Ozn�men�

30. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

30. listopadu : Pracny, zázvorky a anýzky. Trojice voňavého cukroví, bez kterého nejsou Vánoce!

30. listopadu : Originální vánoční dekorace. Stačí pár klacíků a bílá barva.

#1 10. 4. 2007 13:14

Michelle
♥♥-----

Nízké Tatry Tále

Zdravím všechny,
prosím neznáte někdo na Slovensku Tále? Máme tam zapykanou dovčubig_smile

Není tady

#2 16. 4. 2007 21:59

host5522
Host

Re: Nízké Tatry Tále

Já to znám, a je to tam moc hezké. Ale na Slovensku je náááádherně všude. A kdy tam jedete, v létě? Já bych teda osobně volila severnější část Nízkých Tater (třeba Jasnou), ale bude se vám tam líbit, uvidíš.

Jeeežiš, já bych tam jela hned s váma. smile

#3 17. 4. 2007 17:00

Michelle
♥♥-----

Yellow,
moc Ti děkuji udělala jsi mi velkou radost.Já už se také moc těším...big_smile

Není tady

#4 17. 4. 2007 17:03

host5522
Host

:-)

Já jsem se vrátila z dovolené na Slovensku v neděli a na další se chystám na konci června - pro změnu na Slovensko. Jsem takový závislák....  big_smile

#5 17. 4. 2007 17:12

Michelle
♥♥-----

To je úžasný...Já byla v Tatrách v 8.třídě,ale manžel tam jezdí pořád pracovně,tak konečně taky vyveze rodinku:)
Já nevím je mi ta země nějak blízká.Příroda mě určitě překvapí mile,ale uvidíme co lidé.Jak na Tebe působí naši bratia?

Není tady

#6 17. 4. 2007 17:28

host5522
Host

Mně je ta země blízká moc. Ani nevím proč. smile

Nejsem nijak labilní, ale když jsem tam minulý týden přijížděla (po půl roce), uplně se mi chtělo brečet dojetím lol Já už bych na dovolenou snad ani jinam jet nechtěla, jinam mě to neláká..smile

Naši bratia na mě působí velmi dobře. Nikdy jsem tam neměla problém, naši "ubytovatelé" byli vždy strašně milí (někdy na můj vkus až moc) smile, naše dotazy na cestu každý odpovídal strašně ochotně, našli se i tací, kteří nás doprovázeli, aby nám pořádně ukázali cestu..... smile (nikoliv mladí kluci, ale třeba i důchodkyně),  jen v restauraci to občas někde vázlo, ale to je problém asi všude.

Minulý týden jsme na jednom výletě trochu zabloudili (podle mapy jsem si nastudovala "zaručenou" zkratku lesem, a nějaký náhodný běžec nás doprovodil asi 2 km. Jinak bych v tom lese asi bloudila doteď. smile

Fakt, u mně vždycky spokojenost až nezřízené nadšení. smile

#7 17. 4. 2007 22:06

pachola
♥♥-----

ani neviete,ako ste ma potešili,keď ste napísali,že sa Vám Slovensko páči,tiež ubytúvame a rada počujem ,keď je turista spokojný ...keď v januári boli Klausovci u nás v dedine na hrobe jej rodičov,tak jeden pán povedal...bratia Češi,máte dobrého prezidenta,tak,ako napísala predomnou Yellow/naši bratia/...www.bobrovec.com

Není tady

#8 17. 4. 2007 22:25

host5522
Host

Pacholo, já jsem nad tvým ubytováním taky přemýšlela, protože jsem byla minulý týden v Liptovském Mikuláši. Zaregistrovala jsem ho už dřív, protože ho nebízíte u jedné (minimálně) cestovky, že? Ale nakonec rozhodlo to, že jsme jely s mamkou vlakem a k vám je to veřejnou dopravou přece jenom trochu z ruky - by jinak blízko. Ledaže byste nám i taxikařili....., ale to už bych asi chtěla moc... :-)))))))))))

#9 17. 9. 2011 14:53

luciebrouckova
♥------

No jasně Peo, co třeba tady toto reklama - u mě spokojenost

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí