravil(a) Blackie (16. 4. 2007 13:31)

 

#2 16. 4. 2007 13:46

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Ach jo, ta komunikace....

ty Blackie a proč jí do toho za každou cenu tlačíš ? Když je jí to nepříjemný, tak jí nech na pokoji ne ?

Není tady

 

#3 16. 4. 2007 13:51

Blackie
Host

Re: Ach jo, ta komunikace....

Tiina napsal(a):

ty Blackie a proč jí do toho za každou cenu tlačíš ? Když je jí to nepříjemný, tak jí nech na pokoji ne ?

Jako do čeho ? Ok, moje možná špatná chlapská dedukce jo ? Zeptám se, co by se libilo -> stydi se rict, takze neco, co by se ji libilo mozna existuje, ale treba se to stydi rict. A proc to sonduju ? Nerad bych se po par letech dozvedel, ze jsem se neumel zeptat jinak na jeji potreby. Jasne taky na to muzu rezignovat a uz to "kdyz ja se stydim" prechazet a nechat byt......teda ted to uz tak je.

Proste netlacim za kazdou cenu, jen se tu ptam, abych prave netlacil doma.

 

#4 16. 4. 2007 13:57

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: Ach jo, ta komunikace....

Blackie já mám taky ten samý problém jako tvoje partnerka. Stydím se. Hrozně. Není k tomu žádný důvod. A přesto se mi nedaří to překonat. kapitulation

Není tady

 

#5 16. 4. 2007 14:01

Ra
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 5. 2006
Příspěvky: 952

Re: Ach jo, ta komunikace....

Napadá mě otázka: A co by ti pomohlo přestat se stydět?
Za co se stydíš? Jak vznikl stud před otcem svých dětí?

držím palce!

hjarta

Není tady

 

#6 16. 4. 2007 14:01

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Ach jo, ta komunikace....

Blakcie...když se někdo stydí...tak to z n+j prostě nedostaneš...já tedy reaguju jen podle své zkušenosti...touha říct něco....a k tomu stydlivost...to je vražedná kombinace...pro mě...dnes si dokážu říct co bych chtěla...funguje to(nejen v sexu) prostě všeobecně...jasná formulace, přímo jendochuá přínásí velký úspěch(fakt jsem neveděla že to je tak snadné).....ale vratím se k tíématu...prostoě to je na jazyku říct CO BCH CHTěla ale NEJDE TO VYSLOVIT, prostě to přes ty ústa nejde a nejde...a tak bych chtěla....

a partnerka ti ani nenaznačí...rukou, aby vzala tvoji a vedla tě...myslím že když se stydí...nezmužeš ty  asi nic...spíš mě zajímá proč to chceš vědět??je spokojená v milování? to ti dokže říct?? mᚠtřeba obavu z toho že když "ji něco nesplníš" půjde jinam(promin)...ono ji to tak vyhovuje...a ty jsi možná zvědavý co tak a si má za přání a tužby...ale je dost možné že ti to zustane skryto...minimálně j´hodně dlouho...ty by jsi pro ni udělal vše co ji na očích vidíš...nech taky něco na ní...
ona se tě ptá co se líbí tobě...nebo se stydí i zeptat tebe??


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#7 16. 4. 2007 14:09

sharon
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 9. 2006
Příspěvky: 874

Re: Ach jo, ta komunikace....

Blackie... a co sklenka vína, nepomůže rozvázat jazyk? Taky se mi neříká vše snadno a většinou ta sklenka pomůže.storstark Zkus jí taky v klidu vysvětlit, kam může v partnerství vést nedostatek komunikace.. ale způsobem že je ti to líto a né že jí varuješ.. Držím palečky teda..wink


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21051.png

Není tady

 

#8 16. 4. 2007 14:39

Natynka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 1237

Re: Ach jo, ta komunikace....

Blackie,
je hezké,  že se na to citlivě ptáš, tím vlastně dávᚠnajevo, že ti na manželce stále záleží a že chceš, aby se jí to s tebou líbilo a její prožitky byly co nejintenzivnější .... (jako určitě tvé). Zkusila bych sklenku vína, možná dvě, třeba se pak stydět přestane. A nebo dělat, co tě napadne a pak už vycítíš, jestli je jí to příjemné, nebo ne. Rozkoš přece nezná hranice ...


Popřej mi pane, abych v boji, který jde životem, měla odvahu riskovat a udeřit.
A mám - li zvítězit, dej, a je to po právu.
A mám - li prohrát, dej, abych dovedla stát u cesty a pozdravit vítěze, až půjde kolem.

Není tady

 

#9 16. 4. 2007 14:40

Blackie
Host

Re: Ach jo, ta komunikace....

adra napsal(a):

Blakcie...když se někdo stydí...tak to z n+j prostě nedostaneš...já tedy reaguju jen podle své zkušenosti...touha říct něco....a k tomu stydlivost...to je vražedná kombinace...pro mě...dnes si dokážu říct co bych chtěla...funguje to(nejen v sexu) prostě všeobecně...jasná formulace, přímo jendochuá přínásí velký úspěch(fakt jsem neveděla že to je tak snadné).....ale vratím se k tíématu...prostoě to je na jazyku říct CO BCH CHTěla ale NEJDE TO VYSLOVIT, prostě to přes ty ústa nejde a nejde...a tak bych chtěla....

a partnerka ti ani nenaznačí...rukou, aby vzala tvoji a vedla tě...myslím že když se stydí...nezmužeš ty  asi nic...spíš mě zajímá proč to chceš vědět??je spokojená v milování? to ti dokže říct?? mᚠtřeba obavu z toho že když "ji něco nesplníš" půjde jinam(promin)...ono ji to tak vyhovuje...a ty jsi možná zvědavý co tak a si má za přání a tužby...ale je dost možné že ti to zustane skryto...minimálně j´hodně dlouho...ty by jsi pro ni udělal vše co ji na očích vidíš...nech taky něco na ní...
ona se tě ptá co se líbí tobě...nebo se stydí i zeptat tebe??

No v podstatě mi jde o jediné....tedy pokud neřeším něco co neexistuje. Jde mi o to, že by mohl být něco, co by se jí strašně moc líbilo, já bych jí to rád splnil, a "jen" kvůli tomuhle jsme o to oba připraveni (třeba se zase pletu) - tím myslím ona o potěšení z toho, co by se jí líbilo a já o potěšení vidět že prožívá něco, co ji vzrušuje.
Obavu, že půjde jinam mám asi jako každý normální člověk - ne přímo v souvislosti s tímhle, ale prostě jako každý, který má partnera, vždy je nějaká ta nejistota.
A když se ptám, jestli by chtěla něco změnit, říká že ne, tak mne to utvrzuje v tom, že je všechno OK, proč ale potom ty odpovědi - "když já se stydím" - tohle mi prostě jako chlapovi nejde dohromady a tak tu stojím a nějak si to neumím dát k sobě dohromady.
Adro, když vezmu cos psala, je to možná přesně ono, to ze je to na jazyku, ale nejde to dal, jak se Ti podarilo se toho zbavit ?
Holky mozna si reknete, co ten chlap furt blbne, ja bych proste chtel byt jeste lepsi manzel, milenec...proste dosadte podle sveho. Ale ne za kazdou cenu. Jeste uvidim, co se dal doctu v peti jazycich lasky, uz byl doma pozadavek na zapujceni, tak se to treba nejak dal vyvine.
Ja vim, nemam si na co stezovat, muzu byt rad, ze jsem rad. Ja se proste jen tak ptam.

Alkohol = nekecej a delej. tonguetongue  - teda ne tak hrube, ale asi tak bych to popsal....

 

#10 16. 4. 2007 15:02

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Ach jo, ta komunikace....

Nevím co zkusit se jí s tím svěřit jako první... A pak se zeptat na její názor... Nebo třeba si sex moc neužívá a ani neví co by jí vyhovovalo...


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#11 16. 4. 2007 15:24

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Ach jo, ta komunikace....

Když jsem přibrala, začla jsem se stydět milovat se při světle, a kdyžjsem to manžovi řekla, tak řekl, a zhubnu. Bezva. Samotnou by mě to nenapadlo. A pak jsem i přestala kvůli tomu  mít chu na sex, protože jsem  pořád musela myslet na svoje tělo, a odvázat jsem se mohla jen po pár paňákách. Smutné.

Upravil(a) Regina (16. 4. 2007 15:26)


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#12 16. 4. 2007 16:09

wentil
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 4. 11. 2006
Příspěvky: 25

Re: Ach jo, ta komunikace....

tak ji to napis jako dopis, nech to nekde schovane.. jen napad

Není tady

 

#13 16. 4. 2007 17:11

Marionka
♥♥-----
Registrovaný: 9. 1. 2007
Příspěvky: 37

Re: Ach jo, ta komunikace....

To s tím dopisem je naprosto přesné a funguje. Já když jsem se styděla něco svému milenci říct, tak jsem mu to vždy napsala. Mailem. Tam řeknu vše. Nikdo nevidí, jak se tvářím, nevidí, jak to ze mě leze jako "z chlupaté deky" a nevidí taky jak strašně očekávám odpověď.

Není tady

 

#14 16. 4. 2007 17:18

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Re: Ach jo, ta komunikace....

co si třeba společně listovat kamasútrou, nebo shlédnout nějaký erotický film, mohl by si sám začít, co tě tam zaujalo a co bys chtěl zkusit.
mě když se manžel přímo zeptá, taky se zaseknu.
Ale na druhou stranu, klidně začnu na tohle téma mluvit sama.

Není tady

 

#15 16. 4. 2007 20:09

Blackie
Host

Re: Ach jo, ta komunikace....

Holky děkuju Vám všem, mám zase o čem přemýšlet, jako obvykle nebudu tlačit na pilu a uvidím co bude dál. Každopádně mám zase o trošičku jasněji jak to může být s tou ženskou duší.

Děkuju.

 

#16 16. 4. 2007 20:13

Blackie
Host

Re: Ach jo, ta komunikace....

Regina napsal(a):

Když jsem přibrala, začla jsem se stydět milovat se při světle, a kdyžjsem to manžovi řekla, tak řekl, a zhubnu. Bezva. Samotnou by mě to nenapadlo. A pak jsem i přestala kvůli tomu  mít chu na sex, protože jsem  pořád musela myslet na svoje tělo, a odvázat jsem se mohla jen po pár paňákách. Smutné.

Hmm, no to je teda docela drsný (od něj), já bych se spíš snažil dodat sebevědomí, přece se pořád miluje s tou samou ženou, a potmě nebo při světle. Jo, není nad "citlivé podání". Sakra fakt to s náma občas není jednoduché sad

 

#17 16. 4. 2007 21:04

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Ach jo, ta komunikace....

Blackie, jestli se můžu jen tak zvědavě zeptat, kolik partnerů měla Tvoje paní před manželstvím?
Z toho, co popisuješ, bych si dovolila tipovat, že jsi byl jejím prvním partnerem, který ji připravil o panenství a následovně se stal jejím manželem.
Z problému KDYŽ-JÁ-SE-STYDÍM nelze nic vysledovat. Buďto Tvoje paní nemá žádnou sexuální představivost, tak, jak to mezi Vámi běží, tak jí to vyhovuje a když bys chtěl vyzkoušet něco navíc, tak samotná představa "něčeho navíc" nažene Tvojí paní husí kůži jak pralinky. Nebo má nějaký vnitřní problém, zakotvený ve výchově nebo v zážitcích z dětství. To je druhá věc.
Osobně si myslím, že by si partneři v sexu měli vycházet vzájemně vstříc. Hranice končí tehdy, kdy jsou sexuální podmínky jednoho z patrnerů pro druhého buď bolestivé, nebo ponižující a touto cestou není ochoten se druhý z partnerů vydat.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#18 16. 4. 2007 21:14

LOVERKA
♥♥-----
Registrovaný: 23. 3. 2007
Příspěvky: 70

Re: Ach jo, ta komunikace....

Blackie...

ja som mala taky isty problem..pred priatelom som sa hambila, ale on je proste perverzny clovek a ako tak o sexe a veci tykajucich sa toho hovoril ako o niecom co je uplne bezne som si nejako aj ja zvykla a nemam uz teraz problem o tom hovorit......


Všetko čo chceme je niekto kto nás bude počúva.

Franklin P. Jones

Není tady

 

#19 16. 4. 2007 21:47

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Ach jo, ta komunikace....

LOVERKA: a dokážeš otevřeně definovat hranice přítelovy perverzity:) ? Umíš na rovinu popsat to, co  na Tobě přítel chtěl? Jsme na sexuologickém fóru, takže by se neměl nikdo stydět :p


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#20 16. 4. 2007 22:26

kacatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 3. 2007
Příspěvky: 259

Re: Ach jo, ta komunikace....

Taky jsem se hrozně styděla vyjádit... Měla jsem uplně jasný představy, co bych s přítelem chtěla zažít, co mu říct, ale vždycky když se zeptal, zasekla jem se dumbom Pak jsme jeden večer trochu popili, najeli na tohle téma a já mu posilněná alkoholem konečně řekla své touhy a s čím mám problém. Vyvinul se z toho strašně dlouhý rozhovor, ale od té doby si sex oba užíváme mnohem víc!!! A je to vážně super tummenupprodna Takže já osobně jsem taky pro alkohol visslal

Není tady

 

#21 16. 4. 2007 23:24

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Ach jo, ta komunikace....

Nechci spekulovat, ale kdybych si měla tipnout, co by se jí líbilo, tak asi vím - aby neměla v posteli pocit laboratorní myšky, na které se zkouší různé vědecké postupy a aby se spíš cítila jako milovaná žena, s kterou její muž nevykonává činnosti, jen se s ní tak obyčejně, přirozeně mazlí a miluje


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#22 17. 4. 2007 3:28

Lydie
♥♥-----
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 77

Re: Ach jo, ta komunikace....

Blackie napsal(a):

Holky děkuju Vám všem, mám zase o čem přemýšlet, jako obvykle nebudu tlačit na pilu a uvidím co bude dál. Každopádně mám zase o trošičku jasněji jak to může být s tou ženskou duší.

Děkuju.

Já se svým mužem oslavím 25 výročí svatby,brali jsme se mladí no.Takže teď máme doma skoro nevěstu se synátorem,druhý-starší synátor jenom dělá nervy a to nemluvím o nervech s podnikáním.V jiné diskusi jsem psala,proč nemůžu spát-kvůli synátora.Ale to je o něčem jiném.My si zajedeme na chalupu,sbalíme DVD,spoustu filmů-i hodně po*no.Pak když se zabydlíme,udělám mňamku na zobání abychom nebyli o hladu a koukáme.Některé ty po*na taky nemůžu skousnout,ale v tom se většinou s manželem shodnem.Jóóó a to hlavní,otevřem láhev vodky a koukáme a jíme a sexujeme.Někdy mi také některé věci nevyhovují,ale to je právě to,že má člověk uvolněný jazyk a řekne to.Sama jsem netušila,jaké rozkoše můžu zažít a řeknu upřímně,že za střízliva bych asi taky odolávala.Menší opička určitě nemůže být na škodu.To neříkám každý den!Jednou za čas,abys zjistil "vo co gou".Také mi mužíček koupil prádélko,tak to nemá chybu.Musíš sám zjistit jak na tu svoji berušku.Možná také,kdybys ji přidržel-to si pamatuji jak chtěl manžel poprvé zezadu a do zadečku.Nechtěla jsem,ze začátku to bolelo,ale pak to bylo moc fajn,ale zahrál si na tvrďáka a mě to ještě více vzrušilo.Zkus být trošku dominantní a přikázat co musí udělat.To určitě poznáš,jestli přistoupí na tvou hru nebo ne.Snad se vám to povede.Byla by to škoda,protože milování s milovaným člověkem je ten nejhezčí dar.par

Není tady

 

#23 17. 4. 2007 3:33

Lydie
♥♥-----
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 77

Re: Ach jo, ta komunikace....

mashanka napsal(a):

Nechci spekulovat, ale kdybych si měla tipnout, co by se jí líbilo, tak asi vím - aby neměla v posteli pocit laboratorní myšky, na které se zkouší různé vědecké postupy a aby se spíš cítila jako milovaná žena, s kterou její muž nevykonává činnosti, jen se s ní tak obyčejně, přirozeně mazlí a miluje

Nechci se tě mashanko dotknout,ale jen přirozené mazlení????To bych chtěla vidět po dvaceti letech to přirozené mazlení.To se pak nedivím,že si muži nacházejí mladší milenky ,které jim vyhoví a nemusí se s něma přirozeně mazlit a milovat.A právě aby se sex neomrzel stereotypem,je zapotřebí vymýšlet nějaké lahůdky,nikdo tady nemluvil o žádných preverznostech (pokud jsem četla dobře).pussa

Není tady

 

#24 17. 4. 2007 6:09

Blackie
Host

Re: Ach jo, ta komunikace....

Kiara napsal(a):

Blackie, jestli se můžu jen tak zvědavě zeptat, kolik partnerů měla Tvoje paní před manželstvím?
Z toho, co popisuješ, bych si dovolila tipovat, že jsi byl jejím prvním partnerem, který ji připravil o panenství a následovně se stal jejím manželem.
Z problému KDYŽ-JÁ-SE-STYDÍM nelze nic vysledovat. Buďto Tvoje paní nemá žádnou sexuální představivost, tak, jak to mezi Vámi běží, tak jí to vyhovuje a když bys chtěl vyzkoušet něco navíc, tak samotná představa "něčeho navíc" nažene Tvojí paní husí kůži jak pralinky. Nebo má nějaký vnitřní problém, zakotvený ve výchově nebo v zážitcích z dětství. To je druhá věc.
Osobně si myslím, že by si partneři v sexu měli vycházet vzájemně vstříc. Hranice končí tehdy, kdy jsou sexuální podmínky jednoho z patrnerů pro druhého buď bolestivé, nebo ponižující a touto cestou není ochoten se druhý z partnerů vydat.

Rozhodne nejsem prvnim, ale pokud vim, mam nektera prvenstvi (oralek) - mela z toho strach, po jedne velmi stare spatne zkusenosti (ne se mnou) a mne se podarilo ji presvedcit, ze o nic nejde a ze by se mi to od ni strasne moc libilo. Na to do smrti nezapomenu, na ten pocit, ze udelala neco, jen pro mne a proto, ze chtela sama. Samozrejme ze dneska jsme s timhle uz v pohode, a nevadi ji to, naopak obcas to sama vyzaduje. Pokud se zeptate na druhou stranu (tedy co delam ja) - pak ja neodepru zadne prani a nevadi mi v podstate nic normalniho, krom trojky a swingers (jsem jako beran desne zarlivy, ale dusim to v sobe to za prve, a proste zena se nepucuje to za druhe) 
A pokud jde o prirozene mazleni, jo pokud myslite mazleni bez sexu, to funguje u nas asi vcelku normalne, a jak psala (asi Adra) jedna z Vas, pak takovy francouzsky polibek behem dne, to je taky docela fajn zazitek. U sexu se ji az tak nelibi predehra, ale to uz vim......

 

#25 17. 4. 2007 6:54

Blackie
Host

Re: Ach jo, ta komunikace....

kacatko napsal(a):

Taky jsem se hrozně styděla vyjádit... Měla jsem uplně jasný představy, co bych s přítelem chtěla zažít, co mu říct, ale vždycky když se zeptal, zasekla jem se dumbom Pak jsme jeden večer trochu popili, najeli na tohle téma a já mu posilněná alkoholem konečně řekla své touhy a s čím mám problém. Vyvinul se z toho strašně dlouhý rozhovor, ale od té doby si sex oba užíváme mnohem víc!!! A je to vážně super tummenupprodna Takže já osobně jsem taky pro alkohol visslal

Jo tak to je super...gratuluju. tummenupptummenupptummenupp

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů