Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 6. 4. 2007 7:36

Andrejička
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 294

Chu na sladké

Neporadí někdo,jak se toho zbavit? Mám to jako drogu.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/0;1;0;0/st/20120217/l/27/k/b613/ttc.png

Není tady

 

#2 6. 4. 2007 7:57

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Chu na sladké

Andrejičko, to můžou být příznaky cukrovky, raději se poradit s lékařem.


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#3 6. 4. 2007 9:00

Ajax
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 532

Re: Chu na sladké

a když to je jen "žravka" tak zkus mít po ruce med namíchaný s nastrouhanýma nebo namletýma ořechama, smíchat to,a když tě ta žravka na sladké popadne tak si dej lžičku do pusy... přesladí tě to až až, a taková kalorická bomba to zas tak není:-) a je to i zdravé na nervy:-) za zkoušku nic nedáš:-)

Není tady

 

#4 6. 4. 2007 9:14

love01
♥♥-----
Registrovaný: 26. 2. 2007
Příspěvky: 59

Re: Chu na sladké

Andrejička napsal(a):

Neporadí někdo,jak se toho zbavit? Mám to jako drogu.

Se musím smát mám stejný případ zrovna tu do sebe po rohlíku s marmeládou soukám hrst lentilek. Já mám sladké jak drogu a to jako vážně musím ho mít každý den v určitých intervalech a to nechci vidět až budu někdy těhotná uschtummenupp prostě čokoláda je moje největší štěstíbig_smile už kolikrát jsem se to chtěla odnaučit jelikož mám z toho už někdy ženské problémy,ale prostě to nejde nemůžu se toho vzdát a je to lepší než být feák než alkoholik co takže čekuládičce zdar:godlike:

Není tady

 

#5 6. 4. 2007 10:16

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

Re: Chu na sladké

Říká se,že je na to dobrý chrom.Ale já to nezkoušela taky musím mít každý den sladký.Hlavně po jídle jako sladkou tečku:-))
No a pak se divím,že nehubnu:-)) vím,že kdybych vynechala to sladký tak mám o pár kil míň,ale proč si zas nedopřát,že:-))
Kafe nepiju nekouřím tak mám jinej prohřešek.-)

Upravil(a) Bublina (6. 4. 2007 12:25)

Není tady

 

#6 6. 4. 2007 10:19

Janulina
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 5. 2006
Příspěvky: 341

Re: Chu na sladké

A co zkusit žvýkačky a střídat různé příchutě? Mně to někdy pomáhá a chu na sladké mne přejde.smile


http://lb3f.lilypie.com/mrtHp2.png
http://lb1f.lilypie.com/Q3vRp2.png

Není tady

 

#7 6. 4. 2007 11:54

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: Chu na sladké

Já na sladký moc nejsem, ale po porodu jsem měla strašnou chu na sladký. Trvalo to asi 3 měsíce, tak si myslím, jestli to nebude nějakýma nevyváženýma hormonama.... O tom chromu jsem taky slyšela, brala ho  naše  operní zpěvačka Eva Urbanová  a zhubla asi 40 kg.

Není tady

 

#8 6. 4. 2007 12:38

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Chu na sladké

právě piju kafe...teda zapíjím s ním čokoládu:-))) mňňááám:-))))


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#9 6. 4. 2007 14:15

ajisek
♥♥-----
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 34

Re: Chu na sladké

tak proti chuti na sladké jsem vyzkoušela snad všechno, ale kde nic tu nic. Je to otázka vůle a buď to mám ráda nebo ne. Moje kolegyně např. nejí sladké vůbec. Nechutná jí to. Já se teď snažím zhubnout a jím Meridii a je fakt, že na sladký chu nemám. Se žvýkačkama to jde oblbnout a ještě se říká vyčistit si zuby a nemᚠchu na nic. Něco na tom je.

Není tady

 

#10 6. 4. 2007 14:41

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 7814

Re: Chu na sladké

Co takhle místo sladkostí spíš ovoce a zeleninu. Mít v ledničce nějaký to jablíčko a mrkvičku a můžeš chrupat vždycky, když to na tebe příjde.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

 

#11 6. 4. 2007 15:02

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Chu na sladké

A co například poslelchnout Otu a nechat se napřed vyšetřit a podle toho výsledku se až zachovat?


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#12 6. 4. 2007 15:07

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Chu na sladké

Ajax napsal(a):

a když to je jen "žravka" tak zkus mít po ruce med namíchaný s nastrouhanýma nebo namletýma ořechama, smíchat to,a když tě ta žravka na sladké popadne tak si dej lžičku do pusy... přesladí tě to až až, a taková kalorická bomba to zas tak není:-) a je to i zdravé na nervy:-) za zkoušku nic nedáš:-)

Já mám na med i ořechy alergii grater ! Jiný recept by nebyl ? visslabig_smile

Není tady

 

#13 6. 4. 2007 15:17

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Chu na sladké

Nikiska napsal(a):

Co takhle místo sladkostí spíš ovoce a zeleninu. Mít v ledničce nějaký to jablíčko a mrkvičku a můžeš chrupat vždycky, když to na tebe příjde.

To může používat jen někdo, koho takové chutě nepřepadají, protože kdo nepoznal naprosto šílenou a ničím jiným nezahnatelnou chu na čokoládu, tak nepochopí, že mrkev ani jabko nejsou z kakaa a neobsahují ten správný cukr, který tu chu udolá.... I deset jablek můžu sníst naráz, ale ta původní zžíravá chu a potřeba kousnout si do čokolády nebo něčeho čokoládového tam pořád zůstane.... To nepomáhá ani náhodou....

Není tady

 

#14 6. 4. 2007 16:57

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Chu na sladké

Chut na sladke, hm v tomto pripade bych to nazvala spise zavislost na cukru. Jak uz tu nekdo napsal muze se jednat o hormonalni nerovnovahu, vyskyt candidy albicans nebo parazitu. Muj lekar tradicni cinske mediciny tvrdi, ze za posedlosti sladkostmi stoji nedostatecny prijem bilkovin. Nikdy nerika: musite prestat jist cukr, skodi to vasi slinivce a slezine, ale spise radi zvysit prijem bilkovin ve forme cisteho masa, obilovin a lustenin. Chut na sladke by mela samovolne odeznit.
Z moji vlastni zkusenosti, co mi pomaha....rasa spirulina a vysoke davky vit. C.

Není tady

 

#15 6. 4. 2007 18:09

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

Re: Chu na sladké

Jen jsem si vzpoměla mě na to večer pomáhá grep.Sním ho u telky a večkerá chut na sladký přejde:-))
Po obědě je to horší.Jinak cucám pomerančový tictaky a cucám alspon bonbon at nejím čokoládu.

Není tady

 

#16 6. 4. 2007 20:54

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Chu na sladké

Jsem taky jedna z postižených. Na testu na cukrovku jsem byla - v pořádku. Chrom už mám taky za sebou a napomohl. Macex má stoprocentní pravdu s tím, že ovoce, by sebesladší, chu´t na sladké nezažene. Netrpím nadváhou, takže mě to nenutí přestat ani kvůli hubnutí. Jen z toho mám špatný pocit, že si škodím. S těma bílkovinama by na tom něco mohlo být. Ve středu jsem se dívala na "Jsme to, co jíme" a přitom jsem si uvědomila, jak málo bílkovin asi jím. Na tom by možná mohlo něco být. Když mě maso ale moc nechutná a zelenina vlastně taky ne. Grep jím, ale s cukrem. Samotný bych do sebe asi nedostala.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#17 6. 4. 2007 21:09

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Chu na sladké

a já si myslím, že malá tabulka kvalitní čokoládky jednou za čas neuškodí. Bez výčitek si ji dám třeba po pár kilometrech na kole anebo zrovna minulý víkend po umytí všech pěti oken a pověšení čistých záclon ... prostě - když mám pocit, že si ji zasloužím smile


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#18 6. 4. 2007 22:27

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Chu na sladké

Miso Kulicko, no to je fajn, ale holky tady nepisou o cokoladce jednou za cas a po spalenych kalorii, ale vyslovene o neukojitelne touze po sladkem (a naslednym nacpanim se sladkostmi).

Není tady

 

#19 6. 4. 2007 22:38

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Chu na sladké

Já to chápu, ale když si budou sladké zakazovat s tím, že už nikdy víc, tak je ta chu bude trápit a bude se stupňovat do té míry, že to nevydrží a prostě se tím sladkým jednou za čas přecpou (protože tady žádná náhražka v podobě ovoce nepomáhá). Ono je lepší vědět, že si čas od času nějakou tu sladkost můžu dát, ale v rozumné míře a s tím, že pro to musím třeba něco udělat - něčím si ji zasloužit. U mě to tak zafungovalo, třeba to pomůže i jiným smile


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#20 6. 4. 2007 23:14

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Chu na sladké

Mně je jedno, zda mám motivaci nebo ne.... v podstatě funguje to klasické, dojíš slané (oběd, večeře) a okamžitě vystartuje chu na sladké... A jelikož jsem masožrout, tak bílkovin je dost, naopak v podstatě nejím většinu zeleniny a některé ovoce, protože mi buď nechutná, nebo je mi po něm zle.... Po obědě to zaženu prací a jsem schopná to nějak (stresem z práce) zapracovat, ale večer u televize to jde dost blbě, to pořád člověk sedí a nervózně se vrtí a před očima lítají tabulky čokoládky nebo krémový dortík nebo buchtička s tvarohem apod.... A běhají tak i když každý den budu něco sladkého jíst, i když celý týden si to budu zakazovat, rozdíl není...
Je fakt, že dobrý chrom, ne všechny prodávané chromy na trhu fungují.... dobrý chrom mi dokáže při pravidelné konzumaci tu chu utlumit, ale ne na pořád, občas se to vyvalí a to pak padne 6 buchet z plíšku z obchodu, nebo půl tabulky čokolády, nebo 4 lžíce granka nebo puding nebo krupicová kaše, no zkrátka, co se večer doma vyhrabe... a pak je zase na několik dnů klid.... ale to jen díky tomu chromu, jinak bez něj, nájezdy na sladké každý den....
Ale já mám opravdu hodně kolísavou hladinu cukru v krvi, takže mi to ten chrom nebo cukr z potravy pomáhá regulovat.... Ale je zvláštní, že klasický cukr do kávy, čaje nebo tak, to nepomůže, to můžu sladit nápoje, jak chci a ten mi pocit přijatého cukru nedodá.....

Není tady

 

#21 7. 4. 2007 14:37

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Chu na sladké

No je fakt, že v poslední době se mi čokoláda docela přejedla. Já su spíš oříšková - mandle, lískáče nebo vlašáky u nás nikdy moc dlouho nevydrží smile, a nejlépe, když jsou naložený v medu - to se musím fakt dost držet, aby nepadly na posezení smile. Ale jak říkám, mlsky si naděluji za odměnu, abych měla z mlsání dobrý pocit a ne výčitky smile.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#22 7. 4. 2007 18:52

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Chu na sladké

Jo, taky jsem se malou chvilku odměnila. Vrátila jsem se z kola, vypila jsem sklenici piva, za chvilku kakao a kousek mého vlastnoručně upečeného a moc dobrého mazance, pak kešu oříšky, nato kávička s dvěma lžičkami cikru a skořicí, za tím oplatek a sáček lékořicových bonbónů. To vše v době od 16 do 18 hodin. Ach jo. To jenom pro představu. Kdepak jeden čtvereček čokolády...Macex, jak to víš, že mᚠkolísavou hladinu cukru? Píšeš, že Ty mᚠbílkovin dost a stejně mᚠchu na sladké. To se snad s tím masem tedy ani nebudu přemáhat. No, ještě uvidím.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#23 7. 4. 2007 19:55

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 6309
Web

Re: Chu na sladké

Jo jo tak na to jsem dostala jednu super radu a funguje tummenupp nevynechávat sacharidy a kombinovat je s bílkovinami - spomalí trávení a tím oddálí hlad stolt

V praxi to znamená dát si složené sacharidy - celozrné pečivo nebo tmavý chleba s nějakou bílkovinou - sýr, šunka, tvaroh a k tomu zeleninku - kromě mrkve nebo té míň obsahuje taky sacharidy

Před cvičením sníst půl bílého jogurtu a po cvičení hned než se osprchuješ druhou půlku - tím zaženeš ty chutě na sladké wink


************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

 

#24 7. 4. 2007 20:04

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 6309
Web

Re: Chu na sladké

Macex napsal(a):

Nikiska napsal(a):

Co takhle místo sladkostí spíš ovoce a zeleninu. Mít v ledničce nějaký to jablíčko a mrkvičku a můžeš chrupat vždycky, když to na tebe příjde.

To může používat jen někdo, koho takové chutě nepřepadají, protože kdo nepoznal naprosto šílenou a ničím jiným nezahnatelnou chu na čokoládu, tak nepochopí..........

Chu na čokoládu vissla prý se čokoládou nahrazuje sex big_smile takže jak vás přepadne chu na čokoládu - popadněte vhodný objekt, šup s ním do postýlky smile to vlastně není podmínkou a dál je to jen na vás lollollol


************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

 

#25 7. 4. 2007 20:34

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Chu na sladké

Hm, Salome, tmavý chleba jím se sýrem a čerstvou cibulovou natí. Ale ono to není o hladu, ale o chuti. Jogurt taky nefunguje, taky jak píšeš - půlku před a půlku po cvičení, to je hrozně málo. Já jsem třeba dneska ujela trasu dlouhou 26 km, kdepak jogurt.
Ani to s tím sexem nemohu potvrdit.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů