Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 10. 4. 2007 20:34

Gabca
♥♥-----
Registrovaný: 29. 6. 2006
Příspěvky: 79

Střední škola

Jsem tu zas s novým problémem...........vabutter
Jsem sice v 7. třídě ale slyšela jsem v  rádiu něco o střední škole....
Někteří říkají že můžeš dělat zkoušky jen jednou pokud se nedostaneš v 15 ti už tě nikde nevezmou a druzí říkají že můžeme podat jen jednu přihlášku.....Prosím vás jsem z toho hrozně nervní co je správně?????gratergrater

Není tady

 

#2 10. 4. 2007 21:06

Chloe16
♥♥-----
Registrovaný: 3. 12. 2006
Příspěvky: 84

Re: Střední škola

Na střední si můžeš podle mě podat přihlášku kdykoli.Třeba i ve třiceti(Musíš mít ale dokončené základní vzdělání smile ).A co se týče počtu přihlášek, tak my jsme si mohli podat na jednu školu.Nevím jak je to ale se soukromými školami.Školy mohou ale nemusí vyhlašovat druhý kolo.Takže pokud se člověk nedostane v prvním kole na střední, počká si na to, který školy vyhlásí druhý kolo a podle toho si napíše přihlášku na druhý kolo.To bylo před dvěma lety, takže pokud došlo k nějaké změně, tak o tom nevím.

Upravil(a) Chloe16 (10. 4. 2007 21:13)

Není tady

 

#3 11. 4. 2007 16:11

Jessie
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 809

Re: Střední škola

Gabčo, zatím se tím netrap, protože za ty dva roky, až se budeš rozhodovat, tak to zase bude úplně jinak. Všechno teď probíhá reformami, tak počkej, jak to bude, až na to přijde čas a zbytečně se nestresuj. Neboj se, že by ses na SŠ nedostala - zcela určitě dostaneš.


Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.

Není tady

 

#4 28. 4. 2007 13:29

fišinka
♥♥-----
Registrovaný: 3. 2. 2007
Příspěvky: 26

Re: Střední škola

Doopravdy to nemá smysl moc řešit, protože už ted hodně škol bere na průměr a je teda dost klidně možný, že za dva roky už snad ani klasický příjmačky jako jsou ted ani nebutou, třeba jen pohovor, ale co ti doporučím je navštívit veletrh středních škol, kterej bejvá vždycky na podzim v každym většim městě, zpravidla v listopadu. Jdi se tam podívat už letos, přestože budeš v osmiče, aspon budeš mit dost času na rozmyšlenou.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů