Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#26 5. 12. 2013 8:26

MilanXD
♥------

Re: umela vagina

Gonycz napsal(a):

Pokud ti mohu doporučit tak tato umělá vagína http://osobnivagina.cz je ze všech nejdokonalejší. Manželka mi ji pořídila na minulé vánoce a nemohu si ji vynachválit měl jsem i jiné, ale ty nemají tak reálný materiál jako tato. Vytvořili i nějakou novinku, která přenáší pohyby do počítače a reaguje tak v po*n, ale to zatím nemám vyzkoušené.

Fleshlight je sice nejprodávanější umělá vagína na světě, ale myslím si, že je to především pro aktivní uživatele - osamocené muže. Ona se musí totiž nákladně a zdlouhavě udržovat = vymýt, vysušit, napudrovat, nechat doschnout atd. Pro toho, kdo by si to chtěl jen zkusit postačí jednorázová japonská Tonga. Ty navíc docela často nakupují manželky partnerům pro legraci. Nejčastěji se pak používá v autě, protože nehrozí znečištění oděvu.

Ještě k tomu kinetickému zařízení na Fleshlight = VStroker. Myslím si, že je to fakt kravina. Tyhle věci jsem dostával a psal jsem o nic články. Vstroker je sice na první pohled hodně atraktivní a překvapivý, ale po pár dnech už nudí.

Není tady

#27 20. 10. 2014 17:10

corel1
♥------

Fleshlight sice stojí víc ale je nejlepší http://www.fleshlight-obchod.cz/. Erotické pomůcky s číny napumpované kdoví čím bych nezkoušel

Není tady

#28 18. 11. 2015 11:57

goliath
♥------

Ahojte ja rozhodne odporúčam fleshlight. Osobne vlastním umelú vagínu fleshlight STU. A som nadmieru spokojný. Áno je pravda, že vyžaduje údržbu ako čistenie a púdrovanie kukuričným škrobom, ale takto vám dokáže vydrža pomerne dlho. Mne fleshlight pomohla zlepši sexuálnu výdrž, lebo pri masturbácii nie je na mňa vyvíjaný tlak. A je to omnoho lepší pocit ako s rukou. Pred použítím ale odporúčam namoči do teplej vody.

Taktiež keď sme s partnerkou nemohli by spolu umelá vagína poslúžila a splnila svoj účela nemyslel som tak na druhé ženy. Takže za mňa je to aj pomôcka na odstránenie nevery. Ak chcete pri masturbácii zaži pocit ako pri reálnom sexe Umela vagina fleshlight je pomôcka, ktorá vám to umožní.

Není tady

#29 18. 11. 2015 13:18

flink
♥♥♥♥♥--

goliath napsal(a):

Ahojte ja rozhodne odporúčam fleshlight. Osobne vlastním umelú vagínu fleshlight STU. A som nadmieru spokojný. Áno je pravda, že vyžaduje údržbu ako čistenie a púdrovanie kukuričným škrobom, ale takto vám dokáže vydrža pomerne dlho. Mne fleshlight pomohla zlepši sexuálnu výdrž, lebo pri masturbácii nie je na mňa vyvíjaný tlak. A je to omnoho lepší pocit ako s rukou. Pred použítím ale odporúčam namoči do teplej vody.

Taktiež keď sme s partnerkou nemohli by spolu umelá vagína poslúžila a splnila svoj účela nemyslel som tak na druhé ženy. Takže za mňa je to aj pomôcka na odstránenie nevery. Ak chcete pri masturbácii zaži pocit ako pri reálnom sexe Umela vagina fleshlight je pomôcka, ktorá vám to umožní.

Bože, kam jsi to vrazil rozum? big_smile

Není tady

#30 18. 11. 2015 18:48

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Bože, kam jsi to vrazil rozum?
No kam asi??? http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#31 8. 2. 2016 23:02

proka
♥------

Já si koupil umělou vagínu ve tvaru Avataru big_smile Fleshlightku.. takovou tu fialovou a musim říct,že docela pecka big_smile Ale je na každém, aby soudil... zkouším i jiná honítka, např. Tenga egg vajíčka, ty taky nejsou špatná, ale jsou moc malá...

Upravil(a) proka (10. 2. 2016 12:50)

Není tady

#32 7. 3. 2019 11:16

Lajla03
♥♥-----

No to by mě zajímalo jestli se to dá aspoň trochu srovnat s reálnou vagínou ? big_smile to je mazec co se dneska všechno vyrábí. To mají všechno v sexshopech jo ?

Není tady

#33 24. 4. 2019 14:36

Majki636
♥♥-----

Lajla03 napsal(a):

No to by mě zajímalo jestli se to dá aspoň trochu srovnat s reálnou vagínou ? big_smile to je mazec co se dneska všechno vyrábí. To mají všechno v sexshopech jo ?

Můj nynější přítel říkal, že ta umělá vagína je poměrně dosti srovnatelná s tou reálnou, nicméně mu k chci pořídit úplně jinou hračku.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí