Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 6. 4. 2007 23:35

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Vymačkaný pomeranč

Ahoj Babinetky a kluci,
zdárně jsem překonala všechny rozvodové a porozvodové problémy a je tu další. 
V pondělí jsem byla donucena okolnostmi v zaměstnání podat výpověď.
Nechci to dlouze vysvětlovat, ale jedna moje chyba (ne pracovní, spíše kázeňská), zapříčinila to, že jsem poskytla své vedoucí možnost, jak na mne zatlačit, abych to vzdala a podala výpověď. Myslím, že se tu jedná o šikanu v zaměstnání. Nejsem tam v tom sama, je to tam rozdělené na ty, co se nikdy nevyjádří (ovce) a ty, kteří vyjádří svůj názor. (Nijak radikální, na to už jsme zkušení dost.) Když se přijímá nový člověk a vypadá sebevědomě a jistě v kramflecích, tak ho nepříjmou. Byl by přímým ohrožením pozic. No a já jsem se taky nehodila do krámu. Po jedenácti letech v tomhle zaměstnání a mnoha spokojených letech, jsem teď podlehla nátlaku a ke konci červa odcházím.

Takže jsem s dětmi sama a ještě mám tři měsíce na to, abych našla novou, minimálně stejně placenou, práci. Makám na tom, mám spoustu energie, ale zároveň se cítím strašlivě unavená. Nejsem žádná posera. Na jednu stranu mě to úžasně nakoplo. Mám šanci přijít mezi nové lidi, začít dělat něco nového, třeba lepšího, ale jsem nějak strašně unavená. Mám spoustu aktivit i radostí, ale asi mě zlomilo to bezpráví, jako váha mám vyvinutý smysl pro spravedlnost a čestnost a tohle mě dostalo. I nadřízení mé nadřízené vědí, že se jedná o nefér hru a nechápou, že jsem to udělala, ale dlouhodobý psychický nátlak nakonec člověka zlomí, když to není rovný boj.

Nemám strach o naši budoucnost, věřím, že si slušnou práci najdu. I kolega mi říkal, že moje energie, která asi byla trnem v oku mé vedoucí (typ leklá ryba), může být mou devizou někde jinde, ale ..... se.e mě to, že to tak je.

Naštěstí mám tady vás a tak si čtu a odreaguji se a pamatuji na slova: co dáváš, to dostaneš. Jen nevím, jak překonat tu hroznou únavu, co mě vždycky po tom dni zkolí. Nestíhám doma, někdy jsem nervózní na děti a mrzí mě to.

Máte někdo radu?

Není tady

 

#2 7. 4. 2007 0:02

xkisek
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 2. 2007
Příspěvky: 299

Re: Vymačkaný pomeranč

Vydrž bude líp. Mě minulý týden potratili dvě kobylky a v úterý jsem vezla do Brna na kliniku další , tentokráte kvůli kolice. musela být utracena ( v 9 měsíci ). Teď nervozně čekám jestli ta co má termín a už tak nějak týden pohekává bude rodit v pohodě. Jsem tak nějak prázdná a unavená, ale věřím že zase bude dobře. Musí...


Umět se radovat. Ze všeho. Nečekat, že v budoucnu přijde něco, co bude to pravé, protože je možné, že to pravé přichází právě teď a v budoucnu nic krásnějšího už nepřijde. (Ota Pavel)

Není tady

 

#3 7. 4. 2007 0:04

savéla
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 651

Re: Vymačkaný pomeranč

Radu pro tebe nemám, ale zato budu velmi pilně číst, co ti tu poradí, protože jsem se ocitla v úplně stejné situaci jako ty. Práci, kterou jsem já dělala ve dvou /s novou nezkušenou kolegyní/ teď  dělají čtyři lidi. dumbom Hořkost jsem cítila převelikou, ale možná pár dní. Všecho jsem v sobě pohřbila, ani necítím z᚝, ani tam nevysílám negativní energii, stejně je to zbytečné a mě to nepomůže. smile
Práci jsem zatím nenašla, měla jsem zatím domluvenou brigádu, ale do toho přišla nemoc /za celé tři roky jsem nemarodila/. Přišla asi proto abych si mohla konečně odpočinout a nabrat nových sil. smile
Věřím, že se práce najde a potkám nové lidi a nové výzvy, stejně jako ty. Naštěstí na to nejsem sama. vissla
Fanny, přeji moc moc štěstí při hledání, ber to jako výzvu tummenupp a hlavně si najdi čas na odpočinek, jinak se tělo ozve samo sjuk
Hezké velikonoce stoltstoltstolt

Není tady

 

#4 7. 4. 2007 0:43

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Vymačkaný pomeranč

x kisku, to je mi líto. Já pořád nějak věřím, že to bude v pohodě. Určitě. A co přítel ....?

savélo, potřebuji si odpočinout. Teď budu mít příležitost, holky jedou s tatínkem na dva dny pryč, tak plánuju relax. Už se fakt těším. Po tom vypětí přes celý den už mi večer nezbývá moc sil a nestíhám.

Taky jsem neměla žádný problém v práci, jen jsem už dlouho cítila, že jsem nežádoucí, ale nevím proč. Tak to v životě holt chodí. Nejsem zahořklá a snažím se tvářit normálně, ale "hej" mi tam není. A ještě tři měsíce to budu muset zvládnout. Nejsem zvyklá měnit práci. Jsem tam hodně dlouho a čeká mě velká změna. Ale jdu do toho po hlavě. Příští týden jdu ke kadeřnici a chci udělat zásadnější změnu a mám občas pocit, že bych nejradši i vyměnila byt a šla jinam. Tak mě to rafe, že si říkám, že když už, tak už. Vzít to z gruntu. Jenže mám tak super bydlení, že bych tím ublížila asi holkám ...... Tak to musím krotit.
Někdy nevím, co s elánem a pár hodin na to si myslím, že spadnu únavou na hubu....

Není tady

 

#5 7. 4. 2007 0:58

xkisek
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 2. 2007
Příspěvky: 299

Re: Vymačkaný pomeranč

Přítel? střídavě oblačno, když jsem měla před menzesem byla jsem rozhodnutá to skončit a dala jsem pauzu, menzes skončil, v úterý všeho nechal a na zavolání jel se mnou s kobylou do Brna a včera jsme to zase tak hezky vyžehlili rodna Asi musím být míň náročná a víc tolerantní. A dneska jsme ho perfektně zdrbli s jeho maminkou - přála mi pevný nervy  supermario Teď je ještě v hospodě dumbom
A už mám ICQ! smile


Umět se radovat. Ze všeho. Nečekat, že v budoucnu přijde něco, co bude to pravé, protože je možné, že to pravé přichází právě teď a v budoucnu nic krásnějšího už nepřijde. (Ota Pavel)

Není tady

 

#6 7. 4. 2007 1:02

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Vymačkaný pomeranč

No hurá, tak napiš, jestli tam mᚠještě to moje číslo, ale teď už jdu fakt spát. Jsem grogy...... PA

Není tady

 

#7 23. 4. 2007 15:17

savéla
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 651

Re: Vymačkaný pomeranč

Fanny jak je? Co je u tebe nového?
Já se musím pochválit - mám práci tummenupp
Tobě přeji taky štěstí při hledání, neboj všechno dobře dopadne, dej pak vědět. wink

Není tady

 

#8 23. 4. 2007 15:22

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Vymačkaný pomeranč

Savélo, to jsem ráda za tebe, že se ti to povedlo. tummenupp
Já zatím ještě nic, ale doufám, že se mi něco podaří sehnat než skončím. Zatím jsem celkem v pohodě. Naštěstí.

Není tady

 

#9 23. 4. 2007 16:03

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Vymačkaný pomeranč

savélo, mám stejný zážitek! Nestíhala jsem v práci, a tak jsem udělala pár kiksu, a jak jsem psala vedle v diskusi o intrikách a podrazech, to samé jsem měla od šéfové.Pamatuju na to jako dneska. V ponděli dopoledne mě šéfová zavolala a víceméně mi doporučila, abych si hledala práci. Já, starý poctivec, práci jsme si brala domů a dost jsem si i v té době zkomplikovala manželství, najedno mám být vyhozena za to, že se snažím stihnout něco,  co jinde dělají 3 lidi?
Ten den odpoledne přišla ředitelka jiné firmy, že shání pracovnici, a protože se osobně známe, bez rozmýšlení  jsem se jí nabídla, jestli o mě stojí. Druhý den jsem měla pohovor a do 14 dnů jsem odcházela na dohodu. Za měsíc moji práci na původním pracovišti  dělali 3 lidi!!!!


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#10 23. 4. 2007 16:09

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Vymačkaný pomeranč

Regi, tak to jsi měla fakt kliku. tummenupp Ty vztahy na pracovištích jsou opravdu zoufalé. A proti nadřízenému člověk nic nezmůže, takže je asi nejlepší vycouvat, než chodit do práce stabilně s úzkostí a neurózou.

Není tady

 

#11 23. 4. 2007 19:07

savéla
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 651

Re: Vymačkaný pomeranč

Fanny, neboj aj na tebe dojde... smile
Víš, já jsem před týdnem objevila inzerát v novinách, ve čtvrtek byla na pohovoru a dnes dostala příslib práce. wink
Šlo to rychle, už jsem byla nervozní, že nic nemám, ale věřila sem že prostě něco bude ...A měla jsem tu výhodu, že jsem volná a můžu hned nastoupit. kdybych s výpovědí čekala, až budu mít něco jistého, tak nevím, kdo by na mě 2 měsíce čekal? Prostě sem do toho řízla, odpočinula si a s novým elánem /snad/ do toho znovu skočím.

Není tady

 

#12 23. 4. 2007 19:19

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Vymačkaný pomeranč

Savélo, já jsem v podstatě taky volná. Můžu odejít kdykoliv do tří dnů. Takže v tom problém není. Obeslala jsem několik míst, ale zatím se nikdo neozývá. Nevím, jak dlouhé termíny mají na výběrová řízení, no ještě počkám a budu shánět dál. Mám celkem rozptyl v tom, co můžu dělat, tak snad brzy uspěju. Dík za podporu. smilesmile

Není tady

 

#13 23. 5. 2007 20:34

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Vymačkaný pomeranč

Ahoj Babinetky,
dneska jsem absolvovala důležitý pohovor kvůli zaměstnání. Bývám ve stěžejních situacích docela trémistka, ale zvládla jsem to s pocitem spokojenosti sama ze sebe.
Tak mi prosím držte pěstičky, protože tuhle práci bych opravdu chtěla. Do dvou týdnů se dozvím výsledek. Ještě má proběhnout několik pohovorů v příštím týdnu.

Zase jsem o pár zkušeností bohatší. godlike

Upravil(a) Fanny5 (23. 5. 2007 20:50)

Není tady

 

#14 23. 5. 2007 21:33

ket
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 2. 2007
Příspěvky: 238

Re: Vymačkaný pomeranč

kxisku - s tema kobylkama mne to moc mrzi kamaradoci nedavno odrodili dve kobylky a kdyz rodila treti bylo hribe do kozelce a museli ji v brne rezat - kobyla nastesti prezila hribatko takovy stesti nemelo ... ono se ale rika ze zvirata te vzdycky dostanou z pruseru do kteryho te dostali ... drzim pesti at vam to dobre dopadne ...

Není tady

 

#15 23. 5. 2007 22:45

savéla
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 651

Re: Vymačkaný pomeranč

Fanny moc ti držím pěsti a to dopadne dobře. Ona každá nová zkušenost je dobrá a možná budeš ráda, že to dopadlo, jak to dopadlo. Napiš až budeš vědět výsledky.

Není tady

 

#16 23. 5. 2007 22:52

71maja
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 3. 2006
Příspěvky: 105

Re: Vymačkaný pomeranč

Fanny - jsem další, kdo ti MOC MOC drží palce :-) A když jsi spokojená sama se sebou - už to je malá výhra (nebo velká?)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů