Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 3. 5. 2007 6:40

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

barunka napsal(a):

Tak jsem to tu tak narychlo přečetla a strašně se mi nelíbí jak každý hned ji odsuzuje, že je stará. Prosím Vás dámy i Vy budete jednou staré a určitě by jste  chtěli vypadat jako ona. Mě rozčiluje to, když někdo o někom řekne že je starý. Každý je tak starý jak se cítí. To vše.

Konečně rozumné slovo. Také odsuzuji ten šílený módní trend - ženy bez vrásek v každém věku. Sakra, vždy je to přitom tak přirozené .. Mně osobně se příliš nelíbí 60-ileté ženy s tváří vyžehlenou plastickými operacemi. Nějak mi na nich ty vrásky přímo chybí.  Hlavně ty mimické, ty ženy pak působí jako sochy, s tváří bez emocí. Asi jsem ujetá, ale mně se vrásky prostě líbí. Patří k věku a vějířek kolem očí a rýha u pusy k obličeji prostě patří. Aspoň vím hned, zda se dotyčný rád usmívá wink.
Proč odsuzovat stáří a s ním související projevy ? Je to přirozený proces a čeká nás to všechny. A že do reklamy dali Vondráčkovou ? A proč ne ? Na zmrzlině si pochutná člověk v každém věku. Reklamy jako takové sice nemusím, zmrzky si kupuju spíš podle obalu a osvědčené chutě, ale jinak nic špatného na tom, že v reklamě vystoupila právě postarší zpěvačka, opravdu nevidím. Holky se pohoršují, že je stará .. , ale že ve vodafon reklamě vystoupil starší pupkatý týpek, to nikoho z židle nezvedá .. Proč ? To jsme opravdu tak hloupé, že stáří u ženy chápeme jako něco ostudného, odsouzeníhodného ? Chjooo .. usch

Není tady

 

#102 3. 5. 2007 9:30

barunka
♥♥-----
Registrovaný: 21. 6. 2006
Příspěvky: 43

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

hjartapar

Ela.. napsal(a):

barunka napsal(a):

Tak jsem to tu tak narychlo přečetla a strašně se mi nelíbí jak každý hned ji odsuzuje, že je stará. Prosím Vás dámy i Vy budete jednou staré a určitě by jste  chtěli vypadat jako ona. Mě rozčiluje to, když někdo o někom řekne že je starý. Každý je tak starý jak se cítí. To vše.

Konečně rozumné slovo. Také odsuzuji ten šílený módní trend - ženy bez vrásek v každém věku. Sakra, vždy je to přitom tak přirozené .. Mně osobně se příliš nelíbí 60-ileté ženy s tváří vyžehlenou plastickými operacemi. Nějak mi na nich ty vrásky přímo chybí.  Hlavně ty mimické, ty ženy pak působí jako sochy, s tváří bez emocí. Asi jsem ujetá, ale mně se vrásky prostě líbí. Patří k věku a vějířek kolem očí a rýha u pusy k obličeji prostě patří. Aspoň vím hned, zda se dotyčný rád usmívá wink.
Proč odsuzovat stáří a s ním související projevy ? Je to přirozený proces a čeká nás to všechny. A že do reklamy dali Vondráčkovou ? A proč ne ? Na zmrzlině si pochutná člověk v každém věku. Reklamy jako takové sice nemusím, zmrzky si kupuju spíš podle obalu a osvědčené chutě, ale jinak nic špatného na tom, že v reklamě vystoupila právě postarší zpěvačka, opravdu nevidím. Holky se pohoršují, že je stará .. , ale že ve vodafon reklamě vystoupil starší pupkatý týpek, to nikoho z židle nezvedá .. Proč ? To jsme opravdu tak hloupé, že stáří u ženy chápeme jako něco ostudného, odsouzeníhodného ? Chjooo .. usch

:)Ahoj Elinko, jsem ráda že si se přidala k mému názoru. Víš mě to umí strašně nahněvat ty mladice, které si neuvědomují, že za chvíli bude po mladosti a jak by jim to dobře padlo když je každý za to bude hanit a říkat no ta je stará. Starobu tu :budou mít za chvíli ani nebudou vědět jak. Víš v životě se každému všechno vrátí, takže já bych to takhle neřešila a hlavně nepoukazovala na stáří. Elinko měj se fajn:hjarta:


Moudrost mě pronásleduje, ale já jsem rychlejší.

Není tady

 

#103 3. 5. 2007 10:27

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

Holky, já s váma souhlasím. Taky mě zvedaj´ ze židle naše média, který nám imrvére vnucujou něco na to, abysme byly hubený, bez vrásek, pořád aktivní, mladý, měly bujný poprsí apod.... bohužel tyhle pí.oviny jsou k vidění i na tzv. veřejnoprávní televizi, za což jim člověk ještě platí.... Trochu mě povzbudilo, když se začalo útočit i na pány a jejich erekci smile  No ale vážně - tyhle mediální masáže, to je hnus .... NO a teď back k tématu - Reklama na zmrzlinu mi přijde ne moc povedená, ale furt lepší než Krampol a jeho AHA ... o moc lepší ... já bych snad reklamy na podobný plátky zatrhla úplně ...

Není tady

 

#104 3. 5. 2007 10:33

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

být to na mě, tak zatrhnu reklamy všechny tongue a si každý najde to svoje sám..... smile

a k poznámce, kterou tu někdo měl, že pak podvědomě nám uhodí dané zboží do očí v krámě..... asi jsem exot, ale mě naopak takové zboží odradí..... u nás doma se říkávalo -- kvalita nepotřebuje reklamu, udělá si jí sama............. a je to tak tummenupp


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#105 3. 5. 2007 10:44

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

smile ... to já je zas beru jako upozornění na novej výrobek ... jinak bych ho nenašla ... Zkusím jednou a pak se rozhodnu podle sebe, jestli kupovat dál nebo se na to vykašlat.... Takhle jsem přišla třeba na vanish. A někdy se reklamou i pobavím (ale povětšinou si nepamatuju, na co byla hmm ... asi nejsem normální vzorek spotřebitele... Se mi nedávno líbila reklama na nějakej prací prostředek. Ta, jak tam ženská diriguje mobilem manžela, že má dát prádlo do pračky, on svlíkne triko, přidá něco dalšího a už pere. Nakonec dostane sprďáka, že nemá míchat barevný prádlo, ale ten prací prostředek zabránil tomu, aby se to obarvilo.... No...teď jen jak se to ´menovalo? ... ... Jo a taky byla dobrá ta, jak stopovala krásná holka na silnici s jakoby rozbitým autem....chlápci nezastavili, protože pochopili, že tohle auto (to si, myslím, pamatuju, Toyota to byla....asi...) se nikdy neporouchává.... a taky že jo....naštvaná modelína si pak strhla masku krásky a pod ní se skrýval vošklivej padouch big_smile ... tak ta byla dobrá.... ale Toyotu si kupovat neletím teda...to né.

Není tady

 

#106 3. 5. 2007 19:31

Jessie
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 809

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

Jo reklamy na auta bývají nejlepší - ale také jsem si ještě žádné nekoupila. Vlastně jediné co si kupuje podle reklam, tak jsou přiložené filmy u novin, pokud mě ten daný titul zaujme.


Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.

Není tady

 

#107 9. 5. 2007 14:05

tygřík
♥------
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 2

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

Helena byla obsazena do reklamy z popodu polského výrobce, protože je z našich zpěvaček v Polsku stále nejpopulárnější. Výrobce bohužel nepostřehl, že v naší zemi obsazení Heleny do této poněkud směšné role nebude mít tak kladnou odezvu jakou si zřejmě představovali. Mrzí mě, že alespoň Helena nemá rozum, že by určité známka infantility?

Není tady

 

#108 9. 5. 2007 14:30

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

A dnes jsem slyšela Helču v reklamě na pojištění auta...nepamatuju si přesně text...ale ... :-)))) proč nééé?
tak znova: myslím že Heleně je srdeně jedno že ji odsuzujete:-)))
hi hi, že alespon ona prý nemá rozum, tygříku:-)) spíš ho má...proč myslíš že to dělá??proto že je ta zmrlzina táák dobrá??já myslím že ne...oni ty penízky mají totiž určité chrisma:-)))))


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#109 9. 5. 2007 18:18

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

Tato diskuse pro mne zafungovala daleko lépe než reklama a po hledání, kde se dá zmrzlina koupit jsem si ji koupila.

Sice mám raději vodové zmrzliny, ale ta, co jsem koupila byla skutečně hodně smetanová a chutnala poctivě a lahodně. Porce je ale moc velká, dokonce větší než Magnum, toho sním tak max. polovinu, této zmrzky jsem zvládla jen necelou třetinu.

Čím déle se tady o té reklamě bavíme, tím se mi ona reklama začíná více líbit!

Není tady

 

#110 9. 5. 2007 18:21

host5522
Host

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

Já jsem tu reklamu pořád ještě neviděla..., a to na tv občas koukám. Kdy ji to proboha dávají...??? tongue

 

#111 10. 5. 2007 10:55

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

lepista napsal(a):

Tato diskuse pro mne zafungovala daleko lépe než reklama a po hledání, kde se dá zmrzlina koupit jsem si ji koupila.

Sice mám raději vodové zmrzliny, ale ta, co jsem koupila byla skutečně hodně smetanová a chutnala poctivě a lahodně. Porce je ale moc velká, dokonce větší než Magnum, toho sním tak max. polovinu, této zmrzky jsem zvládla jen necelou třetinu.

Čím déle se tady o té reklamě bavíme, tím se mi ona reklama začíná více líbit!

Jojo -  KORAL, kdo by odolal.....
Ještě se mi líbila ona pozměněná reklama od Sagvana Tofiho ve Spyi
Helenka tam měla vymazaný přední zub a vymazali i to velký K... Holky, nebijte mě dumbom , fakt jsem se zasmála ...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů