Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#76 18. 4. 2007 17:18

Jarča
♥♥♥♥---

Re: Tak jsem udělala asi pitomost

Tak jsem se s ní vnutila k mýmu psychologovi...napřed at jí prosonduje a potom, když řekne, že je to na prášky, půjdeme pro ně k psychiatrovi..zdá se mi totiž divný, bez pořádnýho probrání situace a vyšetření do ní začít rvát léky...Já s ní ted nechci nic probírat, abych jěště něco víc nezkazila, chci počkat, až mi řeknou, jak na to.
Jinak jsem od Domažlic..

Není tady

#77 18. 4. 2007 17:30

bublinka
♥♥♥♥♥♥-

Uff, Jarco, s dcerou k psychologovi mazej co nejdrive, nejpozdeji vcera
Je dobre, ze jsi na to vubec prisla a ze se dcera priznala. Zadna moda to neni, delo se to i drive, jen mozna ted se o tom vice mluvi a pise.
Mam sebeposkozovani taky za sebou a ono je to trochu jako droga, nejdriv staci malo, ale pak si clovek ublizuje vic a vic, takze to nemusi skoncit dobre.

Aha, ted jsem si vsimla, ze uz jste k psychologovi zasly   tummenupp

Vesmír je báječné místo pro život

Není tady

#78 18. 4. 2007 17:47

bublinka
♥♥♥♥♥♥-

Regina napsal(a):

Já se týrala cvičením.... sad

To nejni zas tak spatny, urcite jsi pak byla v kondici, Tak to bych ted docela potrebovala big_smile
Ted jsem si vzpomnela, ze ja jsem si zase zakazovala spat na posteli, protoze jsem mela pocit, ze si to nezaslouzim.
A spala jsem na podlaze ve spacaku big_smile

Vesmír je báječné místo pro život

Není tady

#79 18. 4. 2007 18:11

Jarča
♥♥♥♥---

U psychologa jsem byla já..jsem objednaná zase na příští úterek, tak jssem tam volala, jestli jí můžu přivést sebou. Přeci jenom ví něco o naší situaci, tak má základ a bude se mu líp pracovat...Hlavně, at už jsme tam, já se o ní hrozně bojím.....

Není tady

#80 18. 4. 2007 19:28

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Jarča napsal(a):

Pan, to bycg už musela být pořezaná od hlavy k patě

Jarčo,
jednak jsme každý jinak psychicky odolný a pak... za tebe se řeže tvoje dcera...ona vnímá i tu tvou bolest! Všechno se vším souvisí...

A není o tom, že ty za to můžeš! Nemůžeš si na sebe brát VŠECHNU vinu, ani tvoje dcera to nemůže dělat!  Každý máme jen ten svůj díl, ten si musíme řešit a vyřešit. Pak můžeme pomoci i druhým.... a protože to často nechápeme, musí ten "nᚠdíl " na sebe "vzít" někdo jiný, abychom si vůbec všimli, že se něco děje.... A vzali si to zpátky. To "svoje" totiž vždycky zvládneme, víc bolí to "cizí". Cízí trápení, trápení našich blízkých.

Takže absurdita: oni se trápí, abychom my se netrápili a my se trápíme, protože oni se trápí roll
Někdo to prostě musí konečně zastavit a narovnat.

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#81 20. 4. 2007 12:38

simply.net
♥♥♥♥---

Selima napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Ano majko, to se ztrátou sebeucty a především zutrátou pocitu bezpečí, se zhnusením nad sebou samým a sebeobviňováním zcela úzce souvisí....

Ja som si tak párkrát ventilovala boles a hlavne BEZMOCNOS  - tá je tiež sviňa. Keď MUS͊ by svedkom čohosi, čo nemôžeš ovplyvni... No, čo budem taji, dlho som mala jazvy. Aj prenesene, aj celkom fyzicky doslovne.

...ano bezmocnost...x pocit že NĚCO ovlivnit můžeš. Není to zas až tak z jiné, planety, že jo..Dneska radši běhám jako Regina cvičí, ale dobře ten pocit doteď chápu.

Není tady

#82 24. 4. 2007 10:11

faf
♥♥♥♥♥♥-

No jo, obcas je dusevna bolest taka silna, ze ak ju clovek nepretransformuje do fyzickej, scvokol by sa.  sad

ale ja si nemyslim Jarci, ze by si tvoja dcera bola schopna podrezat zily, to je o inom. Odbornu pomoc vsak rozhodne potrebuje.

I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

#83 24. 4. 2007 10:20

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic

Moje dcera má taky na rukou moje jizvy.

Není tady

#84 24. 4. 2007 19:15

Jarča
♥♥♥♥---

Ahojky,
tak jsme dneska byli u advokátky, všechno jsme sepsali, bude to rozvod dohodou, stálo nás to sice 10 000,- ale bude to bez tahanic....
Spíme spolu normálně dál, je to hezký a přirozený....ale už je to o něčem jiném....mě to nepomáhá, ubližuje mi to, protože ho mám ráda a vím, že on mě taky, ale je to tak jak to je a nedá se nic vrátit....
S dcerkou jsem byla u psycholloožky, jsme objednaný k psychiatrovi, měli bysme tam být do konce týdne, ael ona k sobě nikoho nechce pustit...Je to všechno takové divné, zdá se mi, že koukám na nějaký film, který nechápu a vůbec se mi nelíbí.....
Na konci školního roku se budu stěhovat k rodičům, snad to bude OK.
Držte mi moc palce, at to zvládnu, alespon tak blbě, jak to zvládám dosud...

Není tady

#85 25. 4. 2007 7:39

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Web

Jarča napsal(a):

Spíme spolu normálně dál, je to hezký a přirozený....ale už je to o něčem jiném....mě to nepomáhá, ubližuje mi to, ...

Tak proč to tedy děláš..? Proč si vědomě ubližuješ..? Sama víš, že se nic zpět nevrátí, tak proč pořád doufáš..?

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

#86 25. 4. 2007 7:53

Jarča
♥♥♥♥---

protože jsem pitomá

Není tady

#87 25. 4. 2007 7:58

Salen
♥♥♥♥♥♥-

JARČO, můžu ti doporučit PhDr. Voláka v Domažlicích - pokud tedy k němu už nechodíš. A jak to že dohoda tě bude stát tolik peněz??? My jsme to sepsali podle vzoru na netu a platili pak už jen 1000,- Kč.

Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

#88 25. 4. 2007 8:02

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Web

Tak nebuď pitomá a dělej věci co ti neubližují dumbom

Jarčo, vím že je těžké se po letech společného života z ničeho nic sebrat a začít žít po svém. Člověk, který si to nezažil tak z toho má strach. Osobně si myslím, že by ses k rodičům měla odstěhovat co nejdříve a snažit se s tím vším vyrovnat, protože pokud vnímᚠsoučasný stav jako ten co ti ubližuje, zbytečně si takhle budeš prodlužovat trápení. Chce to čas, ale věř, že si pak uvědomíš, že život v jednom má taky něco (ehm, hodně vissla) do sebe. Sama za sebe můžu říct, že mi to takhle začíná až moc vyhovovat dumbom big_smile

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

#89 25. 4. 2007 8:17

Jarča
♥♥♥♥---

U pan Voláka jsem byla párkrát - poprvé mě docela pomohl - ale pak už to bylo jenom takové vlažné povídání...nevím..nezdá se mi a také to o něm říká většina lidí...
Odstěhuju se na konci školního roku - kvůli dětem...škole a tak...
Já jsem taky byla sama s dcerou, sice taky u rodičů, ale mᚠpravdu - bylo to fain...manž. trvalo moc dlouho, než mě přemluvil ke společnému životu...mě trvá vždycky hrozně dlouho, zvyknout si na změnu ..přestěhovala jsem se k němu - 50 km od rodiny, kamarádů, známých ... ted, když jsem si tady vybudovala zázemí, musím to zase všechno opustit a jít zpátky...........

Není tady

#90 25. 4. 2007 8:23

majkafa
Host

Jarča, nejde to zařídit tak, aby ses nevracela k rodičům, ale sehnala si bydlení a přestěhovala se s dětmi tam? Když se zase vrátíš k rodičům, opět nebudeš "svobodná", nebudeš svou vlastní paní. Nebylo by lepší, by s obtížemi a třeba menšími financemi, zkusit se už postavit na vlastní nohy? Taky jsem se toho velmi bála a teď si to nemůžu vynachválit. Konečně jsem našla sama sebe. Sebevědomí mi zvedlo i to, že jsem se přesvědčila, že dokážu žít s dětmi bez manžela, že se o nás dokážu postarat.

#91 25. 4. 2007 8:41

Jarča
♥♥♥♥---

Scháním bydlení už od ledna...prostě na to nemám...myslím finančně...mě se k rodičům taky nechce...vracím se do pozice dcery..

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí