Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 15. 4. 2007 10:35

bílá kočka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 3. 2007
Příspěvky: 256

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

Mylím si,že jí tu reklamu naordinoval její manžel,dělá jí manažera a od té doby co si ho vzala dělá psí kusy:PMyslím si,že právě ona nemá zapotřebí si dělat reklamu ještě ve zmrzlině,(třeba je švorc).dumbom


Kočka

Není tady

 

#27 15. 4. 2007 10:36

dzifdayly
♥♥♥♥---
Místo: Ústí n.Labem
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 311

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

U mě už tato dáma poklesla dávno její chování je trapné,ale myslím si že všechno má na svědomí ten její manžel toho jí byl jak se říká čert dlužen.

Není tady

 

#28 15. 4. 2007 10:56

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

Bea,
nedotklo.
Já jsem se už dávno smířila s tím, že slepice budou gdákat a husy kejhat, i kdybych si třeba dala nohu za krk smile
Nu a z mého pohledu jednou z mála, kdo tu adekvátně vyjádřil svůj názor, je Hannah. Jinak je to tu dost tristní přehlídka malosti, pokrytectví, závisti a úzkoprsého malom욝actví. To je zase můj názor.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#29 15. 4. 2007 11:40

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

Myslím, že tato reklama je výborná. Splnila přesně to co měla. Kdo před ní jste znaly zmrzlinu Koral?

A to, že je tam Helena mě nechává chladnou - v dnešní době v reklamě je vidět kde kdo a kdoví za jakou částku to je.

Není tady

 

#30 15. 4. 2007 11:41

luciferka123
♥♥-----
Registrovaný: 7. 4. 2007
Příspěvky: 88

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

Tahle debata mi silně připomíná slepičárnu v tématu Karel Svoboda...vždy je to ubohý...Vy všechny, který tady Vondráčkovou kritizujete, byste do toho šly taky, kdyby vám někdo nabídl stejnou částku jako jí..Je to prostě o penězích a kdo je dneska nepotřebuje??? Člověk by musel být blbec, aby odřekl dobře zaplacenou reklamu, vžydt je to za málo práce hodně peněz, to by bral přeci každej nebo vy ne??? A jestli propaguje zmrzlinu nebo polívky nebo prací prášky, to mi nepřipadá vůbec podstatný...

Není tady

 

#31 15. 4. 2007 13:22

maya
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 706

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

Pandorraa napsal(a):

Já jsem se už dávno smířila s tím, že slepice budou gdákat a husy kejhat, i kdybych si třeba dala nohu za krk smile

Pandorro, myslím si, že ses s tím právě ještě zdaleka nesmířila. Jinak by Tě ony "kdákající slepice a husy" pořád tak neiritovaly. Neměla bys potřebu si neustále tu nohu za krk dávat a rozdávat svá moudra tam, kde o ně třeba lidé ani nestojí. Proč se jednoduše jen nepovzneseš nad téma, které Ti nic neříká, a prostě se jím nezabýváš? Z jakého důvodu se v Tobě pořád bere ta touha někoho urážet nadávkami? Na mě to působí tak, že si potřebuješ dokázat, že jsi někdo víc, v té lepší kastě, ona královna, která se sama tvrdým úsilím tolik vypracovala, že teď ční nad ostatními a ta omezená spodina to prostě pořád ne a ne pochopit... Ty to přece myslíš jen dobře - chceš se k nim blahosklonně snížit, otevřít jim oči, aby poznaly, v jakém žijí bludu, jak jsou hloupoučké, a pomoci jim, aby už konečně přestaly být těmi zatraceně zabedněnými slepicemi!!

Není tady

 

#32 15. 4. 2007 13:32

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

maya,
musím říci, že mne dost nepříjemně překvapilo, že právě ty jsi ta potrefená husa, která se ozve jako první..... Myslela jsem, že už jsi přece jen někde trochu jinde. No ani úžasná Pandora není neomylná smile

A aby ti to bylo úplně jasné: s existencí lidské blbosti, která je jak nesmrtelna teta, jsem se už taky smířila. Jenže to neznamená, že proti ní nebudu už nikdy bojovat. A jistě tě nemusím přesvědčovat, že všechny ty gdákavé slepice a kejhavé husy jsou její součástí. Je mi zcela jedno, co ty, či tobě podobní, si o tom myslíte. Dokud mi bude stačit jedna jediná věta, aby se hejno rozgdákalo a rozkejhalo, vždycky ji řeknu, abych si ujasnila, jak je pořád ještě velké.

Upravil(a) Pandorraa (15. 4. 2007 13:58)


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#33 15. 4. 2007 13:36

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

http://www.venusanka.cz/prispevky/136108.jpg


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#34 15. 4. 2007 14:01

Jdhehajnx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 3. 2007
Příspěvky: 1772

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

Bety: tummenupp lol

Není tady

 

#35 15. 4. 2007 14:22

Xsara
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 12. 2006
Příspěvky: 1005

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

Teda Bety... málem jsem si natrhla bránici!  tummenupp Líp bych to fakt neřekla.


Morálka je postoj vůči lidem, které nemáme rádi.
Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde

Není tady

 

#36 15. 4. 2007 14:24

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

tak taky jsem tu reklamu ještě neviděla ale TV si hned nepoběžím pustit.....nechápu proč se hádáte s Pan, Pan je prostě svoje a to už všichni víme ne?! Ale tady ji zrovna musím dát za pravdu(a to nejen že jsme z jednoho města:) )...uzemnit je potřeba...drbárna drbárna!!     (i když se mi Krampolova AHA reklama zda hodně ujetá)..klidně bych to tam šla plácnout před červený pozadí taky za ty prachy...

Bety a kdákalky jsou pěknýsmile!!

Upravil(a) misha88 (15. 4. 2007 14:25)


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#37 15. 4. 2007 14:36

maya
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 706

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

Pandorro, jako potrefená husa se necítím z jednoduchého důvodu - bulvár nečtu a nemám  potřebu se soukromím jiných lidí, kteří o to nestojí, zabývat. To, kde se ve svém lidském (podle Tebe odteď slepičím) vývoji nacházím nebo nenacházím, nepřísluší Tvému posuzování a nezáleží na něm, protože Tobě se nezodpovídám. Takže pokud mě měla Tvá věta o tom, že jsi se ve mně jaksi "zklamala", nějak zamrzet nebo naopak motivovat, tak tento typ sdělení se bohužel mine účinkem. Pokud nebylo zřejmé, proč jsem svůj příspěvek napsala, stručně to přiblížím: Nezastávám se ani zdaleka diskusí o bulvárních tématech, ale lidí, které někdo ze označuje zvířecími jmény; v tom vidím podstatný rozdíl. Tebou zmiňovaná "lidská blbost" není fenomén s objektivně stanovitelnými pravidly - člověk není jen černý nebo bílý.  Slepice má právo jako slepici označit jenom sama sebe, pokud to uzná za vhodné; nikomu jinému, dokonce ani Pandoře, to zkrátka nepřísluší. Tohle pro mě prostě je a asi i vždycky zůstane za hranicí mé tolerance. Pokud je někdo slepicí, třeba má důvod jí být. Mᚠvolbu se mezi drůbež nemíchat a nechat ji v klidu žít, pokud Ti není blízká, a rozhodnout se pro jiné věci s jinými a jinde, anebo můžeš svého nadprůměrného lidského potenciálu využívat k "rozkdákávání slepic"...

Není tady

 

#38 15. 4. 2007 15:44

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

Takže ženská, která vyjádří svůj názor je slepice?? va Tak v tom případě kokokodááák!!!!

Není tady

 

#39 15. 4. 2007 17:13

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

maya napsal(a):

.... nepřísluší Tvému posuzování a nezáleží na něm, protože Tobě se nezodpovídám.

Ani já tobě, takže proč se tím sama neřídíš???

Podle mne??? Hmmm.... tvoje domněnky jsou z mého pohledu dost hloupé, ale jsou tvoje a mᚠje jistě ráda.
Já to vnímám jako triviální manipulaci, která očividně zabírá.....  ale bohužel ne na mne, jen na "slepice", které se chytají jen posledního slova a nedokážou vnímat souvislosti. Kdo není slepice, jistě to nebude řešit, proč taky, že?

Když tě někdo ve společnosti upozorní, že mᚠšmouhu na nose, můžeš být vděčná, vytáhnout kapesník a decentně si ji utřít.
A nebo taky můžeš začít vřískat, že tě uráží a nazývá šaškem počmáraným.... Pak jím v tom případě asi opravdu jsi, mᚠjistě důvod jím být a tudíž neseš i všechny důsledky toho, že se považuješ za šaška počmáraného.

Zajímavé, co se opět z jedné mé věty, kterou klidně všichni mohli nechat nepovšimnutou, zase vyvinulo. Funguje to jako jeden malý kamínek, který hned rozčeří hladinu rybníka - a myslím, že ten se tě na tvou hranici tolerance skutečně nemusí ptát.... Buď reaguješ, nebo nereaguješ, je to jen a jen tvoje volba, zda to, k čemu nabádᚠdruhé, dokážeš taky žít ty sama.

Je docela smutné, že se tu některé ženy otírají o paní Vondráčkovou ( kterou nemusím a nikdy jsem nemusela), za naprosto JISTÉ vydávají klepy a domněnky, které si vytvořily na základě bulvárních zpráv, což tě nechává zcela chladnou, ale mně tu budeš školit ve slušném chování s odhodláním blanického rytíře, který vyjel na pomoc slabým a utiskovyným... Absurdní.

Kéž by to tak bylo a ony byly slabé a utiskované! Zatím mám obavy, že to je spíš na opak - lidská blbost JE fenomén s objektivně stanovenými pravidly a to že člověk není jen bílý nebo černý, to je jediná naděje pro něj, že té blbosti zcela nepropadne.

A na závěr: "slepice má právo jako slepici označit jenom sama sebe, pokud to uzná za vhodné" - ty snad mᚠpocit, že se tu tak neděje?????


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#40 15. 4. 2007 17:21

Nikol
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 113

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

Reklama evidentně splnila účel.............zaujala.

Mimochodem HV si nepouštím, ani nemám žádné její cd, nicméně....

Nepochopím kde berete právo označovat přední českou zpěvačku (40letá kariéra mluví za seba sama) za neschopnou, neúspěšnou, starou atd. Řekla bych že je to jen drzost některých hloupých ženských, které nemají žádný jiný zájem, než závist  usch a nepřejícnost. Nic moc, co???

Není tady

 

#41 15. 4. 2007 17:59

bílá kočka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 3. 2007
Příspěvky: 256

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

Já myslým že Vondráčková je vypracovaná a známá jako Madona a ta by tak hluboko neklesla,každá zpěvačka by měla mít svou prestiž a že je to o penězích je blbost je to předevšm reklama na ni samotnou co si o tom povídáme s lidmi tak se jako osobnost úplně ztrapnila.dumbom a určitě jí ty prachy nezávidím,protože má perfektní hlas a zaslouží si to!


Kočka

Není tady

 

#42 15. 4. 2007 19:04

luciferka123
♥♥-----
Registrovaný: 7. 4. 2007
Příspěvky: 88

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

bílá kočka napsal(a):

Já myslým že Vondráčková je vypracovaná a známá jako Madona a ta by tak hluboko neklesla,každá zpěvačka by měla mít svou prestiž a že je to o penězích je blbost je to předevšm reklama na ni samotnou co si o tom povídáme s lidmi tak se jako osobnost úplně ztrapnila.dumbom a určitě jí ty prachy nezávidím,protože má perfektní hlas a zaslouží si to!

A co třeba značka oblečení H&M, kterou Madona propaguje? Tos v TV neviděla?? Vždy reklamu dělá každá druhá známá osobnost, a česká nebo světově známá, tak se z toho přeci nepos...m

Není tady

 

#43 15. 4. 2007 19:30

bílá kočka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 3. 2007
Příspěvky: 256

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

Mám pocit že mezi značkovím oblečením a zmrzlinou pro děti  dudlik   je velký rozdíl a reklamu na oblečení jsem neviděla,každý sám strůjcem svého času,myslím že je na čase tuto diskuzi ukončit a nechat pracovat čas.  :visla:


Kočka

Není tady

 

#44 15. 4. 2007 19:51

Jessie
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 809

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

Úplně souhlasím s Bílou kočku - má naprostou pravdu. Kdyby v této reklamě byl někdo neznámý, tak nad tím všichni mávnem rukou, ale tím že je tam výborná zpěvačka, tak zklamala mnoho lidí.


Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.

Není tady

 

#45 15. 4. 2007 20:09

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

noooo, nejdříve jsem si myslela, že si přečtu názory na reklamu a zase půjdu.... nicméně to, co se tady z toho vylouplo, mě nenechá, abych taky nezareagovala.....
a) reklama mi přijde naprosto hloupá, nudná a já osobně bych si teda tuhle zmrzku nekoupila..... bez ohledu na to, kdo jí propaguje, mám raději osobní zkušenosti lidí z okolí
b) domnívám se, že paní Helena Vondráčková je sice dlouholetá přední zpěvačka, nicméně, podle jejích posledních počinů bych taky myslela, že její hvězda pomalu upadá, nejdříve pořad v TV (pokud netušíte - jedná se o pořad Hvězdy u piána, který jsem viděla asi dvakrát a musím uznat, že horšího moderátora jsem nezažila), teď reklama (podlé mého názoru dost ubohá) na zmrzlinu
c) ano Madonna taky dělá reklamu, ovšem tedy troufnu si říct, že Madona je maličko jiný kalibr..... naši reklamu na zmrzku asi nebude chtít firma pouštět nikam do světa.....

a jako poslední si neodpustím hodnocení toho, co se tady rozpoutalo...... Pandorraa (nic osobního proti ní nemám a ani jsem s ní neměla žádný konflikt) tady sice nahlas křičí o závisti, zlobě, pokrytectví atd..... některých diskutujících, ale šmahem o pár řádků níže se sama sníží k urážkám a pomluvám typu "jste husy, slepice, kejháte......."
nechápu naprosto, podle čeho tak soudí..... snad podle pár napsaných vět na fóru, či má se všemi, které tak šmahem urazí, osobní zkušenost, zná je reálně apod ???
Není to stejně pokrytecké, o druhých vykřikovat, jak jsou přízemní, ale sama se snížit se stejně ubohým metodám (urážkám) ?
Ony jen (stejně jako já nebo kdokoli v rámci jakéhokoli fóra) vyjádřily svůj názor .... se kterým mohu či nemusím souhlasit, ale pokud se stavím do role té "vševědoucí nejmoudřejší", pak přeci ve své nezlomné moudrosti doznám, že do takových malicherných "slepičích kvokání" nebudu vůbec vstupovat......

A je mi popravdě naprosto jedno, jestli teď za svůj názor budu označena za slepici, husu, pipinu, kvočnu nebo jakékoli jiné slaboduché zvířátko......


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#46 15. 4. 2007 20:45

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

. mala.popelka ,napsala jsi to:supr:tummenupp
a můj názor na reklamu... mě osobně Helena v reklamě nesedí,vypadá dost divně....

Upravil(a) sisi21 (15. 4. 2007 20:46)


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#47 15. 4. 2007 21:21

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

Milá popelko,

slepici a husou je asi bohužel  každý, kdo se k mým OBECNÝM slovům přihlásí - vztáhne si je na sebe.
Ani jsem netušila, že takových je tu tolik sad

Já nehodnotím, pouze konstatuji, hodnocení přenechávám "potrefeným".


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#48 15. 4. 2007 23:46

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

bílá kočka napsal(a):

Já myslým že Vondráčková je vypracovaná a známá jako Madona

Tak to je mazec....... fakt to tady mám rád. big_smilebig_smilegodlikegodlike


P.S. Tytytyty Pandorro! wink big_smile

Upravil(a) Jeňýk (15. 4. 2007 23:48)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#49 15. 4. 2007 23:59

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

Není tu mazec, já třeba Helenu nesnáším a není to o závisti, je to už stará paní a úměrně k věku se tak nechová. Hvězdu já si představuji jinak, ta by měla mít i charakter . Ale také nevím, proč bych nemohla vyjádřit svůj názor, at je jakýkoliv, vždyt ho nikomu nevnucuji !  Vidím, že někteří jsou zde chytřejší, ale to se už takoví asi narodili...je to i o toleranci...

Upravil(a) Aneri (16. 4. 2007 0:00)

Není tady

 

#50 16. 4. 2007 0:13

maya
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 706

Re: VONDRÁČKOVÁ -REKLAMA NA ZMRZLINU

Popelko, taky s Tebou úplně souhlasím.

A co se týká další odpovědí Tobě, Pandorro - původně jsem měla v úmyslu jí napsat, ale ono asi opravdu bude lepší věnovat čas do spousty smysluplnějších činností, než je dohadování se s člověkem, který je s ostatními šmahem hotový tímto (PODLE MNE...) jednoduchým a nedůstojným způsobem. Pokud si o sobě myslíš, že jsi povolána k tomu, abys neomylně rozpoznávala "objektivní hloupost" od "objektivní pravdy" (nebo podobných abstraktních pojmů), potom mi to připomíná princip honů na čarodějnice, které se v mnoha podobách děly a bohužel budou dít - díky tomu, že je vždycky někdo přesvědčen o svém jediném správném názoru, který ostatním nenabízí, nýbrž mlátí je s ním po hlavě; ale s podobným člověkem se zkrátka neshodnu a patrně nemá žádný smysl se o to dál pokoušet.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů