Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 16. 4. 2007 10:10

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

samoopalováky

Ahoj,zajímalo by mě,jestli je používání samoopalováků opravdu bez rizika kožních problémů, rakoviny kůže apod.Na jakém principu vlastně fungují?Nebudu mít ve stáří kvůli jejich používání více vrásčitou pokožku,různé skvrny apod.?

Není tady

 

#2 16. 4. 2007 17:34

Jessie
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 809

Re: samoopalováky

Samoopalováky jsou pouze na principu zabarvení kůže. O těch rizicích, co píšeš jsem nikdy neslyšela v souvislosti s těmito krémy, ale tím se to samozřejmě  nevylučuje.


Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.

Není tady

 

#3 18. 4. 2007 3:34

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: samoopalováky

hodne sem slysela ze se to musi natrit rovnomerne jinak to dela fleky. z tohoto duvodu jsem si zadny takovy krem nekoupila. Ale premyslim o tom. jake mate zkusenosti?

Není tady

 

#4 18. 4. 2007 8:37

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: samoopalováky

Je pravda, že fungují, fleky se mi nikdy neudělaly, jen se musí aplikovat často, protože jinak to hned vybledne. Ale a si koupím jakýkoli, je mi hrozně nepříjemná ta nevábná "vůně", proto bych možná zkusila ta normální tělová mléka s přídavkem samoopal. (teď se to tu jmenuje Holiday Skin), ale tam mi zase přijde, že to kůži nezabarví vůbec, když nemám žádný "přírodní podklad".

Není tady

 

#5 18. 4. 2007 8:52

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 6309
Web

Re: samoopalováky

Já používám samoopalovací mléko od Avonu myslím že je teď v reklamě ale já ho používala i vloni a opravdu po několika použití pokožka dostane zlatavý nádech ale je dobré se při tom i trošku opálit a to není jen umělé tummenupp

Upravil(a) 666salome (18. 4. 2007 8:53)


************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

 

#6 18. 4. 2007 9:36

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: samoopalováky

Salome: já mám právě teď taky od Avonu, tak by mě zajímalo, jak snášíš ten "odér"?

Není tady

 

#7 18. 4. 2007 10:21

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: samoopalováky

Já mám tělové mléko s přídavkem samoopalovacího přípravku od Nivey, 200 ml za asi 160 korun. Doporučují použít 5 dnů po sobě - u mě to zafungovalo i bez přírodního podkladu - po zimě. Srovnáno se solárkem je to hodně ekonomicky výhodné.
Proti flekům se doporučuje použít vždy předem tělový peeling a nenanášet krém na kolena a lokty, tam by to na jiné struktuře pokožky chytlo tmavší odstín. Jinak fleků pár se mi udělalo po prvním použití kvůli nerovnoměrnému nanesení, tím ale objevíš místa, kam si špatně dosáhneš, a příště se na ně soustředíš. Neboj, na obličeji, rukách a tak mᚠdobrou kontrolu, tam se to nestane. Po třetím dnu stejně zmizí, jak přidávᚠdalší dávky, tak se to vyrovná. Po pěti dnech jsem opravdu měla barvu jako na reklamě. Vybledlo to asi za dalších 5 dnů. Takže je to spíš na jednorázové akce, kde chceš vypadat hezky, každý den by mě to otravovalo.
Vůně mi nevadí, píšou na obalu, že je NOVÁ, ale neznám tu starou. Tahle je taková meruňková, příjemná.

Není tady

 

#8 18. 4. 2007 10:58

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: samoopalováky

janico....koupila jsem si tělové mléko s přídavkem "samooplování" od Dove.... a opravdu mě nemile překvapila ta navlas stejná "vuně".... jako u samoopalovích přípravků.....(avon, oriflame, Garnier, Dermacol....všechno stejná "vune" ---když to otevřete voní to nádherně...ale pak jak to začně asi pusobit tak to je na "čuch" stejný...vadí mi to !!!!
jinka barvička krásná, fleky žádné...ovšem fleky samo osobě žádné mléko NEUDELA.... musí se to pořádně rozetřít....


v televizi běží reklama na sprej na opalovní...máte někdo zkušenost.....??


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#9 18. 4. 2007 11:12

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 6309
Web

Re: samoopalováky

janica napsal(a):

Salome: já mám právě teď taky od Avonu, tak by mě zajímalo, jak snášíš ten "odér"?

Já už si zvykla že všechny tyto přípravky jsou cítit podobně a člověk holt pro krásu musí něco vytrpět dumbom


************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

 

#10 18. 4. 2007 11:17

Michelle
♥♥-----
Registrovaný: 27. 1. 2007
Příspěvky: 45

Re: samoopalováky

janica napsal(a):

Salome: já mám právě teď taky od Avonu, tak by mě zajímalo, jak snášíš ten "odér"?

Janico,
i já ho používán už 3.rok a musím přiznat,že mi chvilku trvalo si na tu zvláštní vůni zvyknout:/
Teď mi to už ani nepřijde,napatlám se na noc a ráno není už cítit.

Není tady

 

#11 18. 4. 2007 12:41

Ajax
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 532

Re: samoopalováky

taky jsem používala, už sice nevím jaké značky to byly, ale je fakt, když se tak nad tím zamyslím, že to mělo stejnou "vůni".... to že jsem špatně dotřela kotníky, nebo jinak flek, to je má vina, to neřeším, ale mě vadilo to, že jsem měla od toho špinavé oblečení, límečky u krku, kalhoty v pase a tak různě, vadí mi, že se to tak otírá:-(

Není tady

 

#12 18. 4. 2007 13:05

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: samoopalováky

já to cítím vždycky když se jdu mýt...jak se to smývá ... a s tím oblečením to je taky blbé,  pravda....:-((((


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#13 20. 4. 2007 13:25

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: samoopalováky

a myslíte si teda,že je to zdravé?Že pak v budoucnu nebudume mít díky používání samoopalováků více vrásek apod.?Já jsem si totiž všimla,že se mi v posl.době začínají dělat trochu vrásky,samoopalováky používám teda denně,uvažuju,jestli je to z toho...vím,že to může být i věkem,ale na vrásky jsem docela dost mladá

Není tady

 

#14 23. 4. 2007 17:47

Eduš
♥♥-----
Registrovaný: 23. 3. 2007
Příspěvky: 54

Re: samoopalováky

Mám zkušenosti s novým sprejem na opalování odL"OREAL" SUBLIM BRONZE AUTOMATIC.Je perfektní, ten na obličej se nastříká asi ze 30cm,a hned usychá. Jak je to v reklamě.Žádná špatná vůně, opravdu jsem spokojená. Barvička pěkná a ted ještě trochu sluníčka a je to super.

Není tady

 

#15 23. 4. 2007 18:22

Lucy
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1716

Re: samoopalováky

Já taky používám samoopalovák, vyzkoušené mám od Johnson's Holiday skin ten zpevňovací a od Garnier intenzivní péče zářivá ple..... a přesně jak říká nebo píše Eduš, ještě trocha sluníčka je to super. Akorát nepoužívám samoopalováky na obličej, protože se relativně dobře opaluju a když vystrčím pusu ven tak se opálím hned. 
Základ mám ze samoopalováku a to ostatní dohoní sluníčko..... a když nebude sluníčko tak se zase namáznu.... Začala jsem samoopalováky používat až letos a asi je budu používat vždy jen než začne léto, (letos je to teda opravdu brzy to hezký počasí....), na podzim a na zimu asi ne , to stejně chodím v kalhotech.....

Upravil(a) Lucy (23. 4. 2007 18:24)


Život je jen zavření a otevření očí, záleží jen na Tobě, co v tom krátkém okamžiku uvidíš.

Není tady

 

#16 24. 4. 2007 19:36

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: samoopalováky

Lucy napsal(a):

...na podzim a na zimu asi ne , to stejně chodím v kalhotech.....

já je používám i v zimě, příteli se chci líbit pořád :-)

Není tady

 

#17 25. 4. 2007 9:06

Lucy
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1716

Re: samoopalováky

Me napsal(a):

Lucy napsal(a):

...na podzim a na zimu asi ne , to stejně chodím v kalhotech.....

já je používám i v zimě, příteli se chci líbit pořád :-)

No vidíš... a mně řekl, že jsem nepřirozeně opálená......, teď když je furt hezky, ....to nevím, co bude říkat, až bude léto......


Život je jen zavření a otevření očí, záleží jen na Tobě, co v tom krátkém okamžiku uvidíš.

Není tady

 

#18 25. 4. 2007 9:56

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: samoopalováky

Tak já jsem flekatá vždycky, ta vůně mi zase tak nevadí, i když moc  příjemná není, ale dá se na ni zvyknout. Jenže si neumím namazat bezchybně  sama celé tělo, tak jsem toho raději nechala. Chtěla bych zkusit od Lorealu  ten sprej, tak doufám, že to bude lepší.


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#19 25. 4. 2007 15:48

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: samoopalováky

Nela napsal(a):

Tak já jsem flekatá vždycky, ta vůně mi zase tak nevadí, i když moc  příjemná není, ale dá se na ni zvyknout. Jenže si neumím namazat bezchybně  sama celé tělo, tak jsem toho raději nechala. Chtěla bych zkusit od Lorealu  ten sprej, tak doufám, že to bude lepší.

A ten sprej od L´Orealu je jen na obličej,jak mi říkala prodavačka v Rossmanu,nebo je i nějaký na tělo?

Není tady

 

#20 26. 4. 2007 9:47

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: samoopalováky

Jsou dva druhy, jeden na tělo a druhý jen na obličej. Mám strach si ho dát na obličej, abych opravdu nebyla flekatá.


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#21 26. 4. 2007 13:01

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: samoopalováky

Nela napsal(a):

Jsou dva druhy, jeden na tělo a druhý jen na obličej. Mám strach si ho dát na obličej, abych opravdu nebyla flekatá.

tak to zkusím,akorát je to dost drahé hmm

Není tady

 

#22 26. 4. 2007 13:10

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: samoopalováky

Me,  spreje jsou dva, jeden na tělo, druhý na obličej.


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#23 27. 4. 2007 11:19

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: samoopalováky

Používala jsem asi 2 měsíce samoopal. krém na obličej Nivea. Mám suchou a zralou ple. Bohužel musím od toho upustit, protože se mi zdá, že mi dost vysušuje ple, nevím, jestli to dělá ta chemie v něm nebo jsem během 2 měsíců tak zestárla, ple se mi zdá taková "papírovější" a objevily se pod očima drobné vrásky - ta rychlost se mi zdá podezřelá stolt Nemáte některá lepší zkušenosti se značkou, která nevysušuje obličej ? Čekám rady od Babinetek spíše nad 40 let.

Není tady

 

#24 29. 4. 2007 13:19

petulka85
♥♥-----
Místo: Krnov
Registrovaný: 17. 2. 2007
Příspěvky: 34
Web

Re: samoopalováky

ahojky koupila jsem si Sublime Bronze od Loreal, ve spreji. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Mám strach,že budu flekatá a že to nebude rovnoměrně nanesené


MUSÍME SE SMÁT DŘÍVE, NEŽ SE STANEME ŠASTNÝMI, NEBO BYCHOM MOHLI ZEMŘÍT, ANIŽ BYCHOM SE ZASMÁLI....!

http://sirmi.ic.cz/smajl/467.gif

Není tady

 

#25 29. 4. 2007 14:23

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: samoopalováky

Tak ja jsem si koupila Loreal NUTRISUMMER je parfemovany a krasne voni i po rozetreni.Behem 7mi dnu jsem dosahla super opalene barvy:)Navic jsou v nem malickate trpitky:)Takze budu pouzivat dal:)))Jo jinak typ pro ty kdo maji fleky!Pred nanesenim samoopalovaciho kremu se ma udelat peeling tela...fleky pak nebudou!!!!!(kdyz samozdrejme poradne rozetrete!!!)


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů