Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 14. 4. 2007 12:49

Jarča
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 4. 2006
Příspěvky: 289

Re: Tak jsem udělala asi pitomost

Jasný - sex jsem si po dlouhý abstinenci zasloužila a na vztahu to asi nic nezmění. On má asi větší výčitky než já a dobře mu tak

Není tady

 

#27 14. 4. 2007 13:21

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Tak jsem udělala asi pitomost

A výčitky má nebo ne,prostě to bylo dobrý,ne wink ? Tak čeho litovat.... jen bych mu asi neříkala,že byl lepší jak ten druhý....když už bych poznamenala,že jsem spala s někým jiným,dál bych to nekomentovala. Proč ho ujišovat,že on je stejně ten nej,já bych ho nechala,a mu vrtá hlavou,jestli ho ten druhý netrumfl,jestli to s ním nebylo lepší. Možná je to hloupost,ale ego jak on je ten nej bych mu prostě nezvyšovala...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#28 14. 4. 2007 15:55

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Tak jsem udělala asi pitomost

Marsella napsal(a):

Je to teda hodně riskatní...
Jestli by ses mu "nezhnusila". Nevím. usch

Je to především hodně blbé a primitivní....


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#29 14. 4. 2007 15:59

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Tak jsem udělala asi pitomost

Jarčo,

tobě asi fakt není pomoci.... Zamotávᚠse nejen do domněnek a předsudků, ale už i do lží..... Chjooooo...


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#30 14. 4. 2007 17:48

Jarča
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 4. 2006
Příspěvky: 289

Re: Tak jsem udělala asi pitomost

Když je člověk v pohodě a štastný, těžko chápe, co se honí v hlavě člověku, který je na dně..Jěště před rokem bych taky radila a taky odsuzovala...

Není tady

 

#31 14. 4. 2007 17:54

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Tak jsem udělala asi pitomost

Jarča napsal(a):

Když je člověk v pohodě a štastný, těžko chápe, co se honí v hlavě člověku, který je na dně..Jěště před rokem bych taky radila a taky odsuzovala...

A zase ty tvoje pitomé domněnky.....
Jak ty můžeš vědět, jestli například já jsem v pohodě??? To samozřejmě nemůžeš, jediné, co vís na betla je, že tě všichni jen odsuzují a nikdo nechápe, co?
Dneska s tebou nesoucítím, dneska tě jen lituju, protože svoje soucítění jsem dnes dala někomu, kdo si s ním poradí lépe než ty. A kdo je v daleko větší kaši, než sis navařila ty.

Upravil(a) Pandorraa (14. 4. 2007 17:59)


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#32 14. 4. 2007 17:59

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Tak jsem udělala asi pitomost

Jarčo, hodně lidí tady si už svoje prožila a myslím, že naprosto chápe co právě prožívᚠty. Ty rady tu jsou proto, že se ti tu lidé snaží pomoci, aby ses třeba vyhnula chybám, které udělali jiní, a dalšímu naprosto zbytečnému trápení. Záleží jen na tobě, jak si je vezmeš k srdci. Nevšimla jsem si, že by tě tu někdo odsuzoval, jen se ti tu lidé snaží ukázat jak se s tím vypořádat.

Zvládneš to, já a spousta jiných jsme to taky zvládly. hjartahjartahjarta


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#33 14. 4. 2007 18:24

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: Tak jsem udělala asi pitomost

Jarčo, proč běduješ ?? vavava Bylo to pěkný, užila sis to a basta !!
A jestli tě trápí výčitky nebo co, sveď to na pátek třináctýho a víc neřeš !!  pussa


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 

#34 14. 4. 2007 19:34

Jarča
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 4. 2006
Příspěvky: 289

Re: Tak jsem udělala asi pitomost

Já už neběduju, já to tak beru....Fakt jsem si užila a manželovi jsem to taky řekla - už za střízliva - když se omlouval že jsem to proostě chtěla, on že vůbec nevypadal, že by nechtěl, bylo to fain a tím to končí...
Doufám, že o tom, jak jsem mu tvrdila že je lepší než vymyšlený milenec, tak to že si nepamatuje, na to že jsem to tvrdilamoc pyšná nejsem - ale byla jsme fakt opilá jako dán..
A když se to tak vezme, pomilovala jsem se se svým vlastním manželem, tak naa co výčitky ??
Pan, já to tak nemyslela, chtěla jsem říct, že já bych taky třeba jěště před půl rokem radila jinak, takový ufnukaný holce jako jsem já, bych prostě řekla, at nehysterčí a vfykašle se na chlapa, který za to nestojí, ale ted mě to prostě nejde, i když chci a dělám jednu kravinu za druhou, poř¨ád přemýšlím a přemýšlím a je to stejně naprd....Nechci nikoho schazovat, kdo mi tady odpovídá, jsem vám vděčná za každý slovo, kdybych s vámi ne¨komunikovala, už jsem v blázinci....
Jsem ráda, že jste tady, díky

Není tady

 

#35 14. 4. 2007 20:00

Jarča
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 4. 2006
Příspěvky: 289

Re: Tak jsem udělala asi pitomost

Taky vím, že každou chvíli píšu něco jiného, ale já jenom popisuji jak mi je - chvilku jsem v poho a chvilku se nemůžu zvednout ze židle..Píši to sem, právě proto, že jsou tady lidi ve stejný situaci anebo stejnou situací prošli a moc mě pomáhá, když na to nejsem sama...

Není tady

 

#36 14. 4. 2007 20:14

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Tak jsem udělala asi pitomost

Jarčo,
já vím....
Zoufalí lidé dělají zoufalé věci.
Jenže ty jsi už moc dlouho zoufalá a když se nesebereš, zamotᚠse do těch zoufalých činů natolik, že to bude mnohem t잚í než je to teď...
Probouzet mužovu žárlivost, to je jako dráždit hada bosou nohou.... hraješ na jeho temné stránky a na těch přece nikdy nemůžeš vybudovat něco hezkého.... Vrátili by se ti to, rozumíš?

Nevidím vůbec nic špatného na tom sexu, i když to bylo pod vlivem alkoholu. Spíš je průšvih to, co si od toho slibuješ, tvé iluze, které se snažíš podpořit právě tím lhaním.... Nepomůžeš si, věř mi.
A hlavně to není fer - vzpomínáš, chtěla jsi "čistou hru" a teď sama začínᚠšvindlovat. Přitom si myslím, že na to právě ty jsi dost přímá a moc by ti to nešlo....

Snaž se uklidnit. Sex neřeš, manžela neřeš, řeš sebe. Ty si za to přece stojíš. Mᚠdvě děti a spoustu věcí ještě před sebou. Tak klid.
Snaž si každý den udělat nějakou radost a najdi si něco, co tě rozptýlí. Věnuj se svým koníčkům a dětem, neupínej se na muže, který odešel.

A klidně ho zase "lov". Ale bez průhledných lží a hlavně za střízliva smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#37 15. 4. 2007 8:58

Jarča
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 4. 2006
Příspěvky: 289

Re: Tak jsem udělala asi pitomost

Pan, moc Ti děkuju.
Za tu lež se fakt stydím.
Dneska jsem celou noc nespala, přemýšlela..Prostě to už nedokážu, já vím, že jsem pitomá, ale můj život je fakt na nic a já už nechci.
Chci si lehnout a usnout a už se neprobudit.
Jsem doma sama, děti jsou u tatínků a já nemůžu.
Děkuju vám všem za pomoc, za názory, za všechno - jste asi silnější než já, když jste to zvládly, já to nedokážu.
Mějte se krásně, líp než já

Není tady

 

#38 15. 4. 2007 10:37

hrosanek
Host

Re: Tak jsem udělala asi pitomost

Jarčo haló, co blbneš? Koukej se vrátit, psát co tě bolí, udělej cokoliv, jen takhle neblbni!!!! Na světě tě čeká spousta nádhery, až tohle odžiješ!!!!!

 

#39 15. 4. 2007 11:06

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Tak jsem udělala asi pitomost

Jarčo,
možná bys se měla začíst do PRVNÍCH textů těch holek, které to zvládly.
Určitě si všimneš, že jsou stejně zoufalé a plné beznaděje, jako teď ty tvoje.
Není třeba se za nic stydět. Člověk vždycky jedná tak, jak nejlépe to v danou chvíli umí. Hlavní je, že NĚJAK koná a nevzdává se.
Víš jistě velmi dobře, že to, co je cenné, se nezískává snadno - právě proto je to tak cenné.
Ty nejsi žádný vyvrhel, jen jsi teď nešastná a zmatená.
Mᚠprávo na to, dělat chyby.
Ale musíš taky nést jejich důsledky a tedy se z nich poučit.
A nic nemusí být HNED! Cesta je dlouhá, ale může být i příjemná a dobrodružná. Jde jen o to, jak to vnímáš, jak si to pro sebe nastavíš.
Zkus to vzít jako dobrodružnou výpravu za poznáním sama sebe, toho, co všechno dokážeš, když je ti ouvej.
Nevzdávej to, z každého spánku se člověk jednou probudí...


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#40 15. 4. 2007 16:52

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Tak jsem udělala asi pitomost

Jarčo, zrovna čtu knížku Okřídlený faraon (Joan Grantová) a narazila jsem na odstaveček, při jehož čtení jsem si na tebe vzpomněla, takže ho sem přepisuju:

"Setká-li se ten, kdo zná pravý soucit, s člověkem klesajícím pod svým zármutkem, pochopí rychle, co je příčinou jeho slz, a tudíž také ví, jak je zastavit. Protože si uvědomuje, nebo si možná dokonce pamatuje, že sám také prolil mnoho slzí a myslel si, že jeho noc je věčná a nikdy nenastane svítání. Přesvědčí nešastníka, že každý zármutek se jednoho dne promění v radost, a když si plačící setře slzy, zjistí, že už mu na tvářích samy zaschly."


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#41 15. 4. 2007 17:33

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Tak jsem udělala asi pitomost

Andromedo, to je hezký....

A ty Jarčo neblbni. Vzchop se,ne že udělᚠnějákou kravinu. Mᚠsnad děti,ty tě potřebují. Teď tomu ještě nevěříš,ale ono bude líp. Já svého manžela taky miluju, taky mám pocit,že se mi zbořil celý svět,taky jsem měla depky a neviděla důvod,proč vůbec ráno vylézt z postele,ale musíš se vzchopit. Všechno jednou přebolí.
Jak já tady fňukala a skuhrala,nevěřila holkám,když říkaly,že bude líp....a měly pravdu,ono je líp...a časem to bude lepší a lepší. Depka přijde časem asi na každou, ale Jarčo,vždy na světě je táááák hezky!!! Ono to přebolí, uvidíš pussa


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#42 16. 4. 2007 13:34

Largo
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 8. 2006
Příspěvky: 1222

Re: Tak jsem udělala asi pitomost

Ahoj Jarčo,
vyplakala ses? A cítíš se trochu líp? hjarta Co tvůj malý a dcera? Povídej. smile

Upravil(a) Largo (16. 4. 2007 13:35)


Dobré věci v životě jsou věci nejtišší.

Není tady

 

#43 16. 4. 2007 18:54

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Tak jsem udělala asi pitomost

Jarči, ja som mala najkrajší sex už niekožkokrát práv ena konci vzhau - už nebol zaažený bojom o moc, o postavenie vo vzahu, o "prevahu", nebol poznačený ničím. Bolo to jedno krásne "Ďakujem za všetko pekné a - sbohem a šáteček" z oboch strán. Skús to tak poja aj ty...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#44 17. 4. 2007 8:39

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic
Registrovaný: 3. 11. 2006
Příspěvky: 1936

Re: Tak jsem udělala asi pitomost

No nazdárek, Jarči, hjarta  nemohla jsem jsem ti sem napsat nebo jsem , no řešila, není správné slovo, a na žádné odpovídající si nevzpomínám, právě podobný vztah. Můj a mého BM, rozdíl jen v tom, že já jsem se s ním rozvedla a on se okamžitě po rozvodu oženil. Nᚠsex začal měsíc po jeho svatbě. Fantastický. Co se stalo, jsem zjistila až teď. Asi mě měl radši, než jsem si myslela a ze zoufalství, aby nebyl sám si vzal "převoznici" za ženu. grater Toho posledního půl roku, co jsme od sebe dělá jenom hlouposti. Strašlivě té NM ublížil, ani si to nedovedete představit. Teď je zpátky, nemyslete, že to bude legrace.

Není tady

 

#45 17. 4. 2007 9:18

dadka06
♥♥♥♥---
Místo: poděbrady
Registrovaný: 21. 11. 2006
Příspěvky: 282

Re: Tak jsem udělala asi pitomost

ahoj Tetomámo.Tak už svoju NM odviezol spat na Slovensko a teraz sa akože vyplakáva na Tvojom ramene??Je to dost sila..Ako to zvládaš??A ty-tak silná a emancipovaná ženská-uvažuješ nad jeho návratom k tebe??
Jarčo--ozvi sa.už mlčíš dost dlho--iste si to zvládla.čo nove?


Nerob druhému to, čo nechceš,aby robil on tebe..

Není tady

 

#46 17. 4. 2007 9:27

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic
Registrovaný: 3. 11. 2006
Příspěvky: 1936

Re: Tak jsem udělala asi pitomost

To je dadko, těžké, stejně jsem platila hypotéku já, takhle tam alespoň může bydlet dcera.

No, nebudem si nic zastírat, asi jsem ještě větší debil, než jsem si sama o sobě myslela. On už v podstatě zpátky je, líže si rány. Ale zdá se mi, že tentokrát ho to opravdu hodně vzalo. Možná jsme svázaní něčím víc, možná je to něco z minulého života, nebo nevím, proč se nedokážeme definitivně rozejít. reta

Není tady

 

#47 17. 4. 2007 9:40

dadka06
♥♥♥♥---
Místo: poděbrady
Registrovaný: 21. 11. 2006
Příspěvky: 282

Re: Tak jsem udělala asi pitomost

Nesyp si zbytočne popol na hlavu:možno to tak má by a po skusenosti,ktorú prežil si a bude viac vážit.

Na druhej strane--možno sa nájde nejaká--nie psych.narušená hadica o pár rokov--a bude to tu zas,akurát s iným koncom--a opat si rany budeš líza Ty.A možno Ti medzitým ujde niečo, čo by stalo za viac...

Nemožme vediet,,akurat verím, že Ty si natolko inteligentná a už poučená,že sa budeš snažit ažit zo situácie tentokrát pre seby viac,ako pre neho.


Nerob druhému to, čo nechceš,aby robil on tebe..

Není tady

 

#48 17. 4. 2007 9:54

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic
Registrovaný: 3. 11. 2006
Příspěvky: 1936

Re: Tak jsem udělala asi pitomost

Já jsem stále rozvedená, samostatná s vlastním majetkem a prací, kterou dělám ráda. S dětmi,  kterým jsem neublížila a které mě mají rády. hjarta hjarta Pokud to nedopustím sama, nemělo by se mi nic stát.  Omlouvám se, ale moje "práce"  vedle mě křičí kakat........ par

Není tady

 

#49 17. 4. 2007 11:32

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: Tak jsem udělala asi pitomost

Jarča napsal(a):

Pan, moc Ti děkuju.
Za tu lež se fakt stydím.
Dneska jsem celou noc nespala, přemýšlela..Prostě to už nedokážu, já vím, že jsem pitomá, ale můj život je fakt na nic a já už nechci.
Chci si lehnout a usnout a už se neprobudit.
Jsem doma sama, děti jsou u tatínků a já nemůžu.
Děkuju vám všem za pomoc, za názory, za všechno - jste asi silnější než já, když jste to zvládly, já to nedokážu.
Mějte se krásně, líp než já

Jarčo, co je s Tebou ? Už je líp ? Ozvi se nebo Ti půjde Babinet naplácat, dostaneš na pr... ... !!!! Ničeho nelituj, co se stalo, v tu chvíli to tak prostě přišlo a mělo to být pro oba tak ... Kdo nic nedělá, nic nezkazí a kdo se bojí, stojí v síni.... Já vím, ono se mi to mluví, ale věř, že všechno, zlí i dobrý,  Tě někam posune zase dál, otevře Ti nové "obzory" a možnosti a nevěř, že my ostatní jsme nějaké Xeny nebo hrdinky, který vše hladce a beze šrámů zvládly....

Není tady

 

#50 17. 4. 2007 13:26

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Tak jsem udělala asi pitomost

Tetamáma napsal(a):

No nazdárek, Jarči, hjarta  nemohla jsem jsem ti sem napsat nebo jsem , no řešila, není správné slovo, a na žádné odpovídající si nevzpomínám, právě podobný vztah. Můj a mého BM, rozdíl jen v tom, že já jsem se s ním rozvedla a on se okamžitě po rozvodu oženil. Nᚠsex začal měsíc po jeho svatbě. Fantastický. Co se stalo, jsem zjistila až teď. Asi mě měl radši, než jsem si myslela a ze zoufalství, aby nebyl sám si vzal "převoznici" za ženu. grater Toho posledního půl roku, co jsme od sebe dělá jenom hlouposti. Strašlivě té NM ublížil, ani si to nedovedete představit. Teď je zpátky, nemyslete, že to bude legrace.

Tetomámo, vieš, čo je mi čudné na tvojom príspevku??! Dozvedela som sa, čo tvoj BM, čo jeho NM, ale NIKDE ANI SLOVKOM sa nezmieňuješ ČO TY. Kde si zostala v tom cleom príbehu ty? Aké si mala pocity, keď bol preč, a aké mᚠteraz? Chcela si ho nazad? Nechcela? Je to výhra? Alebo začiatok nového boja...? On chudáčik, čo a miluje, strašne ublížil chuderke novej manželke(a nehovorím, že to tak nie je... ale zasa: neublížil tu niekto aj tebe? Ale teda najviac a prvá zo všetkých TY SAMA? dumbom ). A že to nebude legrace? Pre koho? Preňho? Preňho určite áno... Skôr pre teba. Ale prečo potom do toho ideš? Ako ovca na porážku? Že a mal a má rád? Nedávno som čítala takú vtipnú modlitbu na pohžadnici: Panebože, daj mi zdravia, dlhý život a aby moje ženy dlho vládali pracova...(Zhruba, asi nie doslova). Takže tožko k láske tvojho muža. Sorry, ale toto už nevládzem ani číta.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů