Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#1 14. 4. 2007 8:28

Jarča
♥♥♥♥---

Tak jsem udělala asi pitomost

Ahojky,
mám založené téma - Jsem úplně v koncích  - na psychologické, ale tohle patří sem.
Manžel se se mnou chce rozvést, nebudu ted popisovat důvody, ale zjistila jsem , že má milenku, tak jsem to chtěla vzdát, ale včera jsem asi udělala blbinu, trochu jsme se opili - měl svátek - a já se s ním vyspala, teda bylo to jako uragán, 4 hodiny jsme se milovali a bylo to krásný, ale ted je zase pryč a já ted nevím, jestli to byla chyby, nebo přirozenost - i když vím, že má jinou, hrozně jsem ho chtěla - bylo to po 4 měsících první milování a v tu chvíli, kdy jsem s ním byla, jsem byla štastná a také jsem to té milence hrozně přála - že je ted ona ta podváděná.
Dneska nemám dobrý pocit z ničeho.
Byli jste na tom někdo podobně?

Není tady

#2 14. 4. 2007 8:32

Stelička
♥♥♥♥♥♥-

Re: Tak jsem udělala asi pitomost

Nelituj! A hlavně ani v hádce mu nikdy neřekni, že toho lituješ. Naopak - bylo to fajn - tečka.

http://sirmi.ic.cz/cara/215.gif

Není tady

#3 14. 4. 2007 8:37

Jarča
♥♥♥♥---

Bylo to prima, ale já se tedka za to stydím, byla to moje iniciativa a všechno se mi ted vrátilo a chci ho zpátky

Není tady

#4 14. 4. 2007 8:51

dzifdayly
♥♥♥♥---
Místo: Ústí n.Labem

A co by asi udělala ta jeho milenka kdyby se to dozvěděla?přestala by mu věřit?

Není tady

#5 14. 4. 2007 8:52

Jarča
♥♥♥♥---

No to nevím, ale přece jí to nepůjdu prásknout...Nebo mám začít bojovat o manžela a nasadit všechny páky?

Není tady

#6 14. 4. 2007 9:25

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Jarčo,já bych bojovala. Jestli mᚠpocit,že on ti za to stojí,tak na co čekáš?

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#7 14. 4. 2007 9:31

Jarča
♥♥♥♥---

Jak bys bojovala? Co mám dělat? Jěště včera jsem byla přesvědčená o tom, že už to nemá cenu a že nechci, ale ted jsem zase na vážkách, sex s ním je úžasnej, taky jsem mu to včera řekla, a zase jsem se zamilovala...Jsem pitomá?

Není tady

#8 14. 4. 2007 9:40

hrosanek
Host

Jarčo, nelituj, protože to přece bylo krásný.

A teď budu narozdíl od holek drsná, pro chlapa to nemusí znamenat, že ještě nechce odejít, ale myslí na návrat. Byl to jen sex!!! Bojuj se sebou, z toho co čtu na od tebe na psychologickém jsi na výborné cestě. Jestli spolu máte být, budete. Jestli ne, tak zase jednou bude líp.

A co se taky může stát, jestli zavolᚠjeho milence?? Jestli je to chytrá holka, tak to zkousne, než se chlap zbaví úplně sexuálního vztahu k bývalé ženě, tak to trvá. A jejich vztah to jenom posílí.

#9 14. 4. 2007 9:44

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Web

Jarčo, možná by ses měla nad to povznést a nezkoušet k sobě někoho poutat "násilím", stejně to takhle nejde udělat, popř. jen na chvíli (podle mě se nebude chtít zbavit ani jedné z vás). Nemᚠse za co stydět. Co si pro sebe urvat to lepší, stát se milenkou svého muže, neřešit s ním JEHO problémy a nechat vše plynout..? Být šastná za to co máš, užívat si sama sebe. Takhle by ti to třeba nevyhovovalo? wink Přemýšlej smile

Bojovat? Jak se dá bojovat o někoho? Taky jsem používala takovýhle slova, ale když se nad tím spojením zamýšlím, tak mě napadá, že to je snad jenom iluze, že se dá bojovat o něčí lásku... (Holky fakt sorry, dneska mi to nějak moc šrotuje v hlavě).

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

#10 14. 4. 2007 9:56

Jarča
♥♥♥♥---

Já bych asi nedokázala zavolat jeho milence, z toho mi leze mráz po zádech.
Jasně, byl to jen sex a já v tu chvíli chtěla sex, a byl to parádní sex,ale vrátilo mě to zase o krok zpátky a to jsem nechtěla..
Já nevím, jak se dá o někoho bojovat, ale tady je přece hromadu holek, co bojovaly a vyhrály.
Vím, že o lásku se nedá prosit.
Ale jsem zase tam, kde jsem být nechtěla a vím, že on taky..a vím, že jedna noc nic neřeší, neměla jsem to dělat

Není tady

#11 14. 4. 2007 10:09

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-

Jarčo, myslím, že teď je důležité nedělat vůbec nic. Pokud chlap nechce sám, netlač ho k ničemu. Usěchaný návrat, iniciativně popoháněný z jedné strany, by mohl všechno narušit. Vyžívej z toho krásna, co v Tobě po včerejšku zůstalo a nepřipomínej mu to. jak tu bylo správně řečeno, byl to jen sex. Dvou lidí, co si možná ještě mají co říct, co na sebe zcela určitě nedokáží zapomenout a co si třeba jednou, poučeni z krizového vývoje, otevřou dvířka již odemknutá, k dalšímu společnému životu. Netlač na pilu, venku je nádherně, jdi někam, jeď někam, dělej cokoli, co Ti bude příjemné. Počkej, až se ozve on. Nedopus, aby mezi vámi dvěma poletoval, abyste se o něho přetahovaly. Buď za dámu. Dovol mu, aby přišel, až projeví zájem, ale ne tak, že na to budeš zoufale čekat. klidně, přímo mu řekni, že ho uvidíš ráda, až budeš mít čas a že si ho jistě uděláš, jenom až nebudeš mít tak napilno. Mᚠpřece svůj život jako on a svoje aktivity. Ty mu do jeho volného času taky nemluvíš...! Zkus se trošku odpoutat, nebuď závislá a vázaná. Je to na škodu. Vám oběma, ale teď momentálně především Tobě.

Není tady

#12 14. 4. 2007 10:10

x62358
Host

Jarčo nic tím nevyřešíš. Nech to být. Stalo se to - ty si to chtěla, pistoli u hlavy mu nedržela, prostě je to fakt. Nepřikládej tomu žádný velký význam. Chlapi to mají jinak. Prostě buď a buď skvělá. Nic mu nevyčítej, nepřipomínej mu to. Je to na něm.

#13 14. 4. 2007 10:14

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Jarčo,já nevím. Každá ti asi bude radit něco jiného. Víš,on si teď asi myslí,jak je jeho milenka úžasná,jak bez ní nemůže být. Ale každý se jednou zamilovanosti a lásky "nažere". Asi bych nic nelámala přes koleno,byla příjemná,milá,neodpírala si sex s ním,když o něj oba budete stát.Přinejmenším si užiješ hezký sex,kdyby to už nemělo být nic jiného. Nedělala bych scény,tím bys ho jen postrčila víc k ní,protože ona scény určitě nedělá,naopak je milá,chápavá atd. Buď se mu to rozleží v hlavě a dojde k názoru,že jsi vlastně fajn ženská,ne nějaká hysterická semetrika,sex je pěkný,život s tebou ho vlastně baví a tak sám bude chtít být s tebou. Nebo s ní bude chtít být za každou cenu a pak ho neudržíš ani párem volů. Nebo,jak píšou holky,nebude se chtít vzdát ani jedné z vás,protože mu to tak bude vlastně vyhovovat. Pak je na tobě,jestli tě takový život bude bavit.Možná i jeho milence se nebude líbit,že s tebou pořád zůstává,možná začne dělat dusno ona.
To je těžký. Zkus to,jak to cítíš,jen ty sama víš,co jsi ochotna zkousnout a akceptovat a co už je na tebe příliš.
Sexu nelituj,vždy říkáš,že to bylo pěkný smile.

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#14 14. 4. 2007 10:17

Jarča
♥♥♥♥---

Kalupinka to napsala hezky, tak si to myslím i já - nechci tlačit na pilu, ani tomu dávat větší význam, než to má.Bylo to fain, akorát je mi ted smutno, že už to nebude, nechám to být, záleží na něm, ale také se mi líbí názor Andromedy, ono by fakt nebylo špatné být milenkou vlastního muže, prostě být sama za sebe , žít svůj život a jenom spolu příležitostně spát...Hm, podumám smile

Není tady

#15 14. 4. 2007 10:47

Marsella
♥------

Zkusit bojovat- možná by za pokus stálo říct mu, že jsi se také zamilovala a s někým milovala...
Třeba by začal žárlit...
A chtěl jen tebe...
Ale nevím, nevím, co na to ostatní?

Není tady

#16 14. 4. 2007 10:47

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Vidíš Jarčo,ono to bude dobrý,uvidíš.

Není tady

#17 14. 4. 2007 10:48

Marsella
♥------

Je to teda hodně riskatní...
Jestli by ses mu "nezhnusila". Nevím. usch

Není tady

#18 14. 4. 2007 10:52

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Marsella napsal(a):

Zkusit bojovat- možná by za pokus stálo říct mu, že jsi se také zamilovala a s někým milovala...
Třeba by začal žárlit...
A chtěl jen tebe...
Ale nevím, nevím, co na to ostatní?

Tak je fakt,že chlapi jsou ješitní,ale co se jim honí v hlavách ví jen pán bůh.
Možná by to bylo jak říkáš,začal by žárlit a chtěl ji zpět. Ale taky by to mohlo být obráceně,jeho ješitnost by to nemusela unést,urazil by se,taková zrada přece lol od vlastní ženy smile.
S tímhle nemám zkušenosti,možná poradí holky,co to takhle na toho svýho zkusily,jak reagoval,jak se to vyvíjelo. Nápad to asi není špatný,jestli ho některá zkusila,třeba poradí,jestli to pomohlo,nebo to jen vše zhoršilo...

Není tady

#19 14. 4. 2007 10:52

Marsella
♥------

Takhle tě má moc jistou a nemá důvod se snažit. Zajít za kámoškou a říct, že mᚠpřítele. Je si moc jistej. Když začneš chodit pryč a řekneš, že někoho máš...
Třeba by to zabralo...
A začal o tebe usilovat...

Není tady

#20 14. 4. 2007 10:59

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Osobně si myslím,jak znám svého manžela,tak ten by začal žárlit v případě,že by viděl,že o mně stojí a tvrdě mně uhání někdo jiný....že o co on nestál,to jiný chce...to by ho možná přimělo k žárlivosti,nevím.
Ale fakt,že jsem do někoho zamilovaná a spím s někým,to by rozdýchával jen těžko...jak říkáš,zhnusila bych se mu va
Protože on přece,pán tvorstva,podvádět může,ale doma by chtěl mít tu nejvěrnější hmm .... v tom jak uvažují chlapi se fakt nevyznám..

Není tady

#21 14. 4. 2007 11:16

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Web

Já myslím, že hrát s ním "hry" nemá smysl. Pokud by se vrátil kvůli žárlivosti nebo ješitnosti, tak zase odejde hned jak bude doma jistá půda. Musel by mít pořádný důvod se vrátit a ten si musí najít sám...

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

#22 14. 4. 2007 11:22

Jarča
♥♥♥♥---

Ted mi volal, hrozně moc se mi omlouval a byl prý opilý, jinak by to neudělal....
To že jsem spala s někým jiným, to mě napadlo mu říct taky, taky jsem mu to řekla a řekla jsem mu, že to s tím dotyčným nebylo ono, že on je jednička, no nepomohlo to....Teda v tu chvíli jo, byl fakt miláček, ale ted toho asi faktlituje...

Není tady

#23 14. 4. 2007 11:27

Jarča
♥♥♥♥---

Lituje toho, že se mnou spal, ne toho, že jsem mu řekla, že jsem spala s jiným, to se docela naparoval, když jsem ho chválila, že je lepší..

Není tady

#24 14. 4. 2007 11:36

Jarča
♥♥♥♥---

Ale já toho aky lituju, asi jsem se docela slušně ztrapnila, ale fakt to byl sex na 100% A JÁ V TU CHVÍLI MYSLELA NA TO A TY POCHYBNOSTI PŘIŠLY AŽ RÁNO

Není tady

#25 14. 4. 2007 12:33

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Web

Nemyslím, že by ses měla cítit nějak blbě ohledně toho co bylo včera.Za ten telefonát buď ráda, víš na čem jseš, nemusíš se utápět v marných nadějích wink

Upravil(a) Andromeda (14. 4. 2007 12:34)

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí