Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 4. 4. 2007 10:05

suzanicka
♥------
Registrovaný: 12. 3. 2007
Příspěvky: 19

kosmetický kurz - prosím poraďtě

Poradí mi někdo ohledně kosmetického kurzu. Mám střední školu,nyní pracuji  v administrativě,ale až pujdu na mateřskou chtěla bych dělat na živnost kosmetické služby, myslím při dítěti. Zajímalo by mě, zda stačí jen nějaký kosmetický kurz, nebo musí být i několikaletá praxe,nebo zda stačí,když někdo (nějaká kosmetička) mě bude ručit. Dále zda nevíte, kde se tyto kurzy provadí,pokud možno někde na vysočině, (pocházím z Humpolce), popřípadě v Jižních Čechách. máte s tímto nějaké zkušenosti? budu moc vděčná za informace.Děkuji

Není tady

 

#2 4. 4. 2007 11:31

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Re: kosmetický kurz - prosím poraďtě

pokud chceš dělat na živnosák, stačí ti kurz, ale než se do toho vrhneš, obejdi si pár kosmetiček, zda ti budou ručit a zda u nich můžeš dělat praxi.Většinou se do toho nechtějí pouštět. Jsi pro ně konkurence.Dojdi si na pracák,dají ti brožuru rekvalifikačních kurzů, nebo se podívej do zlatých stránek. Pokud chceš dojíždět do Budějovic, můžu ti napsat kde se tu kurzy pořádají.

Není tady

 

#3 5. 4. 2007 6:10

suzanicka
♥------
Registrovaný: 12. 3. 2007
Příspěvky: 19

Re: kosmetický kurz - prosím poraďtě

lindaB napsal(a):

pokud chceš dělat na živnosák, stačí ti kurz, ale než se do toho vrhneš, obejdi si pár kosmetiček, zda ti budou ručit a zda u nich můžeš dělat praxi.Většinou se do toho nechtějí pouštět. Jsi pro ně konkurence.Dojdi si na pracák,dají ti brožuru rekvalifikačních kurzů, nebo se podívej do zlatých stránek. Pokud chceš dojíždět do Budějovic, můžu ti napsat kde se tu kurzy pořádají.

Děkuju Lindo....
No já mám kosmetičku sestřenici,tak v tom by snad neměl být problém, a jak dlouho trvá ta praxe??? Neboli musí trvat??? Ona právě dělala tenhle kurz v Praze,což je na mě moc daleko:( tak jeslti bys mi mohla poslat nějaký ty kurzy v ČB,budu moc ráda...A nevíš, jeslti se tam nějaký dělají, do kterých se jezdí jen na víkendy?Protože s mým nynějším zaměstnáním by se to těžko dalo zkloubit:( Předem moc děkuji (nebo mužeš písnout na e-mail macz4@atlas.cz)

Není tady

 

#4 5. 4. 2007 15:59

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Re: kosmetický kurz - prosím poraďtě

takže kurzy pořádá třeba v Nádražní ul.paní Kotrbová
http://www.kotrbova.cz/?ak=r_kurzy

dále firma Mavo
http://www.mavo.eu/index_vzdelavani.html


Dále je to Miluše Těsnohlídková - AGENTURA         
Adresa:     Panská 8

Telefon:     387 318 981
Mobil:     777 196 714
Agentura pořádá rekvalifikační kursy, školení a specializační kursy v oblasti péče o ruce a nehty (manikúra, zpevňování a prodlužování nehtů, p-shine). Rekvalifikační kursy jsou akreditovány MŠMT. Po závěrečných zkouškách obdrží absolventi osvědčení s celostátní platností.
WWW:     http://www.kosmetickysalon.com

a také vím,že kurz nabízí i Střední škola obchodu a služeb  Kněžskodvorská ul.
Tam je kurz na 10měs. Vždy v sobotu a po ukončení získᚠvýuční list. Jinde jen certifikát.

Není tady

 

#5 13. 4. 2007 6:49

suzanicka
♥------
Registrovaný: 12. 3. 2007
Příspěvky: 19

Re: kosmetický kurz - prosím poraďtě

lindaB napsal(a):

takže kurzy pořádá třeba v Nádražní ul.paní Kotrbová
http://www.kotrbova.cz/?ak=r_kurzy

dále firma Mavo
http://www.mavo.eu/index_vzdelavani.html


Dále je to Miluše Těsnohlídková - AGENTURA         
Adresa:     Panská 8

Telefon:     387 318 981
Mobil:     777 196 714
Agentura pořádá rekvalifikační kursy, školení a specializační kursy v oblasti péče o ruce a nehty (manikúra, zpevňování a prodlužování nehtů, p-shine). Rekvalifikační kursy jsou akreditovány MŠMT. Po závěrečných zkouškách obdrží absolventi osvědčení s celostátní platností.
WWW:     http://www.kosmetickysalon.com

a také vím,že kurz nabízí i Střední škola obchodu a služeb  Kněžskodvorská ul.
Tam je kurz na 10měs. Vždy v sobotu a po ukončení získᚠvýuční list. Jinde jen certifikát.

ahojky,moc se omlouvám,ale dřív jsem se sem nedostala...fakt děkuju za ty adresy, určitě se mi to hodí...Ještě se chci zeptat,ty jsi nějaký ten kurz absolvovala??? a nevíš, jak dlouho potom musím mít tu praxi, abych mohla dělat na živnostnák??? Nebo jde jen o to, aby mi to někdo potrvdil...zkrátka jen papírově prokázaný...????

Upravil(a) suzanicka (13. 4. 2007 6:50)

Není tady

 

#6 15. 4. 2007 19:04

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Re: kosmetický kurz - prosím poraďtě

já ten kurz nakonec nedělala, protože mě odradila jedna kosmetička, která mi řekla, že si málokdo vezme pod ochraná křídla svoji konkurenci.
Živnosák si můžeš udělal asi hned.Moje kosmetička mi teď říkala,že má pod sebou 2 holky, které jí platí 500Kč měsíčně a provozovnu mají svojí.K ní chodí jen pro rady. A taky říkala, že je dnes už obtížné získat klientelu, trh je přesycen.Spoustu ženských se rekvalifikovalo.
Takže je vhodnější, neinvestovat hned do vybavení, ale zákaznice,v počátku z řad kamarádek a známých, raději navštívit u nich doma.

Není tady

 

#7 25. 10. 2013 19:18

zuzlana
♥------
Registrovaný: 12. 4. 2013
Příspěvky: 2

Re: kosmetický kurz - prosím poraďtě

Hezký den všem,
pokud můžu poradit, až budete mít základ za sebou (ŽL a nějaký první kurz) doporučuju pro uživení spíše specializaci na moderní formy kosmetiky. Já jsem volně přešla od klasické kosmetické služby k liftingu, ultrazvuku a ozonu. Na "myšlenkový přerod" mě přivedlo studio BodyFactory, do kterého jsem se dostala s kamarádkou jako model na školení k novému přístroji, co si od nich pořídila (mají studio, i prodávají i školi atd.) a i já jsem poznala, že budoucnost kosmetiček je jít s dobou smile To jen tak pro zajímavost smile

Není tady

 

#8 11. 9. 2016 16:56

Jeniss
♥------
Registrovaný: 11. 9. 2016
Příspěvky: 3

Re: kosmetický kurz - prosím poraďtě

Ahoj holky, příští rok v lednu mi končí mateřská dovolená a tak už přemýšlím jak to bude s prací. Jsem vyučená kosmetička, tak si říkám jestli se k tomu vracet, že bych si to možná doplnila o nějaký vizážistický kurz. myslím že se to k tomu hodí. Zkoušela jste to některá? Kdyžtak jak to asi tak probíhá. Děkuji.

Není tady

 

#9 13. 9. 2016 20:37

Alexiss
♥------
Registrovaný: 18. 7. 2016
Příspěvky: 4

Re: kosmetický kurz - prosím poraďtě

Jeniss napsal(a):

Ahoj holky, příští rok v lednu mi končí mateřská dovolená a tak už přemýšlím jak to bude s prací. Jsem vyučená kosmetička, tak si říkám jestli se k tomu vracet, že bych si to možná doplnila o nějaký vizážistický kurz. myslím že se to k tomu hodí. Zkoušela jste to některá? Kdyžtak jak to asi tak probíhá. Děkuji.

To asi záleží kam se přihlásíš na kurz, ale budeš mít určitě hodiny teorie a praxe.A budeš muset složit zkoušku,abys dostala osvědčení o rekvalifikaci a pak si na to budeš moct otevřít ŽL. Dělala jsem na to kurz v Praze.

Není tady

 

#10 19. 9. 2016 16:14

Jeniss
♥------
Registrovaný: 11. 9. 2016
Příspěvky: 3

Re: kosmetický kurz - prosím poraďtě

Alexiss napsal(a):

Jeniss napsal(a):

Ahoj holky, příští rok v lednu mi končí mateřská dovolená a tak už přemýšlím jak to bude s prací. Jsem vyučená kosmetička, tak si říkám jestli se k tomu vracet, že bych si to možná doplnila o nějaký vizážistický kurz. myslím že se to k tomu hodí. Zkoušela jste to některá? Kdyžtak jak to asi tak probíhá. Děkuji.

To asi záleží kam se přihlásíš na kurz, ale budeš mít určitě hodiny teorie a praxe.A budeš muset složit zkoušku,abys dostala osvědčení o rekvalifikaci a pak si na to budeš moct otevřít ŽL. Dělala jsem na to kurz v Praze.

No já jsem koukala www.makeupinstitute.cz. Četla jsem na to dobrý recenze a je to v Praze, takže bych tam neměla problém s ubytováním, mám tam sestru. Takže by to bylo ideální. A koukala jsem, že mají pak hodně kurzů pro pokročilý, takže kdybych pak něco chtěla, tak nemusím hledat nic jiného a mohla bych si to udělat taky tam.

Není tady

 

#11 21. 9. 2016 22:56

Alexiss
♥------
Registrovaný: 18. 7. 2016
Příspěvky: 4

Re: kosmetický kurz - prosím poraďtě

Jeniss napsal(a):

Alexiss napsal(a):

Jeniss napsal(a):

Ahoj holky, příští rok v lednu mi končí mateřská dovolená a tak už přemýšlím jak to bude s prací. Jsem vyučená kosmetička, tak si říkám jestli se k tomu vracet, že bych si to možná doplnila o nějaký vizážistický kurz. myslím že se to k tomu hodí. Zkoušela jste to některá? Kdyžtak jak to asi tak probíhá. Děkuji.

To asi záleží kam se přihlásíš na kurz, ale budeš mít určitě hodiny teorie a praxe.A budeš muset složit zkoušku,abys dostala osvědčení o rekvalifikaci a pak si na to budeš moct otevřít ŽL. Dělala jsem na to kurz v Praze.

No já jsem koukala www.makeupinstitute.cz. Četla jsem na to dobrý recenze a je to v Praze, takže bych tam neměla problém s ubytováním, mám tam sestru. Takže by to bylo ideální. A koukala jsem, že mají pak hodně kurzů pro pokročilý, takže kdybych pak něco chtěla, tak nemusím hledat nic jiného a mohla bych si to udělat taky tam.

Tam jsem právě jezdila taky. to je dobrá volba. ڞasný prostředí se skvělýma lidma. Tam se ti bude určitě líbit. To určitě nezústaneš jen u jednoho kurzu. mě to úplně dostalo a pak jsem si chtěla udělat co nejvíc kurzů. Ale ono si pak vybereš na co se chceš zaměřit a podle toho si to budeš rozšiřovat.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů