Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 10. 4. 2007 23:14

kačaba
♥♥-----
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 41

Boží mlýny??????????

Píšu po velmi dlouhé době.
Před více jak 1 1/2 rokem se mi muž přiznal, že má jinou, byl zamilovany a velice šastný.Vloni v létě se odstěhoval z bytu definitivně pryč.Já si začala zvykat na nový život.Bolelo to, bylo to ze začátku velmi těžké,ale musela jsem to překonat.
Včera se mi ozvala ona paní, která zrušila naše manželství, nešastná, plačící.Důvod?Muž jí opustil!!!!
Chtěla vědět, jest-li se nevraci ke mě zpatky.Prý jí oznámil, že s ní končí a odchází za mladší.A ona hledala útěchu u mě, u té které tak ublížila.
To všechno píšu proto, že jsem se přesvědčila, že boží mlýny opravdu melou a chtěla bych dodat odvahu všem opuštěným a nešastným manželkám.
Nebojte, nakonec vám bude líp.

Není tady

 

#2 10. 4. 2007 23:52

x62358
Host

Re: Boží mlýny??????????

Ahojky Kačabo, díky za tvoje slova, některým už se dělá líp a některým to trošku trvalo, ale nakonce i ony dosáhnou svýho líp. Je skvělý, že ti je fajn...a oni....a se jdou bodnou lol


PS:....víme, že melou....

 

#3 11. 4. 2007 0:16

aeva1
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 1207

Re: Boží mlýny??????????

Kačabo, pamatuju si tě. Cítím s tebou, úplně tě chápu, ale není to to zadostiučinění. Myslím, že jsi smutná, nejsi z toho venku ...Jsi jako já, ještě pořád ti záleží na tom, co tvůj BM. A dokud se toho nezbavíme... však víš. Boží mlýny melou, to jistě, ale asi bychom se neměly těšit, že melou. Taky s tím bojuju. !Dobrou noc smile

Není tady

 

#4 11. 4. 2007 7:01

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Boží mlýny??????????

kačabo díky za naději :-)


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#5 11. 4. 2007 7:47

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Boží mlýny??????????

melou, melou...
ale já osobně to neberu jako "naději" ale s trochou smutku...
holky, já mu fakt přeju, aby byl spokojenej... a nezlobim se ani na ní...


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#6 11. 4. 2007 8:07

Vanda
Host

Re: Boží mlýny??????????

JJ, víme, že melou...

Upravil(a) Vanda (6. 10. 2008 22:01)

 

#7 11. 4. 2007 8:10

Líba06
♥------
Registrovaný: 6. 12. 2006
Příspěvky: 23

Re: Boží mlýny??????????

Jájo, já neumím BM přát štěstí.  Jsem od něho půl roku, předtím bylo jeho 5 let nevěry a pořád se mi vše vrací. Nevím, proč ho neumím vyhnat z hlavy a věčně o všem přemýšlím. Už tím štvu samu sebe...Ty tohle dokážeš ?

Není tady

 

#8 11. 4. 2007 8:12

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Boží mlýny??????????

Já to pořád nějak nechápu....boží mlýny - o.k. Ale a je to jak chce,sice došlo na tu,co manželství rozvrátila,ale já to spíš beru tak,že ho rozvrátil můj muž,ne milenka. To on mě podváděl,to on semnou byl ženatý. On mě přece ranil a kdyby to nebyla tahle,byla by to jiná. Je mi tak nějak fuk,jestli dojde i na ni,i když si to zaslouží....spíš by mě zajímalo,kdy dojde na něj....kdy i on bude nešastnej a vzpomene si,že takhle nešastná jsem byla i já a pochopí...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#9 11. 4. 2007 8:14

Vanda
Host

Re: Boží mlýny??????????

Půl roku je krátká doba, hlavně si ji sama neprodlužuj. Ale přijde "bod zlomu" a bude to, známe to všechny, někdy to teda není bod, ale jiný útvar, ale přijde. A kdy, je jen na tobě.

 

#10 11. 4. 2007 8:16

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Boží mlýny??????????

Líbo, jo dokážu... si občas sama připadám divná lol
na druhou stranu se furt peru s tim - odpustit sama sobě... že jsem neviděla, že jsem zavírala oči, že teď stále stojim na místě, že se bojim...


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#11 11. 4. 2007 8:21

Vanda
Host

Re: Boží mlýny??????????

Ppavlo, v tom to asi je. Až ti bude jedno, jestli je šastnej nebo ne. Důležitá jsi přece TY, tvoje štěstí a radosti.

 

#12 11. 4. 2007 8:34

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Boží mlýny??????????

Jája napsal(a):

melou, melou...
ale já osobně to neberu jako "naději" ale s trochou smutku...
holky, já mu fakt přeju, aby byl spokojenej... a nezlobim se ani na ní...

Jájinko gratuluju. Jsi svobodný člověk!!!!!

Až tohle holky pochopí, tak budou konečně volné samy pro sebe!!
Do té doby se budou jen žrát a žrát a žrát.

Upravil(a) lueta (11. 4. 2007 8:37)


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#13 11. 4. 2007 8:44

dadka06
♥♥♥♥---
Místo: poděbrady
Registrovaný: 21. 11. 2006
Příspěvky: 282

Re: Boží mlýny??????????

Jáji,  ja to mam podobné..ten moj M síce stále žije s nami a tvári sa ,akože nič,ale tiež už mi zpár jeho mileniek za po sledných 15 rokov vyvolávalo s plačom, že ich nechal..
A kedže mi nejak došla trpezlivost až teraz--po tolkych rokoch,pomaly sa staviam na vlastne nohy a odchadzam ja..postupne- mám predsa deti a potrebujem im pripravit zázemie-a hned je viditelná zmena v jeho správaní...
..to o tých mlynoch ma potešilo--zrejme sa nikdy nebudem vediet citovo uplne odputat a tiež mam tendenciu priat našim milenkam podobne pocity, ake som zažívala ja...a aj drobnost poteši..
akurát pravdou je, čo píše Ppavla--to nie ony, to M je ten, ktorý to trápenie sposobil..
na druhej strane-ak by každá žena mala v hlave to, ako to strašne bolí,a snažila sa nesposobovat bolest iným ženám, tak by nám tí naši neverníci ani nemali byt s kym neverní....


Nerob druhému to, čo nechceš,aby robil on tebe..

Není tady

 

#14 11. 4. 2007 8:57

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Boží mlýny??????????

dadko, poznala jsem tady pár skvělejch holek, který byli nebo jsou milenky ženáčů... a teda ani trošičku jim nezávidim... ony to taky nemaj jednoduchý a nechtěj ubližovat... i jim je vlastně ubližováno...

ti nevim, ale mě je nějak nevěra fuk... (teda teď, až budu mít partnera tak teprv uvidíme...), důležitý je jak to jinak klape doma... jestli patří manželka mezi domácí spotřebiče nebo je milována...


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#15 11. 4. 2007 9:08

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Boží mlýny??????????

Jenže já na to přišla taky před půl rokem a nenávist nebo tak něco k němu sice necítím,ale na to přát mu štěstí pořád ještě nemám,zapustil kořeny v tom mým srdíčku,ale už pracuju na jejich odstranění. Jde to pomalu,bolestivě,ale jít to musí...
Já jeho milenku sice taky nemůžu vystát,na druhé straně si fakt uvědomuju,že kdyby byl tak spolehlivej a myslel na to,že má rodinu,že tím ublíží,tak by žádná milenka neměla šanci. Mohla by se snažit jak by chtěla,prosit,škemrat,zkoušet všechny ženský fígle,stavět se na hlavu....on měl být ten,kdo si měl uvědomit,že orgasmus trvá jen chvíli,ale následky pak bolí...držet se svých zásad,které všude hlásá.Kdyby on,manžel a otec rodiny si dokázal udržet odstup a ženský od těla,vše v mezích slušnosti,nikdy by ho ženská nedostala,by by se snažila sebevíc. Já nebyla vdaná za ni,ale za něj. K němu mám já zodpovědnost a on ji má ke mě. Ona s tím nemá co dělat...nenutila ho,aby mě s ní podváděl,dělal to ze svého vlastního rozhodnutí a dobrovolně. Jsem na ni naštvaná,ale vím,že zlobit se můžu jen a jen na něj.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#16 11. 4. 2007 9:24

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: Boží mlýny??????????

Zrovna včera jsem přemýšlela o tom, že ze mně všechny tyhle pocity nějak pomalu odplouvají...že u mě začíná převládat lhostejnost k méme ex.
Na boží mlýny věřím, i když někdy jsou pomalé. Ale myslím, že k odpuštění mám ještě daleko. Nejde mi tak o mně, spíš mi dost vadí, jak to zasáhlo oboje rodiče a děti, by jsou všichni dospělí. Ta ztráta iluzí a rozpad rodiny je ale strašný.

Není tady

 

#17 11. 4. 2007 9:27

Vanda
Host

Re: Boží mlýny??????????

Pavli, to je dobrý krok

Upravil(a) Vanda (6. 10. 2008 22:02)

 

#18 11. 4. 2007 9:30

dadka06
♥♥♥♥---
Místo: poděbrady
Registrovaný: 21. 11. 2006
Příspěvky: 282

Re: Boží mlýny??????????

Jasne Ppavli.ale jednu vec si musíme priznat--to, že už po čase nie sme tak atraktívne pre vlastných M neznamená, že nie sme atraktívne pre iných.
Ja som vo svojom manželstve vlastne nikdy asi šastná a spokojná nebola.Pracujem hlavne medzi  a s mužmi, a pre mnohých z nich atraktívna som.Možností na neveru som mala a mám nespočet /a na rozdiel od mojho M su to vačšinou vzdelaní chlapi a ažko "za vodou"/.Ale nikdy!! fakt nikdy za ten čas som neurobila nič,čím by som ublížila ich priatelkam a manželkam, ktore sa staraju o ich deti, domacnost a ich samych...
Takže tu sa bije-často opakovaná teoria týchto stránok o nároku na vlastné štastie a ubližovanie žudom, ktorí nemaju ani potuchy o tom, že ten "ich" vlastne ani štastný nie je..Veď umenie prevráti situáciu vo svoj momentálny prospech maju ženatí a zadaní skvele zvládnuté a prepracované.
Všetky tie kecy chlapov o manželkách,nespokojnosti a najdení konečne štastia a pod. su totiž rovnaké.Viem, čo moj M vykladal tým svojim šlapkam a viem, kolko z toho bola pravda...
A o tom to cele je..


Nerob druhému to, čo nechceš,aby robil on tebe..

Není tady

 

#19 11. 4. 2007 9:54

Líba06
♥------
Registrovaný: 6. 12. 2006
Příspěvky: 23

Re: Boží mlýny??????????

Já nevím, city k BM mám snad na doživotí. Vzít ho zpět, když měl zájem jsem nedokázala, ale když vím, že je s ní, tak mi to vadí, jsem z toho na prášky. Je to normální ? Už jsem si myslela, že jsem ze všeho venku....

Není tady

 

#20 11. 4. 2007 9:57

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Boží mlýny??????????

Líbo, ale proč? proč ti to vadí?
nechápu... když ho nechceš zpátky...
uražená ješitnost?


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#21 11. 4. 2007 10:20

Líba06
♥------
Registrovaný: 6. 12. 2006
Příspěvky: 23

Re: Boží mlýny??????????

Já nevím proč mi to vadí. To právě neumím říct. Asi ta ješitnost. Štve mě, že tam má její děti, na naše neměl čas ...atd. Už to sice není tak silné jako dřív, ale přesto to v sobě cítím, že mi to není jedno. Neumím se od toho úplně odprostit....

Není tady

 

#22 11. 4. 2007 10:24

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Boží mlýny??????????

Líbo, možná by to chtělo rozebrat, zjistit příčiny a odpustit... všem i sobě...
taky jsem mu to nepřála hned...


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#23 11. 4. 2007 10:27

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Boží mlýny??????????

Vandi,ale já jsem taky naštvaná i na ni. Jeho milenka po něm začala dost tvrdě jet už ani ne rok po naší svatbě,v době,kdy jsem měla chvíli po potratu. Ale celé roky měla smůlu,on tomu tenkrát dal jasné hranice a meze - kamarádi,nic víc. Je jasný,že to nepřestala nikdy zkoušet,ale zlobit se můžu na něj,protože když začal cítit,že by to mohlo přerůst rámec kamarádství,tak to měl celé okamžitě stopnout,přerušit všechny kontakty.Ale on si z ní udělal milenku,je to srab a slaboch...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#24 11. 4. 2007 10:29

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Boží mlýny??????????

Líba06: co je to...? city? ... neřekla bych ... spíš majetnický vztah k muži.... i když ho nechci, nesmí ho mít jiná ... ?

Holky, uvědomujete si při tom všem, že jste to vy, který si ty chlapi vzaly? Který jim tolerovaly netolerovatelný? Který se vlastně samy zasloužily o to, jak se k nim chlap chová (někdy hnusně)? ... Který neznaly svoji cenu? ... Já si to uvědomila. Naštěstí. A musím říct, že od tý doby se mi do života "vloudil" chlap, který je pravým opakem mýho bývalýho... přeje mi, miluje mě, na rukou by mě nosil ... že by to bylo tím, jak jsem si napravila vnímání sebe sama a dovolila si se zase stát ženou? ... já myslím, že jo. Tak se držte, kočky wink

Není tady

 

#25 11. 4. 2007 10:36

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: Boží mlýny??????????

Evi - hezky řečeno!! držím ti palce, a tě nosí hodně dlouho.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů