Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 16. 4. 2007 12:16

simply.net
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 487

Re: Hitparada domacich praci :)

1. zahrada, kytky ( to je spíš zábava)
...2. vaření ( ale jen když je čas o víkendu,ne to nutné každodenní zakrmování večer)
...3. žehlení

všechno ostatní je neoblíbené

Není tady

 

#27 16. 4. 2007 12:19

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Hitparada domacich praci :)

Judinko podle mě dost chlapů vůbec neřeší jestli má nebo nemá žena domácí práce ráda, prostě je dělá, protože je to "ženská práce" a konec debat. Nicméně ....nelze házet všechny chlapy do jednoho pytle, podle mě takových těch opravdu tuhých idiotů bude naprostá menšina.

Nicméně já se tedy v domácích pracích rozhodně nevyžívám, to radši budu natírat okapy...což mě mimochodem dneska čeká.

Jo a taky celkem ráda jezdím nakupovat, jako potraviny a tak.

Není tady

 

#28 16. 4. 2007 12:20

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Hitparada domacich praci :)

1. Varenie
2. Pranie (mmx preco sa to povazuje za pracu, ked perie pracka???)
3. Umyvanie okien
4. Umyvanie riadu (nadobi)
5-9999999. cokolvek, nejako mi nevadi vobec nic
10000000. Zehlenie
Vlastne mi vadi len zehlenie, nemam ho z duse rad.


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#29 16. 4. 2007 12:44

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Hitparada domacich praci :)

Ráda žehlím, když venku prší, pouštím si k tomu muziku a ani to žehlení nevnímám.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#30 16. 4. 2007 12:47

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Hitparada domacich praci :)

Oxi napsal(a):

1. Varenie
2. Pranie (mmx preco sa to povazuje za pracu, ked perie pracka???)
3. Umyvanie okien
4. Umyvanie riadu (nadobi)
5-9999999. cokolvek, nejako mi nevadi vobec nic
10000000. Zehlenie
Vlastne mi vadi len zehlenie, nemam ho z duse rad.

Oxi, ručné pranie je určite náročnejšie, ale asi si ešte nezažil hádku o to, kto vyvesí bielizeň, keď sa takto naivne pýtaš... wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#31 16. 4. 2007 13:03

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Hitparada domacich praci :)

Sel, vyvesat pradlo je totalna prkotina. Rucne pranie je narocne, spominam si velmi dobre na obdobie ked bola mala mala smile a museli sme plachat plienky (kazdy den) v ladovej vode rucne (pracka stala za ... mali sme staru), pretoze nebol dostatok teplej vody - a to teda bolo maso smile Ale to asi vela ludi nezaziva a takmer kazdy pouziva pracku - a tych par handier co sa musia prat rucne nestoji za zmienku.

Upravil(a) Oxi (16. 4. 2007 13:03)


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#32 16. 4. 2007 13:08

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Hitparada domacich praci :)

Ja som prala pol roka ručne, keď sa nám pos... teda pokakala práčka usch a bývalý nebol ochotný ju opravi alebo da opravi. Ja by som ju aj bola dala opravi, ale vedela som si predstavi ten cirgus, čo by potom robil, a okrem toho som sa zaala a radšej prala 3 žuďom v rukách... Po pol roku som raz demonštratívne prala pred niekým z kamošov alebo známych, slovo dalo slovo a keď už sa všetci okato čudovali, ako to, že taký šikula nechá ženu pra v rukách, tak si vzal inštrumenty a za dve hodinky bolo po všetkom. A očakával ešte ovácie a menšiu rodinnú oslavu roll dumbom . Ale pre mňa je aj pranie v rukách lepšie ako vysáva, fakt!


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#33 16. 4. 2007 14:44

Judinka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 466

Re: Hitparada domacich praci :)

Tiina napsal(a):

Judinko podle mě dost chlapů vůbec neřeší jestli má nebo nemá žena domácí práce ráda, prostě je dělá, protože je to "ženská práce" a konec debat. Nicméně ....nelze házet všechny chlapy do jednoho pytle, podle mě takových těch opravdu tuhých idiotů bude naprostá menšina.

Nicméně já se tedy v domácích pracích rozhodně nevyžívám, to radši budu natírat okapy...což mě mimochodem dneska čeká.

Jo a taky celkem ráda jezdím nakupovat, jako potraviny a tak.

Jo jo, u mladé generace se blýská na lepší časy, ale ještě je tu generace stárnoucích synků starších rodičů...(momentálně mám takového jednoho doma)..
A ještě rozmazlenej z předchozího vztahu s přičinlivou a poslušnou posluhovací pipinou, která měla prozměnu předtím manžela trochu tyrana...No, někdy se to tak sejde, že je to na dumbom

Není tady

 

#34 16. 4. 2007 16:26

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Hitparada domacich praci :)

Judinko, s tou mladší generací  mᚠpravdu. Naštěstí. Mě je 40 a mí vrstevníci-chlapi , to je většinou dost hrůza. Mám ještě "smůlu", že naše maminka je člověk, který chlapy kolem sebe automaticky postavil do role, že se zapojovali ( tatínek, bratři) a tudíž to i já chápu jako samozřejmost.

Takže když narazím na muže, zvyklého na ženský servis, tak se diví, že to není automatické a já se také divím, že automaticky nepomáhá.

Není tady

 

#35 16. 4. 2007 21:53

host5522
Host

Re: Hitparada domacich praci :)

Mně nejvíc baví péct a zdobit. A to dělám vyjímečně.
Taky ráda peru v pračce. smile

 

#36 16. 4. 2007 21:54

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Hitparada domacich praci :)

Oxi napsal(a):

Sel, vyvesat pradlo je totalna prkotina.

Tak zas taková prkotina to není.Když se umí prádlo perfektně vyvěsit,tak odpadá žehlení,které tak nenávidíš.Já nežehlím už několik let,protože umím dobře pověsit.  tummenupp  ...ne sebe ale prádlo.První tchýně dokázala tričko pověsit tak,že po uschnutí bylo na jedné straně delší. madrollgodlike

Není tady

 

#37 16. 4. 2007 23:02

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Hitparada domacich praci :)

Mě štvou všechny domácí píglovačky úplně stejně - kdybych si mohla vybrat, tak snad raději složím uhlí


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#38 16. 4. 2007 23:04

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Hitparada domacich praci :)

Regina napsal(a):

Ráda žehlím, když venku prší, pouštím si k tomu muziku a ani to žehlení nevnímám.

Až bude pršet, zvu Tě na návštěvu storstark


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#39 16. 4. 2007 23:05

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Hitparada domacich praci :)

Ivča K. napsal(a):

Oxi napsal(a):

Sel, vyvesat pradlo je totalna prkotina.

Tak zas taková prkotina to není.Když se umí prádlo perfektně vyvěsit,tak odpadá žehlení,které tak nenávidíš.Já nežehlím už několik let,protože umím dobře pověsit.  tummenupp  ...ne sebe ale prádlo.První tchýně dokázala tričko pověsit tak,že po uschnutí bylo na jedné straně delší. madrollgodlike

Tak to se Ti nedivím, že ses s ní rozvedla big_smile


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#40 17. 4. 2007 10:40

Zuzka S
♥♥♥----
Místo: Žatec
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 143

Re: Hitparada domacich praci :)

Baví mě všechny domácí práce-mimo žehlení-to přímo nesnáším.

Není tady

 

#41 17. 4. 2007 12:30

Judinka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 466

Re: Hitparada domacich praci :)

lepista napsal(a):

Judinko, s tou mladší generací  mᚠpravdu. Naštěstí. Mě je 40 a mí vrstevníci-chlapi , to je většinou dost hrůza. Mám ještě "smůlu", že naše maminka je člověk, který chlapy kolem sebe automaticky postavil do role, že se zapojovali ( tatínek, bratři) a tudíž to i já chápu jako samozřejmost.

Takže když narazím na muže, zvyklého na ženský servis, tak se diví, že to není automatické a já se také divím, že automaticky nepomáhá.

lepisto, asi tak smile , taky bylo párkrát divení na obou stanách. A to ještě můžeme být rády, že nežijeme v minulém století či ještě dřív a nebo někde jinde usch

Není tady

 

#42 17. 4. 2007 13:33

savéla
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 651

Re: Hitparada domacich praci :)

Všechny domácí práce dělám proto, že prostě musím. butter
s radostí pracuji na zahradě smile
Vím že ty práce patří k životu ale kdybych si mohla volit ....
..... ležela bych na pláži u moře lol

Není tady

 

#43 17. 4. 2007 20:54

ket
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 2. 2007
Příspěvky: 238

Re: Hitparada domacich praci :)

mam rada luxovani a prani - protoze to ma na starosti pritel ...
jinak opravdu rada varim ... ani uklid mi nedela vetsi potize ... hlavne koupelnu tu meju rada ... a taky mam rada takovy ty prace jen obcas jako jsou myti oken a tak ...
a uplne nesnasim zehleni a zalejvani kytek - proto nezehlim a nemam kytky

Není tady

 

#44 18. 4. 2007 7:29

Gioia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 11. 2006
Příspěvky: 353

Re: Hitparada domacich praci :)

venčení zvěře lol
-skládaná nádobí do myčky,prádla do pračky
- vaření
-žehlení
-luxování
-péče o kytky
-mytí oken
-vytírání
-drhnutí koupelny,wc
-leštění nábytku
-zametání venku

to by stačilo,néyikes už mě bolí ruce

Není tady

 

#45 18. 4. 2007 10:23

Natynka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 1237

Re: Hitparada domacich praci :)

- vaření
- praní +žehlení
- úklid (utírání prachu + vytírání)
- zalévání a pěstování kytiček
když uklízím doma, přijde mi někdy jako bych uklízela sama v sobě, fyzická práce má něco do sebe. a vždycky se cítím nabitá.


Popřej mi pane, abych v boji, který jde životem, měla odvahu riskovat a udeřit.
A mám - li zvítězit, dej, a je to po právu.
A mám - li prohrát, dej, abych dovedla stát u cesty a pozdravit vítěze, až půjde kolem.

Není tady

 

#46 18. 4. 2007 10:39

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: Hitparada domacich praci :)

Vaření ( zvláště pak když mi to všichni pochválí )
Opečovávání kytek ... povídám si s nima  a ony rostou jak divé ( manža vyhrožuje , že na ně vezme mačetu   dumbom  )
Venčení psa když je nádherně ( pakliže je hnusně tak tato činnost  fofrem ustupuje na konec žebříčku skrzevá  nutnosti vypucování a vysušení jeho kožichu  skurt  ) 
Praní v automatce
Mytí v myčce

Nenávidím skládání HROMADY ponožek  .... všechny stejně velké ... všechny podobně vypadající a přesto každá jiná .... a ke všemu mi pak zbyde hafo lichých .... někdo mi je baští , asi pračka ( každý má svoji malou úchylku, tak proč by nemohla ona, že  stolt )

Nesnáším taky sundávání a věšení záclon .... křeče v ramenou , bolení  za krkem  .... skurt


BB

Není tady

 

#47 18. 4. 2007 11:58

Michelle
♥♥-----
Registrovaný: 27. 1. 2007
Příspěvky: 45

Re: Hitparada domacich praci :)

Já miluju vaření
ráda žehlím
nenávidím luxování
ostatní mi nevadí...big_smile

Není tady

 

#48 18. 4. 2007 12:04

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Hitparada domacich praci :)

BB napsal(a):

Nenávidím skládání HROMADY ponožek  .... všechny stejně velké ... všechny podobně vypadající a přesto každá jiná .... a ke všemu mi pak zbyde hafo lichých .... někdo mi je baští , asi pračka ( každý má svoji malou úchylku, tak proč by nemohla ona, že  stolt )

Moje ponožky sú podža mňa nespokojné s párovým životom a zubami-nechtami(majú ponožky zuby a nechty?? va ) sa snažia sta single. Občas sa pridajú k nejakej inej, sem-tam objavím trojku dumbom butter , ale väčšinou sa proste osamostatnia. Keď ich spojím do guličku/klbka, občas zmiznú úplne... hmm


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#49 18. 4. 2007 12:21

Gioia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 11. 2006
Příspěvky: 353

Re: Hitparada domacich praci :)

taky nesnáším věšení záclon usch asi proto je mám jen ve dvou místnostech yikes

mám moc ráda,když si po úklidu sednu, rozhlídnu se a vidím blyštící se podlahu vše voní leštěnkou je to takový krásný pocit uspokojení tummenupp

Není tady

 

#50 18. 4. 2007 12:41

S_nadeji
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 491

Re: Hitparada domacich praci :)

Gioia napsal(a):

mam moc ráda,když si po úklidu sednu, rozhlídnu se a vidím blyštící se podlahu vše voní leštěnkou je to takový krásný pocit uspokojení tummenupp

rekl bych, ze na tomhle se shodnou jak zeny , tak i muzi smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů